callix

okres Jičín
věk: 41 let

1 bod

• 12.7.2019  14:39
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

Pachl by měl přestat brát drogy, stupidní scénář, stupidní jednání postav, potřebuju tam dát nějakou slepici, jo tak jí dám jméno Slepičková, dále nějakou bokovku, jo tu by mohla hrát Boková atd. Nesmyslný náhody(Rohan na záchytce), dále na konci první řady Kunešovi koupí jeho nezletilá! dcera tu ruinu, achjo Pachle, naivní kretén nejsem já, ale ty. Pičku ti jebem.

• 8.2.2019  07:51

Jako sorry, ale tu zápletku vymýšlelo pětiletý dítě? Na tohle jdou moje poplatky?

• 22.2.2018  14:42

Jako parodie na kriminálku dobrý...

• 15.3.2018  09:54
    Tomb Raider (2018)

Sračka pro náctiletý blbečky...

• 18.1.2018  09:17
    Vzteklina - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

Scénárista ze mě dělá idiota, ale já nejsem a uráží mě to.

• 14.2.2018  21:13
    Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Stupidní scénář, absurdní chování postav.

• 2.8.2017  08:28
    Selský rozum (2017)

Fandím Andreji Babišovi a budu vždy volit ANO, takže tohle je odpad jak vyšitej. Nadávají a nenávidí ho jen plebs a lopaty.

• 7.3.2017  07:26

Můžete si tam dopsat Lenin :-D Čekal jsem trochu jiný, drsnější konec pro Klému a Šejbiče, ale jinak spokojenost.

• 24.1.2017  07:56

Hodně dobrý díl, chvílemi mě to připadalo, jako když to bylo opravdu natočený v tý době.

• 8.2.2017  08:29

Tak jsem myslel, že se to rozjíždí, ale opak je pravdou. Scénář jak ze školky, herecké výkony trapné. Trapně předhazovaná dvojice nabízečů slev o které samozřejmě víte, že to neudělali. Prkenná Kostková, u které absolutně nevěříte že uběhla 100 metrů. Policie se chová na služebně jako šerifové z westernu. Ale tak cílovka je primácké diváctvo. Já jsem s tímto skončil.

• 2.3.2018  09:40

Stupidní holyúdská hňačka. A to jsem se na to tak těšil. Zlatý originál z roku 1974. To obsazování černochů v zájmu korektnosti ze mě dělá rasistu, co bude příště? Poirot asiat? Akční pojetí nemístné, ale asi by to jinak stupidní američánci nepobrali. Zbytečný film, ale lidi do kina přišli, tak se asi vydělalo.

• 11.3.2017  13:51

Stupidita pro pražský debílky. Jo jasně, takhle se žije na vesnici...

• 7.11.2016  06:48

Ten scénář je čím dál tím víc stupidní, aspoň nám tam na konci ukázali, co jsou pro ně diváci vlastně zač(ovce). Jsem rád, že třetí řada už nebude.

• 16.12.2016  08:11

Stupidita pro náctiletý debílky, nehodno jména Star Wars. Mohli to vysílat odpoledne na Disney channel, tam by si to cílovku našlo. Jsem znechucenej, jak to s mou milovanou ságou dopadlo. Pro mě to prostě skončilo ep. 6.

• 6.12.2016  13:28

Já je prostě žeru, klidně ať pokračujou třeba do smrti. Teda vlastně do nekonečna :)

• 10.2.2016  11:31

Pro mně mají SW jen 6 epizod. Tohle je nějaký trapný fanouškovský youtube remake vyrobený pro zisk.

• 15.10.2014  11:35
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Demence lidstva dosáhla 100%. Nebo spíš ty chytří okrádají ty hloupé?

• 8.1.2016  13:26
    Avengers (2012)

Stupidní chytačka pro 10-letý američánky. Mám rád Batmana, Supermana nebo Spidermana ale tohle? Jen vejvar.

• 16.12.2015  09:21
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Hovadina pro blbečky, etalon sračky, teens to milují.

• 15.5.2015  09:19

Viděl jsem poprvý před 13 lety a viděl nejméně 15x. Nejdřív jsem to bral jako parodii(který miluju), ale pak jsem pochopil, že je to sonda do pubertálního věku britských teenagerů. Prostě Harry Enfield letěl na dovolenou se svýma pubertálníma dětičkama a natočil podle toho komedii a obsadil se do hlavní role. A taky ta hudba je slast pro moji tranceovou dušičku. No a pak zlidovělý hlášky. Hustě sviští, Buzzi. Sash nebo Chicane?

• 6.11.2017  12:36

Tak tohle je Julie, Sofie. Je to mýtomanka! Tohle že je Baramati? Papá, papá. Stephane Margelle je borec. Nádherný herecký koncert.

• 8.7.2015  14:13
    Malý pitaval z velkého města (TV seriál) (1982)

Čím víckrát to vidím, tím víc se mi to líbí. Prostě takhle to tenkrát fungovalo. Některé díly super a některé už míň. Ovšem ta hudba! Když porovnám s novejma sračkoidníma kriminálkama andělama a modravama a já nevím co ještějama, tak je to úmělecký dílo.

• 30.9.2014  14:53

Tak tuhle pohádku jsem viděl u babičky v 7 letech, a pak jsem celou noc nemohl usnout, mor a hlavně ty křídla na kterých létal si pamatuju dodnes. Ale jinak super.

• 18.12.2014  11:39

Tak tohle jsem přátelé já a celý můj život vtěsnaný do 90 minut. Yes, no, ok. A ten Bach mi jde k pleti. Ach Arianno, jak já bych líbal sůl z tvých rtů, ale až koupíš bochník chleba. Dejte pozor na Karpofa a na krysy, mají zuby napušteny silným jedem. Musím zavolat Charronovi o zálohu.

• 21.10.2015  11:16

Taková černobílá pamětnická telenovela, ovšem co se mi líbilo, byly role Hrušínského a Kemra. Bylo hezké vidět filmové začátky dvou velkých herců a také v civilním životě velkých kamarádů. Asi člověku dojde, jak vzniklo.