vanadada

vanadada

profesionální kritik a recenzista

<< předchozí 1 2
    • 12.7.2016  11:49

Jedna z nejoblíbenějších epizod. Vejce jsou pořád jen vejci. Nejkomičtější Tyrionovo doznání. Sansa pořád pipina kdákající a kdákající... ale vyřkla i něco, co Nedíka nakoplo. A nejlepší nakonec, tzv. zlatá koruna, naivní to samozvaný poslední drak.

• 12.7.2016  11:40

Ned neuposlechne rozkaz od krále, dva teploušci si budou navzájem honit a Lannisterové opět coby záporáci jaXviň.

• 10.7.2016  17:26

Nikdo důležitý opět nezemřel, Ned našel jednoho bastarda krále a Catelyn zajala Tyriona. Samé řeči, kdo s kým a proč, co kde má. Kdy už konečně někdo někoho zabije?!

• 10.7.2016  16:26

Njn... "Winter is coming" Žádné velké drama se nekoná, Daenerys v čekání, nikdo nikoho nezabil, jen samá moudra.

• 10.7.2016  16:21

A zase drsný konec díky Lannisterům... a ne naposled

• 8.7.2016  21:50

Jak se z pipiny stane drsná holčina, aneb Sansa kuřátka dělat nebude :)

• 10.4.2014  09:38

V tomto pokračování jsem očekávala více akce a toho dobrodružna, místo chození a poznávání ničeho/něčeho. Ale i tak mě to uchvátilo. Děj mi přišel celistvější, méně nudný na časovou náročnost.

• 17.3.2014  13:23

Parádní věc totonc... od dob pravěku, dalo by se říct, po dobu Star Wars, a zase od znova.

• 9.3.2014  18:28

Moc přepatlané efekty, děj tím hodně trpí a ztrácí se ve škále 3D spomalovaček, které diváka dokážou akorát unudit k smrti.

• 1.3.2014  19:21

Jsem úplně dojata. Takový film jsem dlouho neviděla... Nikdy se nevzdávej

• 24.2.2014  13:24
    Turbo (2013)

Pomali plynoucí děj, který se v nízkých převodových stupních nesnaží vytáčet motor, ale ani nemá zapotřebí přeřazovat o rychlostní stupeň výš, ale také neubírá plyn. Pěkné

• 20.12.2013  13:38
    Paul (2011)

Trochu víc drsná ani ne tak klasická UFOlogická komedie, jako spíše komedie netradičně parodující UFOlogii s nádechem Akt X a dalších spekulativních konspirací. Paul je velký nadprůměr v tomto žánru.

• 4.12.2013  16:24

Vcelku pěkná pohádka s originálním příběhem. Předvídatelný děj, ale tady mě to nevadilo... pro děcka určitě zajimavá pohádka u které určitě potečou i dětské slzičky :-)

• 12.11.2013  15:52

Slabej odvar původních s.r.o. Je to o něčem, co už stejně v s.r.o. neni to nejlepší, kde smích nahradil jekot a to, že na univerzitě se učí vobludy strašit neni aktuální. Možná kdyby nejdřív byla univerzita a pak s.r.o., v tom případě by došlo k rozvinutí děje k něčemu výkonějšímu, než jen se vracet zpět, ikdyž divák ví, že je to slabé... Malým capartům to nedochází, ale jelikož se s.r.o. jevilo jako dobrá podívaná i pro dospělé, univerzita jednoduše zklamala na všech frontách...

• 30.10.2013  19:18
    Divoké vlny (2007)

Jeden z nejhorších béčkovejch animáků, kterej jsem viděla. Pro malý caparty to neni ani náhodou. Retardovaný rádoby vtipy a dvojsmysli , který jsou k vidění ve většině podobně stavěnejch retardovanejch animácích a nejenom v nich. Ubohost nadevše. 1hvězda je pouze za to, že to dokázalo upoutat pozornost a sklidnit vožrali a dokonce to uspalo ty největší alkoholiky v poklidu bez zasáhu naší policie ČR.

• 22.10.2013  21:10
    Kurýr (2002)

Asi tak po půl hodině moje zadnice opakovaně neví jaká poloha sedu by byla nejpohodlnější a maximálně na následujících 5 minut nalézá trošku pohodlí dalšího načechrání onoho podsedáku a s pracného vyrovnání povrchu křesla, vyhlazení a vypucování drobků už z dvou balíčků čipsů a třech víček od kofoly. Jen co si opět hodím nohy na opěrku, pracně začnu hledat nějaký časoměřič, v tomto případě mobil, abych se podívala a jak asi tak dlouho bude konec. V horečném prošátrávání plně obsazeného křesla mojí zadnicí a nohama hozenýma přes opěr shledávám jak se další čipsy vysejpaj z misky a zapadají do křesla. Toto se opakovalo nezpočetněkrát.... Takhle to dopadá, když člověka unudí zdlouhavostí film... nakonec jsem "nečekaně" usnula nudou... to neni akčňák, ale pohádka na velmi nepohodlné spaní... :-D

• 22.10.2013  17:09

Pěkný, originální pohádkový příběh plný zajimavých animací. Pro děti jistě dost atraktivní podívaná.

• 18.10.2013  15:59
    Zázračná planeta (TV seriál) (2006)

Úchvatné... Dokumentární cyklus, snad ten nejlepší, nejpropracovanější, o matičce Zemi. Dokonalost sama.

• 18.10.2013  15:47

Nic promyšlenějšího, na pochopení složitějšího, ale zároveň ne nelogicky zamotaného a neretardovaného jsem neviděla, až do teĎ!!! Na procvičení logického uvažování diváka dobré, ale zmagořitelné do morku kostí. Drsnější prostředí i slovníky samozřejmostí. Tohle je pro mě věc, která na první pohled po dušičce pohladí, v opojení klidu z ničehonic dušičku rozstřelí na miliardu kousilínků, po dopadu posledního malého kousíčku dušičky se jako zázrakem zase zhojí a na konci to dušičku posadí na zadek s nepochopitelným usměvem od ucha k uchu a s výrazem v očích "héééj!..." a nic víc... Protože se dušička na víc nezmohla a neměla co víc říct... :) DOKONALÉ!

• 17.10.2013  15:34

Retardicky uhozená hovadina, to neni komedie, ale ubohost..

• 17.10.2013  15:32
    Vyšší princip (1960)

Osobní nechutenství k českejm filmům vyvrcholilo, když tahle hovňatost byla v povinné četbě. Číst nikdy a ještě abych se musela na takovou hovňacinu dívat?.. Jednou jenom z principu, ale víckrát ani hovno!

• 17.10.2013  15:08

Svým způsobem zajimavé, někdy trochu labilně debilní, ale k zasmání. Neni to komedie, kde se smích schází s trapností, ale s kurážnou mentalitou a zajimavou inscenací prostředí, doby, i samostných hlášek, které se dají hojně nalézt. Oddechové, neni pro tupce, divák musí pochopit.

• 15.10.2013  16:12
    Po zániku Země (2013)

Ani nevíte jak miluji děti jakožto hrdiny ve sci-fíčkám... A když je ke všemu u filmu jenom díky papánkovi... Tlačenky prostě žerů! :D a to jsem vegetarián

• 15.10.2013  16:08

Další rádoby sci-fi, které stojí za hovno... Poslední dobou je to co říct aby někdo zvládnul dobré sci-fi, přiřaditelné ke klasickým... Toť tohle má aj do průměrného sci-fi tááák daleko, až je mi z toho zle...

• 15.10.2013  16:03
    Letadla (2013)

Koukám, že auta už nejsou IN. Tvůrci si myslíjou, že to Letadla zachrání... Takovýhle podobný příběh už tu byl... ale v hl. rolích nebyli letadílka, ale nějací létající tvorové.... Tohle by chtěla žalobu, za čoření příběhu... :)

• 15.10.2013  16:00
    G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Chcete vidět všechny akční scény? ... Stačí se podívat na trajlery... Vono ty trapácký kecy vokolo nejsou důležitý, max. tomu dávaj náznak děje, ale bez toho rádoby náznaku děje se dá obejít, je tak nedůležitý a nevyniknutelný samotnými rádoby slušnými počítačovými efekty.

• 15.10.2013  15:54
    Elysium (2013)

Ikdyž nesnášim Metíčka Démonů, byla jsem takřka donucena se na další jeho herecké výkony podívat... Ale tohle přece nemůže být pravda... Jak můžou obsazovat někoho, kdo ani neumí hrát a je pořád v kameném výrazu, jako by mu ulétly včeličky?... I mluvený projev Métíčka je jak přes kopírák z jiných filmů... Stejná tónina, jako by se neděla žádná akce... Ačkoli se "něco'" dělo a i to NĚCO něco opravdu je... už to vidim, Métííčkovi usřelí hlavinku a on řekne suše "Au... kdo to byl?...." ale to sem nepatří. ... Tohle v tomto obsazení... by nikdo nezpravil... no vono ani v jiném, by to nestálo ani za hovno vytažený rovnou z kaďáku...

• 15.10.2013  15:38

Tohle je věc, na kterou rychle zapomenu, ale budu vědět, že jsem jí viděla a už nikdy více nebudu chtít okusit.

• 13.10.2013  17:43

Taková klasická rychlokvaška mezi Béčkovými animáky, která dokáže dobře pobavit. Animace postrádající originalitu a nespočet okoukánejch hlášek, kterým se dá zasmát jenom jak jsou trapný.

• 10.10.2013  17:17

Jakožto třetí v pořadí, jako druhý nejlepší, ale pořád ne tak dobrý jako konkurence. Víc jako divák se ve zdravý vstřebat nedá.... nu a asi podle konce díky bohu už poslední těžko ztravitelná pťáááákovína, která ale ví jak má uchvátit divákovo oko bez duše a smysluplně se smát leckdy i promyšleným zámotávkám (zápletkám), které nikdy neví jak se vymotají, než se dojde konce :)

<< předchozí 1 2