KR 13 (2009)

Nenápadný film bez ohlasov. Tak trocha psychologický film, ktorý nie je úplne na zahodenie. Je to síce iba priemer, ale na jedno pozretie to vôbec nie je zlé. Poteší hlavne Peter Stormare, ostatní sú nevýrazní. 56%

Sex 100+1 (2007)

Divná zápletka, ledva priemerní herci, priemerná réžia, nepútavý dej, nie moc vydarený humor, nezaujímavé scény, nevyužitý potenciál. U mňa stála za pozornosť iba Winona Ryder. 45%

Větší než život (1996)

Nadpriemerná komédia s pohodovým Billom Murrayom v hlavnej úlohe. Ľahký film na dóbedie či poobedie. V pohode humor a milý veľký slon, teda slonica. Nájde sa zopár zapamätatelných scén. Je to veľmi milá komédia a po skončení ostáva dobrý pocit na duši. Na mňa film zapôsobil. 68%

Pokrevní bratři (1999)

Dá sa povedať, že sa jedná o gangsterku. Už dlho ma takto nepobavil akčný thriller. Film je plný čierneho humoru, postavy sú celkom sympatické, akcie je celkovo dosť. Réžia je zvládnutá aj keď režisér nie je známy. Willem Dafoe je dobrý a vtipný, tak ako množstvo scén s ním, či bez neho. Vtipné dialógy, vtipné scény, ktoré utkvejú v pamäti. Scéna s mačkou dorazila. Fuckujúce scény sú masakrálne. Pritom je dej stále dobrý článok filmu a nenudí, aj keď zo začiatku sa film dlhšie rozbiehal. Nemám väčších výhrad a na mojej strane rozhodne spokojnosť. 80%

Dinotopie (2002) (seriál)

Príbeh Dinotopie mám celkom rád, no tento trojdielny film alebo seriál dopadol veľmi priemerne. Obsahovo a herecky veľmi slabé. Zopár pekných scén a záberov sa samozrejme nájde. Efekty samozrejme priemerné, ale na rozpočet a druh filmu treba uznať, že sa to celkom dalo. Pravda, že by každý diel mohol byť kratší o približne 10 minút. Miestami celkom nuda. 50%

Víla Zuběnka (2010)

Musím povedať, nečakal som, že ma tento film pobaví a prekvapujúco pobavil. Samozrejme je tu množstvo trápnych scén, veľmi detské, ale miestami fakt prijateľná zábava. Všetko je tu samozrejme ledva priemerné, no predsa len je to hlavne pre mladšie publikum, ktoré určite jása. Herci tiež v poriadku na tento typ filmu, no štve ma na tom všetkom iba to, že Dwayne Johnson sa upisuje v poslednej dobe takýmto projektom namiesto toho, aby hral výhradne akčné úlohy. Hodnotenie celkom sedí. 55%

Bezstarostný sex (2007)

Veľmi slabý priemer, skoro žiadny dej (vlastne žiadny), ničím výnimoční herci. Scény pomerne nudné, málo vtipu, priemerná réžia a teraz keď nad tým tak spätne premýšľam, tak znižujem hodnotenie na 2*. Myslím, že to bude aj úplne stačiť. 47%

Vášeň v tanci (2006)

Zdĺhavejšia dráma s peknou hudbou a peknou Jennifer Lopez, ale to je asi tak aj všetko. Nepríliš pútavý tuctový príbeh, nijak zvláštna kamera ani zábery. Žiadna scéna ktorá by utkvela v pamäti, proste nič čo by nadchlo. Herci sa tiež príliš nevyznamenali. Škoda nevyužitého dramatického potenciálu a bohužiaľ iba čistý priemer. 58%

Ve stínu lovce (2003)

Celkovo pekný dramatický film so slušným Berry Pepperom v hlavnej úlohe. Pekné, ale drsné prostredie a zopár pekných kamerových záberov. Horšie, že dej by sa zmestil do polovičnej stopáže, čiže film miestami nudí. Dlhšie zábery sem tam lezú na nervy. Žiaden zázrak sa nekoná. 60%

Klauni zabijáci (1988)

Neskutočné ! Klauni zabijaci sú jedno z najväčších béčok, čo som kedy videl. Veľmi trúfalý počin, ale mňa vskutku pobavil. Som fanúšik tohoto žánru a klaunie filmy sú pre mňa jedinečné. Neviem, ako je možné že nejakému Chiodovi štúdio na toto kývlo. Každopádne klauni vyzerajú maximálne shitne, ale tak shitne až sa mi páčia a každá scéna s nimi je neuveritelná. Nad pointou sa radšej nezamýšľať, to je rada nad zlato. Dej je doslovne stupídny a film vôbec nič nerieši. Herci to zrejme brali tiež na veľmi ľahkú váhu. Po filmovej stránke je to jasný odpad, ale pre fanúšikov a nezaritých kritikov to je skvost. Podľa mňa je to ukážka béčkového hororu osemdesiatych rokov. 60%