Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Rodinný

plakát

Panenství a kriminál (1969)

„Protože ji mám rád. A až si to vodsedím, tak si ji vemu! A všichni ven, zavíráme.“

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Dlouho jsem váhala, jak bych tohle vlastně měla ohodnotit. Nakonec jsem se rozhodla dát „průměr“ z prostých důvodů a hodnotím subjektivně. Čekala jsem něco jiného. Poplakání neproběhlo, film ve formě rozhovoru, vlastně nic nového, dalšího, co by šestice mohla nabídnout. Bylo to jen ohlédnutí za seiálem po letech. Škoda.

Zvíře (2001)

Hrozná capina a úchylnost, ale Rob je ten nejlepší úchyl.

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Prozatím se to jeví jako pakárna, účinkující jsou nezajímaví a dost nesympatičtí (možná až na dva, kteří se mi po prvním dílu jevili jako běžní lidé, kteří nemají slávy plnou hlavu). Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a co se bude dít dál. ,, no, špatný nápad. Mladí a povětšinou rozmazlení a zazobaní v domku MAJÍ VŠECHNO. Zlatá Farma.

Švec (2014)

Tohle sice není typická Sandlerovka (které mám ráda), ale po letech mě to přimělo zvednout hodnocení o dvě hvězdičky. Závěr byl kouzelný.

plakát

Máma - Wind Chimes and a Bottomless Pit of Sadness (2016) (epizoda)

„Když se pomeranč a kešu mohou snést v jednom salátu, proč by se spolu nemohli snést lidé po celém světě?“.. Jedna z těch nejlepších a nejzábavnějších epizod první poloviny seriálu.