Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

plakát

Velký blondýn s černou botou (1972)

Viděl jsem to teď, po letech a divím se, jak málo je to vtipné. Myslím, že se ze skvělé zápletky dalo vytěžit mnohem víc.

plakát

Čína na jazyku II (2014) (seriál)

Sice hezké obrázky, ale průvodní slovo je plné frází a klišé směřujících k jedinému, oslavě Číny a Číňanů. Čínské přesvědčení o tom, že jsou nejlepší, dokonce bych řekl i nacionalismus, z toho prýští pod tlakem. O samotných jídlech, jejich přípravě a kuchyni se dozvíme velmi málo. Zato slyšíme pořád dokola, jak jsou Číňané spjati s tradicí, půdou, předky apod. O ujgurské kuchyni se pochopitelně nic

plakát

Dalibor Janda - oheň, voda, vítr (2023) (TV film)

Jeho hudbu jsem nikdy neposlouchal, nebaví mě, ovšem dokument byl fajn a Dalibor je sympaťák. Čili hudba nic, ale chlap fajn.

plakát

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Na rozdíl od pokračování naprosto skvělé, ale ne vyjímečné. Přesto jedna z nejlepších českých komedií, která ubohost "S tebou mě baví svět" považovanou za komedii století, s přehledem strčí do kapsy.

plakát

Čtyři životy (2021) (seriál)

Dement a indolence britské policie stála minimálně 3 mladé životy. Sledovat jak totální kreténi předstírají vyšetřování zločinu s jasnou snahou se jej jakkoliv zbavit, člověku přináší čiré utrpení. Ovšem tvrdit zde, že je Policie vykreslena jako homofobní, je nesmysl. Je zde pouze znázorněna jako neschopná, líná a totálně laxní.

plakát

Všechno dobře dopadne (2022)

Vcelku pěkný dokument , který se bohužel nevyhnul všeobecným nářkům nad lidskou rasou a její zkažeností. Myslím, že kdyby se točil před 100 lety, určité typy lidí by naříkaly úplně stejně. Navíc tam občas padly, jistě v dobré víře, pěkné pitomosti , například, že člověk není schopen altruismu, jehož plody nebude čerpat. Škoda tohohle mudrování, byl bych se raději dozvěděl víc o včelách.

Volha (2023) (seriál)

Kniha je lepší, ale i tak to bylo naprosto skvělý.