Rod Draka - Druhý svého jména (2022) (epizoda)

Za mna cely diel super az na ten lacny (nie financne) akcny zaver (ten vsak nebol aj tak vylozene zly). Kto ma rad bojove filmy/serialy by sa mal divat inde ako na diela GRRM-a. Vidim tu komenty ze ide o vela "omacky", vela "žvanenia" - odporucam preladit na Marvelovky.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

U mna nekompromisne najlepsia situacna komedia. (Update: No longer true po zhliadnuti The Office) Postavy vsetky svojske a sympaticke. Humor skvely. Zarucene dvihne naladu akykolvek diel. A ano, mam rad aj Ginu, nenavidel by som ju v realite, ale v serialy super :) Kazda scena s Holtom je sperk. Ano, Peralta je infantillny, ale je to vec zvyku. Taktiez clovek velmi nevnima "diverzitu nasilu", napr. to ze je kapitanom cierny gay mi vobec neprislo nutene, jeho postava nebola absolutne zalozena na jeho sexualite.

Stanfordský vězeňský experiment (2015)

Slabota. Staci si precitat na wikipedii o com bol tento experiment a usetrite 2 hodiny. Velky omyl scenaristu ked si myslel ze sa cely film ponesie len na namete, bez ziadnej pridanej hodnoty. Pricom to mohlo byt plne filozofickych diskusii a uvah. Hviezdicka snad len za herecke vykony.

Velký hack (2019)

Hviezdicky davam za temu, o ktorej rozhodne treba hovorit. Format dokumentu mi ale velmi nepasuje, preferoval by som skor viac surovych faktov namiesto zbytocnych scen ako ked Brittany hlada svoj cestovny pas v aute.

Dobré místo (2016) (seriál)

“Jeremy Bearimy, baby. We'll get through this and then you and I can chill out in the dot of the 'i' forever.” Velmi originalna pukancova komedia. Z nametu sa poriadne zmyka, tie twisty je velmi tazke niekomu, kto to nevidel vysvetlit. Hlavne postavy su prijemne. Najviac ma bavili veci ktore su povazovane za hriech v Bad Place.

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Celé zle. Fádne, zdĺhavé, antiklimatické... Akoby pozliepané scény, ktoré sa zvyknú nechávať len pre extended editions. To, že režisér pôvodne plánoval Drozdajku rozdeliť na 5 častí miesto dvoch beriem ako blbý vtip.

Smiechoty (1997) (pořad)

Nechápem negatívnym komentárom, toto bol kedysi televízny youtube :)