tyna97

Kristýna Hodná

okres Kroměříž

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 13.9.2020  19:23

Páni, to už je let. Tehdy se tím bavilo každé dítě (včetně mě, když mě do fb lízátka zasvětila kámoška), aniž by vůbec vědělo, o co se jedná.

• 13.9.2020  13:06

Sympatický Ted a tehdy jestě pro mě neznámý Kevin! Srdcovka z dětství, kterou jsem tenkrát dlouhou dobu neúspěšně hledala.

• 12.9.2020  15:51
    Zlatá maska (TV pořad) (2020)

Nepochopila jsem.

• 8.8.2020  21:42

Úvod nic moc (obsazení sice sympatické, ale humor až přehnaný). Asi v polovině filmu jsem si říkala, že by to mohlo dohrát slibně, ale závěrečné scény s hraným prováděním a následné odhánění pana Nárožného jakožto kupce, bylo opět trochu humorně přehnané, tudíž ani ne tak vtipné, jak by se od komedie očekávalo.

• 1.8.2020  18:55

Zajímavý závěr sedmé řady a skvěle promyšlený plán, který holky měly. Kouzlo se s ním ale vytratilo a následujících několik epizod nemá „bez sester“ šťávu.

• 27.7.2020  17:07

Skvělý díl.

• 3.7.2020  22:50

Neromantická a nevtipná nekomedie. Komická byla nanejvýš ta trapnost a blbost. Nesmyslné střihy, špatně vybraná hudba, hloupý guláš postav a jejich životů. Radost mi dělali akorát ti Maďaři, kterým jsem stejně nerozuměla ani zbla. Závěrečné scény byly utrpením, které bohužel nepřebil ani zasněžený pohled do hor.

• 27.6.2020  13:26
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Viděla jsem jediný díl (a to z domoviny). Hodnotím jako lehký nadprůměr, člověk se něco dozví, sem tam i pobaví, a to nejen nad tím, že kam původně po škole mířil, by to pro něj stejně nemělo budoucnost😁 Sympaticky natočené a zda-li nahrané, nevím

• 27.6.2020  10:40

55 %. Vyprávění nevyprávění, dialogy chabé, bez kouzla, bez nápadu. „Umění“ pana doktora Doležala obdivuju. Osobně jsme se sice nesetkali, ale sleduju ho už dlouho a jeho práce se mi líbí, spolupráce s filmem mě překvapila.

• 14.6.2020  18:33

Ta neustále opakující se hudba mi leze krkem, ale komedie docela povedená, Holý roztomilej, Kaiser pohlednej. Rodinka je to očividně vodnická, když maj po procházce ve vodě oblečení docela suché.

• 31.5.2020  10:04
    O statečném krejčíkovi (TV film) (2008)

Kostjův úsměv je nesympatický, dialogy hloupé, vtip žádný, zámek mrňavý a takový nějaký obyčejný. Tohle všechno v nenapínavé pohádce, ve které není ani to zlo, co by mělo být. Ale princezna je pěkná, hned po filmu neokoukaná a navíc sympaťanda.

• 27.5.2020  19:06
    Tohle doma nezkoušejte (TV seriál) (2012)

Lidi jsou blázni. Proč se tohle natáčí?

• 24.5.2020  17:22

Konec první série, první velké úmrtí, první smutný díl.

• 24.5.2020  16:24

Výborně natočené historické drama, skvělé obsazení. Škoda jen těch historických chybiček a toho, že historie se tu promítla tak nějak ledabyle.

• 24.5.2020  16:00

„A co když najdu v krabici místo soupravy živé dítě?“ „Tak dáte dítě do přebytků a soupravu do manka, co je na tom za problém?“ Praštěná komedie o inventuře, která nám na obchodce byla neustále doporučována paní učitelkou z účta:) Ikdyž moc uječená a toho chichotání tam bylo taky až moc.

• 23.5.2020  16:28

„Jsem chůva McPhee. Malé cé, velké pé.“ Pitomé dialogy, zábavné ne, naopak trapné. Zlatý první film.

• 21.5.2020  18:30

„Mám ty kytky vyhodit jen proto, že je přines mizera? Kdyby to bylo pravidlem, nikdy by jsme v domě žádné neměly.“ Zde se poprvé objeví babi a Patty Halliwellovy:)

• 20.5.2020  18:16

"The nights are the hardest. But then the day comes! And that’s every bit as hard as the night. And then the night comes again…"

• 17.5.2020  20:40

Men, men, meeeeen.

• 16.5.2020  22:43

Jelikož je to jediný film z trilogie, který jsem viděla komplet celý, musím hodnotit samostatně. Knihu jsem nečetla a ani neplánuju. Bridget je magnet na trapasy, je jí 43 a je sama. Na Colinovi už se ten věk zmačně podepsal, což je škoda, pač to byl fakt kus. A že pan Darcy? Achjo, žádnou spojitost s Austenovou v tom stejně nehledám. Příběh je vtipný (hlavně závěrečné porodní scény), vzrušující (spaní na fesťácích bych ráda zažila, klidně i jako Bridget, bahenní koupel a následnou záchranu princem s nazutím střevíčku.. a to setkání nesetkání s hvězdou, juj), pro nezadaný ženský a maminy v tomhle věku možná ideální, ač by si přály opak (ale co já o tomhle vím). Patrick je tu neodolatelný! Doufala jsem v jiný závěr, chvilku dokonce spokojenost převládla, ale bohužel..

• 16.5.2020  17:25

Prue: „Dokázaly jsme to!“ Phoebe: „A budou žít šťastně až navěky.“ Piper: „A my budeme taky?“ Prue: „Samozřejmě, proč by ne?“ Piper: „Tobě se to říká snadno, ty nikdy nevítáš manžela slovy 'Drahý, zmrazila jsem děti'.“ Prue: „Jenom jsem je nešťastnou náhodou poslala na jinou adresu.“ Phoebe: „Ale já je uvidím, najdu a přivedu ti je zpátky. Tedy pokud svou schopnost někdy dokážu ovládnout.“

• 16.5.2020  16:32

Tohle se mi před 12 lety vyhnulo obloukem a oprávněně. Podivnost s krásnou přírodou (netuším, proč má každý potřebu ji furt zkoumat a bádat, když to vypadá takhle), hroznými postsynchrony a pitomými dialogy.

• 16.5.2020  08:47
    EETerminátor: Den vyúčtování (amatérský film) (2020)

Za zpracování, ne za obsah. To už tu musí být úplně všechno?

• 13.5.2020  19:33

Už jen za ty Gellerovic taneční choreografie!

• 13.5.2020  18:51

„Recept nerecept, kámoše do dortu nedáš.“ A ten Marcelčin smích na konci!

• 12.5.2020  19:29

„Z pokoje do kuchyně chodíme přes předsíň, ne přes náměstí, takže si nenašlapeme a neprší na nás.“ Necháou, co tu každý furt řeší Trošku, já ani nevím (a je mi fuk), že je Melichar od něj. Za mě skvělá dětská komedie s milým humorem a příjemnými hlavními postavami.

• 11.5.2020  19:31

Moje oblíbenkyně z dětství Lindsay tentokrát v pitomoučké holčičí komedii plné namyšlených slepic, na kterou si sama chvíli hraje.

• 10.5.2020  10:31

– „Ta dívka, která byla na plese, tam něco ztratila. Co to bylo?“ – „Rybu!“ Potrhlá popelkovská komedie, kterou mám už od dětství mc ráda. Coolidge jako macecha (která mi chvílemi přišla na takovou tu „zlou královnu“ až moc přátelská), nádherná Hilary Duff jako Popelka v teniskách, dvě ztřeštěné neustále hádající se sestry (prý dvojčata, byla to jen minuta a šestadvacet vteřin!). Komedie dost nabitá jemným humorem, která mě, jakožto už vyrostlou z těchto komedií pro dospívající, stále baví.

• 9.5.2020  09:28
    Bělyj tigr (2012)

„Nie je vidieť ani prd.“ „A kde sme?“ „U čerta... Na meniny.“ Nejsem fanoušek válečných filmů, ani tanků, ani střílení. Ale tohle? Člověk se u toho až bojí, jak na něj „Tygr“ míří. Za mě skvělá kamera, krásná příroda a opuštěná místa (škoda že toho bombardování!). Takový jako mysteriózní napínák. Zhlédnuto v originálním znění se slovenskými titulky.

• 8.5.2020  15:22

Jeden z českých dobrodružných filmů, který je napínavý a doplněný skvělou hudbou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15