Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Sci-Fi

Plán útěku 2 (2018)

Není se čeho bát. Geniálnímu prvnímu dílu, který pořád vnímám jako přelomový milník v dějinách kinematografie a sice proto, že se poprvé a asi i naposledy v obou ústředních rolích objevily dvě největší akční legendy se to nevyrovná, ale i tak je to obstojná a svižná zábava. I když pro mě je stejně pořád Jean před Arniem a Slyem, ale to je asi subjektivní :) kdyby tu vystřídal Arnolda, tak bych se nezlobil. Takhle je tu jenom Sly, ale rozhodně se nejedná o žádné cameo, ale o plnohodnotnou roli. Je to sice o něco béčkovější než jednička, ale za mě no problema :)

plakát

Všechny prachy světa (2017)

Hrozně nesourodý film, který není jen o vystřižení Spaceyho. On nefunguje téměř v žádném ohledu. Emoce působí hrozně strojené a celý dojem je takový umělý. Jen si všichni prostě všechno odříkají a hotovo. Výsledkem je více než dvouhodinová nuda. Jinak film viděn v rámci krátké návštěvy Velké Británie. To píšu jen proto, že jsem se dozvěděl, že se zde mazají negativní ohlasy na tento film. To asi proto aby neměl zlou reklamu před blížící se projekcí :)

Nejtemnější hodina (2017)

Slušné i celkem historicky přesné. Na druhou stranu místy mi to přišlo trochu povrchní a jakoby useknuté. Prostě bych to víc rozvinul. Film mě nikterak speciálně nedostal.

Kickboxer: Odplata (2017)

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Jednička byla perfektní béčková pocta originálu, ale tohle je jenom narychlo spíchnutá blbina. Bez emocí bez scénáře a co je nejhorší bez dobrých soubojů. Jedna hvězda za Jeana, trojku radši ne :(

plakát

Armed Response (2017) odpad!

Ach Wesley co jsi nám to provedl... V postradatelných to s jeho návratem nevypadalo marně, ale tohle je dno. Nemůžu přičíst ani procento k dobru. Nechápu co se od výborného Kickboxera stalo s režisérem tohoto filmu, ale raději to nechci vědět...

plakát

Doctor Strange (2016) odpad!

Nejhorší Marvel ever. Triky a vizuál nezakryjí neexistující scénář.

Kickboxer: Vengeance (2016)

Tady je furt někdo zklamanej, nikomu není nic dost dobrý, ale já vám na to kašlu :) Originál to pochopitelně nepřekonalo, ale komu to vadí, když je tady to fantastické pomrkávání na fanoušky. Kdo miluje původní film, tak jako já, snad nemůže dát ani jiné hodnocení. JCVD se chytře posunul věkem z učně na mentora. Hlavní hrdina ovládá různorodé bojové kreace a Bautista je hrozný hovado. Tak jaký pak zklamání furt?

plakát

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Po odpadu jménem White house down, je tohle ten Emmerich jak ho známe a máme rádi. Bezchybná letní popcornovka.

Centrální inteligence (2016)

Tupý Rock a uřvaný Hart to je teda dvojka... Narážky nefungují, humor je nucený, mezi herci není žádná chemie. Měla to být oddechová záležitost po včerejším fotbalovém hororu, ale darmo mluvit.

Nebezpečný náklad (2016)

Standartní Willisovka poslední doby kde se samotný Bruce moc neohřeje, ale o něco lepší než předchozí počin Extraction. Především díky docela v pohodě sestříhané akci a absenci nějaké vyloženě otravné postavy. Jednou se to dá v pohodě vidět.