Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Horor

Recenze (1 372)

Maffiósso (1998)

To ako fakt sa na tomto niekto zasmial? Debilita najhrubšieho zrna. Paródia na mafiánky, ktorá nemala nikdy vzniknúť. Každý jeden gag bol úplne neprirodzený a totálne na silu. Vrchol nevkusu. A dej? Čo? Chce se mi zvracet ! 25%

plakát

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Niekedy padne vhod takáto buranina. Je to tak trochu výplach, ale kupodivu sa na tom dá zasmiať. Celkom mi to sadlo aj keď musím uznať, že sa jedná o čistú americkú, prehnanú a naivnú stupiditu. Herci zahrali adekvátne k tomuto žánru. Scenárista si trocha uletel. Každopádne je to oddychovka nie pre každého a nie pre každú chvíľu. Ale rozhodne sa dá na tom zasmiať a to si cením, kedže je to komédia, ktorej účelom je baviť. Účel splnený. 65%

Maratón (2012)

Na holandský film je to veľmi slušné. Vôbec nie zlý film. Dej bavil, aj keď je to možno trochu ohratá téma. Natočené je to vcelku slušne. Nebyť pomerne dosť nesympatickej hereckej štvorici, mohlo ísť hodnotenie o niečo vyššie. 65%

Akce Arktida (2014)

Pekné dobrodružstvo, ale až moc prepísknuté. Slušný vizuál a miestami krásne zábery. Toť vše. Film je hlavne pre mladšie publikum. Znovu vidieť netreba. 40%

Zrození Evy (2002)

Zopár vydarených záberov a príjemná hudba, ale okrem toho nič čo by stálo za pozornosť. Teda okrem tých fajných ceckov v každom treťom zábere. 40%

Vládci loutek (1994)

Béčko ako vyšité. Našťastie je tam Sutherland a nepôsobí to až tak lacne ako podaktoré iné béčka. 45%

plakát

Alien: Covenant - Prologue: The Crossing (2017)

Netuším prečo si vpustila tak vyvinutá civilizácia na svoju domovskú planétu loď, ktorá je plne naložená ich vlastnou ničivou biologickou zbraňou, ale budiš. Režijne a vizuálne úchvatné krátke video od majstra Scotta.

Zilionáři (2016)

Taká tá klasická americká pripečená komédia, ktorá je ale v určitých momentoch slušne vtipná. Nenáročný divák sa dobre zabaví. Zilionárov si rád niekedy ešte pozriem, ale snáď za pár rokov. 65%

Trollové (2016)

Na môj kus moc spievania a asi až príliš pre decká. Inak slušný priemer. 60%

Já, kocour (2016)

Pre niekoho zhovadilosť najhrubšieho zrna. Pre mňa veľmi príjemná a zábavná fantazijná rodinná komédia, pri ktorej som mal taký ten neustály priblbý úsmev na xsichte. Možno aj vďaka krásnemu kocúrovi v hlavnej úlohe. Digitálne príliš nevynikal, ale reálny je okúzlujúci. Menší rozpočet nevadí, aj napriek tomu si tu zahrali známe hollywoodske hviezdy a po technickej stránke nie je moc čo vytknúť, teda až na nie príliš vydareného digitálneho kocúra. Zopár scén bolo moc aj na mňa, no celkový dojem je fajn. 65%