Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Poldové a nemluvně - Michalova smrt (2020) (epizoda)

Hnusná vytlemená Beretová, už je jí nějak moc. A seriál se blíží k Topinkovi, tak to možná ani nedokoukám. Hudba hrozná, nechápu proč ČT ke všem novým seriálům dává hudbu od Hájka :-(

plakát

Místo zločinu Ostrava - Pro nic za nic (2020) (epizoda)

Pana Vlacha si ohromně vážím, ale to jeho "pozdějc" , "vokno" a "voni" mi prostě na starousedlíka z Ostravy prostě nesedí. A taky mi nesedí nenápadná podprahová agitka ČT o romech a jejich konání dobra, která začala už v Mostu! :-(

Ženy v běhu (2019)

Romantická hovadina pro ženský, ale to by nevadilo. Spíš ta tuna klišé, debilních vtípků a ten konec, kdy i ta největší blbka se dočká a její princ Polívka přiběhne z Dánska. No, je vidět, že tyhle stupidní filmy se musí točit, protože cílovka existuje.

plakát

Temný Kraj - Spoutaní - 1. část (2019) (epizoda) odpad!

Klasická twins sračka. Co funguje na rednecky v USA, funguje i na primácké diváky? Nojo, nejsem cílovka.

plakát

Rapl - Série 2 (2019) (série)

Pachl by měl přestat brát drogy, stupidní scénář, stupidní jednání postav, potřebuju tam dát nějakou slepici, jo tak jí dám jméno Slepičková, dále nějakou bokovku, jo tu by mohla hrát Boková atd. Nesmyslný náhody(Rohan na záchytce), dále na konci první řady Kunešovi koupí jeho nezletilá! dcera tu ruinu, achjo Pachle, naivní kretén nejsem já, ale ty. Pičku ti jebem.

Ovládací panel
1 bod