Baronne

Daniel Srp

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 30.11.2018  13:36

V první a zásadní řadě oceňuju, že fet a kouření klobásek bylo sice velkou a doslova naplňující součástí Freddieho života, nicméně film je zaměřenej čistě na jeho genialitu a vyjímečnou tvorbu. A nejenom jeho, celý skupiny. Za mě pecka, herci nemohli bejt vybraný líp a režie i přes velký zákulisní problémy funguje skvěle. Jen mi k tomu, aby to bylo úplně TOP něco chybí. Nejlepší film 21. století? Pro mě určitě ne, ale stojí za to jít na to do kina, jednou, možná i dvakrát.

• 23.5.2018  13:07
    Koe no katači (2016)

Fanoušek Anime bude u tohoto dvouhodinového opičího potratu z okna hodinu řvát, že Jamada je hrdina, nicméně já uděluji tomuto snímku, který mě absolutně nezaujal, nekompromisní odpad! Postscriptum: Nedoporučuji u toho poslouchat Roberta Parkera.

• 18.5.2018  10:02
    Deadpool 2 (2018)

Obrovský zklamání. Víc keců, míň srandy, a to prostě neni Deadpool. Jednička byla parádní, tam se člověk chlámal od začátku do konce, tady jsem se upřímně zasmál tak 3krát. Chválim Cableho, výborně udělanej a zahranej, Domino, osvěžující a vtipná postava, ale jinak to byla fakt tragédie. První půlku filmu jsem ještě tak nějak doufal a čekal na to, až se to rozjede, ale ono se to nerozjelo vůbec. Jo a na toho malýho ohnivýho buřta, co furt jenom neuvěřitelně otravně řve, snad brzo zapomenu.

• 8.4.2018  10:33

Pro lehkýho nerdíka jako já je tohle dokonalej film. Díky tomu, že je to výtečnej Spielberg to neni dokonalej film jenom pro mě, ale je to nastavený tak, aby si tam kdokoliv něco našel. Já si to ty dvě a půl hodiny užíval náramně, od začátku do konce. Hooooodně hodně Velikonočních vajíček, čim víc se pohybujete v hernim prostředí, tim víc. Navíc pokaždý, kdy byl na scéně úplně neuvěřitelnej Mark Rylance, tak jsem se bavil, povětšinu smál. Doporučuju všem, zvedněte prdel a zalezte do kina!

• 3.4.2018  17:09
    Tvář vody (2017)

První část filmu je naprosto famózní a funguje precizně. Souhra Sally a Ocavie, která někdy připomínala Forresta s Bubbou, skvělej nechutnej záporák a jeho protiklad. Do toho všeho podklad Desplatovy geniality (opět). Bohužel ta druhá část, aspoň pro mě byla slabá, chaotická a nefunkční. No a ten konec? Hodně rozporuplnej zážitek..

• 29.1.2018  14:17

I přesto, že jsem to nečetl, tak SPOILER Newt celkově jako charakter, a hlavně jeho konec ve mě zůstane hodně dlouho. I to, jak ho Thomas zahrál. Musim říct, že mě něco takovýho ještě nikdy nezasáhlo v takovym rozsahu, nejblíž k tomu asi byl Sirius z knížky, ale to jsem byl ještě prcek.

• 14.1.2018  11:20

Tak výbornej nápad tak blbě použitej a natočenej. Heslo tohohle filmu je nevyužitej potenciál. Navíc to směřuje strašně rychle dopředu, což bych pochopil u psaný trilogie v jednom filmu.. Je to škoda, fakt si myslim, že líp napsaný by to mohlo bejt skvělý, ale pro mě teda zdaleka nebylo..

• 7.1.2018  10:20
    Thelma (2017)

Skandinávská atmosferická bomba. Moc zajímavej snímek, melancholicky zaměřenej na detaily (jak už je toho u Norů zvykem). Ponurost, mrazivost, syrovost, surovost, a taky úžasnej výkon hlavní herečky, kterou jsem si celou dobu vychutnával do plna.

• 26.12.2017  18:43

Pojatý sice úplně jinak jako první díl, dost přizpůsobený době, a pro mě taky o dost vtipnější. Hlavně to spojení herců a postav funguje skvěle, o dost líp než většina DC splácanin. Nick je tam teda trošku mimo mísu, jinak ale fakt moc příjemná komedie.

• 23.12.2017  23:34
    Wind River (2017)

Parádní thriller, atmosfericky podepsán Sheridanem přesně tak, jak to umí. O dost lepší ledová verze Revenantu s několikanásobně lepší hudbou. Wyoming mě pohltil, stejně jako Renner s Olsenkou.

• 30.11.2017  09:37
    Co s láskou (2014)

Na Sparkse překvapivě dost dobrý. Druhý překvapení, jelikož jsem 3 z těch 4 herců považoval za prkenný, tak všichni hráli fantasticky. Celkově docela nadprůměrnej romanťák, i když trošku vykrádačka.

• 1.11.2017  09:43
    Krásná řeznice (TV film) (2012)

Dobrá svině..

• 31.10.2017  15:01

Prostě Švédský filmy, syrovější a hlubší.

• 16.6.2017  01:24

Tak vyjímečnej a skvělej příběh.. Casting nepochybně ten nejlepší jakej mohl bejt. Garfield už v The Boy předved co umí, tady to jenom potvrdil. Hugo předved svůj klasickej nadstanrard, a Vince mě příjemně překvapil ve vážný roli.. Ale kurva, dostane to dement, kterej z toho udělá jeho obvyklý MELodrama... Tak neuvěřitelně přehnaný, falešný a nechutně Americký. Na většinu to koukám působilo, ale mě tohle vynucený hraní na city nebere... Jo a jen tak mimochodem, celej život potom, co málem rozmrdáš bráchovi cihlou hlavu, se snažíš zachraňovat lidský životy. A pak pošleš týpky, aby riskovali život kvuli tvojí zasraný bibli?

• 24.5.2017  17:21

No super! Nečekal jsem od toho totiž vůbec nic, jelikož narozdíl od ostatních mi Podfu(c)k a U.N.C.L.E. opravdu nepřišly po chuti, ale je vidět, že tenhle hodně odlišnej styl točení Ritchiemu sedí. Už to předvedl v Rocku a i ve Sherlockovi, tady to ale za mě bylo ze všech jeho snímků bezkonkurenčně nejlepší. Celej film už od prvních vteřin jsem byl tiše a hluboko zarytej prdelí v křesle a užíval si tuhle Fantasy bombu! Megasympaťák Hunnam mi seděl už od Hooligans, tady seděl báječně. Naopak i Jude Law, kterej mě přijde v jakýkoliv roli nechutnej, slizkej a k zblití herec, tady mega pasoval. Na historickej film natočenej timhle stylem jsem čekal dlouho, navíc je podloženej peckovou hudbou. A Eric Bana chcípnul, je to snad nástupce Seana Beana? Svět je zas v rovnováze.

• 11.5.2017  13:16
    Vyšehrad - Charita (E06) (epizoda) (2017)

Charita nic moc, aspoň Řepka trochu pobavil..

• 1.5.2017  21:12
    The Circle (2017)

Jóó jednou jsem znal jednoho moc fajn kluka. Toho kluka jsem nějakou dobu považoval za nejlepšího kamaráda. Můj nejlepší kamarád byl skvělej, měl super nápady, byla s nim sranda a byl mega pohodovej. A jak se náš vztah časem prohluboval, zjišťovali jsme o sobě navzájem víc a víc. Bohužel po čase nám oběma bylo jasný, že kvuli jisté závisti a žárlivosti kamarádskej vztah nebude moct fungovat dlouhodobě. V kamarádovi se to kumulovalo, a kumulovalo, a kumulovalo, až to vybouchlo. A i přesto, že kamarád o sobě velmi často říkal, že je extra empatickej, tak jedna z jeho negativních vlastností bylo právě to, že byl citově tupej jako pařez. Každej z nás má negativní vlastnosti, můj exnejlepší kamarád byl nedomrdlej v empatii, tenhle film byl nedomrdlej celej. A i když jsem si na začátku říkal, že by to mohlo bejt super, po čase jsem zjistil, že to je nafouklá sračka, který chybí spoustu vysvětlení a dotažení. Navíc hlavní hrdinka, která podporuje nechutnou a stupidní ideu, která vyškrtává slovo soukromí, není zrovna někdo, koho bych chtěl dvě hodiny sledovat. Hodnotím tudíž mého exkamaráda jednohvězdičkově, stoprocentně se nevyplatí na to jít do kina, díky bohu za mojí CinemaCity kartičku...

• 20.3.2017  11:37
    Moonlight (2016)

Ač nemám absolutně nic proti černochům, tak ty Oscary si vyloženě vybrečeli.. Dost průměrný drama o šikaně, navíc jsem čekal, že Oscarem políbenej Mahershala bude mít delší stopáž než 3 minuty....

• 11.3.2017  20:41
    Masaryk (2016)

Skvělý! Dlouhý, procítěný a silný drama, navíc jemně prošpikovaný decentním vtipem. Když se k tomu přidá excelentní duo Roden/Kaiser a jejich dialogy na hodně vysoký úrovni, vycházím z kina spokojen a nasycen.

• 18.1.2017  12:04

Běz tý zbytečný snahy udělat z toho drama a cpát tam nechutnýho slizáka z Polska z toho mohla bejt docela fajn komedie..

• 15.1.2017  18:30
    Proč právě on? (2016)

Ne.

• 26.11.2016  00:38
    Cizinec (2010)

"když mi neřeknete kde je trezor, můžu odolat pokušení trochu vám předělat obličej", tak to už by Angelinina osekaná držka asi nedala. Ale vážně, je pro mě nesmírně velký utrpení na tu kůží přetáhlou kostru koukat. Navíc je to tak nádherně nepředvídatelný a zamotaný, úplnej Zodiac. Mimochodem 100 miliónů dolarů? Na plat Johnnyho s tim chodícim polyvinylchloridem? Předraženej bullshit, tfuj.

• 13.11.2016  19:24
    Příchozí (2016)

Atmosferická PECKA bez akce. Totálně pohlcující napětí po celou dobu, excelentní Amy Adams, a parádně fitující hudba. Pro mě momentálně největší aspirant na Oscara ve dvou kategoriích. Doporučuju všem Science Fiction fanouškům navštívit kinosál!

• 21.10.2016  14:41

Pecka! První polovina filmu je pomaličká a kouzelná. Malej Asa se mi moc líbil, a Eva byla klasicky úchvatná. No nicméně jak se to přeleje do druhý poloviny, kde začíná úřadovat Samuel, tak už jsem si nevšímal skoro ničeho jinýho, zase ukradl celou show a hlavně moji pozornost.. Bavil mě neuvěřitelně, mám pocit, že tyhle role si prostě užívá (stejně jako v Hateful 8 nebo PF). Co ještě stojí za zmínku je bitva příšerek, která je vtipná a chytrá od začátku do konce. Každopádně návštěva kina určitě stála za to.

• 15.10.2016  13:55

K čemu tolik efektů, když se takhle zprasí sfinga?

• 5.10.2016  21:44

Já se bavil, i přesto že je to šílená blbost.. Ale jelikož sleduju KSI už pár let, tak tenhle film byla podmínka. Mám ho rád, i když 90% věcí co dělá je jenom předvádění se a přehánění, je vidět, že když něco bere vážně, tak to umí dělat kvalitně. Caspara sleduju trochu kratší dobu (přibližně od chvíle vydání jeho videa s Asou Akirou :D), až když jsem pochopil, že ten otravnej nevinnej blbeček je jenom maska. Doporučit to normálnímu Nonyoutube divákovi? Asi ne, ale každej aktivní youtube odběratel by to měl vidět!

• 30.8.2016  14:17
    High Rise (2015)

Mimo Antikrista, Funny Games a Fontánu je tohle největší sračka, co jsem kdy viděl. Děkuji uživateli choze za tip.

• 24.8.2016  21:24

Až na tu hudbu z WarThunder (to jako vážně?!?!?) to nebylo zlý.. I přesto že se všichni za každou cenu teď snaží, aby mohlo bejt dalších 1000 pokračování, stejně jako to dělá například World of Warcraft, tak prostě zrestartujeme budoucnost (nebo minulost?).

• 21.8.2016  12:34

Jeden z nejvšestrannějších herců všech dob, Sam Rockwell, dokáže zahrát opravdu každou píčovinu.. Až na hodně kostrbatej začátek to bylo ale hodně svižný a příjemný.

• 31.7.2016  17:13

Příjemná komedie, ale trochu mě to zklamalo.. Sam i Emilia jsou bezva, ale pro mě hodně slabej soundtrack.. SPOILER : Navíc, když se zabije vozíčkář, co má miliardy na kontě, co má dělat těch 99,5% ostatních, který nemaj ani na výlet?

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9