Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Animovaný

Biografie (13)

Matthew Modine (herec / účinkující / režisér)

15.08.2009

Matthew Avery Modine se narodil 22. března 1959 v kalifonském městě Loma Linda. Je nejmladším ze sedmi dětí rodičů Marka a Doroles Modinových, kteří vyznávali mormonskou víru. Matthew později prohlásil, že byl pouze pokřtěn jako mormon a rodina nebyla až tak ortodoxně věřící, a že on sám byl s vírou spjat pouze v útlém věku… (více)

Kurt McKinney (herec / účinkující)

10.04.2008

Kurt Robin McKinney se narodil 15. února 1962 ve městě Louisville, stát Kentucky. Od mládí se projevoval jako všestranný sportovec. Provozoval tenis, jízdu na koni, plavání a vodní lyžování. Ale hlavní jeho láskou byly bojové sporty. V jedenadvaceti letech za své umění obdržel černý pásek v taekwon-du. Stál se i amatérským… (více)

Eva Vejmělková (herečka / účinkující / scenáristka)

23.03.2008

V roce 1985 došlo k osudovému setkání, které zcela ovlivnilo profesní a hlavně soukromý život tehdy 16-ti leté Evy, studentky ostravské herecké konzervatoře a rodačky z nedaleké Karviné. Byla oslovena slovenským režisérem Dušanem Rapošem, v té době dvojnásobně starším, zda by chtěla ztvárnit hlavní roli v nově připravovaném… (více)

Isla Fisher (herečka / účinkující)

21.03.2008

Isla (výslovnost Eye-Lah) Lang Fisher se narodila 3. února 1976 skotským rodičům v arabské zemi, Ománu, kde její otec pracoval pro OSN. Poté se přemístili do Bruneie, kde se narodil její mladší bratr. Aby toho nebylo málo, rodina se odstěhovala do australského Perthu. To jí bylo sedm let. Dva roky poté se rodiče Isly rozvedli… (více)

Lukáš Langmajer (herec / účinkující)

24.08.2006

Lukáš Langmajer se narodil 25.srpna 1980 v Plzni. Jeho starším bratrem je herec Jiří Langmajer. Podobou, hlasem, mimikou obličeje, gesty, ale i pohledem se nezapřou. Sourozenci prý byli vzorní, i přes čtrnáctiletý věkový rozdíl. Kromě vizáže mají společnou i jednu vlastnost - vzteklost. A bohužel také sklon k přehnané konzumaci… (více)

Silas Weir Mitchell (herec / producent)

24.08.2006

Silas se narodil ve Philadelphii. Je 193 cm vysoký a má jednoho bratra. Po vystudování Brownovy Univerzity na Rhode Islandu se přestěhoval do New Yorku, aby započal svou hereckou kariéru. Brzy ovšem začal být netrpělivý z nedostatku kvalitních hereckých příležitostí a rozhodl se přesídlit do Los Angeles.A vyplatilo se. Nabídky… (více)

Adam Scott (herec / režisér / producent)

24.08.2006

Adam Paul Scott se narodil v Santa Cruz 3.dubna 1973. Vystudoval americkou akademii dramatických umění v Los Angeles. Tam nyní také žije se svou ženou Naomi Sablan. Jeho velkým kamarádem je herec Paul Rudd.Objevuje se v řadě filmů ve vedlejších rolích. Jako například s Leonardem Di Capriem ve filmu LETEC nebo s Willem Ferrellem… (více)

Michael Beran (herec / producent)

24.08.2006

Michael Beran se narodil 4. října v Brně a jak sám říká, vyrůstal tak trochu v jakémsi komediantském rytmu. Otec je kytarista, ale i zbytek rodiny je hudebně založený. Jako malý navštěvoval dramatický kroužek. Úplně poprvé před kamerou se objevil v komparsu v první sérii Četnických humoresek. A poté i v americkém filmu, který… (více)

Rudy Youngblood (herec)

24.08.2006

180 centimetrů vysoký Rudy Youngblood, vlastním jménem Rudy Gonzalez, se narodil 21. září 1982 v městečku Belton ve státě Texas, USA. TeeDeeNae, což v indiánském jazyce znamená silný chlapec, je jeho další jméno. Díky svému původu, za který se nestydí a plně se k němu hlásí je velkou hereckou modlou a nadějí původních obyvatel… (více)

Camille Guaty (herečka / účinkující)

24.08.2006

Camilla se narodila kubánskému otci a portorické matce, ale její rodina původem pochází z Kanárských ostrovů. Když jí bylo pět let, tak se přestěhovali do New Jersey, kde brzy začala hrát v divadle. Přes léto navštěvovala Královskou akademii dramatických umění v Londýně. Vystudovala bostonskou univerzitu.V roce 2000 se… (více)

Ed Lauter (herec / účinkující)

24.08.2006

Edward Matthew Lauter II se narodil 30. října 1940 v Long Beach, Long Island ve státě New York. Ztvárnil téměř dvě stovky filmových i televizních postav. V drtivé většině pouze ve vedlejsích rolích záporných hrdinů. Předurčuje ho k tomu jeho celkový vzhled, pichlavý pohled i 188 centimetrů vysoká asketická postava.Vystudoval… (více)

Marek Daniel (herec / scenárista / účinkující)

24.08.2006

Marek Daniel se narodil 13. září 1971 v Praze. Na základní škole příliš nevynikal, tak místo nástupu na učiliště, volil dřevařskou průmyslovku ve Volyni. Po maturitě v roce 1990 začal na brněnské JAMU studovat obor loutkoherectví, ze kterého ve třetím ročníku přestoupil na činoherní herectví. Po dostudování v roce 1995… (více)

Muse Watson (herec)

24.08.2006

Muse vyrůstal se svými rodiči jako nejmladší ze čtyř dětí na vesnické farmě do doby, než se manželství pod tíhou náboženských neshod rozpadlo. Jeho otec se stává silným diabetikem a kvůli tomu se rodina opět dává dohromady. Ale pouze na chvíli. Hlava rodiny umírá v pouhých 36 letech a pětiletému Musovi se mění život. Roli otce… (více)

Reklama

Ovládací panel
5 bodů

Reklama

Reklama