GRl3V

GRl3V

Generál armády droidů

<< předchozí 1 2
    • 26.7.2015  12:55
    Klíče od pevnosti Boyard (TV pořad) (1990)

Hodinové epizody ještě ujdou, ale dvě hodiny na jeden díl pořadu??? To je prostě šílenství.

• 11.7.2015  20:28
    Mimoni (2015)

Animace je úchvatná, vypadá to nádherně, ale Minioni prostě svůj film neutáhnou, jsou perfektní doplněk Grua a tepr když jim Grua seberete ukáže se, jak skvělá postava Gru je a že Minioni které jste milovali sami o sobě až tak perfektní nejsou.

• 14.6.2015  22:21

Takhle měl vypadat Jurský Park 2, přestože jedničku Jurský Svět nepřekonal a podle mě se jí ani nepřiblížil, je jejím důstojným pokračovatelem. Narozdíl od Ztraceného světa a trojky

• 15.5.2015  14:46
    Home (2009)

Na jedné straně krásné záběry a docela rozumné myšlenky, na druhé straně poněkud naivní a pokrytecký ekoextrémismus. 4 hvězdy dávám hlavně za tu první stránku dokumentu. Všem zároveň doporučuji sehnat si verzi s dabingem od Alfreda Strejčka, protože je na úplně jiné úrovni než ta od Zdeňka Svěráka.

• 23.3.2015  22:04
    Na zdraví (TV seriál) (1982)

Když se řekne útulnost, představím si srub, krbová kamna, čaj, sušenky a Na zdraví. Taky je to perfektní dopolední seriál pokud jste nemocní a televizi je to jedna blbost vedle druhé, tohle je pak jako zjevení. To že má nejlepší úvodní znělku ze všech seriálů už je jen třešnička na dortu.

• 15.2.2015  18:57
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

Když se budu neustále přesvědčovat že tohle není Breaking Bad, těch pět hvězd dám. Ale už jen to že se vracíme do Heisenbergova světa bez Heisenberga mně láme srdce. Vraťte mi Walta a Jessieho já chci zpátky Breaking Bad!

• 12.2.2015  23:29
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Všechno špatně. Vtipy nejsou vtipný, nic se tam pořádně neděje, všichni působí nervózně a křečovitě a co je nejhorší já jakožto možný divák nemám sebemenší důvod na to koukat. Jediný co tenhle koncept může nabídnout je zábava a ta bohužel chybí. Vlastně jsem se na to podíval jen kvůli Martinu Rotovi a i když tam byl jedinej použitelnej tak to bohužel nezachránil. Edit: Třetí díl a konečně jsem to vydržel do konce, pokud se teda dá nazvat znuděnej odchod k počítači a puštěná televize v pozadí jako úspěch. Třetí díl mně nasral víc než předchozí díly, protože potenciál FattyPillowa byl kompletně zadupán a celou dobu tam jen pouštěli jeho nejtrapnější momenty ze streamů a dělali si prdel z jeho váhy. Och, jak originální!

• 9.1.2015  12:37

Klidně mě snězte, ale ty čtyři hvězdy jsou za Gandalfa, vizuální zpracování a krásný Nový Zéland, zbytek je prostě nuda. Je to film o tom, jak parta lidí tři hodiny jde.

• 27.10.2014  13:39

Ať si kdo chce co chce říká, já se skvěle bavil.

• 24.10.2014  22:39
    Žraloci (2005)

Jak pravil klasik: Teď už ale opravdu žerty stranou tohleto, už mě to na mou duši žádná legrace. Tenhle film je tak neuvěřitelně mizernej, že jeho špatnost ani není vtipná.

• 11.10.2014  11:42
    Rychlovky Ládi Hrušky (TV pořad) (2014)

Ten člověk je gastrofašista.

• 10.9.2014  22:11
    Top Gear USA (TV pořad) (2010)

Pokud budu tenhle pořad brát jako samostatný celek a srovnám ho třeba s autosalonem, má čtyři hvězdy jak vyšitý, ale protože se to jmenuje Top Gear a protože já jsem obrovský fanoušek Top Gearu, tak výš ja dvě jít nemůžu. Když to tvůrci pořadu pojmenovali Top Gear, museli vědět že se srovnání nevyhnou, ale amíkům je to nejspíš buřt.

• 14.7.2014  23:01

Po tomhle filmu se stalo mým největším snem plavit se na lodi Jamese Cooka. Objevování nových míst naší Země musela být tehdy přímo pohádka, v dnešní době satelitů a dronů to nějak ztrácí kouzlo...

• 14.7.2014  01:10
    Katwoman XXX (2011)

Nejlepší XXX parodie po Star Wars, pěkný hérečky, dobrý kostýmy, dobře zpracovaná "akce" i příběh se tam najde, snad jen můj milovaný Joker tu byl pojat trochu moc otravně a herec dost přehrával, samozřejmě mimo ony akční scény, v těch ekceloval :D Normálně by to bylo za čtyři hvězdy, ale od Batman her mám slabost pro Harley Quinn, která je tu snad ještě víc sexy.

• 22.6.2014  16:25

Prostě nádhera, Fimfárum jsem viděl už tolikrát že to ani nespočítám a vždycky se na něj rád podívám znovu.

• 22.6.2014  16:20

Domnívám se, že jsem tenhle, tenhle, to slovo ještě nevymysleli aby popsalo co to vlastně je, přežil jen díky tomu, že jsem se po dokoukání odplazil do koupelny a tam tři hodiny brečel.

• 22.6.2014  16:17

Fekální zvrácenost toho největšího kalibru.

• 18.6.2014  18:37
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Špička televizní zábavy. U žádného seriálu jsem se tolik nenasmál.

• 18.6.2014  18:29
    Superžralok (2011)

Tak dobře jsem se dlouho nepobavil. Viděno pod vlivem a s několika kamarády.

• 2.3.2014  13:13
    2001: Vesmírná prda (2000)

Nikdy jsem nebyl fanoušek záchodovýho humoru a tenhle film je toho příkladem, trapné, nechutné a tak neuvěřitelně stupidní, že víc než odpad prostě dát nejde.

• 21.12.2013  15:58
    Grinch (2000)

Kdybych se na tenhle film podíval kdykoli jindy než o Vánocích, tak asi moje hodnocení bude přinejlepším poloviční, ale protože jsem ho o Vánocích viděl, tak půjdu takhle vysoko, a to z jednoduchého důvodu. Grinch je sice typicky americká slátanina, ale navozuje příjemnou vánoční atmosféru, no a Jim Carrey opět předvedl co umí nejlíp, bavit diváky za každou cenu.

• 2.11.2013  12:29

Mně osobně se druhý díl líbí nejvíce z celé série (což není tak těžké, protože 3 a výš jsou absolutní shit) dvojka je v podstatě jednička s lepší atmosférou a o něco dojemnější. Pro mě nejlepší film, co se dá o Vánocích v TV každoročně zastihnout.

• 30.10.2013  15:13
    Drahá tchýně (TV seriál) (2013)

Možná nejhorší sitcom, co jsem kdy viděl. Po 3 minutách náhodného přepnutí na Primu (kterého dodnes lituji) mě naběhla husí kůže a měl jsem co dělat, abych nezvracel. Tak jednoduchý a trapný humor nemá v TV co dělat. ODPAD a už nikdy více, nebo to na mě zanechá trvalé následky.

• 13.10.2013  21:02
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Občas pobavilo, většinou ne, ale když to mám srovnat s jinýma parodiema, komediema a dalšíma výtvorama balancujícíma na hranici "odpadu" tak aspoň ty dvě hvězdy si snad Mr. GS zaslouží.

• 13.10.2013  20:56
    Partička (TV pořad) (2011)

Rád bych vzkázal té bandě intelektuálních filmových kritiků na úrovni, aby si laskavě políbili prdel a šli mudrovat někam jinam. Výborný pořad, který zaručeně přivodí záchvat smíchu, jediné mínus je strašně nesympatický Dangl, jinak nemá chybu a občasná lehká trapnost je na místě, protože ta k improvizaci prostě patří.

• 13.10.2013  20:12
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Jako gamera mě tenhle pořad opravdu baví a je to jeden ze dvou důvodů proč ještě koukám na televizi (společně s Partičkou) Recenze poměrně zajímavé, moderátorská dvojice podle mě skvělá (obzvlášť Bětka je krásná a sympatická holka) a myslím, že kvalita stále stoupá, tak proč tak nízké hodnocení? Mimochodem pět hvězd dávám v podstatě jen abych trochu pozvedl hodnocení, ale čtyři úplně v klidu.

• 5.10.2013  22:40
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Tři hvězdy po dlouhém rozmýšlení za těch pár nadprůměrných dílů, ale jinak většinou furt to samý jdeme na planetu, pomůžeme domorodcům, něco se podělá, málem umřem, obětujem někoho z SG-5 a v epickém finiši přežijem Jó. A příště znova...

• 5.10.2013  22:29
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

prostě klasika, sice trochu repetitivní, ale pořád dobrá.

• 5.10.2013  22:28
    Byl jednou jeden... člověk (TV seriál) (1978)

Bratříček Život ode mě dostal Odpad do zátylku, ale tady je to za tři, tady jsem se totiž nikdy nemusel mlátit do hlavy, protože krvinky ve tvru včel nosej na zádech bubliny kyslíku a podobně, tady jsou lidi jen lidi a pro mě jako dítě to bylo koukatelný.

• 5.10.2013  22:22
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Já se omlouvám všem co tu nostalgicky vzpomínají a házejí pěti hvězdami, ale mě tenhle seriál vždycky strašně rozčiloval, mnohem radši jsem měl obrázky bílých krvinek v učebnici než nějaký létající policajty, tenhle seriál je prostě tak stupidní až z toho bolí hlava za mě jasnej Odpad

<< předchozí 1 2