Grunt

okres Hodonín

4 body

<< předchozí 1 2
    • 24.10.2014  17:27
    Ray Donovan (TV seriál) (2013)

1.- ****, 2.-*****

• 15.12.2013  16:27
    Hell on Wheels (TV seriál) (2011)

1. série 4*, 2. série 5*

• 20.4.2013  09:50
    Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

1. série - ****, 2. série - *****, 3. série - ****, 4. série - *****; 5. série - ****, 6. série - *****

• 7.10.2012  12:44
    Hranice nemožného (TV seriál) (2008)

1. série - ****, 2. série - ***, 3. série - ****,4. série-***

• 18.2.2012  21:41
    Chuck (TV seriál) (2007)

1. série *****, 2. série *****, 3. série ****, 4. série****, 5. série***

• 17.2.2012  17:23
    Wallander (TV seriál) (2008)

1. série ****, 2.série *****, 3. série ****, 4. série *****

• 29.1.2012  21:52

Krásná Andie, vývoj Billa Murrayho z egocentrického zapšklého chlapa v šarmantního a nenuceného gentlemana a v té době poměrně originální příběh - to v sobě skrývá Groundhog day. Nevšední a příjemně podaný romantický snímek (takových se moc nevidí) a výborný zvedač nálady!

• 23.1.2012  22:36
    Sherlock (TV seriál) (2010)

1. série - ****, 2. série - *****

• 21.9.2011  16:55
    Dexter (TV seriál) (2006)

1. série - *****; 2. série - *****; 3. série - ****; 4. série - ****, 5. série - *****,6. série - *****, 7. série - *****

• 20.2.2010  23:21
    Identita (2003)

Ten film mě dostal! Už dlouho jsem neviděl tak originální scénář a tak dobrou atmosféru. časová stopáž byla dostatečně dlouhá, ne však příliš dlouhá a herci hráli velmi dobře.

• 29.12.2009  13:43

Mě ten film perfektně sedl. Mohlo to být ukecané, jak chtělo, stejně to byla paráda. Film načichlý komiksem a hlavně ta atmosféra jakoby divokého západu doprovázená stejnou hudbou. Tvrdí týpci, kteří jdou po krku náckům. Jinak postavy mě dostali skoro všechny - výborný výběr. Mám jedinou výtku - samotní Bastardi měli dostat víc prostoru, trochu víc příběhu v pozadí.

• 21.12.2009  20:49

Zajímavý snímek, moc se mi líbily ty záběry z mladí plné živosti, ale jinak nic bombastického. Asi jsem měl vysoká očekávání po všech těch Oskarech a Glóbech. Každopádně ať už režie, kamera nebo herecké výkony jsou výborné,nicméně mi ten celek jaksi nesedí dohromady. Čekal jsem víc emocí a jednoduše celá ta věc s Chcete být milionářem mi nesedla. Co mě nadchlo z celého filmu nejvíc je hudba, ta je prostě skvělá.

• 18.12.2009  21:46
    Šílenství (1994)

Nějak to začalo upadat vším tím vysvětlováním a "tlacháním" na konci, nebýt toho dal bych 5*. Atmosféra byla totiž výborná...tomu říkám horor! A potěšil mě výkon Sama Neilla.

• 5.12.2009  18:17

Myslím, že film je velmi kvalitně zpracovaná událost, která se opravdu stala. Velký plus u mě hraje ztvárnění autentičnosti všech demonstrací a dění ve městě, líbilo se mi prolínání s dobovými záběry. Samozřejmě neopomenu dobrý výkon hereckého ensámblu.

• 15.11.2009  01:08

Zdejší reakce nejsou nejpříznivější, ale já jsem byl an začátku jaksi otevřený možnostem, takže když se ukázalo, že moc komedie ve filmu nebude, nevadilo mi to. Jako takové víc hořké drama jsou, myslím, Sněženky a machři po 25 letech zvládlí dobře. Ke konci jsem zjistil, že mi to vyhovovalo víc, než kdyby to byla vyložená komedie. Podle mě hodně upřímné.

• 27.8.2009  00:39
    U mě dobrý (2008)

Jooo kdyby měl celý film atmosféru tak dobrou jako, řekněme, druhá polovina filmu- když se začíná příprava na "obrání skořápkařů", neváhal bych dát 4*, ale ta první část byla pro mě prostě nudná a některé momenty vyloženě zbytečné. Naopak druhá polovina moc pěkně napsaná. Herci a herečky hráli to, co normálně, líbil se mi výkon Miroslava Vladyky a Bolka Polívky. Jinak pěkná sonda do devadesátých let.

• 23.8.2009  00:59

Pokud budu hodnotit nezaujatě a z čistě filmařského hlediska, tak je to podle mě 3* film. Průměrné výkony od herců po kameru, děj docela odsýpající a některé úseky se mi vyloženě líbily (například část spojená se smrtí třetího kardinála odehrávající se v kostele). Ale bohužel jsem se nemohl vyhnout srovnávání s knížkou, takže mi některé charaktery přišly málo popsané, vykreslené a jako fanoušek knih Dana Browna mám za to, že se tato kniha se svojí specifickou atmosférou ani nedá zfilmovat, aby výsledný film měl nějakou rouzumnou stopáž.

• 18.7.2009  19:12
    Odpor (2008)

Zezačátku jsem přemýšlel o 3*, ale celkový dojem z filmu je na 4*. Krásná kamera, na kterou jsem už u filmů režírovaných Edwardem Zwickem zvyklý, velmi dobře hrající herci, zvlášť Daniel Craig- velká změna po Bondovi a nakonec snad i docela zdařilé pojetí celé této historické události.

• 14.7.2009  11:10
    Oni (2008)

Docela slibný rozjezd, bohužel mě pak z nudy vytrhla jen nějaká velmi občasná lekací scénka a celý film vyzněl tak nějak vlažně.

• 3.7.2009  02:17

Podle mě dost netypický Fincher, který vypráví pomalý (Eastwoodovský) příběh. Mimo to mě docela zaskočil scénář, jenž má s původní povídkou pramálo společné.

• 15.6.2009  16:26

Nemám rád takovéty "umělecké" filmy a tohle je něco v tom smyslu, se spoustou zpěvu, který mi nic neříká, a taky trochou tance. No prostě to šlo mimo mě a hrozně jsem se nudil.Bylo zajímavé vidět mladé Donutila, Polívku, Bittovou či Pechu.

• 30.5.2009  00:28

Tohle Mendes prostě umí. Na špičku mého ohodnocení tohoto filmu bych nestavěl ani scénář ani herecké výkony či kameru, byla by to režie. Každý záběr měl svůj úkol, svůj význam a nemuselo se v nich ani mluvit. Pro mě geniálních posledních zhruba 20 minut.

• 20.5.2009  23:23
    Operace Silver A (TV film) (2007)

K plnému hodnocení mi něco málo chybělo, možná ohodnotím ještě jinak po nějakém tom dalším shlédnutí. Každpádně musím vyzdvihnout veškeré herecké výkony, od herců, kteří byli na place neustále až po role úplně nejmenší a samozřejmě skvělý scénář a to všechno pod režisérskou taktovkou Jiřího Stracha.

• 19.5.2009  12:25
    Gympl (2007)

Ono je to vlastně o ničem, je tam spousta rozhovorů o ničem, dialogy jsou hrozně umělé. Zachraňuje to jen pár herců.

• 18.5.2009  00:31
    Hodiny (2002)

Vypjaté drama s velkou směsicí různých pocitů a nálad. Určitě vynikající film se silnou atmosférou a vším ostatním. Těžko pochytitelné.

• 10.5.2009  00:28
    Mechanik (2004)

Jedním slovem - psycho. Atmosféra tak tíživá a vůbec hnusná. Plus strašný zjev Christiana Balea a jeho vynikající herecký výkon. Plus velmi dobrý scénář. Minimálně pár dní nebudu mít zrovna chuť ponocovat :D.

• 7.5.2009  14:25

Možná dlouhý film a hlavně ze začátku mu chvíli trvalo přijít mi na chuť, ale potom se děj jakoby usadí a já si tak mohl příběh vychutnávat až do konce. Problém je, že je tu až mockrát opakovaná snaha vyvolat u diváka silné emoce - smutek či dojetí. V každém případě hezký film a navíc Will je holt můj oblíbenec.

• 27.4.2009  21:58

Režijní a kamerové experimenty, výborný Hackman. Atmosféra sedmdesátých let jde z filmu skvěle cítit. Pro mě trochu nadčasový film hlavně díky provedení.

• 10.4.2009  17:59
    Max Payne (2008)

Byl jsem celkem zvědavý na to, jak tvůrcům vyjde film podle úspěšné hry a mé velmi oblíbené hry a výsledek mě bohužel hodně zklamal. To, co se mi na hře líbí, ať už provedení, příběh , hrdinové, tak to filmu chybí. Snad až na Milu Kunis v roli Mony a démonickou stránku filmu, mi Max Payne nic nenabídl. Rádoby akčnost a drsnost hrdiny je až směšná.

• 8.4.2009  23:16
    Spirit (2008)

Hezké provedení- hezčí než Sin city, občas vtipné, ale taky občas nudné a příběh hrozně nakouskovaný.

<< předchozí 1 2