Klub sráčů (2000)

Viděl jsem poprvý před 13 lety a viděl nejméně 15x. Nejdřív jsem to bral jako parodii(který miluju), ale pak jsem pochopil, že je to sonda do pubertálního věku britských teenagerů. Prostě Harry Enfield letěl na dovolenou se svýma pubertálníma dětičkama a natočil podle toho komedii a obsadil se do hlavní role. A taky ta hudba je slast pro moji tranceovou dušičku. No a pak zlidovělý hlášky. Hustě sviští, Buzzi. Sash nebo Chicane?

Muž z Acapulca (1973)

Tak tohle jsem přátelé já a celý můj život vtěsnaný do 90 minut. Yes, no, ok. A ten Bach mi jde k pleti. Ach Arianno, jak já bych líbal sůl z tvých rtů, ale až koupíš bochník chleba. Dejte pozor na Karpofa a na krysy, mají zuby napušteny silným jedem. Musím zavolat Charronovi o zálohu.

Případy 1. oddělení - Veteráni (2022) (epizoda)

Dobrý, sešla se stará parta. Případ ne už tak zajímavý, ale co mě zkazilo dojem je to, že když ukazují potencionální pachatele a je tam mezi neznámými tvářemi nějaká fotka známého herce, tak už vím dopředu že to je on. Tady to byl Sváťa Skopal, v Nenávisti Polívková.

Osada - Epizoda 2 (2021) (epizoda)

Naprosto skvělý, těším se na další pátek v Osadě.  l'chaim!

Kukačky - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Pobavila past vedle pasti a Isteník ve slipech. Beru zpět, že 13 dílů je moc, naopak. A Adélka v prádle, mňam.

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Pěkná pohádka a stále pěkná i když už trochu vychrtlá Kanocz. I díky dabingu je hercům dobře rozumět a deklamují hezky.