Chart Show (2014) (pořad)

Hviezda za ako vždy skvelú Adelku Banášovú.

Koza (2015)

Keby bol film Koza moja režijná prvotina, od hanby by som radšej ukončil kariéru. Jedna hviezda, ktorú dávam ani vlastne neviem prečo ju dávam, ale asi iba za snahu. 10%

Falešní poldové (2014)

Dosť nečakane som sa pri komédii úprimne pobavil a nasmial. Dúfam, že až raz bude pokračovanie, tiež sa tak zabavím. Zárobok je celkom slušný. Za málo peňazí veľa muziky, to sa cení. 75%

Kniha džunglí (2016)

Nová Kniha džunglí je rozhodne jeden z najlepších filmov , ktorý som za posledné obdobie videl v kine. Neviem kto hral Maugliho, ale ten chlapec je zázrak. Perfektné CGI počas celého filmu. Je to ideálny film pre celé rodiny. Pre malých aj veľkých. Okúzlujúci zážitok, na ktorý budem dlho spomínať. Favreau to natočil s prehľadom. 175 miliónový rozpočet je určite cítiť a myslím, že tentokrát sa zisky určite dostavia. Dej aj postavičky presne podľa originálu z roku 1967, ktorý sa mi taktiež páčil. Tento hraný remake dávam na prvé miesto. Som rád, že z toho nebol animák, ale hraný celovečerák. Veľmi milé prekvapenie, ktoré jednoznačne treba vidieť v kine. 90%

Hodný dinosaurus (2015)

Konečne jednoduchý animák pre menších aj väčších. Pre mňa veľmi milé prekvapenie. Jednoduchý, ale postačujúci dej. Animácia celkom ušla. Veľa dobrých nápadov a vtípkov. Možno trocha prepísknutý rozpočet, ale u animákov štúdio predsa rado zariskuje. Je to skvelá oddychovka a zábava, ktorú si zrejme v blízkej dobe zopakujem. Za posledné roky je to jeden z tých lepších animákov. 75%

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Vcelku to ušlo, ale mierny pokles oproti jednotke tam je. Zábavné ako tak. Zbesilé ako jednotka. Chvíľami trápne, ako aj iné animáky dnešnej doby. Hlavné je, že film nenudil. Stopáž je veľmi prijateľná. 60%

O buchtách a milování (1986) (TV film)

Jedna hviezda za Donutila a...ani neviem za čo. Je to pre malé deti, ktoré pri tom aj tak nevydržia, pretože to nie je animované.

Jak roste naděje (2014)

Vcelku príjemné prekvapenie, znesiteľná dráma, ktorá nenudí, neurazí ba práve naopak zahreje pri srdci. Bez hereckých hviezd, no nie je to na škodu, pretože sa tu herci naozaj posnažili. Je to dobre natočená dráma, ktorá je mierne odľahčená a veľmi rýchlo ubieha. Žiadna nuda, žiadny prevrat, ale môžem doporučiť. 75%