hony23

okres Praha

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 7.10.2018  00:11

Polská produkce poslední dobou nabízí zajímavé filmy a tento i přes pomalejší rozjezd k nim patří. Nechybí dějové zvraty, sex, ani násilí, lingvisté pak ocení dialogy plné nadávek, které jsou v polštině vyloženě uchu lahodící.

• 6.10.2018  05:21

Nové pořádky mi přišly lepší, tím že zmizely všechty ty bizarní postavy, tento Pitbull klesnul na průměrnou krimi.

• 5.10.2018  00:20

Poláci nám názorně předvedli, že se dá i ve střední Evropě natočit zábavná gandsterka. Děj tedy zrovna není moc duchaplný, ale vše vynahrazují skvěle napsané postavy. Na jedné straně pokérovanej polda s čírem, kterej se s předpisy zrovna moc nesere, na druhé skvělí záporáci a jejich roztomile tupé gorily. Škoda jen, že kameraman při každé brutálnější řežbě zvedal oči i kameru v sloup a odříkával Otčenáše, aby mu silně náboženští pšonkové veškeré to násilí odpustili.

• 29.9.2018  13:18

Druhý díl Zahradnictví je výrazně lepší, přibyl Pelíškovský humor a také postava komunistobijce Jindřicha dostala větší prostor - Kodet byl v jeho stvárnění sice nepřekonatelný, ale na Martina Fingera jsem si po chvíli zvyknul a ten v rámci možností odvedl maximum.

• 19.9.2018  04:48

Nepříliš vtipná politická satira, která si utahuje z bolševických dobytků. Pro dnešního diváka je to dost nuda, ale natočit tohle někdo před 50 lety, stáhla by z něj KGB kůži za živa.

• 5.9.2018  23:10

Tento remake ve mně od začátku vzbuzoval pochybnosti, přece jen syrový Bronson byl v roli Kerseyho nepřekonatelný. Navíc policejní metody se za těch 50 let dost změnili, v dnešní době pouličních kamerových systémů, DNA a mobilů s GPS by osamělý mstitel moc dlouho neunikal. Dlouho to také byla docela pruda, zábavná scéna z autoservisu ale nakonec odšpuntovala do té doby prkenného Willise a dala vzpomenout na doby, kdy ještě točil dobré filmy.

• 29.8.2018  21:36

Film, který nenadchne ani neurazí. Kdo čeká komedii, bude zklamán, on se humor dělá těžko, když hlavní hrdinky celý film truchlý za tatínka a dcera se navíc pere s rakovinou i nešťastným manželstvím. Ale příběh to má, navíc tátovou Volhou jsem se něco najezdil, takže jako malé rodinné drama to u mně obstálo.

• 28.8.2018  22:09

5 důvodů, proč je dvojka výrazně horší: 1.Meryl Streep, která byla tahounem jedničky, souhlasila jen s miniroličkou, tudíž muselo být upozaděno i skvostné trio tatínků. Prostor tak dostali jiní herci, kteří ale pouze nudili. 2. Děj dvojky nepřinesl skoro nic, co bychom se nedozvěděli v jedničce, převážně se vzpomínalo na mladá léta. Scénárista se navíc nevyvaroval chyb, Donna v jedničce tvrdila, že jí matka zemřela, ve dvojce se ale objevila. Nesprávné bylo i pořadí mladíků, které vystřídala před otěhotněním. 3. Chyběl humor, nadhled i ztřeštěnost jedničky, dvojka nabízí jen dojímání a nešťastné lásky. 4. Ne že by mě hudba skupiny ABBA nějak brala, ale jednička nabídla větší hity, lépe zazpívané a s lepší choreografií. 5. Cher prokázala, že nemá ani špetku hereckého talentu, její prkennost podtrhovala nulová mimika v obličeji, zřejmě způsobená desítkami plastických operací.

• 25.8.2018  23:38
    Upgrade (2018)

Skvěle vymyšlené, originální zápletka a dobře natočené. Opravdu nejsem fanouškem sci-fi, ale tohle mě bavilo. Snad se na stará kolena také dožiji nějakého updradu a v 70 letech dám maraton pod 2 hodiny....

• 24.8.2018  23:33
    Máš ji! (2018)

Komedie o tom, jak se kluci navzájem pohonili, ani k tomu babu nepotřebovali. A já nekonečná léta čekám na americkou komedii, co by mě pobavila...

• 24.8.2018  00:40
    Escobar (2017)

Nějak se nám těch filmů a seriálů o Escobarovi vyrojilo dost a dost a toto téma tím pádem už nic nového nepřináší. Obsazení dobré, natočeno precizně, ale tento film o nic nepřevyšuje své předchůdce.

• 22.8.2018  22:48
    Mrakodrap (2018)

Nepřipomíná vám to něco? Mrakodrap obsazený teroristy a osamělý hrdina v nesprávný čas na nesprávném místě. No ale máme nové tisíciletí, takže tu Smrtonosnou past trochu upgraduime. Takže vyšší a modernější barák, místo Bruce v nátělníku steroidy nabušený negr, místo vtipných hlášek dávka rodinné sounáležitosti a k tomu daleko bláznivější a fyzice odporující kaskadérské kousky 200 pater nad zemí. Přes drobné výhrady zábavná a efektní podívaná.

• 20.8.2018  22:16

Velmi působivá francouzská řezničina, kterou s přibývajícími minutami sráží naprostou nelogické chování všech postav. Vše pak totálně scénárista dojebal pokusem o překvapivou pointu, kdy celý předešlý děj ztratí veškerý smysl. Proč? Kde je břitva, sekera a kotoučová pila, tam nepotřebuji být šokován nesmyslnými dějovými zvraty.

• 19.8.2018  22:58

Francouzská odpověď na americké Hostely a Masakry motorovou pilou má sice naprosto banální příběh, ale přináší sympatickou rodinku sadistických záporáků. Ti provozují motel all inclusive, mezi jehož největší lákadla patří nejtůznější střelné a bodné zbraně, cilkularka a jatka.

• 17.8.2018  21:29
    Uvnitř (2007)

Pozor, tento horor doporučuje 9 z 10 čtenářek mimibazaru! Filmeček zasazený do času Vánoc, jako stvořený pro divačky - těhulky, aby pochopily výhodu domácích porodů. To k vám takhle přijde domů milá porodní asistentka, která nejenže pomůže vašemu mimískovi na svět, ale navíc vám i do ruda vymaluje vaše bydleníčko za nadšené pomoci vaší maminky, vašeho šéfa i policejního sboru.

• 16.8.2018  23:57
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Žijeme v hrozné době, kdy kdejakou světovou mocnost dokáže položit na lopatky zfanatizovaný hacker a za pomoci jejích jaderných zbraní páchat teroristické činy či rozpoutat válku. Pak může spasit svět už jen agent Jack Bauer a je to nadupaná akční jízda, která diváka pohltí a už nepustí. Vstoupil jsem do toho, aniž bych viděl předchozí série a nebyl to vůbec žádný problém, byť některé postavy evidentně měly společnou minulost. 12 dílů jsem dal za 2 večery, a nezažil jsem jediný okamžik, kdy by mě to začalo nudit - byť možná 3 závěrečné díly byly trochu navíc a mohlo to skončit dopadením teroristické buňky.

• 12.8.2018  21:48

Film z dob, kdy ještě Sparta nebyla buzerantů parta, ale horda statečných válečníků. Bojové scény špičkové, hektolitry krve uspokojily, zbytek ale trochu nuda...

• 11.8.2018  23:39
    Bright (2017)

Akční film s Elfy, mutanty a kouzelnými hůlkami je podivnou kombinací, která sice přináší hvězdné obsazení a spoustu povedených akčních scén, děj je však naprosto pičoidní.

• 10.8.2018  23:30

Tyhle experimenty s filmy natočenými na ajfouna většinou končívaj průserem a i začátek Nepříčetné byl o ničem. Nakonec se to ale slušně rozjelo, příběh o ženské zavřené v blázinci se svým stalkerem vygradoval do solidního finále.

• 10.8.2018  21:22
    Glory (2016)

Chcanko je trochu prosťáček a trochu samorost. A protože každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán, dostane se do soukolí egoistických a ambiciózních zmrdů. Bulharský film je důkazem, že i artový film nemusí být nuda, byť kdyby Chcanko nekoktal, mohlo to být o čtvrthodinu kratší.

• 8.8.2018  23:49

Nadprůměrný thriller o primabalerýně, která se stala špionkou ruské tajné služby, aby se nakonec stala dvojitou špionkou. Bylo to milé, brutální a mělo to spád.

• 5.8.2018  23:08

Důkaz, že ani hvězdné trio Spielberg, Streep a Hanks, nemusí být zárukou kdovíjaké podívané. Film pojednávající o tom, zda je víc svoboda médií či respektování státem přísně tajných materiálů, se hlavně první hodinu nesnesitelně vleče. No ale řeknu vám, ten Nixon byl totální břídil, kdyby si jako Babiš média koupil, měl by svatý klid...

• 31.7.2018  21:38
    Noční hra (2018)

Pičoidní americká komedie o skupině retardů, která tráví večery hraním ještě stupidnějších her. Pobavila jedině scéna s ošetřením ruky, jinak nuda a zmar.

• 29.7.2018  22:40

Film, který vzdává hold hasičům, nabízí spoustu emocí a skvělých záběrů z akce. Máme tu klasické schéma. Velitele tvrďáka, nováčka, který je terčem vtípků a partu správných chlapáků, kteří sfouknou nejeden požár. No ale ve chvílích, kdy se řeší soukromí a rodinné problémy plynoucí z toho, že hasiči jsou stále někde pryč a partnerky opuštěné doma, tempo hodně upadá a film chvílemi nudí.

• 26.7.2018  23:22
    Ghostland (2018)

Ono ukázat fakáče z auta deviantnímu sadistovi není zrovna dobrý nápad, pokud se nechcete stát jeho panenkou na hraní. Celkem dobře natočený horor, který trochu sráží okamžiky, kdy nevíte, co se odehrává ve skutečnosti a co ve fantazii hlavní hrdinky. Tímto způsobem si s námi scénárista pohrává dost dlouho, není nouze o překvapení a pokud jste si dnes ještě nedali svou každodenní dávku explicitního násilí, s tímto filmem nešlápnete úplně vedle.

• 25.7.2018  22:34
    Plán útěku 2 (2018)

Kdo má v blahé paměti povedenou jedničku, ve které Sly s Arniem prchali z vězení, tomu musí při sledování dvojky téci z očí potoky krve. Přestože jsme zvyklí, že pokračování bývají slabší jedniček, tak hrůzostrašný propadák nikdo nečekal. Ne, tohle se opravdu nedalo dokoukat do konce!

• 24.7.2018  21:43

Čeho je moc, toho je příliš. Scénárista jel zřejmě na slušném matroši, protože takovou peachovinu člověk při smyslech nevymyslí. Neustále to balancuje mezi zdařilou komedií, slaboduchým hororem a ve chvíli, kdy se nás tvůrci pokusí dojmout, i nekoukatelným shitem. Naštěstí to alespoň částečně zachraňují nápadité gore scény, kdy krev, sperma a zvratky doslova cákají z obrazovky.

• 20.7.2018  23:31

Po pěkné 1.sérii přišlo zklamání. Pokud se chcete něco zajímavého o smrti Versaceho dozvědět, pusťte si první a poslední díl. To mezi tím je jen k uzoufání nudné mapování posledních let Versaceho i jeho vraha, neustále se přeskakuje v čase a sledujeme výlet do světa bukanýrů a jejich rekt.

• 16.7.2018  21:32

10 dílné soudní drama o procesu s O. J. Simpsonem, kde na jedné straně stály nezvratné důkazy na straně žalobců a na druhé straně manipulace s veřejným míněním, hra na rasistickou notu a znevěrohodňování svědků v podání obhajoby. Zpočátku se to trochu vleklo, ale druhá půlka mně už pohltila a hltal jsem to po 3 dílech za večer. Stojí za to počkat na závěrečné titulky, podoba skutečných postav s těmi ze seriálu je neuvěřitelná, teda až na Travoltu, ten jeho slizkej právnickej ksicht nemohl nikdo ve skutečnosti nosit.

• 12.7.2018  23:55

Rusové jsou na své hrdiny opravdu hrdí, a tak čas od času nějakou tu legendu výpravně zfilmujou a skutečným událostem přidají tak 300% hrdinného patosu. A tak Kolovrata nehraje žádné dvoumetrové hovado s výrazem neandrtálce, ale přitepleně sympatický Ivan, jehož pohledu podlehla nejedna Nastěnka. Pak tu máme medvěda digitálně vpraveného do filmu tak amatérsky, že i 60 let stará Cesta do pravěku je vedle toho trikovým veledílem. Vše pak podkresuje zima jak v Ruském filmu. No ale abych jen nehanil, bojové scény jsou zdařilé a nepřátelští mongoloidi vcelku zábavní.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25