Reesam

Reesam

Tereza Vaňková

okres Praha
beznadějná romantička

homepage

18 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Jeden den (2011)

  Jeden z nejhezčích romantických filmů. Vsadím na trh svou kůži, že jednak díky předloze, kterou si chci přečíst a kterak kvůli dvěma talentovaných herců. Že jsem si film stáhla v angličtině s anglickými titulky mě odradilo od toho, se na film podíval, však v zápětí jsem si to rozmyslela, přece jen děj zní zajímavě. A nelituji! Opravdu kouzelný film, kdy jsem při nečekané scéně brečela, protože Sturgess zhrouceného manžela hraje opravdu skvěle, nenechalo mě to chladnou. A takový konec jsem opravdu nečekala, přece jsem tak nějak doufala v hollywoodské klišé. Závěr sám o sobě byl zajímavý, trochu rozbortil vše, v co jsem celou dobu věřila a následně znovu, takže to ve mně zanechalo zvláštní pocit, a to se mi stává málokdy.

 • poster

  S láskou, Rosie (2014)

  Kdo by řekl, že to předčí má očekávání? Jak jsem se na Lásku s Rosie těšila, tak se mi i dostalo očekávání,a ne-li víc. Může to být romantické sebevíc, ale nikdo tomu neodpáře tu pravou anglickou atmosféru a Lilyin přízvuk, její krásu a přesvědčivé herectví. Byť kostýmy byly vážně ničemné a Rosie s přibývajícím věkem vypadala stále na 18 let, tak při soundtracku a romantické slaďárně se na to opomnělo. Zase fakt, že za to může kniha, ale kamera se nezapře. A možná že po tomto filmu má zase pár slečen důvod věřit na pravou láskou mezi dívkou a jejím nejlepším kamarádem.

 • poster

  Spisovatelé (2012)

 • poster

  Než jsem tě poznala (2016)

  Nepřipravila jsem si kapesníky, hloupost. Takhle jsem brečela snad naposledy u One day. Já k tomu nemám ani co napsat, to je tak kouzelný film, kdy se stále usmíváte a smějete se vtipům, ale zároveň brečíte nad krutostí osudu a skutečností trápení. I když jsem věděla, jak to skončí, stále jsem si přála opak. Tak šílené klišé a omílaný scénář, které najdete skoro každé romanťárně, si vás tu stejně získá. A to díky úžasné, zábavné a přehnaně infantilní Emilii, a Samovi, který je prostě má láska. No a taky ten soundtrack. Tak vhodně vybrané písničky z vás vymáčknou ještě víc slz, než by bylo v normě.

 • poster

  Čas zastavit se (1988)

 • poster

  Kocour Bob (2016)

  Už z prvních 10 minut jsem ten film milovala. Jsem kočkomil a přesně vím, jak ta stvoření umí dělat zázraky. Vím, jaké to je, když tu nejsou, a tak jsem sympatizovala a soucítila s Jamesem. Držela mu pěsti a fandila jim oběma. Cítila jsem z toho lásku a pochopení, a úplně mě to dojalo, až jsem si musela vzít do náruče tu svou malou bestii a dokoukat film s ní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace