macuzuz

macuzuz

Zuzana Macurová

okres Ostrava
střelec střelený

Twitter: macuzuz

13 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Drž hubu! (2003)

 • poster

  Rivalové (2013)

  Jeden z nejsilnějších filmových zážitků. Vyloženě jsem hltala každou minutu. A přes to, že se o formule vůbec nezajímám, jsem si film na 200% užila, neboť příběh dvou věčných rivalů, kteří jdou celý život proti sobě, ale přesto jim na sobě záleží, vzbudil emoce i ve mě, v člověku, kterého jen tak něco nerozpumpuje. Do toho napětí, skvělý zvuk, touha a odhodlání které provází celý příběh dělají z filmu naprosto nezapomenutelný zážitek, který ještě umocňuje fakt, že je natočen podle skutečnosti.

 • poster

  Zachraňte pana Bankse (2013)

  Miluji filmy tohoto typu, takže já osobně jsem byla nadšena. Myslím, že film byl velmi dobře zpracován a scénky z obou časových os na sebe krásně logicky navazovaly. Celý příběh byl velmi příjemný a dokázal v člověku vyvolat různé pocity, které se velmi rychle střídaly. Radost nahrazoval smutek, smutek štěstí a štěstí pocity nostalgie. Film byl inspirován skutečností a dokonce se zde objevily i fotografie a nahrávky z reálného života, což závěru dodalo nádech sentimentu. Pro mě měl film vše, včetně skvělých herců. Takže osobně nechápu některé záporné kritiky.

 • poster

  RRRrrrr!!! (2004)

 • poster

  Big Sur (2013)

 • poster

  Divočina (2014)

  Jeden z těch filmů, který zanechá zvláštní pocit a donutí člověka zamyslet se nad svým životem. Osobně je mi námět blízký, taky z toho důvodu mám z tohoto snímku daleko uspokojivější pocit. Role Reese padla jako ulitá a upřímně si v hlavní roli nedovedu Jennifer Lawrence ani Scarlett Johansson představit a Emmu Watson už vůbec ne. Takže pro mě společně s Birdmanem určitě nejlepší filmový zážitek za poslední měsíce.

 • poster

  Millerovi na tripu (2013)

  Super!! Budu opakovat ostatní, ano, závěr se příliš nevyvedl, ale přes to jsem musela dát 5 hvězdiček, protože to prostě stálo za to. Pobavila jsem se báječně - skvělé hlášky, super zápletky, nápaditost, spousta vtipných situací u kterých jsem se velmi dobře zasmála. Všichni herci byli báječní. (Castlova Molly Quinn) Líbily se mi i hudební vložky. Spousta skvělých scének. Podle mě obsahoval film snad všechno, takže spokojenost. Určitě se do budoucna ráda podívám znovu.

 • poster

  BrainStorm (TV film) (2008)

 • poster

  Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

 • poster

  Svatba ve třech (2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace