mmiram

• 1.3.2019  22:20
    Superžralok (2011)

Nene:D

• 30.12.2017  23:53

Zajimavej snimek, hlavni hrdina dost syrovej, zadnej sladous jako v amerikejch pocinech podobnyho zanru. Misty az dost brutality. Pozvolnej zacatek, vlastne celej film byl v pomalejsim tempu, ani chvili sem se ale nenudil. Mozna se z toho ale dalo dostat jeste trochu vic. Po vcerejsim zhlednuti Vetrelec Covenant mi to zas zvedlo naladu😀

• 29.12.2017  23:17

Stejnej pruser jako Prometheus. Stupidni chovani postav, ktere jsou navic nezajimave a nezapamatovatelne, opet se ve filmu asi tisickrat objevi slovo "víra", zaver byl napsanej uz ve vcerejsich novinach. Jako samostatnej film bych to jeste zkousl, ale pokud to vazne ma byt brano jako pokracovani Vetrelce, tak je to opravdu ubohy!

• 27.9.2017  18:46

Snad nejhorsi valecnej film, absolutne nezajimave postavy, nuda, nuda a zase nuda

• 18.8.2017  23:13
    Ničivá hrozba (2004)

To je jak kdyby se v tom filmu mezi sebou bavili dementi

• 22.7.2017  02:26
    Sucker Punch (2011)

No to je ale kokotina, nechapu proc sem dal poprve jednu hvezdu. Proc holky nenatocily radsi porno:|

• 25.3.2017  22:56
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

To je ted nejaka soutez kdo natoci nejvetsi sracku? To uz neni ani k smichu, to na to vazne nekdo kouka? Asi 10 minut mi stacilo a uz nikdy vic! A jeste kdyz to prerusi nejaka super reklama treba "ahoj veterane".. tvl to mne ho vyndej:D Je mi z tehlech poradu a vubec celkove televizni zabavy, hruznejch rusicich upoutavek a reklam fakt na bliti.. Fakt nejlepsi si obcas stahnout nejakej film, radsi si precist knizku a na tv vubec nekoukat.

• 6.3.2017  19:21
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Myslim ze tady k hodnoceni staci jen ta upoutavka. Vazne nechapu jak nekdo muze vysilat takovy sracky

• 25.2.2017  12:44
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

4 tupy, povrchni slepice, nehorazna stupidita a nuda, snad ani jednou za dva a pul dilu sem se nezasmal. Uz jak slysim tu znelku dostavam koprivku :D

• 8.1.2017  22:37
    Požírač kostí (TV film) (2007)

Tohle už ani není vtipný, snad až na tu scénu se šemíkem: )

• 8.1.2017  22:19
    Památkáři (2014)

Jedna velká nuda, ještě že jsem na to nešel do kina:/ Půl hodiny do konce filmu a slabý ** a radši vypínám, aby to neskončilo jednou hvězdou. Ani nevím o čem to vlastně bylo..

• 19.11.2016  22:10
    Velké ticho (1968)

Atmosfera filmu super, skvele ztvarneni postav, prekvapivy az sokujici konec. Na druhou stranu..ne ze by mi vadilo, ze vsechny kladne postavy umrou, ale smrt hlavniho hrdiny mi prisla nelogicka, nesmyslna a naprosto zbytecna, to stalo minimalne jednu hvezdicku.

• 8.10.2014  00:43
    Stopař (2007)

Sakra proc ve vsech thrillerech/hororech musi byt postavy takhle stupidni? Predvidatelnej dej, nuuda..