Predátor: Kořist (2022) odpad!

Tak tento film je hádam najväčšia sračka, čo som kedy dopozeral do konca.  Na predátora s Arnoldom sa to nechytá ani z obrovskej diaľky. Ženská hrdinka, ktorá musí byť zase vo všetkom najlepšia, prvú hodinu aj dačo sa vo filme absolútne nič nedeje, a zvyšok už bol v trailery.  Koniec je totálne smiešny. Ako veľmi retardovaný by musel byť ten predátor, aby sa nechal takto trápne zabiť? 0/10 Sračka na ntú !!!!!!!!!!!

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál) odpad!

Absolútne nezaujímavý herci, príbeh, scenár, prostredie, proste nič. Jak sem poznal vaši matku je o 10 levelov inde. Tento seriál vidím tak na total odpad. 0/10

Batman (2022)

Dopozerať tohto batmana bolo pre mňa neskutočne ťažké. Najpomalší film, čo som kedy videl. Absolútne mi nesadlo obsadenie snáď ani jedného herca. Možno by tomuto príbehu pomohla tak o hodinu kratšia stopáž. Podľa môjho názoru zatiaľ najslabší diel. Viac ma bavila aj tá verzia Bena Affleka.  4/10

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Herecké výkony sračka, scenár sračka, efekty boli ok, 95 % filmu je zbytočných, úplne o ničom, za záver dávam jednu hviezdu, lebo až tam je tá nostalgia, na ktorú som pri tomto filme čakal

Pán času - Revolution of the Daleks (2021) (epizoda) odpad!

Neviem prečo to stále volajú Doctor who, aj keď je to už len očividne béčkový spin off, na ktorý sa nedá pozerať, tak neskutočne nezáživné to je.

Avengers: Infinity War (2018)

Podľa mňa je to pecka film. Myslým si, že tý čo zomreli v Avengers 3, budú zachránený tými čo prežili a tý čo prežili v Avengers 4 zomrú. Tento film by som dal do top tri od Marvelu. 1. miesto Thor : Ragnarock 2. miesto Avengers: Infinity war 3. miesto Capitan Amerika: Zimný vojak

Lesní rituál (2017)

Celkom fajn horor, len je škoda toho konca. Ten lokiho kámoš vypada ako jeleň. Ale do trochštvrín by som dal fiilmu aj 5. hviezd. Takto len štyry 7/10

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Prvý film bol síce určite lepší, lenže toto bola čistokrvná komédia robená viac-menej pre detské publikum. 7/10

The Cloverfield Paradox (2018)

Nechápem to slabé hodnotenie. bol to celkom dobrý filmík, ktorý ušiel ako voda. V čase minulom by to hodnotenie na tejto stránke určite bolo okolo 70 %, lenže v čase avengers a podobných filmov to proste náročný divák vidí úplne inak. 7/10

Strážci - Watchmen (2009)

Za Rorschacha dávam štyry slabé hviezdy. Trochu my to pripomína sincity.