Dalajlada

Dalajlada

Austrálie

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.7.2019  16:46

Příběh filmu Penny Palabras je vskutku velice zajímavý. Horší je však již jeho zpracování. Kvalitou hereckých výkonů se řadí někam mezi studentské filmy, kde nikdo neumí pořádně hrát a je to celé takové divné. Spousta výtek náleží také logice a scénáři. Některé scény jsou jakoby úplně vytržené z kontextu a namjí na film vůbec žádný vliv. Některé potavy jsou tak ve filmu úplně zbytečné nebo prostě nechápete proč tam vůbec byly. Ke kladům patří dobrý příběh a hezká hlavní hrdinka. Kdyby se tento film předělal s lepším scénářem a dobrými herci, mohl by to být velice dobrý počin.

• 12.7.2019  19:40
    Silent House (2011)

Film na jeden záběr. Hustý. Až na to, že tomu místy chybí atmosféra a člověk se nudí to bylo pěkné. Od jisté chvíle je tak nějak trochu jasné, o co vlastně půjde a že ne vše je takové, jaké se zdá. Elizabeth Olsen zahrála velice přesvědčivě a jsou zde opravdu napínavé okamžiky.

• 11.7.2019  21:27
    Žraločí impérium (TV film) (2017)

Smečka neherců se na místním rybníku a u kamoša v obýváku rozhodla natočit taškařici Jak vycvičit žraloka. Hlavní hrdina je extrémně špatný, ten zbytek jen špatný. Dialogy jsou někde na úrovní první třídy. Zvláštní školy. Některé scény jsou absolutně mimo jakékoli chápání a nemají s dějem nic společného. O efektech se radši ani nebudu vyjadřovat, protože podobné efekty vytvářím na záchodě. Nápad nebyl špatný. To hrůzné zpracování je ale opravdu hrůzné.

• 11.7.2019  18:46
    Animal (2014)

Velmi, velmi slabý odvar Feast. Snaží se to být inteligentní a vážné, ale kvůli tuposti scénáře se to bohužel ani trochu nevyvedlo. Kdyby to byla apoň sranda jako Feast, tak by hodnocení bylo určitě vyšší.

• 10.7.2019  21:09

Pomineme-li překlad názvu, tak dostaneme velice pěkný horror. Vynikající herci, fantastická hudba a bubák, ze kterého mrazí. Nečekaně si zde užijeme i zajímavý zvrat a dotaneme se k výbornému zakončení. Po dlouhé době horror, který stál za to.

• 10.7.2019  19:26

Po tísící to stejné. Stejné vtipy, stejné postavy, stejný konec. Nic nového.

• 8.7.2019  21:51
    House (2008)

Čekal jsem klasiku a dostal něco o moc zajímavějšího. V takovou pěknou psychárnu se to zvrhlo. Závěr tomu sice srazil trochu z hodnocení, ale díky vývoji se na to pěkně koukalo a atmosféra byla místy hodně dobrá.

• 6.7.2019  21:12
    Predátoři (2010)

Nebylo to až tak špatné, ale ani to nijak extrémně neoslnilo. Hlavní hrdina si sice hraje na velkýho drsňáka, ale většinu filmu byl spíš k smíchu. Takže nakonec všechna sláva přechází na pěknou samičku.

• 6.7.2019  18:56

Oproti jedničce velký propad. Půlku filmu není nic vidět a v druhé je to strašný zmaek. Predátor je zde jen blbeček a ne dokonalý lovec a vetřelec... Škoda mluvit. Prachy jsou holt prachy a pro prachy by si někteří i koleno nechali vrtat. No a tak nám zvrtali i AvP. Naštěstí se kdykoli můžeme vrátit k originálům a zapomenout na tohle.

• 5.7.2019  21:12

Jako milovník hry, Alien série a původního Predátora jsem byl mile překvapen. Není to žádný intelektuální počin, ale člověk zde najde příjemně zkombinované vše, co potřebuje. Akci, napětí a pěkně udělaný potvory. Ta kupa nelogičností, která tento film provází, budiž trochu zmírněna půvabnou herečkou s krásnou odvrácenou stranou.

• 5.7.2019  11:55
    Predátor (1987)

Jeden z nejklasičtějších sci-fi akčňáků. Ten kdo nezná, měl by se podívat.

• 1.7.2019  20:44

Krom spousty pěkných zadečků se v tomto filmu nenachází nic zajímavého. Děj o ničem, hlavní hrdinka nesympatická, námět ohraný, průběh jakbysmet.

• 1.7.2019  16:28
    Rodina Addamsova (TV seriál) (1964)

Rozhodně jeden z nejlepších "horrorových" komediálních seriálů. Perfektně vybraní herci, hlavně John Astin a Ted Cassidy, a naprosto skvělé vtipy. Pro milovníky humoru naprostá nutnost.

• 1.7.2019  16:25
    Silent Night (2012)

Chvílemi nápadité, ale jinak dost bída. Tu jednu hvězdičku jsem dal jen za ten pěkný párek koziček. Ty byli i to nejzajímavější, co jsem v tomto filmu viděl.

• 30.6.2019  11:29

Naprosto, totáně a dokonale mazácký film. Velice pěkně udělané postavy, žádné extrémní seky v logice a hlavně kopy zombíků! Společně s World War Z nej zombácký film.

• 30.6.2019  11:24
    Aniara (2018)

Aniara není tak blyštivá a se šťastným koncem jako Passengers, ale nebojí se ukázat to, co je realita. V tomto filmu je snad všechno. Vývoj společnosti, manipulace autoritami i lidská psychologie. Deprese z toho, že již nikdy neuvidím rodnou hroudu jsou v Aniaře velice pěkně podány. Jak napsal uživatel Goldbeater. Tohle jsou Passengers, kdyby na to měli v Hollywoodu koule.

• 29.6.2019  20:35

Tohle byl dobrý vtip. Scénář byl opravdu děsivý, herci úplně neherečtí a triky jak z pomocné školy. Ale dvakrát nebo třikrát jsem se fakt pobavil. Když už byl film tak ukrutně mizernej, tak jsem alespoň hledal chyby v grafice a koukal slečince na zadek. To je asi to jedinné, co bylo na tomto filmu opravdu koukatelné.

• 28.6.2019  20:51

Je to nechutné. Je tu pár vtipných momentů. Je tu pár zajímavých okamžiků. Ale jinak nic víc. Další bezduchá tuctová vyvražďovačka s neočekávaným zvratem. Bída.

• 27.6.2019  21:25

Moc fajně natočené. Atmosféra záhadna je opravdu skvělá a člověk má takový pocit jako při Proroctví. Fajn vybraní herci, pěkná zápletka, ikdyž se závěrěrečný "zvrat" dal tak nějak předpokládat. Ikdyž mi Richard Gere jako herec moc k srdci nepřirostl, tohle je jeden z filmů, který ve kterém se mi líbil.

• 24.6.2019  21:19

Moc dobrého se o tomto filmu nedá říct. Snad jen to, že některé scény byly zajímavé. Zbytek jsme už viděli asi tisíckrát, akorát v mnohem lepším provedení. Akční scény postrádají akci, horrorové prvky postrádají horrorové prvky, inteligence tohoto filmu šla na výlet a dialogy jsou opravdu tragické. Od první chvíle je poměrně jasné, co se bude dít a pak se jen strašně nudíte.

• 23.6.2019  20:08

Vtipná, po domácku, bez super herců udělaná parodie na zombie filmy. Především tedy na The Walking Dead. Svůj účel to naprosto perfektně splnilo, protože jsem se náramně bavil. Asi nejhumornější postavička je Daryl.

• 22.6.2019  22:29

Fajn oddechovka. Nic extra, ale neurazí.

• 22.6.2019  20:25
    Horsehead (2014)

Tak jak tu už zaznělo mockrát. Parádní fantasmagorie. Atmosféra psychedelična je naprosto úžasná. Spoustě diváků asi ujde smysl tohoto filmu, ale to zas až tak moc nevadí. Mně se to fakt líbilo.

• 21.6.2019  23:00
    My (2019)

Původně jsem film chtěl hodně zdupat, ale když jsem nad ním nějakou dobu přemýšlel, že musím udělat přesný opak. Celé toto dílo je jen o tom poselství, které má předat. Film je o nás, lidské rase a západní společnosti, a proto se i jmenuje MY. Film naprosto perfektně vystihuje dění ve světě. Snímek vypadá jako chaos, ale to i dění kolem nás. Ten kdo tento pochopí z úhlu pohledu, ze kterého se na něj dívám já, mi pak dá za pravdu. Tento film je prostě jen zrcadlem nás samotných z pohledu jednoho konkrétního problému. Mazec největší.

• 15.6.2019  23:28
    Trhlina (2019)

Nadmíru zajímavý film ve stylu Blair Witch. Stejně jako další Karikovy knihy je jejich konec nejednoznačný a je jen na čtenáři, v tomto případě divákovy, aby si závěr domyslel sám. Dalo by se zde vytknout spoustu chyb, ale film mě natolik zaujal, že mu dám vysoké hodnocení i tak. Bratia sa opravdu vytiahli a film sa im nadmieru podaril.

• 14.6.2019  20:01
    John Wick 2 (2017)

Pěkné pokračování prvního dílu. Není to nic převratného, vše je při starém, ale pobaví.

• 7.6.2019  23:34
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Takhle jsem se opravdu dlouho nepobavil. Pěkně nám, Čechům, naložili. A hezky se inspirovali u těch nejlepších seriálů. Mazec.

• 26.5.2019  13:43
    John Wick (2014)

Příjemná oddechovka, která sice není ničím objevná a vše se v ní neustále opakuje, ale po těžkém týdnu v robotě je přesně tohle to, co pomůže. Když si místo všech těch mrtvolek představíte svoje podřízené, tak je to opravdu balzám pro duši!

• 15.5.2019  19:23
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Vynikající nadpřirozený seriál, který začíná jako duchařský a postupem času se od tohoto tématu trochu vzdálí. I přes všechny ty opakované smyčky, kdy to v jedné sérii pohnojí Dean, v další Sam a v další si to zopakujeme, i přes útěk od původního tématu je seriál potavý, vtipný a má vychytanou hudbu. Za mě a moji ženu 100%.

• 13.5.2019  19:37

Pěkné zakončení série. A naštěstí tato série snad skončila. Už to nebylo ani příliš vtipné, protože ty vtipy jsou již ohrané a nedali do nich tolik, napětí je taky fuč, protože víme, že to končí a USA by bez šťastného konce nepřežilo a tím pádem je to neskutečně předvídatelné. Bylo to opravdu megalomanské. Obtloustlý Tchoř mě ale opravdu rozesmál.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10