Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Rodinný

plakát

Hra na oliheň (2021) (seriál)

U první epizody s přítelem jsem po chvilce usla. Asi mě nezaujal už začátek. To byla chyba. Při druhém pokusu zkouknuto při cestě z dovči v busu a vlaku. A už to jelo, jedna epizoda za druhou.

plakát

Hra na oliheň - VIP (2021) (epizoda)

Zde je vidět, jak je občas dobré, že člověk pracuje s tabulovým sklem. Snad se mi to jednou taky bude dost hodit a v životě pomůže, že rozeznám kalené sklo od nekaleného;).

plakát

Stranger Things (2016) (seriál)

Dvě věci mě tu nehorázně rozčilují a možná už se nad nimi někdo pozastavil, nevím. Zaprvé, všude se svítí, ačkoliv nikdo není doma, nikdo není vzhůru, prostě si tu svoji elektriku asi v osmdesátkách pěstovali sami doma či co. Pro mě bylo obrovský překvapení, když jsem poprvé viděla, že je nějaká lampa zhaslá. To musela být náhoda! Jinak to není ani možný. A věc druhá.. Při každé hádce, bitce, vraždění a jiných dalších společenských soutentononců, co nejsou dobré, všichni okolo jen stojí a čučí. Neudělají nic, nepomůžou, jen okouní. Hrůza.

Neviditelný (2020)

Docela napínák se zajímavou kamerou. Nějak jsem se do děje zahleděla, že jsem si v závěru nakonec musela ověřovat, jestli jsem doma bez cizího někoho/něčeho. Lis mi po soužebnici příjde nesympatičtější a nesympatičtější a nevím, proč furt musí hrát ženský, co jen vraždí a plodí. Přítel se bál (ačkoliv nevím, jestli fakt upřímně), já ne, ale lekačka se psí miskou na začátku proběhla. U smrti v restauraci jsem dokonce zachichotala, přišla mi až moc rychlá a vůbec, vtipná! Závěr mě ale vůbec nepotěšil, ten mohl být vychytanější. Někdo měl sejmout i Cee.

plakát

Každý krok se počítá (2022)

Ne, po zhlédnutí dokumentu o tom neuvažuju, ani nepřemýšlím. Spíš by mi přišlo zajímavější to projet na kole. Ale za mě celkem o ničem. Kazmu neznám, nesleduju, ani začínat nebudu.

plakát

Američtí mistři grilu (2020) (pořad)

Takový průměr z pořadů/soutěží. Ráda bych trochu víc nakoukla pod poklicku, přišlo mi to až moc rychlé, nakonec jsem nic neviděla, ani si to nevychutnala tak, jak bych chtěla.

Smrt ve tmě (2016)

Místy dost pitomé a nelogické. Stejně tak závěr.

Ovládací panel