Azrael

3 body

<< předchozí 1 2
    • 26.8.2017  09:32
    Death Note (2017)

Dvě * jen a pouze za famózního Ryuka/Dafoeho. Jinak se jedná o hloupou frašku která špiní předlohu.

• 2.7.2017  23:23
    Wonder Woman (2017)

100x viděná nuda která je jen barevná a hloupá. Plná otřesných spomalovaček v kostrbaté bojové choreografii jako kdyby si Paul W.S. Anderson odběhl od Resident Evilu. Přičemž Gal Gadot civí celí film jak "Irenka z dědictví" a Pine je otravný. Dialogy a celková zápletka filmu je tak nezajímavá až otřesná a znovu NUDNÁ že i Magnuskovy bastardi se zdají být fajn. Na to že nejsem náročný divák jsem trpěl až moc. Navíc to má kur** přes dvě hodiny!!!

• 6.2.2017  19:58

Za sexy blonďatou Kate * navíc. Jinak se jedná o další z řad klišovitého rádoby hororu. Nic nevyděsí, nepřekvapí, nenadchne. Stravitelné, koukatelné ale ne něco co je potřeba vidět.

• 25.10.2015  01:51

Knock, knock je takovou paralelou na poučné filmy pro děti. Pouze místo pro děti je toto poučný film pro dospělé o nevěře jejích sladkých chvílích a hořkých následcích. Sice si na chvíli užijete s překrásnými dívkami ovšem následky vašeho činu budou tak devastující že za zpytování vašeho svědomí přemýšlíte zda to vůbec mělo cenu. No na konec by jsme to přece jen všichni udělali(kdo by odolal že?) jelikož jsme muži a především lidé a tak nějak máme ehm... „zmrdství“ v krvi. A to samé platí i pro film jako takový. Jdete do něj se vzrušením a na konci si řeknete proč jsem se na to díval a stálo to vůbec za to? Sledovat jak si Reeves užívá se snem snad každého chlapa jenž je následně tímto snem drasticky šikanován za onu nevěru?...No ovšem že ano!

• 18.10.2015  21:38
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Není nic horšího než sledovat Pražáky jak si hrají na Moraváky a o vínu vědí kulové. K tomu tuctový až nudný scénář české pisálkovské průměrnosti několik vyčpělých herců po kterých neštěkne ani pes a další nudný seriál pro komerční TV je na světě.

• 1.10.2015  19:12

Páni!... opravdu vážně páni!! Prvních zhruba 10 min. jsem si nejen díky hudbě připadal jako kdybych sledoval sitcom z devadesátek o rodinných problémech! Ovšem já mám vážně těžkou úchylku a ať už Cage hraje v prvotřídní sračce nebo dobrém filmu nemůžu se ho prostě lidově „nabažit“. Každopádně dále následovala nuda, kecy občas pěkná letuška nebo pasažérka a pak to začalo. Lidé mizí po milionech a to zatraceně komicky! Chvíli se bavíte komediálním mizením postav nebo dialogů a chováním těch co přežili nebo sledujete čorky oněch lidí kteří nezmizeli jako chlápek s plazmou nebo borci na skůtru kteří bloncku okradou o batoh za jízdy (už mě tam chyběl jenom Sandler!). K herectví a režii se snad ani vyjadřovat nebudu (i přesto že osobně jsem si Nica užíval neustále). Dále se Cage podívá na hodinky, prohledá kabelku a zjistí co se to vlastně děje jenže mezitím na to samé přijde z ničeho nic pasažérka díky historce z dětství a řekne to ostatním. SPOILER Bůh si k sobě vzal ty dobré a zlé nechal na zemi. Ooo jaký to geniální scénář takovou sračku založenou na bibli tak to je vážně něco. A ten konec…no * za Nica jinak ten film nenabízí vůbec nic.

• 28.8.2015  01:36
    Bojovník (2015)

Další boxerský doják který se od těch ostatních v ničem příliš neliší. Pokud jste viděli trailer a četli obsah (a vlastně i kdyby ne) tak vám bude jasné jakým směrem se film bude vyvíjet a jaké části a „zvraty“ v něm máte očekávat. Tak že nečekejte nečekané boxerské drama jelikož scénář a režie si tu hraje na struny určité jistoty a nesnaží se v ničem inovovat a originalita tu leží na podlaze ringu a plive krev. A ne že by to bylo špatně..ono záleží na úhlu pohledu. Mě bylo jasné ještě než film začal jak skončí. Prakticky jsem šel na jistotu a dostal jsem přesně to co jsem čekal. Smrt milované, pád velké hvězdy, ztráta dcery, čelení realitě, nový trénink a postarší trenér s moudry, odplata a happy end. Navíc Jake tu hraje jak o život k němu se přidává Whitakeruv šilhající xicht a občas se tam mihne padesát centů a to jsem dva poslední zmínil jen že tam byly až do konce páč Jake je prakticky 97% filmu a to je dobře. Za mě maximální spokojenost jelikož jsem dostal přesně to co jsem chtěl a čekal. A právě proto tomu nejde dát plný počet proto že absence inovací a originality je znát jak úder do obličeje...

• 27.8.2015  15:39
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Nezapomenutelné guilty pleasure mého dětství!.. Nyní však tupá blbost ovšem zde v hodnocení převládají vzpomínky.

• 24.8.2015  23:29

Největší fraška jakou jsem za poslední dobu viděl! Režisérsky nudná rutinní věc podle příručky „režie pro blbce“. Plná pěkného retro stylu, debilních účesů a příčesků (tady musím uznat že ta řekněme úvodní scéna s Balem a je vlasy se povedla) a obřích výstřihů které jsem si s chutí užil. Ostatně taky to byla asi jediná věc kterou jsem si tu užil. Scénář plný banalit nemá od nudy režie moc daleko. Najde se zde sice pár scén a částí které vyčnívají (Louis C.K. ať už dělá cokoliv já toho chlapa prostě žeru) ale nic co by stálo za řeč. Herecky je to naštěstí o dost lepší a činí to film stravitelnějším i přes to že hlavní chod je jak ze školní jídelny…třeba takový Bale mě tu neskutečně bavil a i ostatní byly fajn jenže i přesto to jsem prostě s takovým obsazením čekal o něco víc. Ovšem korunku miss krávy si bere Jennifer Lawrence…bože za co má tadle rádoby herečka Oskara?!... Celí film mě jen iritovala svou protivností a v každé scéně kde se objevila jsem měl chuť zaplatit nějaké šlap..ehm prostituce aby ji dala přes držku! Rád bych to udělal sám jenže nemám rád když muž páchá násilí na ženách. Podtrženo a sečteno…jedná se o špinavý trik na diváka který dostane prázdnou nudu v podaní pěkných výstřihů.

• 20.8.2015  02:23

Tak takovou devastaci která by kdejakého terminátora dostala do kolen se tady na časové linii a cestováním v čase, paradoxy a problémy s tím spojené opravdu nešetří. Takové neskutečné převracení, točení, ohýbání, zkracování, osekávání, sekání, šití a pak zas rovnání časové linky a cestování v čase…no šílené v tomto směru to byla skutečně kravina k tomu těch několik děr od střel ve zdi příběhu…bože. Jinak to ale nebylo tak špatné jak jsem čekal je to spíše průměr ovšem takový průměr u kterého jsem se příjemně bavil. Problém je že tohoto terminátora nemůžete brát jako akční, thriller kde Arnold občas řekne nějakou hlášku nýbrž jako akční, komedii protože většině klíčových scén se budete smát páč tam Arnold dojde a všechny uzemní nějakou šílenou časovou teorií…teoreticky. Nebo teda naservíruje hlášku z které jsou všichni vedle(a já taky). Solidní triky a vizuál, velká ignorace gravitace a fyzikálních jevů viz. scéna s vrtulníky. Na Emilii se vážně pěkně dívá ovšem model obsazování herců podle vzhledu a ne podle schopnosti herectví mě štve i přesto jsem stále doufal že si někde sama zaleze a pořádně se udělá( hold jsem snílek). Arnold je jediná postava na které vám záleží...je to prostě Arnold který má obvody vždy na správném místě a čip vždy správně naprogramován a nejde ho v té roly nemilovat a nefandit mu když vidíte ten jeho kostrbatý úsměv nebo uslyšíte onu nostalgickou hlášku „Já se vrátím“. Tak že pokud přistoupíte na pravidla lehce komediální Genisys a nebudete čekat temný, syrový, thriller jako 1 a 2 můžete (u toho snímku nejde nic zaručit) se bavit ovšem jestli ne tak vás Terminátor Genisys zaručeně terminuje a ani skynet sám vás nedá dohromady. 4*=75%

• 31.1.2015  01:22

Neesona mám hodně rád ale co je moc to je moc. A toto je fakt hrůza… Tak nudný, nezáživný a neakční(vyjma finálního akční sekvence)… Taken 3 jsem opravdu nečekal. Dal by se prominout hloupý scénář občas kolísající dialogy a sem tam trhlinka ve scénáři kdyby film mě sirovou, kreativní akci a dobrou režii. Což se ovšem nestalo a ta z prominutím zkurvená režie vás przní po celou dobu sledování především automobilové honičky jsou tak nepřehledné a blbě nastřihané v snad nadzvukové rychlosti že ještě teď kroutím hlavou a zvracím do koše. Navíc bože Whitaker je buď tak debilní herec nebo jim bylo úplně jedno co tam předvádí a tak se ani nesnažil proto že ten jeho debilní úšklebek snad v každé scéně mě nehorázně iritoval a jeho postava je k smíchu…nebo snad k pláči?...ostatně jako zbytek filmu. Vyprahlá nuda, nuda a zas jen nuda kde si Neeson celou dobu jede v ospalém tempu a ten „příběhový zvrat“ na konci je tak blbý a klišovitý že to snad ani není možné. Čekal jsem něco jako dvojku ovšem třetí díl to daleko převyšuje! Bohužel v té špatné části...1* skrze soucit k prvnímu dílu. PS: Megaton je netalentovaný a neschopný hňup který by neměl už nikdy nic režírovat!...hlavně s tím neměl vůbec začínat!!

• 12.10.2014  17:37

Nic neříkající nudná rutina jako předešlé dva díly.

• 4.10.2014  23:03
    Lucy (2014)

V celku rychlý rozjezd dobrá akce a režie jako vždy krásná Scarlett s blond vlasy a Morgan který za další vysvětlení dostane pihu(ehm odkaz na South Park) a vlastně celkově to mělo dobré tempo a rychle odsýpalo i scénář byl ještě v únosných a pochopitelných sférách ovšem jakmile se řekněme dostaneme přes 85% filmu dostává se tzv. WTF aneb lehký mindfuck který zakončí celí film a pak ze mě vylezla už jen zmíněná fráze WTF. I přes to sem se u filmu bavil a pohled na Scarlett s 1911 v ruce byl uspokojující tak že za mě 75%.

• 25.9.2014  19:05
    Gotham (TV seriál) (2014)

Seriál má velmi dobře našlápnuto ALE čiší z toho něco jako Bčkovost chvílemi předvídatelné a dialogy v některých částech působili dětinsky a klišovitě a co nejvíc ‚‘zabilo‘‘ tento pilotní díl byl konec proto že kdyby Gordon vystřelil z takové blízkosti na dotyčného byl by celí od krve a každý idiot natož tak jeho kolega by to poznal. I přes to mě ale Gotham nesmírně bavil zejména v celku svižným úvodem a slušně zvládnutým propojením a ukázáním většiny hlavních postav. Herecky jsem nadmíru spokojen především McKenzie od The OC ušel nějaký ten krok a po úvodních rozpacích s jeho obsazení jsem nakonec spokojen. Je to zatím jen pilotní díl který nadělal drobné chyby ale nic zásadního a bavil jsem se. Uvidím jak se bude seriál vyvíjet a podle toho bych ohodnotil * zatím ale na pilot 75%.

• 1.8.2014  22:48

Na nejnovější pokus o dalšího Spider-Mana jsem šel bez jakéhokoliv nadšení nebo doufání a udělal jsem dobře. Druhý díl tzv. teen verze ‚‘přátelského souseda Spider-Mana‘‘ (nevím proč už nepoužívá svou hlášku!) sebou nese mnoho úskalí. Jedním z nich jsou ony romantické scény které nejen že nefungují ale přijde my že je někdo prostě obšlehnul z nějaké Bčkové romantické komedie… i když ono celkově my přišlo že pokud na sobě Peter neměl modro rudý kostým byla zoufalá nuda. Ne vinou herců ale plýtkého scénáře který nevěděl jak pracovat s Peter nýbrž pouze se Spider-Manam. Tak že můj verdikt byl v té době jasný 2*. Jen že pak měl asi scénárista světlou chvilku proto že se dostavila např. scéna s vybuchováním baterií v garáži která vnesla úsměvné osvěžení a onen vtipálek tak jak ho znám s pro mě už pamětního animovaného seriálu je zpět. Navíc se k tomu váže asi nejsilnější část filmu a tím jsou akční scény které jsou vizuálně pěkné a pro diváka přehledné dokonce(díky bohu) zachovali Spider-Manův aspoň pro mě největší aspekt jeho komediální stránku které je tu sice věnovaný menší prostor ale je tu a kolikrát jsem se při vážně vypadajících scénách od srdce když už ne zasmál tak pousmál. Pokud zapracují na scénáři především v částech kdy na sobe Peter nemá svůj oblek a tím myslím opravdu zapracují mohl by z toho vyjít vážně dobrý Spider-Man. Abych nezapomněl soundtrack výrazně pomáhá filmu a dokresluje celkovou atmosféru ať ji už máte jakoukoliv. Ono nacpat do jednoho filmu 3 záporáky (ano počítám i konec) a mít tam pár dobrých a především vtipných scén film nezachrání. Snad do třetice se to povede 3*=65%.

• 15.7.2014  11:38
    Sabotáž (2014)

Podle traileru a hereckého obsazení jsem čekal tupou Bčkovou akční řežbu kterou si ale s chutí užiji. Ovšem dostalo se mě nudné ukecané kravině kde se téměř žádná akce neděje a ten scénář je tak neskutečně debilní a chaotický že jsem tomu ani nemohl uvěřit. Snažilo se to budovat tajemnou atmosféru a zápletku která vám má na konci vyrazit dech jenže ona atmosféra vůbec ale vůbec nefunguje děj je šíleně předvídatelný postavy jsou stupidně napsané hlavní zápletka je jedno velké klišé a po většinu času se nudíte neboť uběhlo už 60 minut a Arnie stále jen chodí sem a tam a kecá nesmysli. Kdyby si to raději hrálo na drsnou hrdinskou akci neměl bych problém režie ušla a herce to nemělo nejhorší ale to co sem viděl… nechápu jak takovou věc mohl Ayer co dělal Drsné časy nebo Patrolu napsat. Ano na scénáři dělal i Woods který má za sebou slaboty jako Hitman a poslední Smrtonosnou past ale čekal jsem že právě Ayer to udrží bohužel k mému překvapení ne. Slabé 2*

• 6.7.2014  15:11

Oproti Tedovy výrazně horší věc. Čekal jsem skrze název že tam bude požehnaně komických úmrtí no dočkal jsem se jich sotva 5 a zbytek filmu kupodivu neplnil fekální nebo stupidní humor jen to buď bylo vtipné nebo ne a tady bohužel převládá to ne. Jako film to nebyl špatný jen víc jak polovina toho co má být vtipné prostě vtipné není. Ale už jen kvůli těm dvou EPICKÝM cameo a Silvermance jako děvce by se na to měl každý podívat. 3*=60%

• 6.7.2014  11:19

Ale co NASRAT! mě se to líbilo. Film jsem si po odchodu z kina pamatoval celí a neměl jsem problém ho strávit oproti mým kolegům kteří na tom byly se mnou. Nechápu proč začátek filmu vypadá jako Cčkový film s obřími červy někde v poušti a po přesunu do města se bohužel nic nelepší jen nyní se k tomu přidává chaos v podobě zvláštních rychle přeskakujících střihů a necelistvost režie. Poté ale najede Derrickson na sledovatelnou průměrnou úroveň a tam se drží až do konce kde se my musím říct hrozně líbila ta roztřesená kamera ke konci některých scén a během vygradovaného finále ale nepředbíhejme. Chraň nás od zlého se snaží stavět na atmosféře jenže bohužel se mu to vůbec nedaří a ona atmosféra ve většině části se neudrží nebo nefunguje vůbec. A z oněch dejme tomu šesti scén kdy se máte leknout fungují sotva dvě. I přes to je tam nějaká ta atmosféra znát a noční NY kde prší asi tak jako když v Max Pyanovy sněžilo(odkazuji na hru!) má pěkný vizuál a ukáže že být detektivem v NY není žádný med. K tomu hudba která úžasně podkreslovala všechny scény a právě ony nefungující části díky hudbě vypadli lépe než jaké skutečnou jsou. Je na škodu že hlavnímu hrdinovy vůbec ale vůbec nefandíte ne že by Bana neuměl hrát nebo hrál špatně to ne jen že ta jeho postava byla o ničem a vůbec vás nezajímala i když ke konci se ‚‘nám‘‘ svěřil se svou temnou minulostí a důvodem proč se tak vyhýbá rodině (za což mu budete celí film nadávat proč už té manželce aspoň nezavolal) stejně to přijde v niveč a Banova postava vás prostě netankuje. Zato jeho kolega závislí na adrenalinu kterou mu dávkuje práce a Banuv radar na problémové případy nebo vtipy které v celku fungovali bylo o poznání lepší kafe a tomu jsem i fandil. Postava kněze mě taky vůbec neoslovila a přišla my především nutná aby bylo film jak uzavřít. Zlý duchové byly především duchové kteří zhasínají světla a manipulují se vším čím se dá. Posedlí lidé už byly o něco akčnější ale bohužel z nich moc strach nešel možná až na hlavního záporáka který dokonce lehce čiší tím strachem a snad i respektem ale nic zásadního se nekoná. Ovšem zoo scéna, souboj v paneláku jsou super vše funguje tak jak má a scéna s vymítaní…no prostě parádní tam film bohužel teprve ke konci nabírá na obrátkách a ono to vlastně taky asi vypadá lépe než ve skutečnosti je proto že až na špatný začátek si film jede celou dobu ve stejném tempu a to vygradování na konci ani nečekáte a právě pro to se my zřejmě tak moc líbila a film si tím u mě vylepšil. Ono tam to nadpřirozeno asi jediné funguje i když drhne. Celí film nakonec jde dokonale vystihnou slovním spojením že byl neslaný nemastný kde se špatný začátek nijaký střed a výborné finále nějak vynulují. 3*=65%

• 21.4.2014  22:33
    Lucky Louie (TV seriál) (2006)

Komediální dokonalost sama! Louis C.K je mistr ve svém řemeslu což jeho prvotní seriál jen dokazuje. Obyčejný chlapík s kupodivu na jeho vzhled sexy ženou který s humorem bojuje s nástrahami rodinného života a k tomu mu s nadsázkou pomáhají dva natvrdlí kámoši… obyčejná sitcom zápletka kterou Louis přetvořil k neskutečné originální zábavě.

• 14.4.2014  22:03
    Joe (2013)

Tak to jsem nečekal!... V éře Cageových věčných propadácích se objeví toto nenápadné drama které je skvěle napsané, režijně dobře zvládnuté a co je hlavní věrohodně a troufám si napsat krásně zahrané. Cage ukazuje že i přes moře né zrovna povedených filmů je schopný vzít a zahrát roli v něčem dobrém. Neskutečně příjemné drama kvůli kterému si nevybrečíte oči zato se zamyslíte nad životem navíc pěkná hudba která dokresluje tento vydařený film 4*=80%.

• 14.4.2014  20:51
    Vamp U (2013)

Popravdě…podle coveru jsem myslel že je to porno. Nakonec se my dostalo nudné a nezáživné podívané na klasickou upírskou zápletku. Zcela zbytečný film.

• 13.4.2014  22:13

Jednu * dávám za sexy modrookou elfku a druhou za kostýmy a snahu jinak bohužel film selhává na všech frontách. Nudný, tuctový fantasy příběh, slabá choreografie soubojů a nijací herci.Tak že nemá cenu marnit 100min. času ale pokud i tak přemýšlíte že se na to podíváte zabruslete zde radši do galerie filmu to důležité uvidíte a zabere vám to tak 5min. 2*=25%

• 13.4.2014  19:18
    Stage Fright (2014)

Většinu mých vnitřních pocitů z tohoto snímku už vystihl v komentáři uživatel Bloody13 jen bych dodal že režie byla nečekaně(tedy aspoň pro mě) dobrá samozřejmě žádná kamerově střihová revoluce se zde nekoná ovšem u velké části těchto filmů to zabijí právě režie a tady to patří mezi tu lepší část filmu. Zato scénář no… když pomineme že je to muzikál ‘‘sešitý‘‘ se slasherem tak není kupodivu dementní ale předvídatelný a bohužel nudný a to i ve vraždících částech kdy asi až na scénu se žárovkou jsem ostatní buď někde viděl a nebo to bylo fádní. Ale abych si jen nestěžoval mezi další plus patří určitě dívky i když sotva 4 tam bylo 16 a herecky to moc nezvládali tak byly aspoň pěkné a na konci kdy měli korzety se bylo na co dívat. Zbytek obsazení se honosí dvěma muži jedním klukem a pak mateřskou školkou. I když pravdou je že zpívat uměli tak že jsem na konci filmu měl pocit že něž herce co umí zpívat hledal Sable zpěváky kterým nevadí že budou ve filmu. 2*=30%

• 8.4.2014  11:20

Čekal jsem něco víc?... ano. Nudil jsem se…ne. Musím říct že pro mě je tento film svěží nádech v době amerických akčních filmů. Ať se jedná o dialogy, prostředí, zvyky, humor všechno je tak jiné a všechno mě to bavilo. Nejdřív se byl no poněkud zaražen reakcemi a chováním postav ale po čase sem si to začal užívat. Souboje byly fajn (sice Ip Man to není a na 3 stále s nadšením čekám). Donnie jim jak jinak než dominoval herecky sice žádný zázrak ale tetovaný polda Donnie v utajení snažící se chovat jak gangster navíc opět ten jejich styl humoru a do jisté míry infantilnost především když se dohaduje se svou neskutečně sexy kolegyní (další ''věc‘‘ co mám s amerických akčních filmů okoukané ) Tian Jing která se taky umí pěkně ohánět byla skvělá a já se vážně bavil. Režie mě v pár scénách dokonce překvapila a i když obyčejná a tuctová roková hudba která hrála při soubojích( v jedné části sem si dokonce jistý že tam hrál metal) tu byla dobrým zpříjemněním oproti dubstep a elektro sračkám co jsou v akčních filmem dnes. Příběh byl klasické klišé policisty v utajení snažícího se dopadnou zločince a nakonec se to všechno nějak pokazí ovšem nijak mě to zážitek s filmu nekazilo. A abych nezapomněl automobilová honička byla taky skvělá po dlouhé době jsem neměl chuť ji přeskočit. Na konec bych asi dodal že líbilo se mi to proto ne že by to bylo tak dobré ale proto že to bylo jiné než jsem zvyklí u akčních komedií. 4*=80%

• 18.3.2014  23:43

Příjemný, oddechový leč místy předvídatelný snímek kde ‚‘Sláj‘‘ a ‚‘Arný‘‘ za doprovodu hlášek utíkají s Hi-tech vezení. Film to není špatný a líbil se my hodně ale že bych se na něj podíval za týden znova to ne. Dobrá i když jednorázová záležitost která se rozhodně řadí mezi ty lepší snímky obou již zmíněných protagonistů. 4*=80%

• 18.3.2014  23:18
    Ona (2013)

Pozor! Čas chvály přichází… já jsem byl s filmu unešený. Famózní scénář, úctyhodná režie, skvělí Phoenixův výkon který jen dokazuje jak zatraceně dobrý je to herec. Film mě od začátku až do konce pevně držel a ani po jeho konci nepustil a měl jsem chuť podívat se na to znova. Nejsem zrovna fanda romantických filmů ale ''Her'' je díky bohu krásná vyjímka kde snímek postupem času emocionálně graduje do nadpozemských výšin a prostředí blízké budoucnosti vyslovuje to krásné ‚‘Co kdyby to bylo možné‘‘. Já jsem s filmem naprosto spokojen a určitě ho shlédnu znovu za mě zasloužených 5*=95%

• 17.3.2014  16:47
    47 róninů (2013)

Neřekl bych že je ten film tak špatný!... nevím zda je to tím že Reevse mám jako herce rád nebo že se my s fantasy a samuraji trefili do noty ale z filmu sem byl nadšený. Choreografie soubojů byla povedená efekty, herci jak by smet. Jediné co to sráželo byla místy špatná kamera a slabší scénář který mohl poněkud více rozvinout démony a '‘tetované pány‘‘ ale jinak velmi solidní katanová fantasy kde herci sice nedostanou ocenění za nejlepší herecký výkon ale to taky nikdo nečekal a na to že to původně vypadalo na pěkný propadák se z toho vyklubalo pěkné zpříjemnění večera navíc Kó Šibasaki byla HOT!

• 19.1.2014  20:43
    Avatar (2009)

Krásný sci-fi film který není ničím výjimečný oproti ostatním filmům stejného žánru a tak nechápu ten neskutečný hype. Příběh není špatný ale je obyčejný(lidé objevili cizí planetu kde místní domorodci tedy ufoni mají něco co chceme ale oni nám to nechtějí/nemůžou dát a tak si to lidé vezmou násilím).Herci taky dobří a jejich výkony věrohodné ale opět obyčejné. Vizuál je famózní jen že krásný vzhled není vše. Sečteno a podtrženo obyčejná věc která vypadá krásně. 3* zaslouženě

• 19.1.2014  20:29

No v záplavě Sandlerovských a jemu podobných komedií byl tento důchodcovský výlet jako závan čerstvého vzduchu který byl nutně potřeba proto že v komediálním žánru byl ‘‘puch jak hajzl‘‘. Není to sice kdo ví jak originální např. zápletka je nehorázné klišé a las vegas je pořádně okoukané ovšem co je důležité je to že jsem se u filmu bavil a to ve směs po celou dobu kde byl humor dávkován ve správných intervalech a tak postavy jen neplivou jednu blbost za druhou.Taky bylo příjemné vidět De Nira v něčem co není boxerské drama. Zbytek důchodcovské gardy se dobře doplňoval a vše funguje tak jak má...možná režie byla fádní ale film vyloženě nekazila tak že není proč nadávat.

• 13.1.2014  23:15

Tak po prvním Hobitovy jsem měl celkem obavy ale dvojkou jsem byl mile překvapen.Především délka u jedničky jsem měl problém udržet pozornost proto že jsem se místy nudil a nejedna scéna my tam přišla hodně zbytečná naštěstí dvojka je opakem a i přes opět dlouhou stopáž filmu jsem se po celou dobu náramně bavil.Do + patří rozhodně to že vtipné scény zde nebyly rvány tak násilně jak v předešlém díle kde působily uboze a trapně(i když celé kino se smálo jen já koulel očima) zde jim byl věnován menší prostor zato působili skutečně vtipně což je dneska zázrak.Většina scén nekončila tak že je zachránil Gandalf což je taky dobře.Elfí vsuvka byla příjemná změna oproti neustálého čumění na trpaslíky hlavně Tauriel bože ta byla sexy díky bohu že ji tam přidal neboť elfí metrosexuálové a zarostlí trpaslíci potřebovali nutně doplnit něžním pohlavím.A závěr se Šmakem a Bilbem lahůdka. Režijně asi není co vytknout proto že jak už tu bylo psáno Jackson je hračička a všechno vypadá krásně.Navíc mi to nepřišlo tak moc pohádkové jak první díl zato o něco víc temnější.

<< předchozí 1 2