Trhlina (2019)

VÄČŠIU PI*O**NU SOM EŠTE NEVIDEL- tak znel komentár jedného týpka po skočení filmu Trhlina v kine. A ja s ním môžem do veľkej miery len súhlasiť. Film, ktorý je síce na slovenské pomery dobrý, avšak, povedať si, že na to že je slovenský je to dobré, nestačí. Herecky to ujde, Maštalír bol veľmi dobrý, a Bartološ a ostaní taktiež. Za najväčšie mínusy filmu pokladám jednoznačne obsah, ktorý bol plytký a plochý ako zem v roku 2019 :D Ďalej, to vykreslenie horovej/thrillerovej atmosféry bolo biedne. Ako hudba ešte tak ušla ale tie scény kde mal byť akože jumpscare, a človek mal vyskočiť hrôzou zo sedadla boli jednoducho na smiech. A to doslovne. Čiže ako dej nič moc, thriller nič moc. Oproti knihe slabota. Predpokladám že jediný dôvod tržieb je ten obrovský hype, veľký humbuk okolo toho, keďže kniha sa naozaj vydarila. Škoda škoda, čakal som niečo super, no prišiel slovenský priemer....

Mauglí - příběh džungle (2018)

Ku podivu, vôbec nechápem tomuto slabému hodnoteniu na čsfd a taktiež na imdb. Vizuálne krásne, dej taktiež, knihu som čítal i ked nie originál ale kreslenú pre deti, no spracovanie pre mňa bolo úžastné.

12 Feet Deep (2016) odpad!

Milujem filmy kde dvaja traja herci dokazu rozohrat mega napinavu a vedia z toho spravit klenot filmografie. Tento film je vsak dokonale uvadzanie do narkozy. Jedine co prekaza tejto narkoze je neustale strohe a hasterive dialogy dvoch sestier ktore sa (podla skutocnej udalosti) ocitli pod krytom plaveckeho bazena. Obsahovo nudne a prazdne jak vakuum vo vesmire... Spravanie tamojsej upratovacky bolo tak nelogicke a neludske, az sa mi zdalo ze si tvorcovia filmu robili prču z divakov. Hroza a des!

1890 (2017) (seriál) odpad!

neskutočná blbosť...hrecké výkony slabé, dialógy zbytočné, vnútorné monológy trápne, scény otrepané a niektoré okopírované z brilantného seriálu Sherock. Oni snáď nič nové nevedia vymyslieť. Hrôza a des! Neodporúčam

Naši (2016) (seriál)

Celkom fajn komedialny serial, sem tam sa na tom da zasmiat, na slovenske pomery fajn, ale na susedov to ajtak nema

Brutální chemie (2014) (seriál)

Tak isto ako brutalna fyzika, a tento serial ponúkne nadupane pokusy a davkou madarskeho humoru. Vyborny serial pri ktorom si vzdy oddychnem a zabavim sa :)

Brutální fyzika (2013) (seriál)

Tento serial si ma okamzite ziskal reklamou. A tak som si povedal, kedze som taky velky fanusik kanalu Spektrum, ze si pozriem nieco nove. A oplatilo sa. Neskutocne dobry oddychovy serial, s vybornymi pokusmi a madarskym humorom. A tak isto je aj brutalna chémia uzastna a uz sa tesim na brutalnu biologiu. Davam pat hviezdicek

LazyTown (2004) (seriál)

Úplne súhlasím s komentárom od Dj Obelix... Fakt neviem prečo je to 102 najhorší seriál.... vysvetlí mi to dakto??? Keď som bol malý pozeraval som to tiež....a poviem vám bavilo ma to, a stavím sa že keby ste všetci čo tu máte tak záporne komentáre mali 4roky... Písali by ste niečo iné... Povedzte mi čo by asi mali natočiť? Namiesto tohto.... Pre deti, so športovým a zábavným zámerom... Ja dávam 5*

Let’s Dance: Revolution (2012)

ten najlepsi step up zo stvorice... uzastna choreografia, mladi a energiou nabiti tanecnici... proste super... seriu step up mam rad aj hlavne kvoli pesnickam ktore su pouzive v ich filmoch... a presne preto ma to tak bavi... uzastna choreografia +ta najlepsia hudba+ zivotaschopnost hercov = STEP UP!!!