majorzeman13

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 18.7.2019  20:17
    Lví král (2019)

"Rodinný snímek pro 21.století ". Obrazově krásné,působivé,impozantní. Vizuální stránka filmu je skoro až dechberoucí podívaná ?! Porovnání s Knihou džunglí je alespon pro mne film slabším,horším filmovým počinem !! Viděno v kině 2D s českým dabingem. V originálním znění by to bylo o něco lepší ještě !!

• 20.6.2019  16:15

Slušná,solidní akční zábava .....

• 11.6.2019  18:06

Skvělé lokace hor a džungle,skvělé obsazení+přehledná akce,když na ní došlo !! Za mne lehce nadprůměrný filmeček=68%. Kamera je moc fajn a je to hezky nasnímané ! Zkrátit filmovou stopáž snímku a přidat tam více akce a byl bych nadšen !! PS: "Barák jako sejf a vše se posralo"

• 5.6.2019  20:37

Takže asi takto ve filmu je více záporů než kladů. Za pozornost určitě stojí skvělý zvuk a parádní vizuální stránka filmu+ super souboje monster+ akční sekvence,když na ně dojde ?! Za to scénář,dialogy,většina hereckých výkonů,režie je bud hrozná ,špatná,nevýrazná,banální,podprůměrná,zlá........

• 29.5.2019  16:00
    My (2019)

Lupita Nyong´o je skvělá ! Film je dobrý,ale čekal jsem tedy o dost více (lehčí zklamání). Jako horor určitě né spíše thriller tomu odpovídá lépe ! Na film Uteč to nemá ani náhodou !! Dvojníci jsou fajn bytosti..... Krvavé,drsné + sociální metafora.

• 28.5.2019  19:58

Lehký nadprůměr ! Vizualní efekty a triky jsou skvělí,ale to další jako scénář je horší věc ! Obsazení filmu je moc fajn ! Rozhodně jde o dost dobrýýýýýýýý filmeček................

• 28.5.2019  19:47

Dost dobrý filmový počin ! Na tuzemské poměry je to nadprůměrné drama roku.....

• 23.5.2019  23:24
    Četa (1986)

Jeden z nejlepších válečných filmů všech dob !! Válečná klasika z války ve Veitnamu !!

• 23.5.2019  23:13

Jako sci-fi katastrofická jednohubka určitě ano,ale víc projekcí už néééééééééééééé !! Jednou fakt stačilo !!

• 17.5.2019  22:45
    John Wick 3 (2019)

Nejlepší akční film roku? Dost možná ano. Jeden z nejlepších akčních filmů roku ? Zcela bezpečně . Tato třetí část skvělé trilogie (prozatím) je zřejmě nejlepší díl !? Výborná choreografie soubojů,jak se zbraněmi nebo s noži,sekerami...... Ps: "Když chceš mír připrav se na válku " Viděno v kině ve 2D s titulky . "Kinozážitek roku" PSS. Halle Berry je pořád sexy ženská !!

• 1.5.2019  16:13

Potěší cameo Stana Lee. Animace a vizuál jsou dost dobrýý. Snímek má humor,akci, a nejenom to . Několik verzí Spider-manů funguje+cool odkazy.....Věrně a hodně inspirováno komiksem !!

• 27.4.2019  15:11
    Toman (2018)

Kvalitní obsazení,výprava,atmosféra doby je bezesporu skvělé,ale trvá to dvě hodiny a něco. Je to moc dlouhá stopáž filmu a taky jeden ze záporů tohoto snmku... Má to svou určitou historickou významnost tojo,ale?

• 27.4.2019  13:23
    Iron Man (2008)

Super,prvotřídní zábava se skvělým Robertem Downey Jr..... První a třetí díl jsou alespon pro mne parádní ,velkolepý blockbustery !! Druhý díl je taky moc fajn,ale už né tolik jako jeho "bratříčci".

• 27.4.2019  13:11
    Katakomby (1940)

Filmová klasika s legendárním mistrem s vého oboru Vlastou Burianem !! I další herci jsou skvělí né tolik jako mistr Burian osobně,ale to vůbec nevadí ba naopak. Režie je jako vždy od mistra Friče skvělá.

• 27.4.2019  13:06

Nadprůměrná romantická komedie se skvělými herci v čele s Tomem Hanksem a Meg Ryan....

• 27.4.2019  12:58
    Cartouche (1962)

Další skvělý snímek s Belmondem + Claudie Cardinale,Jean Rochefort = povedený biják ! Samozřejmě režie,scénář jsou další dost dobré věci na filmu...

• 26.4.2019  20:59

"Filmová událost roku" . "Velkolepý,Epický,Monumentální bockbuster roku". Kinozážitek. Fenomenální,parádní,bombastický snímek,který je dojemný,emocionálně silný,zábavný. Viděl v kině ve 2D s titulky....prvotřídní zábava ! "Nejlepší Marvelovka" . " Nejúspěšnější biják tohoto roku"..... Nejlepší superhrdinský film ?! Dost možná ultimátní komiksová pecka všech dob...Snímek se zvraty a překvapeními. Vřele doporučuji kino !! Povinnost nejenom pro fanoušky MARVELU,ale všech ?!!

• 23.4.2019  16:07

Nápaditý,působivý design únikových místností je vskutku parádní. To a námět filmu je asi to nejlepší na snímku.... Pokračování se dočkáme jelikož to vidělalo velké peníze,že?

• 23.4.2019  15:55

Lehce nadprůměrný film se skvělou Amy Adams+písně a hudba od Alana Menkena.....

• 22.4.2019  16:52
    Pašerák (2018)

Místo toho, aby si Clint Eastwood užíval zaslouženého důchodu,tak nám nabízí a natáčí skvělé snímky. Za to ho obdivuji mistra-legendu hereckého cechu......Jen tak dál !! Andy Garcia jako velký šéf kartelu je též fajn škoda jen ,že se ve filmu moc dlouho neohřeje.Plus další herci jako Pena,Cooper,Fishburne= povedený biják !

• 14.4.2019  20:10

Dobrý filmový počin. Herci jsou dobří někteří dokonce skvělí (Clarke,Lithgow). Dojde ,jak na lekačky,tak i na krev+atmosféra,strach ! Film se my líbil i ,když měl své nelogické přešlapy,ale i tak chválím snímek. PS: Kocour Church je správně děsivý....Slušných ,solidních 6/10

• 12.4.2019  16:32
    Skleněný (2019)

Nejhorší díl s celé trilogie. Potenciál měl film daleko větší,ale bohužel ho nenaplnil......škoda ! Oba dva předchozí snímky jsou o dost lepší,kvalitnější díla !! Film je průměr,ale čekal jsem od něj daleko více !? Za mne 55 %

• 9.4.2019  19:01

Velkolepé a důstojné zakončení trilogie ! Vizuální stránka a animace jsou parádní ! Skvělá Powellova hudba . "Jeden z nejlepších animáků roku".

• 8.4.2019  13:43

"Mistrovské dílo a filmová klasika všech dob " "Prvotřídní filmařina" "Jeden z nejlepších snímků všech dob"

• 8.4.2019  13:40

Clint Eastwood+ Tom Hanks+ knižní předloha filmu dle skutečné události= výborný film ! Vřele doporučuji vidět všem snímek ! Povedená podívaná ! Jeden z nejlepších bijáků !!

• 4.4.2019  20:12
    Shazam! (2019)

SHAZAM ! je nadprůměrný biják od DC Comics,který se nebere vážně . Zachari Levi je cool,fajn sympaták a roli si užívá .Padouch a Mark Strong je též moc fajn . Zábavná akční -komedie,kde hraje prim hlavně ta humorná stránka filmu.Další povedený snímek po Aquamanovi a Wonder Woman....Moc fajné superhrdinský popcorn ! Krásných 7/10 !!

• 4.4.2019  15:32

Pecka film ! Klasika akčních filmů !

• 4.4.2019  15:29
    Vice (2018)

Politické drama se skvělým hereckým ansáblem v čele S Christianem Balem..... Skvělý make-up,masky. Dobrý životopisný-politický film. Snímek měl být minimálně o půl hodiny kratší a byl by stravitelnější a i mé hodnocení by bylo možná o něco lepší !?

• 3.4.2019  17:00

Průměrný snímek se skvělou Emily Blunt s celkem fajn písněmi....

• 26.3.2019  22:00

Super vizuální stránka filmu+ skvělé triky a působivé,přehledné akční sekvence ( Motorball je parádní též železné město i Salem) !! "Pohádka se srdcem". Z kina jsem odcházel spokojen a to je hlavní !!?

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17