Reesam

Reesam

okres Praha
beznadějná romantička

homepage

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Jeden den (2011)

  Jeden z nejhezčích romantických filmů. Vsadím na trh svou kůži, že jednak díky předloze, kterou si chci přečíst a kterak kvůli dvěma talentovaných herců. Že jsem si film stáhla v angličtině s anglickými titulky mě odradilo od toho, se na film podíval, však v zápětí jsem si to rozmyslela, přece jen děj zní zajímavě. A nelituji! Opravdu kouzelný film, kdy jsem při nečekané scéně brečela, protože Sturgess zhrouceného manžela hraje opravdu skvěle, nenechalo mě to chladnou. A takový konec jsem opravdu nečekala, přece jsem tak nějak doufala v hollywoodské klišé. Závěr sám o sobě byl zajímavý, trochu rozbortil vše, v co jsem celou dobu věřila a následně znovu, takže to ve mně zanechalo zvláštní pocit, a to se mi stává málokdy.

 • poster

  Spisovatelé (2012)

 • poster

  Čas zastavit se (1988)

 • poster

  Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

 • poster

  Než jsem tě poznala (2016)

  Nepřipravila jsem si kapesníky, hloupost. Takhle jsem brečela snad naposledy u One day. Já k tomu nemám ani co napsat, to je tak kouzelný film, kdy se stále usmíváte a smějete se vtipům, ale zároveň brečíte nad krutostí osudu a skutečností trápení. I když jsem věděla, jak to skončí, stále jsem si přála opak. Tak šílené klišé a omílaný scénář, které najdete skoro každé romanťárně, si vás tu stejně získá. A to díky úžasné, zábavné a přehnaně infantilní Emilii, a Samovi, který je prostě má láska. No a taky ten soundtrack. Tak vhodně vybrané písničky z vás vymáčknou ještě víc slz, než by bylo v normě.

 • poster

  Já, Simon (2018)

  Takhle skvělý jsem to nečekala ani náhodou. Nick je tak hot, že kdyby on byl gay, tak se me srdce rozpadne na tisíc kusů. Ale ta role mu tak zatraceně sedla, ze mu to i prominu. A jeho tanec, kdy na něm vidíte, ze je proste “dřevo”..no nemám slov. Love Simon je kouzelný snímek plný lásky a pochopení, a to je úplně můj šálek mléka. Rozhodne to neposkodilo niternost a křehkost knížky. Miluju ten film!

 • poster

  Summer of 84 (2018)

  Disturbia/Rear Window s nádechem Stranger Things, Stand by me a It zasazená do osmdesátek. A ono to funguje! Za mě to mělo všechno, a i víc, než jsem čekala. Detektivní drama s podkresy hororu s příměsí komedie. Na podnose dostáváme teen boys struggles, léto na předměstí a skvělej osmdestátkovej soundtrack, který perfektně navozuje tu pravou mysteriózní atmosféru. Víc takových filmů, tohle totiž můžu.

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Možná to je příchodem Vánoc, ale jsem nějak na měkko. Mám teď slabost pro romantické filmy se šťastným koncem, s tématikou Vánoc a hlavně s typickým klišé. I tohle je jeden z důvodů, proč právě Láska nebeská trochu poohřála mé srdce. Je to vážně skvělá komedie, kde nevíte, kdo s kým se zná a ve výsledku se znají všichni se všemi. Báječní herci, kteří mají role ušité na míru. No nemilujte tenhle film!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace