tom88

okres Trenčín
Najväčší filmový maniak z Nemšovej

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45
    • 31.5.2017  00:16

Netuším prečo si vpustila tak vyvinutá civilizácia na svoju domovskú planétu loď, ktorá je plne naložená ich vlastnou ničivou biologickou zbraňou, ale budiš. Režijne a vizuálne úchvatné krátke video od majstra Scotta.

• 27.3.2017  23:42
    Zilionáři (2016)

Taká tá klasická americká pripečená komédia, ktorá je ale v určitých momentoch slušne vtipná. Nenáročný divák sa dobre zabaví. Zilionárov si rád niekedy ešte pozriem, ale snáď za pár rokov. 65%

• 27.3.2017  23:35
    Trollové (2016)

Na môj kus moc spievania a asi až príliš pre decká. Inak slušný priemer. 60%

• 27.3.2017  23:30
    Já, kocour (2016)

Pre niekoho zhovadilosť najhrubšieho zrna. Pre mňa veľmi príjemná a zábavná fantazijná rodinná komédia, pri ktorej som mal taký ten neustály priblbý úsmev na xsichte. Možno aj vďaka krásnemu kocúrovi v hlavnej úlohe. Digitálne príliš nevynikal, ale reálny je okúzlujúci. Menší rozpočet nevadí, aj napriek tomu si tu zahrali známe hollywoodske hviezdy a po technickej stránke nie je moc čo vytknúť, teda až na nie príliš vydareného digitálneho kocúra. Zopár scén bolo moc aj na mňa, no celkový dojem je fajn. 65%

• 27.3.2017  23:16
    Kolonie (2013)

Trailer slušný, film slabý. Námet ušiel, no scenár hrozný. Herci sa mohli snažiť o niečo viac. Laurence Fishburne to sám neutiahne. Vizuál za daný rozpočet vcelku dobrý. Bohužiaľ film je moc tupý a riadne béčko. 40%

• 27.3.2017  23:06
    Neutečeš (2014)

Tak trochu blbosť, ale veľmi dobre podaná. Navyše dobrá hudba, ktorá dotvára veľmi slušnú atmosféru. 65%

• 21.3.2017  23:57

Nikdy nepochopím, načo sa človek snaží dostať na tak bohom zabudnuté miesta. Viem, že v daných podmienkach je asi veľmi ťažko niečo natočiť, ale takto si dokument nepredstavujem. Hviezda za dokument a druhá hviezda za odvahu členov expedície.

• 21.3.2017  23:51
    Pinocchio (2002)

Ten Pinokio, to bol ale zasraný, otravný zmrd. Taký malý andílek debílek. Katastrofálna úloha pre Beningiho aj ostatné herecké obsadenie. Na Talianov možno nie úplne zlé, ale celkový dojem dosť podpriemerný. Príliš otravné, zdĺhavé a až moc priblblé. 30%

• 20.3.2017  03:36

Tretí Policajt je mierne slabší diel inak veľmi podarenej série. Bohužiaľ o niečo menej humoru a akcie. Film sa trocha vlečie, ale malo to hlavu aj pätu. Celé to bolo mierne pritiahnuté za vlasy, ale to boli aj prvé dva diely. P.S. Čo tam sakkkra robil George Lucas ?? 60%

• 20.3.2017  03:32

Pokračovania sa chopil Tony Scott a rozhodne nesklamal. Veľmi dobré pokračovanie, ba chvíľami som dvojku vnímal lepšie ako prvý diel. Murphy stále na koni a akcia stále dobrá. Slušná porcia zábavy. 70%

• 20.3.2017  03:29

Dobrá kriminálna komédia so slušnou porciou akcie a veľmi znesiteľným Eddie Murphym. Možno trochu nadhodnotený film, ale kvality má. 70%

• 23.1.2017  22:36

Nie je to vyslovene zlé, ale ako pokračovanie Edwardsovho Monsters mi to až tak nepripadá. Hodnotenie znižujem hlavne preto, že film je o niečom úplne inom ako mal byť. Monštrá sú v ústraní. Hlavnou témou je niečo iné, bohužiaľ nie až tak dobre spracované. Je vidno peniaze (vizuál, kamera, efekty), ktoré boli do projektu vložené, škoda že výsledok nie je adekvátny. Treba ale uznať, že keď už sa na plátno dostali monštrá, pôsobili veľmi dobre. Mínusom je pridlhá stopáž. Dve hodiny je priveľa. Dostať to do hodiny a pol, mohol film dostať lepšie známky. Škoda nevyužitého potenciálu prvého filmu. 45%

• 5.1.2017  00:39
    Teorie tygra (2016)

Ale áno, prečo nie. Bolo to lepšie ako väčšina českých a slovenských filmov posledných rokov. Tri hviezdy si zaslúži a netreba ani moc prižmúriť oko. 60%

• 28.12.2016  02:27

Ak mal niekedy nejaký český film vyhrať Oscara za najlepší cudzojazyčný film, tak to mal byť práve tento. Najlepší český film. Konkurovať mu môžu maximálne Pelíšky alebo Marečku, podejte mi pero! 90%

• 29.11.2016  20:47
    Naši (TV seriál) (2015)

Jeden z tých kvalitnejších slovenských TV seriálov posledných rokov. Jednu hviezdu si určite zaslúži. 35%

• 29.11.2016  20:35

Film má svoje nepochybné kvality, no celkový dojem nebol až taký dobrý ako by sa patrilo či na Anga Leeho, či na skvelé herecké obsadenie. Trošku zdĺhavé a mierne nudné. Film ničím nestrhol a unavenejšieho diváka môže rýchlo uspať. Chcelo by to aj aké také znalosti z týchto historických udalostí. Veľmi som chcel dať vyššie hodnotenie, ale bohužiaľ zatiaľ len horko ťažko sa k tomuto filmu vrátim po druhý krát. Ostanem na priemere, aj keď... 70%

• 20.11.2016  14:04
    Musíme milovat kočky (TV seriál) (2011)

Seriál určený výhradne pre milovníkov mačiek ako som ja. Ak je niekto milovník mačiek, prekusne aj trápneho moderátora, ktorý mačkám skladá piesne a nejaké tie stupídnosti v jednotlivých dieloch. Za roztomilosť 100%. Seriál celkovo s prižmúrením oka tak max 70%

• 10.9.2016  23:40
    U moře (2015)

Trošku zdĺhavý pokus Angeliny Jolie ako režisérky. Nie je to až také zlé. Celkový dojem z filmu je ako-tak dobrý, ale to je hlavne vďaka presvedčivým výkonom Angeliny a Brada plus pekné prostredie francúzskeho prímorska. Inak sa dá povedať, že je to tak trocha nuda, pre niekoho možno až moc bezduchá nuda. Za mňa tri hviezdy. 55%

• 8.7.2016  14:08

Očakával som úplne iného Tarzana, ale nakoniec som prekusol aj túto verziu. Bolo to pomerne dravé a svižné. Miestami odľahčené možno trocha zbytočným humorom. Zopár scén pritiahnutých za vlasy. Miestami až moc digitálne. Efekty niekedy pôsobili dobrým dojmom, inokedy zase ani moc nie. Skarsgard ako Tarzan vcelku dobrý. Robbie ako Jane až moc pekná. Waltz ako záporák nič moc. Vcelku som sa bavil a stopáž mi rýchlo ubehla. Je to film na jeden pohodový pekný večer pre celú rodinu. Samozrejme Tarzan s Lambertom je o dosť lepší. Prižmúrim oko a dávam hviezdu navyše. 70%

• 5.6.2016  09:54
    Chart Show (TV pořad) (2014)

Hviezda za ako vždy skvelú Adelku Banášovú.

• 10.5.2016  03:51
    Koza (2015)

Keby bol film Koza moja režijná prvotina, od hanby by som radšej ukončil kariéru. Jedna hviezda, ktorú dávam ani vlastne neviem prečo ju dávam, ale asi iba za snahu. 10%

• 22.4.2016  05:23

Dosť nečakane som sa pri komédii úprimne pobavil a nasmial. Dúfam, že až raz bude pokračovanie, tiež sa tak zabavím. Zárobok je celkom slušný. Za málo peňazí veľa muziky, to sa cení. 75%

• 22.4.2016  05:19

Nová Kniha džunglí je rozhodne jeden z najlepších filmov , ktorý som za posledné obdobie videl v kine. Neviem kto hral Maugliho, ale ten chlapec je zázrak. Perfektné CGI počas celého filmu. Je to ideálny film pre celé rodiny. Pre malých aj veľkých. Okúzlujúci zážitok, na ktorý budem dlho spomínať. Favreau to natočil s prehľadom. 175 miliónový rozpočet je určite cítiť a myslím, že tentokrát sa zisky určite dostavia. Dej aj postavičky presne podľa originálu z roku 1967, ktorý sa mi taktiež páčil. Tento hraný remake dávam na prvé miesto. Som rád, že z toho nebol animák, ale hraný celovečerák. Veľmi milé prekvapenie, ktoré jednoznačne treba vidieť v kine. 90%

• 22.4.2016  05:06

Konečne jednoduchý animák pre menších aj väčších. Pre mňa veľmi milé prekvapenie. Jednoduchý, ale postačujúci dej. Animácia celkom ušla. Veľa dobrých nápadov a vtípkov. Možno trocha prepísknutý rozpočet, ale u animákov štúdio predsa rado zariskuje. Je to skvelá oddychovka a zábava, ktorú si zrejme v blízkej dobe zopakujem. Za posledné roky je to jeden z tých lepších animákov. 75%

• 16.2.2016  00:49

Vcelku to ušlo, ale mierny pokles oproti jednotke tam je. Zábavné ako tak. Zbesilé ako jednotka. Chvíľami trápne, ako aj iné animáky dnešnej doby. Hlavné je, že film nenudil. Stopáž je veľmi prijateľná. 60%

• 13.2.2016  02:16
    O buchtách a milování (TV film) (1986)

Jedna hviezda za Donutila a...ani neviem za čo. Je to pre malé deti, ktoré pri tom aj tak nevydržia, pretože to nie je animované.

• 31.1.2016  14:07

Vcelku príjemné prekvapenie, znesiteľná dráma, ktorá nenudí, neurazí ba práve naopak zahreje pri srdci. Bez hereckých hviezd, no nie je to na škodu, pretože sa tu herci naozaj posnažili. Je to dobre natočená dráma, ktorá je mierne odľahčená a veľmi rýchlo ubieha. Žiadna nuda, žiadny prevrat, ale môžem doporučiť. 75%

• 20.12.2015  04:52

85%