Patriot.X

Patriot.X

okres Jihlava

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 26.12.2020  09:45

Moc by mě zajímalo, proč byla do hlavní role superagenta a vojáka obsazena ta uhrovitá podvýživa, jejíž herecký strop by měl končit u představování ajťáků, feťáků a podobných typů. Ale budiž. Podvýživa zachraňuje civilizaci bílých masajů, s čímž jí pomáhá neodolatelně se usmívající kolegyně a modrá měňavka Rihana. A je to docela zábavné.

• 26.12.2020  09:37

Dlouho jsem přemýšlel, jestli udělit třetí hvězdu. Likvidace hippíků byla bezpochyby atraktivní, motivování hippíka k výměně kola taktéž, ale spojení Brad Pitt a hippíci bylo to jediné, co mě na filmu bavilo. A to je dost málo u takhle dlouhého filmu. Plusem je a to velice překvapivým plusem, že v žádné hlavní roli nevystupuje žádný Tarantinův typický čacký super trouper cool černochoameričan. Nakonec to teda s odřenýma ušima tři hvězdy jsou, ale stejně se mi zdá, že to jde s milým Quentinem (aspoň v mých očích) pěkně z kopce.

• 23.12.2020  08:38
    Bratr (1997)

Můj brácha má prima bráchu na ruský způsob.

• 5.12.2020  10:32
    Free Solo (2018)

Jelikož u mě problémy s výškou začínají už zhruba na deseti metrech, je pro mě tenhle výkon sci-fi na úrovni chození po povrchu slunce. V dokumentu ale mělo být více samotného lezení místo kecání, osobní život Alexe Honnolda mě až tak nezajímá.

• 10.5.2020  07:58

V dětství jsem Ládínkovi ta dobrodružství a nafukovací raketu pod postelí strašně záviděl. Viděno po mnoha letech a dostavila se nostalgie. Pořád mu trochu závidím. Nebylo by od věci občas nasednout do rakety a odletět někam do vesmíru vyčistit si hlavu.

• 22.12.2019  14:58
    Nejlepší (2017)

„Si kurva vyhrál, kokote!“

• 19.12.2019  09:28

Ano, takhle nějak bych si představoval začátek plodné Leatherfaceovy kariéry.

• 15.11.2019  15:26
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Očekávání jsem měl minimálně čtyřhvězdičkové, takže trochu zklamání. Představoval bych si více hororu a méně rodiného dramatu.

• 27.10.2019  08:25

Vysoce intelektuální záležitost.

• 24.4.2019  14:42
    Bathory (2008)

A teď by se mohl Juraj vrhnout na film o přívětivém pediatrovi Mengelem, který se v Osvětimi dojemně staral o děti. Jeho pověst je dozajista také nezasloužená. Nebýt to film o Alžbětě Bathoryové, dal bych tři hvězdy, protože to byla poměrně zábavná slátanina.

• 24.3.2019  09:19
    Vášeň (2012)

Při chemickém rozboru filmu prý bylo zjištěno stopové množství napětí a erotiky. Běžnými smysly je však toto množství nezaznamenatelné.

• 29.1.2019  16:13

Doufejme, že Zdenda nemá v záloze ještě vzpomínky z doby, kdy mu byly dva roky a poeticky kadil do plínek.

• 29.1.2019  16:11

Tento způsob Divokého západu zdá se mi výrazně zábavným.

• 21.12.2018  09:21
    Čistilišče (TV film) (1998)

Rusové proti Čečencům, Afgháncům, negrům a litevským biatlonistkám. Místo utkání : Očistec (nemocnice v Grozném). Krvavá tlačenka. Uřízlé hlavy, litevské biatlonistky střelené mezi nohy trhavými náboji, tankista přibitý na kříž. Jestli očistec existuje, tak takhle nějak bych si ho představoval.

• 30.6.2018  13:22
    Sahara (TV film) (1995)

Nedokázal jsem to brát vážně. Válečný film pro větší děti.

• 7.4.2018  08:12

Nudné zpracování jednoho atraktivního životního příběhu.

• 4.4.2018  08:28
    Exorcista (TV seriál) (2016)

Začátek byl slušný, ale postupně mě to začalo nudit, přestože mám vymítačskou tématiku rád. Nějaké kvality to asi vzhledem k zdejšímu hodnocení má, ale mě to zkrátka nějak nesedlo.

• 25.12.2017  09:17

I Satan má rád sladkosti.

• 23.12.2017  18:52
    Blok 99 (2017)

Po čertech tvrdej maník tančící valašský drojdup na hlavách svých nepřátel.

• 11.12.2017  13:46
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Jestli Kájínek zabil ty dva gaunery nevím a je mi to fuk. Vadí mi na něm, že je to zloděj a kriminálník. Není to pro mě žádná kladná postava nebo dokonce hrdina. Ale je to inteligentní kriminálník disponující charismatem, odvahou a výřečností. A jestli máte inteligentního kriminálníka disponujícího charismatem, odvahou a výřečností, který má za sebou takový příběh, stačí ho nechat mluvit a dokument bude zajímavý. Takže hodnotím dokument a ne Kájínka.

• 3.11.2017  15:04

Unaven filmem dávám za dvě. Opět si vypomůžu citací komentáře jiného uživatele, který dokáže myšlenku vyjádřit lépe než já. Tentokrát jde o uživatele bolana. "To že se film týká citlivého a tragického příběhu ještě neznamená, že musím 2,5 hodiny trpět ve společnosti lehce pošahaných Rusáků. Pokud je tento film určitá forma umění, pak se budu raději dál plácat v pokleslých vodách lascívního mainstreamu. Jestli se mohu chvástat, nejsem zcela uplný dement a politická historie 20. století včetně všech jejích diktátorů mě celkem zajímá. Předpokládám však, že se dá prezentovat i zábavnější formou. Tohle je fakt úlet !!!"

• 27.10.2017  15:47
    Znamení (2002)

To, že dvoumetrové kreatury disponující technologií meziplanetárních letů nedokážou vyrazit dveře, mě vůbec nevadilo. Když mě film baví, dokážu se nad tyto drobné nesrovnalosti povznést. :-)

• 17.9.2017  13:21

Velmi zajímavá mrtvola = velmi zajímavá noc na pitevně.

• 3.7.2017  12:04

Důstojný nástupce původní píčoviny. Divákům nad 15 let nepřístupno.

• 2.7.2017  10:42

Zub času to ohlodal do podoby parodie.

• 1.4.2017  15:44
    Trumbo (2015)

"Zaplatil jsem ti za scénář o chlápkovi s obří hmyzí hlavou, kterej klátí holku na seníku. Ty jsi napsal vetřelce, kterej plácá o právech pracujících, patologii kapitalismu a samolibosti buržoazie."

• 26.3.2017  18:39

Nevěřil bych, že někdy uvidím Dolpha Lundgrena ve filmu oscarových kvalit a hlubokých myšlenek...

• 4.2.2017  14:17

Scéna porodu nosorožce patří do Zlatého fondu světové kinematografie!!

• 4.2.2017  14:15

Carrey to je herec!

• 2.2.2017  17:47

Panoptikum cikánskejch magorů. Ze začátku jsem nevěřícně koukal na ty ksichty a byl jsem přesvědčen, že to vypnu a dám odpad. Postupně jsem si ale zvykl a začal jsem se docela bavit. Ale jak to ohodnotit?Je to něco mezi odpadem a pětkou. Tak jsem to zprůměroval na tři.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6