hony23

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 12.8.2018  21:48

Film z dob, kdy ještě Sparta nebyla buzerantů parta, ale horda statečných válečníků. Bojové scény špičkové, hektolitry krve uspokojily, zbytek ale trochu nuda...

• 11.8.2018  23:39
    Bright (2017)

Akční film s Elfy, mutanty a kouzelnými hůlkami je podivnou kombinací, která sice přináší hvězdné obsazení a spoustu povedených akčních scén, děj je však naprosto pičoidní.

• 10.8.2018  23:30

Tyhle experimenty s filmy natočenými na ajfouna většinou končívaj průserem a i začátek Nepříčetné byl o ničem. Nakonec se to ale slušně rozjelo, příběh o ženské zavřené v blázinci se svým stalkerem vygradoval do solidního finále.

• 10.8.2018  21:22
    Glory (2016)

Chcanko je trochu prosťáček a trochu samorost. A protože každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán, dostane se do soukolí egoistických a ambiciózních zmrdů. Bulharský film je důkazem, že i artový film nemusí být nuda, byť kdyby Chcanko nekoktal, mohlo to být o čtvrthodinu kratší.

• 8.8.2018  23:49

Nadprůměrný thriller o primabalerýně, která se stala špionkou ruské tajné služby, aby se nakonec stala dvojitou špionkou. Bylo to milé, brutální a mělo to spád.

• 5.8.2018  23:08

Důkaz, že ani hvězdné trio Spielberg, Streep a Hanks, nemusí být zárukou kdovíjaké podívané. Film pojednávající o tom, zda je víc svoboda médií či respektování státem přísně tajných materiálů, se hlavně první hodinu nesnesitelně vleče. No ale řeknu vám, ten Nixon byl totální břídil, kdyby si jako Babiš média koupil, měl by svatý klid...

• 31.7.2018  21:38
    Noční hra (2018)

Pičoidní americká komedie o skupině retardů, která tráví večery hraním ještě stupidnějších her. Pobavila jedině scéna s ošetřením ruky, jinak nuda a zmar.

• 29.7.2018  22:40

Film, který vzdává hold hasičům, nabízí spoustu emocí a skvělých záběrů z akce. Máme tu klasické schéma. Velitele tvrďáka, nováčka, který je terčem vtípků a partu správných chlapáků, kteří sfouknou nejeden požár. No ale ve chvílích, kdy se řeší soukromí a rodinné problémy plynoucí z toho, že hasiči jsou stále někde pryč a partnerky opuštěné doma, tempo hodně upadá a film chvílemi nudí.

• 26.7.2018  23:22
    Ghostland (2018)

Ono ukázat fakáče z auta deviantnímu sadistovi není zrovna dobrý nápad, pokud se nechcete stát jeho panenkou na hraní. Celkem dobře natočený horor, který trochu sráží okamžiky, kdy nevíte, co se odehrává ve skutečnosti a co ve fantazii hlavní hrdinky. Tímto způsobem si s námi scénárista pohrává dost dlouho, není nouze o překvapení a pokud jste si dnes ještě nedali svou každodenní dávku explicitního násilí, s tímto filmem nešlápnete úplně vedle.

• 25.7.2018  22:34
    Plán útěku 2 (2018)

Kdo má v blahé paměti povedenou jedničku, ve které Sly s Arniem prchali z vězení, tomu musí při sledování dvojky téci z očí potoky krve. Přestože jsme zvyklí, že pokračování bývají slabší jedniček, tak hrůzostrašný propadák nikdo nečekal. Ne, tohle se opravdu nedalo dokoukat do konce!

• 24.7.2018  21:43

Čeho je moc, toho je příliš. Scénárista jel zřejmě na slušném matroši, protože takovou peachovinu člověk při smyslech nevymyslí. Neustále to balancuje mezi zdařilou komedií, slaboduchým hororem a ve chvíli, kdy se nás tvůrci pokusí dojmout, i nekoukatelným shitem. Naštěstí to alespoň částečně zachraňují nápadité gore scény, kdy krev, sperma a zvratky doslova cákají z obrazovky.

• 20.7.2018  23:31

Po pěkné 1.sérii přišlo zklamání. Pokud se chcete něco zajímavého o smrti Versaceho dozvědět, pusťte si první a poslední díl. To mezi tím je jen k uzoufání nudné mapování posledních let Versaceho i jeho vraha, neustále se přeskakuje v čase a sledujeme výlet do světa bukanýrů a jejich rekt.

• 16.7.2018  21:32

10 dílné soudní drama o procesu s O. J. Simpsonem, kde na jedné straně stály nezvratné důkazy na straně žalobců a na druhé straně manipulace s veřejným míněním, hra na rasistickou notu a znevěrohodňování svědků v podání obhajoby. Zpočátku se to trochu vleklo, ale druhá půlka mně už pohltila a hltal jsem to po 3 dílech za večer. Stojí za to počkat na závěrečné titulky, podoba skutečných postav s těmi ze seriálu je neuvěřitelná, teda až na Travoltu, ten jeho slizkej právnickej ksicht nemohl nikdo ve skutečnosti nosit.

• 12.7.2018  23:55

Rusové jsou na své hrdiny opravdu hrdí, a tak čas od času nějakou tu legendu výpravně zfilmujou a skutečným událostem přidají tak 300% hrdinného patosu. A tak Kolovrata nehraje žádné dvoumetrové hovado s výrazem neandrtálce, ale přitepleně sympatický Ivan, jehož pohledu podlehla nejedna Nastěnka. Pak tu máme medvěda digitálně vpraveného do filmu tak amatérsky, že i 60 let stará Cesta do pravěku je vedle toho trikovým veledílem. Vše pak podkresuje zima jak v Ruském filmu. No ale abych jen nehanil, bojové scény jsou zdařilé a nepřátelští mongoloidi vcelku zábavní.

• 12.7.2018  20:38

Občas se stane, že napsání recenze na ČSFD nechám až na druhý den po shlédnutí a když se chci do toho pustit, tak si vlastně ani nepamatuji, o čem to bylo. Vím jen, že to bylo banální a nudné.

• 8.7.2018  22:00
    Tomb Raider (2018)

Dobře natočená pohádka pro dospělé, kdy ztracenou archu místo Indiany Jonese dobývá Lara Croft. Naštěstí se tak stalo ještě před tím, než se jí natekly pysky a proměnila se v Angelinu Jolie, takže kromě krásných exteriérů můžeme obdivovat i sex-appeal hlavní hrdinky.

• 24.6.2018  00:26

První půlka ukecaná a dosti nudná, v té druhé už se jde do akce a ta je natočená zdařile. Ve srovnání s dokonalým Nelítostným soubojem je to ale o ligu a 2 hvězdičky níž.

• 20.6.2018  23:09
    Nikdys nebyl (2017)

Postava samorosta s kladivem, který osvobozuje unesené dívky, slibovala zajímavou podívanou. Bohužel polovinu stopáže sledujeme duševní trosku, který vzpomíná na svá traumata a má všelijaké vidiny, no a když konečně dojde na nějakou akci, tak ta se stane mimo záběr kamery, aby se nám citlivým divákům neudělalo z kapky krve nevolno.

• 20.6.2018  04:39
    Den 12. mann (2017)

Máme tu variaci na Zmrtvýchvstání, ale tentokrát si dá norský voják na útěku před Gestapem několik koupelí v ledovém fjordu, pošpásuje si s lavinou, aby byl od půlky filmu už tak vyřízený, že jen pořád někde polehává a spoléhá na pomoc druhých na cestě do bezpečného Švédska. První půle obstojná, druhá už trochu nuda, zvlášť když scénárista vyzradil happy end hned na začátku filmu.

• 18.6.2018  23:30

Brilantně natočený válečný film, který sice trvá úmorné 3 hodiny, ale díky věrohodně ztvárněným bojovým scénám celkem odsýpá. No a charismatický hlavní hrdina, který si z farmy odskočil pozabíjet pár rusáků, opravdu nemá chybu. Bravo Suomi!

• 11.6.2018  22:05
    Pomsta (2017)

Tak tohle těžko hodnotit :-) Žánrově těžko zařaditelná peachovinka, zřejmě myšleno jako parodie na Plivu na váš hrob, Šílený Max, možná i Tomb Raider... nevím. Ale bylo to příjemně odsejpající a solidně brutální, vždyť ty 4 postavy prolili více filmové krve, než Spielberg při vylodění v Normandii.

• 3.6.2018  21:34
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Plná palba od spokojeného koncesionáře.

• 3.6.2018  00:46
    Za sklem - Série 2 (série) (2017)

Pokud jste ochotní uvěřit tomu, že je Bratislava centrem světového obchodu se zbraněmi, kde si to rozdává Hamas s Mosadem, ukrajinská i ruská mafie a zkorumpovaná policie i vláda, tak si užijete brilantní osmihodinou jízdu. Do posledního dílu netušíte, kdo je na čí straně a o překvapivé momenty není nouze. Slovákům se povedl skvělý kousek, nebývá zvykem, aby 2.série dokázala převýšit velmi zdařilou první.

• 30.5.2018  22:31

Z naší planety se stalo tiché místo. Mohou za to jakési příšery, které se tu objevili a zmasakrují každého tvora, který vydá nějaký hluk. Naplnil se tak sen všech ženáčů, kteří už mají po krk blbých keců svých manželek, nemusí se luxovat a nikdo ráno nemlátí nádobím. Horší však je, pokud se vám vymkne z rukou antikoncepce, čas porodu se blíží a vy dumáte, jak umlčet rodičku i novorozence, protože těm nevysvětlíte, že nemůžou při porodu řvát. No celkem milý a originální thriller s jemně hororovou atmosférou.

• 30.5.2018  15:04
    Šťastné pondělí (TV pořad) (2016)

Čau lidi, já jsem Šídlo a jako jeden z mála lidí u nás umím politickou satiru.

• 25.5.2018  22:34
    Nepřátelé (2017)

Klasický western. Táhne se to jak sopel, dlouhé záběry na jezdce jedoucí krajinou, dlouhé dialogy o tom, jak je život těžký a krátké akční přestřelky. A to celé jen kvůli tomu, aby jeden jeliman nenávidějící rudochy objevil v sobě lepšího člověka.

• 24.5.2018  22:11
    Milada (2017)

Takto silný příběh si zasloužil lepší zpracování, pokud možno od zkušeného scénáristy a režiséra. David Mrnka je určitě nadějný filmař, ale je znát, že jde o jeho první film, ve kterém musel být sám sobě producentem, scénáristou i režisérem.

• 23.5.2018  23:25
    Půlnoční slunce (TV seriál) (2016)

Bravurní filmařina, originální způsoby vraždy a solidní příběh zasazený do nádherné krajiny. Trochu zvláštní severská krimi, ve které bych se obešel bez mystična a šamanismu. Někde v půlce tam byly dost nudné pasáže, ale závěr vygradoval do skvělé podívané.

• 20.5.2018  00:17

Griswoldi zestárli, děti dospěli a tak sledujeme syna Rustyho, jak po vzoru svého otce bere rodinu napříč státy do Walley Worldu. Starý Clark se ve filmu jen mihne a mladý Rusty zdaleka nedosahuje jeho komických kvalit. Zůstala jen chytlavá písnička, trocha nostalgie a asi 2 solidní fóry.

• 7.5.2018  21:52
    Špindl (2017)

Navzdory nespornému komediálnímu talentu Anny Polívkové je Špind pouze podprůměrnou komedií plnou upocených vtipů, které jsme už stokrát viděli jinde. Děj je takřka nulový, prostě se jen kalí, souloží, padá na lyžích a řeší problémy se sousedy. Vrcholem trapnosti je pak postava prezidenta Klause. Další hřebíček do rakve české komedie...

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25