Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dobrodružný

plakát

Vražda v Orient expresu (2017)

Stupidní holyúdská hňačka. A to jsem se na to tak těšil. Zlatý originál z roku 1974. To obsazování černochů v zájmu korektnosti ze mě dělá rasistu, co bude příště? Poirot asiat? Akční pojetí nemístné, ale asi by to jinak stupidní američánci nepobrali. Zbytečný film, ale lidi do kina přišli, tak se asi vydělalo.

plakát

Vzteklina - Epizoda 2 (2018) (epizoda)

Scénárista ze mě dělá idiota, ale já nejsem a uráží mě to.

Veselé Velikonoce (1984)

Tak tohle je Julie, Sofie. Je to mýtomanka! Tohle že je Baramati? Papá, papá. Stephane Margelle je borec. Nádherný herecký koncert.

plakát

Svět pod hlavou - 1983 (2017) (epizoda)

Můžete si tam dopsat Lenin :-D Čekal jsem trochu jiný, drsnější konec pro Klému a Šejbiče, ale jinak spokojenost.

plakát

Temný Kraj - Loupežníci pokračování (2017) (epizoda)

Tak jsem myslel, že se to rozjíždí, ale opak je pravdou. Scénář jak ze školky, herecké výkony trapné. Trapně předhazovaná dvojice nabízečů slev o které samozřejmě víte, že to neudělali. Prkenná Kostková, u které absolutně nevěříte že uběhla 100 metrů. Policie se chová na služebně jako šerifové z westernu. Ale tak cílovka je primácké diváctvo. Já jsem s tímto skončil.

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016) odpad!

Stupidita pro náctiletý debílky, nehodno jména Star Wars. Mohli to vysílat odpoledne na Disney channel, tam by si to cílovku našlo. Jsem znechucenej, jak to s mou milovanou ságou dopadlo. Pro mě to prostě skončilo ep. 6.

Ovládací panel
1 bod