• Sportovní

Frontline - 20 dnů v Mariupolu (2023) (epizoda)

Veľmi silný dokument...dva dni ho mam v hlave a nemôžem sa sa zbaviť niektorých scén. Ťažko je vôbec niečo napísať no jedno viem isto. Každý jeden okupant ktorý vstupy na Ukrajinu s cieľom zabíjať si nezaslúži nič iné ako smrť.

Ice Guardians (2016)

skvely dokument,zaspominal som si na roky minule,ktore sa uz nikdy nevratia,ale navzdy zostanu v srdciach fanusikov ktory miluju "hockeyfights"

11. září: Ten den v Americe (2021) (seriál)

Autentičnosť a smutok tohto dokumentu vyráža dych,je veľmi ťažke nájsť tie správne slová je lepšie to 1 vidieť ako 100 krát o tom čítať...

Pásla kone na betóne (1982)

pulny počet inakši to neidze...pre nás vichodňaroch to je nezabudnuteľný kult...nemáš chlopa nemáš pravdy :)

Pláž (2000)

pred 15 rokmi som The Beach neskutocne hltal dnes uz by som tie 5 ***** asi nedal no zmenit to nezmenim...tento film zostane pre mna navzdy spomienkou na pekne obdobie v mojom zivote...a aby som nezabudol jeden z najlepsich soundtrackov ake poznam !!!

Milionář z chatrče (2008)

nevedel som co ocakavat od tohto oscaroveho filmu kazdopadne za mna velka parada od zaciatku az do konca som sa vobec nenudil...pocet vyhranych oscarov je asi prehnany kazdopadne za mna krasnych,plnych "Mumbajskych" 5*****

Návrat na vrchol (2006)

mam velmi rad filmy natocene podla skutocnej udalosti pretoze potom si clovek po filme moze spetne pozriet ako sa to vazne stalo a kolko veci bolo do toho "dokreslenych"...velmi podareny kusok aj z toho pohladu ze mam rad americky futbal za mna 4****

Moneyball (2011)

"jak nekdo muze nemilovat bejzbol" ?!?! skoda toho zaveru ktory ma uz trocha nudil kazdopadne jeden z tych lepsich filmov o bejzbole...za mna 4****

WWE Hell in a Cell (2015) (pořad)

priemerna show jednu hviezdicku pridam za posledny suboj Lesnar vs Undertaker 4****

WWE Royal Rumble (2000) (pořad)

bol som rozhodnuty dat 3*** ale ten brutalny "blooding match" HHH vs Cactus Jack to bolo nieco na pohladenie mojej pomalicky umierajucej wrestlingovej duse :) Zaverecny Royal Rumble match uz taku kvalitu nemal to skor suboj Hardy boys bol na lepsej urovni ale aj napriek tomu dam tie 4****