Reesam

Reesam

okres Praha
beznadějná romantička

homepage

21 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Jeden den (2011)

  Jeden z nejhezčích romantických filmů. Vsadím na trh svou kůži, že jednak díky předloze, kterou si chci přečíst a kterak kvůli dvěma talentovaných herců. Že jsem si film stáhla v angličtině s anglickými titulky mě odradilo od toho, se na film podíval, však v zápětí jsem si to rozmyslela, přece jen děj zní zajímavě. A nelituji! Opravdu kouzelný film, kdy jsem při nečekané scéně brečela, protože Sturgess zhrouceného manžela hraje opravdu skvěle, nenechalo mě to chladnou. A takový konec jsem opravdu nečekala, přece jsem tak nějak doufala v hollywoodské klišé. Závěr sám o sobě byl zajímavý, trochu rozbortil vše, v co jsem celou dobu věřila a následně znovu, takže to ve mně zanechalo zvláštní pocit, a to se mi stává málokdy.

 • poster

  S láskou, Rosie (2014)

  Kdo by řekl, že to předčí má očekávání? Jak jsem se na Lásku s Rosie těšila, tak se mi i dostalo očekávání,a ne-li víc. Může to být romantické sebevíc, ale nikdo tomu neodpáře tu pravou anglickou atmosféru a Lilyin přízvuk, její krásu a přesvědčivé herectví. Byť kostýmy byly vážně ničemné a Rosie s přibývajícím věkem vypadala stále na 18 let, tak při soundtracku a romantické slaďárně se na to opomnělo. Zase fakt, že za to může kniha, ale kamera se nezapře. A možná že po tomto filmu má zase pár slečen důvod věřit na pravou láskou mezi dívkou a jejím nejlepším kamarádem.

 • poster

  Spisovatelé (2012)

 • poster

  Čas zastavit se (1988)

 • poster

  Než jsem tě poznala (2016)

  Nepřipravila jsem si kapesníky, hloupost. Takhle jsem brečela snad naposledy u One day. Já k tomu nemám ani co napsat, to je tak kouzelný film, kdy se stále usmíváte a smějete se vtipům, ale zároveň brečíte nad krutostí osudu a skutečností trápení. I když jsem věděla, jak to skončí, stále jsem si přála opak. Tak šílené klišé a omílaný scénář, které najdete skoro každé romanťárně, si vás tu stejně získá. A to díky úžasné, zábavné a přehnaně infantilní Emilii, a Samovi, který je prostě má láska. No a taky ten soundtrack. Tak vhodně vybrané písničky z vás vymáčknou ještě víc slz, než by bylo v normě.

 • poster

  Kocour Bob (2016)

  Už z prvních 10 minut jsem ten film milovala. Jsem kočkomil a přesně vím, jak ta stvoření umí dělat zázraky. Vím, jaké to je, když tu nejsou, a tak jsem sympatizovala a soucítila s Jamesem. Držela mu pěsti a fandila jim oběma. Cítila jsem z toho lásku a pochopení, a úplně mě to dojalo, až jsem si musela vzít do náruče tu svou malou bestii a dokoukat film s ní.

 • poster

  Já, Simon (2018)

  Takhle skvělý jsem to nečekala ani náhodou. Nick je tak hot, že kdyby on byl gay, tak se me srdce rozpadne na tisíc kusů. Ale ta role mu tak zatraceně sedla, ze mu to i prominu. A jeho tanec, kdy na něm vidíte, ze je proste “dřevo”..no nemám slov. Love Simon je kouzelný snímek plný lásky a pochopení, a to je úplně můj šálek mléka. Rozhodne to neposkodilo niternost a křehkost knížky. Miluju ten film!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace