Patriot.X

okres Jihlava

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 24.4.2019  14:42
    Bathory (2008)

A teď by se mohl Juraj vrhnout na film o přívětivém pediatrovi Mengelem, který se v Osvětimi dojemně staral o děti. Jeho pověst je dozajista také nezasloužená. Nebýt to film o Alžbětě Bathoryové, dal bych tři hvězdy, protože to byla poměrně zábavná slátanina.

• 24.3.2019  09:19
    Vášeň (2012)

Při chemickém rozboru filmu prý bylo zjištěno stopové množství napětí a erotiky. Běžnými smysly je však toto množství nezaznamenatelné.

• 29.1.2019  16:13

Doufejme, že Zdenda nemá v záloze ještě vzpomínky z doby, kdy mu byly dva roky a poeticky kadil do plínek.

• 29.1.2019  16:11

Tento způsob Divokého západu zdá se mi výrazně zábavným.

• 21.12.2018  09:21
    Čistilišče (TV film) (1998)

Rusové proti Čečencům, Afgháncům, negrům a litevským biatlonistkám. Místo utkání : Očistec (nemocnice v Grozném). Krvavá tlačenka. Uřízlé hlavy, litevské biatlonistky střelené mezi nohy trhavými náboji, tankista přibitý na kříž. Jestli očistec existuje, tak takhle nějak bych si ho představoval.

• 30.6.2018  13:22
    Sahara (TV film) (1995)

Nedokázal jsem to brát vážně. Válečný film pro větší děti.

• 7.4.2018  08:12

Nudné zpracování jednoho atraktivního životního příběhu.

• 4.4.2018  08:28
    Exorcista (TV seriál) (2016)

Začátek byl slušný, ale postupně mě to začalo nudit, přestože mám vymítačskou tématiku rád. Nějaké kvality to asi vzhledem k zdejšímu hodnocení má, ale mě to zkrátka nějak nesedlo.

• 25.12.2017  09:17

I Satan má rád sladkosti.

• 23.12.2017  18:52
    Blok 99 (2017)

Po čertech tvrdej maník tančící valašský drojdup na hlavách svých nepřátel.

• 11.12.2017  13:46
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Jestli Kájínek zabil ty dva gaunery nevím a je mi to fuk. Vadí mi na něm, že je to zloděj a kriminálník. Není to pro mě žádná kladná postava nebo dokonce hrdina. Ale je to inteligentní kriminálník disponující charismatem, odvahou a výřečností. A jestli máte inteligentního kriminálníka disponujícího charismatem, odvahou a výřečností, který má za sebou takový příběh, stačí ho nechat mluvit a dokument bude zajímavý. Takže hodnotím dokument a ne Kájínka.

• 3.11.2017  15:04

Unaven filmem dávám za dvě. Opět si vypomůžu citací komentáře jiného uživatele, který dokáže myšlenku vyjádřit lépe než já. Tentokrát jde o uživatele bolana. "To že se film týká citlivého a tragického příběhu ještě neznamená, že musím 2,5 hodiny trpět ve společnosti lehce pošahaných Rusáků. Pokud je tento film určitá forma umění, pak se budu raději dál plácat v pokleslých vodách lascívního mainstreamu. Jestli se mohu chvástat, nejsem zcela uplný dement a politická historie 20. století včetně všech jejích diktátorů mě celkem zajímá. Předpokládám však, že se dá prezentovat i zábavnější formou. Tohle je fakt úlet !!!"

• 27.10.2017  15:47
    Znamení (2002)

To, že dvoumetrové kreatury disponující technologií meziplanetárních letů nedokážou vyrazit dveře, mě vůbec nevadilo. Když mě film baví, dokážu se nad tyto drobné nesrovnalosti povznést. :-)

• 17.9.2017  13:21

Velmi zajímavá mrtvola = velmi zajímavá noc na pitevně.

• 3.7.2017  12:04

Důstojný nástupce původní píčoviny. Divákům nad 15 let nepřístupno.

• 2.7.2017  10:42

Zub času to ohlodal do podoby parodie.

• 1.4.2017  15:44
    Trumbo (2015)

"Zaplatil jsem ti za scénář o chlápkovi s obří hmyzí hlavou, kterej klátí holku na seníku. Ty jsi napsal vetřelce, kterej plácá o právech pracujících, patologii kapitalismu a samolibosti buržoazie."

• 26.3.2017  18:39

Nevěřil bych, že někdy uvidím Dolpha Lundgrena ve filmu oscarových kvalit a hlubokých myšlenek...

• 4.2.2017  14:17

Scéna porodu nosorožce patří do Zlatého fondu světové kinematografie!!

• 4.2.2017  14:15

Carrey to je herec!

• 2.2.2017  17:47

Panoptikum cikánskejch magorů. Ze začátku jsem nevěřícně koukal na ty ksichty a byl jsem přesvědčen, že to vypnu a dám odpad. Postupně jsem si ale zvykl a začal jsem se docela bavit. Ale jak to ohodnotit?Je to něco mezi odpadem a pětkou. Tak jsem to zprůměroval na tři.

• 22.1.2017  15:28
    Okupace (TV seriál) (2015)

Vzhledem k atraktivitě tématu je to obdivuhodně nezáživná záležitost. Viděl jsem čtyři díly a místo sledování zbývajícich dílů se zřejmě budu věnovat nějaké užitečnější činnosti typu chytání lelků.

• 31.12.2016  10:36

Většinu času je to taková normální teenagerovská komedie na tři hvězdy. Čtvrtou hvězdu přidávám za scénu z nemocnice. A být mi o 20 let míň, přidal bych pravděpodobně i pátou.

• 23.12.2016  10:41

Pobavilo, ale mohlo to být lepší. Několik opravdu kulervoucích scén. Rozhodoval jsem se mezi trojkou a čtyřkou, ale nakonec jsem se přiklonil k trojce a to z toho důvodu, že z tématu králičího mutanta požadujícího neustále čerstvou píču se určitě dalo vytěžit víc.

• 22.12.2016  13:51
    Jako kníže Rohan (TV film) (1983)

"Já žiju z kapitálu!" Kdepak tihle Špátové, to jsou kabrňáci. Radit jim nemožno, nutno čekat až dopadnou po střemhlavém letu držkou rovnou na zem. Herecký kabrňák Menšík vynikající jako vždy. Ale on to jinak asi ani neuměl.

• 22.12.2016  13:02

Vzhledem k atraktivitě příběhu je to slabota. Kdybych byl stoletým dědkem, který má za sebou neuvěřitelný život, přál bych si, aby film o mém životě místo Felixe Herngrena natočil Robert Zemeckis.

• 18.12.2016  10:25
    Poslední výkřik (2012)

Bůh je mi svědkem, že jsem chtěl být k českému hororu milosrdný, ale je to opravdu píčovina.

• 26.11.2016  15:08

Jeden z nejodpornějších happyendů všech dob, ale jinak slušná zábava.

• 26.11.2016  15:02

Sluníčkářský dokument. Podepisuji se pod komentář uživatele KRYSIOPICE.

• 13.11.2016  16:31

"Pánové, je mi 25 let a dosud jsem zabila 309 fašistických okupantů. Nemyslíte, pánové, že jste se za mnou schovávali již dost dlouho?" Dnešní holky dokáží dát do 25 let i 309 fotek na facebook. Tahle se válela v bahně a stihla zabít 309 nepřátel, což je pro mě fascinující. Kdyby to nebylo podle skutečného příběhu, tak bych dal o hvězdu míň, ale takhle musím jít na plný počet.

<< předchozí 1 2 3 4 5