sotek

Jan Tichý

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 15.6.2018  14:13

Není se čeho bát. Geniálnímu prvnímu dílu, který pořád vnímám jako přelomový milník v dějinách kinematografie a sice proto, že se poprvé a asi i naposledy v obou ústředních rolích objevily dvě největší akční legendy se to nevyrovná, ale i tak je to obstojná a svižná zábava. I když pro mě je stejně pořád Jean před Arniem a Slyem, ale to je asi subjektivní :) kdyby tu vystřídal Arnolda, tak bych se nezlobil. Takhle je tu jenom Sly, ale rozhodně se nejedná o žádné cameo, ale o plnohodnotnou roli. Je to sice o něco béčkovější než jednička, ale za mě no problema :)

• 21.1.2018  15:42

Hrozně nesourodý film, který není jen o vystřižení Spaceyho. On nefunguje téměř v žádném ohledu. Emoce působí hrozně strojené a celý dojem je takový umělý. Jen si všichni prostě všechno odříkají a hotovo. Výsledkem je více než dvouhodinová nuda. Jinak film viděn v rámci krátké návštěvy Velké Británie. To píšu jen proto, že jsem se dozvěděl, že se zde mazají negativní ohlasy na tento film. To asi proto aby neměl zlou reklamu před blížící se projekcí :)

• 8.1.2018  22:23

Slušné i celkem historicky přesné. Na druhou stranu místy mi to přišlo trochu povrchní a jakoby useknuté. Prostě bych to víc rozvinul. Film mě nikterak speciálně nedostal.

• 25.12.2017  12:52

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Jednička byla perfektní béčková pocta originálu, ale tohle je jenom narychlo spíchnutá blbina. Bez emocí bez scénáře a co je nejhorší bez dobrých soubojů. Jedna hvězda za Jeana, trojku radši ne :(

• 13.8.2017  15:21
    Armed Response (2017)

Ach Wesley co jsi nám to provedl... V postradatelných to s jeho návratem nevypadalo marně, ale tohle je dno. Nemůžu přičíst ani procento k dobru. Nechápu co se od výborného Kickboxera stalo s režisérem tohoto filmu, ale raději to nechci vědět...

• 27.10.2016  11:24
    Doctor Strange (2016)

Nejhorší Marvel ever. Triky a vizuál nezakryjí neexistující scénář.

• 3.9.2016  14:15

Tady je furt někdo zklamanej, nikomu není nic dost dobrý, ale já vám na to kašlu :) Originál to pochopitelně nepřekonalo, ale komu to vadí, když je tady to fantastické pomrkávání na fanoušky. Kdo miluje původní film, tak jako já, snad nemůže dát ani jiné hodnocení. JCVD se chytře posunul věkem z učně na mentora. Hlavní hrdina ovládá různorodé bojové kreace a Bautista je hrozný hovado. Tak jaký pak zklamání furt?

• 21.6.2016  20:53

Po odpadu jménem White house down, je tohle ten Emmerich jak ho známe a máme rádi. Bezchybná letní popcornovka.

• 18.6.2016  11:10

Tupý Rock a uřvaný Hart to je teda dvojka... Narážky nefungují, humor je nucený, mezi herci není žádná chemie. Měla to být oddechová záležitost po včerejším fotbalovém hororu, ale darmo mluvit.

• 23.4.2016  22:00

Standartní Willisovka poslední doby kde se samotný Bruce moc neohřeje, ale o něco lepší než předchozí počin Extraction. Především díky docela v pohodě sestříhané akci a absenci nějaké vyloženě otravné postavy. Jednou se to dá v pohodě vidět.

• 11.2.2016  14:14
    Deadpool (2016)

Tak tohle je zábava pro dnešní omladinu? No má to 91% takže určitě. Já už holt tenhle vývoj nezachytil a možná je to dobře. Takhle, já nejsem suchar a nemám problém se sprostým a nekorektním humorem. Až na to, že tohle není vtipné, ale spíš se to pohybuje v pásmu trapnosti. Prvoplánová zábava při které se puberťáci třískají smíchy. Co na tom, že to nemá příběh, ani dobré herce, hlavně, že je tam hrdina, který rozseká všechny padouchy na hadry a stihne si při tom 10x vyhonit. Vesměs souhlas s Marigold, až na to, že já tak shovívavý nebudu.

• 11.2.2016  12:20

Stokrát viděný námět ve fádním a nezajímavém zpracování. A Adkins to zrovna nevytrhnul. Proč bere tyhle typy rolí je mi záhadou.

• 4.12.2015  13:46
    Creed (2015)

Po podivném Reach me, kde jsem účast Slye po pravdě moc nepochopil, se tenhle velikán vrací ve své nejslavnější roli a sklízí zasloužené ovace! Doufám, že tržby tohoto snímku napomůžou i k tomu, aby se další Rambo a další Expendables stali realitou :)

• 6.10.2015  11:33

Po takovém nijakém Transcendence a průměrném Mortdecai je Depp zpátky ve formě. Nekompromisní gangsterka mapující osudy jednoho z nejhledanějších zločinců Americké historie. U mě velká spokojenost a plný počet hvězd :)

• 28.5.2015  12:03
    Superfast (2015)

Naprostá trefa na komoru!!!!! Nesnáším rychlou a zběsilou sérii a tohle mi vylepšilo den. Pecka :)))

• 9.5.2015  22:15
    Maggie (2015)

Tohle jsem nečekal. Arnold mi svým výkonem vyrazil dech. Film je až nepříjemně tísnivý a realistický. PS : Kdo tvrdil, že Arnie neumí hrát?! :)

• 25.4.2015  18:16

Tohle je kus historie. Neskutečně působivé a bohužel nepříjemně, syrově pravdivé.

• 18.4.2015  21:32
    Avatar (2009)

Vůbec to není špatný film, Náhodou se to povedlo. Takže líbilo.

• 17.3.2015  13:12

Morel je pořád borec. Proč jemu nemohli dát třetí Taken je mi záhadou. Vlastně odpověď znám asi, protože neměl zapotřebí být podepsán pod touhle ubohou pračkou na peníze. V tomhle filmu je opět svůj se svým osobitým stylem. Drsný, nekompromisní a realistický. Akce tolik není, ale postavy navzdory tomu, co tu kdosi napsal jsou skvělé. Já tedy hltal každou minutu. Zasloužený plný počet.

• 15.1.2015  18:01

Megatrol úspěšně dokončil to co ve dvojce započal. Pokud byla dvojka mírně řečeno průšvih, tak tohle je úplný pohřeb. Taková pokračování si skvělá jednička nezasloužila. Akce podobně debilní a nepřehledná jako ve dvojce, ale tady tomu nasadil korunu ještě šílený scénář, znuděný Neeson a totálně wtf konec.

• 15.1.2015  10:32

Příjemný thriller z nádechem noir. Typická záležitost přelomu osmdesátých a devadesátých let.

• 27.12.2014  16:48
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Kdo vymyslel takovou blbost, nemyslel.

• 31.10.2014  12:42
    SAF3 (TV seriál) (2013)

Lundgrena jsem nikdy moc nemusel, ale když začal na sklonku kariéry hrát v dobrých filmech, tak jsem si řekl, že tomu dám šanci. No nic jsem vůl, můžu si za to sám. Odkazuji na Wácův koment je naprosto přesný.

• 28.9.2014  11:28
    Tic (2010)

Celkem nudná a amatérsky zpracovaná kriminálka. Akce minimum. Děj těžká rutina. Nic moc film.

• 19.9.2014  14:01
    November Man (2014)

Skvělý Pierce. Přehledné akční scény. Navíc na daný žánr určitě ne hloupý scénář. Velká škoda, že to u nás pravděpodobně nepůjde do kin.

• 6.5.2014  21:41

První díl parádní akční řežby. Shlédnuto současně z Berandalem. Tenhle zážitek všem doporučuji!

• 28.4.2014  23:44
    Doupě (2014)

Z piety k Paulu Walkerovi by to měli stáhnout z kin. Evidentně se to tam ocitlo omylem.

• 17.4.2014  21:37
    Sabotáž (2014)

Naprostý úspěch! Jestli dosud někdo pochyboval o tom, že Arnold je zpět, tak je vše definitivně smeteno ze stolu. Ano, tenhle film asi nemá šanci moc zabodovat u širšího publika, ale Arnieho skalní fanoušci a milovníci oldschol akce budou vrnět blahem :)

• 10.4.2014  20:25
    Zátah 2 (2014)

Možná to zní jako klišé, ale taková řežba tu opravdu už hodně dlouho nebyla. Jasný aspirant na (prozatím) akční film roku. Není co řešit, je to třeba vidět.

• 27.3.2014  10:32
    Noe (2014)

Tak jsem byl z toho filmu včera nadšen, že mi to úplně zatemnilo mozek a při hodnocení jsem se ukliknul a místo pěti hvězd střelil odpad! Teď jdu napsat komentář a jsem z toho v šoku :) Asi jsem se taky zaleknul toho co vzkazuje všem co si tomu dovolili dát odpad ve svém komentáři kolega Wacoslav1 Ne teď už vážně to byl úklep. Film si plný počet rozhodně zaslouží už jenom z titulu toho, že je to po opravdu hodně dlouhé době snímek na podobné historicko-dobrodružné téma, který má kromě pěkného vizuálu a kvalitních efektů i mozek a to se prostě počítá. Skvělý zážitek který si rád někdy zopakuji.

<< předchozí 1 2