Richi007

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 30.1.2021  02:08
    Proximity (2020)

Chvíli jsem si říkal, jestli je to film z roku 2020 nebo z 80. let. Pak jsem si říkal, že to udělali asi záměrně, aby to vypadalo jako staré dobré béčkové sci-fi. To bych i překousl a dokoukal vlastně i s nadšením. Ale jak už tu pánové uvedli, s příchodem agentů to šlo do háje. Tady v tom filmu byly snad dobrý jen efekty. Největší zabijáci: priserne zvolená hudba, za tu bych vraždil; tupý a ošklivý výraz hlavního hrdiny; nesnesitelný dialogy, útěk z Kostariky, scéna s gramofonovou deskou a hlavně Bůh aka Ježíš - to už bylo největší zabití na totální výsměch. A milión dalších nelogických věcí. Opravdu jsem nevěděl, jestli se dívám na parodii, studentský film s nulovým rozpočtem a nebo to opravdu někdo myslel vážně. Každopádně chci kontakt na dealera autorů, protože to musí být kvalitní materiál. Tohle natočit v roce 2020, to chce kuráž. Dodatek: herecké výkony byly opravdu děsivé. To je jak kdyby Bohdalka měla hrát Laru Croft. Opravdu netuším, kde ty herce vyhrabali. Asi v prváku na FAMU.

• 26.2.2017  00:57
    Legion - Chapter 3 (S01E03) (epizoda) (2017)

Treti dil nasazuje latku vysoko. Prvni dil byl zvlastni a clovek nevedel, co si ma myslet. Bude to pak jen dalsi komiksarna? Bude to nejaka zpatlanina o blaznech? Nebo co to bude? Druhy dil posouva pribeh mnohem dal a zajimaveji. Treti dil nikam nic neposouva, ale za to nam dava vetsi pohled do hlavy hlavniho hrdiny a ukazuje velmi kvalitni scenar. K tomu dodejte vysoce kvalitni strih a hratky myslenek. Vznika skoro az hororove masakralni gulas, ktery ale tvori perfektne uceleny dil.

• 10.1.2017  22:52
    Westworld (TV seriál) (2016)

HBO natocila nejzajimavejsi serial tohoto stoleti. Uz dlouho se mi nestalo, aby mi serial vnuknul myslenku, co se deje a co bude a pak mi to na konci cele kompletne vyvratil a prevratil. Navic vyborne dialogy, perfektni dejova linka a pro fajnsmekry i samozrejme spoustu nahoty, sexu, krve a vrazdeni. Tohle sci-fi je opravdu dokonale i svybornym hereckym nasazenim v cele s Anthony Hopkinsem. Jedine minus je snad jen to, ze je potreba k zazrani prekousnout trosku nudu do konce tretiho dilu. Ale ma jich jen deset, takze pohoda. Velmi doporucuji toto dilo, kdo jeste nevidel.

• 3.1.2017  17:43

Neuveritelne nadherny pribeh s uzasnou animaci. Po takovem filmu mam vzdycky potrebu videt vic a vic.

• 27.8.2016  23:42

Jo Abramsova partička, teda společnost Bad Robot ví, jak dělat sci-fi apokalyptické filmy. A nejlepší je, že toto dílo vůbec není nikde uprostřed boje a na celý útok ukáže úplně jiným pohledem. Goodman zahrál velice dobře psychopata ochránce nebo jak ho nazvat. Ještě venku jsem čekal, jestli se objeví, vyleze a bude ho muset nějak zabít a ono ji tam překvapilo něco jinýho. Za mě super. Naštěstí mě název nezmagořil, protože na původní film jsem si nevzpomněl, takže jsem do konce nevěděl o co jde a až tady jsem si to přečetl. Takže kdo nezná nebo už zapomněl na Cloverfield jako já, tak super zážitek až do konce s příjemným překvapením.

• 17.7.2016  22:55

Tarzan 2? Určitě, trošku jiný příběh, který jsem ani nečekal. A taky trochu jiný zpracování. Hlavní představitel to zahrál velice zdatně, Jane byla i velmi zajímavá, fungovala tam chemie a Samuel L. Jackson tam prostě sekundoval. Dobře, raději pominu logiku, kde v této době by určitě nebyl tak důležitý, ale spodina a ne-li dokonce otrok. Chyběla mi Cheeta a naštěstí toho skřehotavýho ooooo ooo ooo tam nebylo moc :) PS: ta scéna s vlakem a kilometrovými lijány byla hodně ujetá

• 25.6.2016  02:15

Parádní pecka, která vůbec nenudí, ani na chvilku se nezastavuje, příliš nic nevysvětluje a rovnou se řeže. A to doslova. Krev stříká všude a střílení střídají výbuchy nebo pěsti a pořád dokola. Sem tam nějaká děvka, střílení, krev, co víc si přát. Prostě pořádnej herní nářez z pohledu jedné osoby, který nemá chybu.

• 11.6.2016  22:11

Takovej ten super nádech 80. let v USA. Má to barvitost, příběh, super vyprávění a dva výborné herce. Dobře Russell už je tlustší dědek, ale pořád má to svoje bad charisma. Bohužel všechny vtípky tak nějak byli vyčerpány hned v traileru a něco malinko se objevilo navíc ve filmu, proto o jednu hvězdu méně. Jinak to svůj účel oddechové komedie celkem splnilo.

• 23.5.2016  12:27

Marvel pořád jede a nasazuje jednu kvalitní komiksovku za druhou. Vtípky už dává trošičku na pozadí a ukazuje vážnost tématu, pak ale nasadí mladýho Spider-Mana a vtípky jsou zpět. Dobře je až moc mladý a trochu mi tam nesedí doba a kdo ho přivedl, ale i tak je to dobře udělaný. Triky na maximum a herecké výkony standard. Nic extra asi není třeba očekávat. Jdete prostě na marvelovku a tak to berte. Samozřejmě je potřeba pro pochopení vidět všechny předchozí Marvelovky a malinkato znát to pozadí.

• 22.5.2016  15:54
    The Boy (2016)

Horory moc nemusím, ale když slečna řekne, tak se musíte hold podívat. Každopádně vždycky jsem si myslel, že se hororů bojím a tady jsem se nemusel bát ničeho. Ze začátku se z toho klubala zajímavá duchařina, ale závěr zklamal, jak tragicky to vysvětlil a podal. Takže lekačka a překvápko se nekonaly. Škoda.

• 28.4.2016  23:18

Disney (ve spolupráci s Pixarem) ukázal, že konečně umí dělat kvalitu. Vzali výbornou knihu s příběhem, který nechali jak je a nijak ho nezměnili. Doplnili k tomu perfektní animaci, skvělé dabéry, které trošku i vizuálně protkali do zvířat, výbornou hudbu a vše zkloubili dohromady. Já byl jak malý děcko. Jako páni animátoři mají u mě 1+ dvakrát podtržená. Ty detaily jsou tak boží, že jsem měl fakt pocit, že ten Mauglí tam s těmi zvířaty opravdu je a mluví. Velké mínus dávám za medvědovu písen, protože je tak chytlavá, že ji ted nemohu dostat z hlavy :( :D

• 1.4.2016  12:42
    SuperBob (2015)

Není to žádný veledílo, ale vlastně je to něco, co vám dá lehčí úsměv na rty a v náloži poslední doby, kdy nám filmová studia servírují neustále jednoho hrdinu za druhým (samozřejmě to žeru), tak tohle je oddechovka, která spíše ukazuje, jak může být takový normální život člověka, který se stal hrdinou nechtěně.

• 28.3.2016  12:19

Zacku, Zacku, Zacku, tohle se ti úplně nepovedlo. Tak jak jsem se na to neskutečně těšil, tak jsem z toho rozhozen. Nemůžu říct ani zklamán, ale ani nadšen. Prostě úplně jsi to dílo rozhodil a neucelil (nedal jsi tomu steel). OK, nevím jak je to v pravém komiksu, ale co ten konec? Co to jako mělo být? Proč jsi ho nechal .....? (nebudu spoilerovat) Navíc fakt temná digitální slátanina. Bitka ty vole v opuštěném přístavišti? Aby už nikdo zbytečně neumíral? Ty v*le to přístaviště mělo velikost 2x Praha. Neříkej, že tam někdo nezařval z lidí. Pak ta logika Lois, která ví zásadní věci, aniž by o nich slyšela. Taky hovadina. Dobře, mohla si malinkato odvodit, ale upřímně, to by nedala. Ben Affleck nakonec překvapivě zahrál dobře, až jsem byl překvapen. Můžeš ho nechat v dalších filmech. Henryho už radši taky nech a nauč ho hrát. Chvílemi mi přišel, jak kdyby tam byl jako tvrdý Y a nevěděl, co má dělat. Záporáky taky nauč hrát. Přeci nemůže blbeček s pistolí v bitce čekat, až k němu Batman přiběhne a dá mu po tlamě. Tam v té bitvě ve třetím patře to trochu zaskřípalo. Lois už raději vyraž, je stará a nezábavná. Celý ti to táhl praticky Lex Luthor a to, co přijde potom. Ta poslední scéna. To uznej Zacku. Prakticky dávám 4 hvězdy jen proto, že mám tohle moc rád, ale zkazil jsi to a doufám, že Justice League bude lepší. P.S.: pořád nechápu, proč DC jde filmy úplně jinam a proti chůdně vůči svým seriálům? Jako úplně jiný svět.

• 26.3.2016  23:05

Můžete si říct, že těch romantických komedií o lásce s rakovinou už tu bylo mnoho a ještě mnoho bude. Pravda. Ale čím se tenhle film liší? Dějem nikoliv. Pouze zpracováním. Určitě sám varuje před klišé těchto filmů a jde proti nim. V tomhle je to to jedinečné, že se žádného polibku nedočkáte, přestože lásky je tam moře. Co je na tomhle filmu tak výjimečného? Neskutečná hra kamery, barev a střihu. Co se týče obrazové stránky, je tohle naprosto perfektní až úžasný film. Tady si dal někdo opravdu moc záležet na tom, aby vyjádřil to, co chce vyjádřit.

• 26.3.2016  19:15
    Pátá vlna (2016)

Další rádoby postapokalyptická dívčí pí*ovina promítnutá romancí pro "týnejžrovská" plesající amreická srdce určitě natočená podle bestsellerovské knížky. Jo sorry, ted jsem kouknul nahoru, že je to podle knížky. Pane bože, kdy už se přestanou točit motivy alá Přecpaný hry, Digimonverce aliance a nebo Město kostiček... (víte co mám na mysli). Prostě ty příběhy aka obyč dívka zero to hero aka miluju jednoho a budu s jiným, protože je mi souzen a přitom porazím jinou velkou skupinu nebo systém už mě ku*va vůbec nebaví. Doufám, že to mám zas tři knížky a 800 tisíc filmů na pokračování. Ty vě hvězdy snad dávám jen ze soucitu a že není ta holka zas tak ošklivá a zatím se netváří tak vypatlaně jako "Katlín Evrgrín" nebo jak se jmenuje. Plus má bonus za to, že jako mladší moc dobře hrála v Kick Ass.

• 5.3.2016  22:44

Jasně, že pro film v sobě skrývá určité poselství, které stejně zapomenete u východu z kina, ale třeba těm dětem to něco zanechá v makovičce (protože si pamatují více než my) a časem si třeba v dospívání na tuhle message vzpomenou. Ale teď k výtvoru. Celkem slušnej animák s hodně kvalitním zpracováním, slušným scénářem, klasickou dějovou linkou (njn, Hollywood už asi jinou dějovou linku nevymyslí) a zajímavými postavami. Humor celkem slušný. Asi nejlepší scéna, i když už byla skoro celá prozrazená v traileru, je s lenochody a opravdu celé kino se z plna hrdla smálo, teda dospěli, děti moc nechápali. Jasně, při téhle scéně si každý vzpomeneme na nějaké čekání a vyřizování na úřadě a tady to sedělo jak prdel na hrnci. Pak určitě super skrytá reklama na iCarrot, teda promiňte iPhone a scéna s bossem, biiiiiig bossem. Sečteno podtrženo, zábava na sobotní rodinné odpoledne v přecpaném bijáku za 4 hvězdy.

• 13.2.2016  19:11
    Deadpool (2016)

Právě jsem se vrátil z kina a ani nevím, jak úžasem se vlastně vymáčknout. Marvel nasadil laťku ku*va hodně vysoko! Tohle veledílo je plné akce prošpikované jednou hláškou za druhou. Někde jsem od někoho četl, že existují filmy vtipné, filmy s dobrým humorem, film tak vtipné, že občas vybuchnete smíchy a pak Deadpool. Pravda, opravdu jsem vybuchoval smíchy celou dobu.. teda skoro celou, zase tak chválit ho nemůžeme, on by si pak z toho vyhonil. Každopádně film, který si dělá srandu ze všeho a je prospikovaný odkazy, plus si dělá srandu sám ze sebe. Tak to má prostě být! Ba dokonce jsem na začátku zahlédl i odkaz na Green Lanterna, kterého hrál taky Reynolds. Takže vlastně je takovej double super hrdina, nebo spíš jeden a půl hrdiny. Deadpool je přeci jen víc záporák. Každopádně, když film zaume už jenom úvodními titulky, tak je to opravdu Film s velkým F. P.S.: palec hore za Stan Lee a jeho mini roli

• 28.1.2016  20:06

Po 10 letech jsem se dostal k tomuto dílu. Ano, rád ho označím za dokonalost. Pro mě! Ne každý tomuto žánru holduje a ne každý pochopí ten suchý (napůl anglický, napůl americký) humor, který je celým filmem prošpikován. Ano v dnešní době to už efektama stojí za starou belu, ale právě v tom je to kouzlo. Mladičký Freeman, ten humor a zobrazení + vyprávění panan vypravěče tomu dodají prostě to svoje. Já se nenudil jako jiní. Já se bavil a celou dobu jsem byl nadchnut, jak to dopadne.

• 25.12.2015  09:13
    Lví král (1994)

Po 11 letech jsem viděl tuto nádheru. Opravdu asi nejlepší animovaný film od Disney s příjemnými postavy, které si zamilujete. Dokonce snad i záporáka.

• 21.12.2015  10:15

OMG, OMG, nové Star Wars se blíží .... gáááá - ne tak Leonardovy pocity z jeho deníku se nekonají (kdo neví, tak narážka na TBBT). Dobře, těšil jsem se na film hodně. Čekal jsem i velkou nálož kvůli té mediální a hračkové masáži. Přiznejme si, každé dítě má teď pod stromečkem alespoň jednu Star Wars věc. Teda aspoň každej kluk. I já kupoval synovci. Každopádně při první scéně jsem se trochu začal děsit, že Disney bude zkoušet Marvelácké vtipy a to už mi hned ze začátku začalo vadit. Naštěstí toho nebylo tolik a jakž takž to do jinak strašně vážných SW zakomponovali obstojně. Rodiná pouta už jsou moc. Sakra proč tam je zas tolik dětí těch předchozích dětí těch předchozích Jediů a dítě Han Sola. Sakra kolik těch vazeb midichlorianů ještě bude? A ještě zhejtím záporáka. Bože byl tak skvěle zápornej, dokud si nesundal masku. Pak to byl jen slizáckej humusáckej černovlasej blbeček. Sorry, ale tak to prostě je. Záporák musí být buď totálně drsnej a nebo hustej jako Loki. Tohle se prostě nepovedlo. Zbytek. Awesome BB - 8, C3PO a R-D2, stíhačky, světelné meče, nová "kantýna", efekty, místo hvězdy vybouchává planeta atd. Prostě awesome. Příští rok další?

• 16.12.2015  22:09

Zpracování, vyobrazení myšlenek, záběry, střih, hudba a pocity něčeho zvláštního jsou na jedničku. Děj? O co tam sakra šlo. Jako vůbec jsem to nepochopil. Čekal jsem pořád na nějaké velké rozuzlení, ale ono nic nepřišlo.

• 12.12.2015  19:34

Na základě doporučení jsem čekal něco velkého a úžasného. A ono přišlo zklamání, prostě klasický animák s klasickým příběhem a zápletkou. Nic nového. Tedy až na ty jakoby dřevěné obličeje.

• 5.12.2015  23:50

Varování, jestliže čekáte epický závěr, tak na to nechoďte! Na celém posledním díle se mi líbila na začátku akorát upoutávka na nové Star Wars. Pak už to byly jen nejdelší dvě nudné hodiny mého života. Pojďme si shrnout celý děj: reklamy reklamy.... a upoutávka na SW 7, mrazí mi po těle.. upoutávky .. nějaká česká pí*ovina od Vojty... kraviny, reklama aááááááá jedeme. Bla bla bla Peeta .. bla .. bla ..bla .... rukojmí .. zastřelte ji někdo ... bla ...bla ...bla ..Pravda nebo ne? ... bla ...bla... usínám ... výbuch .... bla bla ..bla ...bla Miluješ mě? .... bla ... bla.... drozdi ruce nahoru... bla ... bla...Musím zabít Snowa! ... bla ... bla ... bla .. šíp... výbuch ... bla ... bla ... horkej olej... bla bla.. telka... čupr zprávy... bla .. bla... podzemí... bla .. bla... bla.. tak už něco bude? ... bla ... bla... Glumové útočí, jupííííí.. páníšek chce Drozda... mrtvoly.. mrtvoly... bla ..bla.. tygří žena... bla ..... bla..... bla... bla.... výbuch.. mrtvý děti.. bla... bla... mrtvá sestra.. bla .bla .... bla.. konec války a pak neskutečně moc bla bla bla. Jo a nakonci si zrekapitulujeme událost z roku 2011, jak to vypadá, když už někdo dospěje o pár let později.. znovu se díváme na tu pí*u jak dělá bla bla bla a ten debilní blonďák si hraje s bla bla.. No prostě celý film naprostá tragédie největšího kalibru!!!!!! Nuda, akce minimální, spoustu zbytečných, ale opravdu zbytečných keců a herecké výkony podobné sra*kám z motivačního videa Shia LaBeoufa. Hálška mého vedlesedícího: Měl jsem tu vodku rozdělat.. už v půlce! - No spíš na začátku.

• 5.12.2015  17:47
    Malý princ (2015)

Knížku jsem četl jako malý kluk a tenkrát jsem příliš nechápal ten smysl. Viděl jsem jen příběh malého prince, který cestoval z planety (asteroidu) na planetu. Až dnes jsem pochopil celý smysl, co tím pan Saint-Exupéry chtěl říct. Do filmu je sice přidaná dnešní novodobá animace, ale to propojení je tak úžasné. Příběh tak silný a vykreslení pocitů tak úchvatné. Mark Osborne se určitě nemusí stydět za své dílo a je to snad poprvé, kde vidím, že konečně někdo, kdo nezkazil příběh oproti knize. Dejte svým dětem přečíst knihu a pak pusťte film. A pak jim ho pusťte ještě jednou, až budou dospělí. Nebudete jedna z tisíce růží. Budete jeho růže. Jen jeho.

• 6.11.2015  20:15
    Spectre (2015)

Klasický standard a jako vždycky. Dobré akční scény, lehký humor, svéráznost a ženy. Výborná klouzačka aut v ulicích Říma, záporák s kočkou. Tu kočku prostě žeru, škoda, že nedostala větší prostor. Akorát ten záporák není zase tak dobrý a chybělo mu cosi šílenýho a temnýho navíc. Byl až moc přímočarý. Zápletka lehká, ale asi nechala otevřená dvířka pro další děje a co má asi společného s Diamanty jsou věčné? Jo a Monica Bellucci je pořád kus!

• 31.10.2015  22:37

Na toto téma byl kdysi seriál. Tím pádem mnoho příběhů. Já říkám, dejte další filmy! Tohle byla pecka! Trochu mě to připomnělo starší Bondovky, než je začali více komplikovat a ztemňovat. Tohle mělo všechno to špiónské, důvtip, humor, akci a eleganci. A ta neskutečná výprava a opravdu efekt studené války a toho prostředí.

• 25.10.2015  12:01
    Povětří (2015)

Nebudu se raději vyjadřovat k českému názvu, to je zase výsměch původnímu názvu i logice celému filmu. Raději k hodnocení. Norman Reedus je borec. Tohohle člověka musíte kvůli TWD milovat snad všude. Djimon lépe hraje "zm*dy", to mu jde lépe. Tady je takovej ufňukanej a zaláskovanej až moc. Jinak celkově dobré téma i scénář. Pořád jsem se děsil, co tam vybafne a ono naštěstí nic. Na konec mohli dát ještě záběr už uzdravené planety a jakou dobu teda čekal. Je celkem zajímavé, jak se dá pracovat i jen se dvěma herci na plátně.

• 25.10.2015  11:55

Nevím proč je u žánru napsané Mysteriózní a Drama, když z toho to nebylo ani jedno. Prostě obyč. romantickej film, který má jen jeden nápad navíc a to přidat to hledání ve fiktivním městě a jet za svoji láskou hooodně daleko. To vše. To druhé už použité určitě bylo. Každopádně trochu nuda a trochu nic moc. Přidáme k tomu mladý "ksichty", které zatím ještě tolik neznáme a máme hotovo. Biják pro pubertální princezny a tlusťošky, co čekají na svého prince, je na světě.

• 24.10.2015  17:44
    Marťan (2015)

To co jsem čekal, jsem asi i dostal. Matt Damon hraje čím dál tím líp. Věk mu asi svědčí. Téma je skoro nové nebo ne často opakované a zpracování je zajímavé. Jediný, co mě rozesmálo nebo spíš vyděsilo, byla až ta velká moc fikce, že ten modul (pozor spoiler) může vyletět nahoru jen pokrytý plachtou. Tvl to bylo dost přitažený za vlasy. Jako nejsem astronom ani aerodynamický fyzik, ale to by ho prostě zabilo.

• 15.10.2015  22:34

Reed není Reed, Susan není kočka, kameňák Ben je nehezkej kameňák Ben a ohnivák je černoch? WTF?! Jako co to je za moderní hit, všechny hrdinské filmy ztmavovat a ztmavovat a ještě víc toho Dark stajlu. V roce 2056 se už budeme dívat jen na černé obrazovky (či co v té době bude) a říkat si, jo ty jo ten frajer zahrál dobře toho spajdr super vepře. Proč se pořád přetáčí a ještě k tomu něco, co bylo před osmi lety? Ještě že na tom Victorovi nebylo co ztemňovat, ikdyž mu dali tak malou příležitost v tom filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7