• Fantasy

65 (2023)

2 otázky . Ako sa sakra dostali do roku 65m pred Kristom? Kde sa dostali po Tom ako odleteli ?  Film bol fajn bavilo ma to dve hlavné veci nevysvetlili tak musím hodnotenie skresať a 3/5.

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Dejová linka sa síce zastavila ale táto časť výborne spracovala minulosť Ellie a aj ľuďom ktory nehrali hru tak dala vynikajúci pohľad na to prečo je Ellie taká aká je .  Ďalšia výborná časť . Teším sa na pokračovanie. Dúfam že finále bude grandiózne a brutálne.

The Last of Us - Rodina (2023) (epizoda)

Opäť jedna výborná časť úplný master piece tejto série . Emócie a príbehové linka neskutočne napreduje . Čím dalej tým viac sa mi páči aj táto Ellie aj keď v prvých dvoch dieloch mi tam vôbec nepasovala .  Zatiaľ najlepší diel tohoto seriálu.

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

Táto časť je o ligu lepšia ako posledné dve pred tým .  Emócie a akcia sú na vysokej úrovni .  Vďaka tejto časti som sa strašne tešil na ďalšie. Bravo

The Last of Us - Drž mě za ruku (2023) (epizoda)

Ďalšia časť ktorá bola celkom nudná ale stále sa mi to páči dosť vizuálne. Slabšia časť ale nie úplne zlá .

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

To že je celá časť iba o dvoch buzikoch my až tak nevadí ale zbytočne veľa času venovali tvorcovia vedľajším postavám ktoré v Tom príbehu nemajú až taký vplyv na hlavny dej .

The Last of Us - Nakažení (2023) (epizoda)

V druhej epizóde mi tá Ellie už nepríde tak úplne zlá . Vizuál a atmosféra je totálne OP len to čakanie každý týždeň má asi raz zabije . Už sa neviem dočkať ďalšej epizódy a ako veľmi sa bude seriál uberať hernou linkou.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Oceňujem že sa tvorcovia snažia dodržiavať príbehovu líniu hernej verzie ale to už fakt nemali koho dať ako Ellie aby bola aspoň kus podobna tej originál Ellie?  Za prvých 20 minut som si oveľa viac obľúbil Sarah ako po zvyšok časti Ellie kľudne tie dve mohli vymeniť bol by som spokojný na 5* . Dúfam že  si niejako zvyknem na túto Ellie.

Stranger Things - Kapitola první: Klub Hellfire (2022) (epizoda)

Tak som si pozrel prvú časť a pomerne veľa veci zo starších sérii som zabudol . Takže po tejto prvej časti som sa rozhodol vrátiť k sérii číslo 1 a to tak akurát stíham dopozerať kým vyjdú posledné 2 časti nech to mám kompletné . Zatiaľ spokojný začiatok trošku zdĺhavý ale koniec opäť vynikajúci.