Pajkenzi

Pajkenzi

Pavlína Fabišíková

okres Olomouc

17 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Padesát odstínů temnoty (2017)

  Nevím, kde začít, protože jsem byla strašně překvapená. Grey byl konečně někým jiným byl víc uvolněnější víc romantičtější a nehrál si na bohatého chlapa co může mít vše na co si ukáže.I když se rád chlubil, tím co má. Byl zarostlej, což mu neskutečně pasovalo a dělalo ho to chlapem. Líbilo se mi že erotika ve filmu byla vždy doprovázená skvělou hudbou a nebylo jí tam příliš. Anastasie byla mnohem přitažlivější a sama sebou. Už nebyla taková šedá myška. Byla odvázanější a nebála se prosadit svůj názor. Jsem ráda že film byl spíše romantický než erotický, a co se týče hudby, tak opět pasovala.Jsem ráda že filmu byl zapojený i humor, který v prvním díle chyběl. Moje očekávání stálo za to. Protože jsem byla nejvíc spokojená, že se děj držel knihy a nebylo to tam nic co by se dalo vytknout a ani co by tam scházelo. Už žádná tajemství. Teď už se jen těšit na další díl a příjemné pokračování a teď už svobody.

 • poster

  Padesát odstínů šedi (2015)

  Hodně negativity a hodně záporných komentářů co to tak čtu, nemyslím si že ten film je až zas takový odpad jak si někteří myslí, naopak měl ten film něco do sebe... Knížky sem přečetla všechny i GREY pohled jeho očima ta se týkala jen prvního dílu. Ano samozřejmě kniha je lepší jak film ve filmu nebylo dost věci jak je v knize možná malinko i děj se v knize víc upíná na pocity, lásku city touhy dominance sem v knize vyvíjí daleko jinak jak ve filmu.. Takže ano chápu některé že je film moc nezaujal... Za mě jsem žena a ženy tyhle filmy mají v oblibě zvlášť kde je romantika láska sex emoce atd... Christian Grey mě fascinoval jak povahou tak jeho dominancí tak jeho 50 odstínů podělaného života jak ve filmu řekl..zaujal mě jak se k věcem stavěl, měl peníze byl velmi bohatý tak se taky tak choval líbilo se mi že měl pořád vážný a dominantní výraz.. Za mě je to kus chlapa... Anastasie Steelová obyčejná holka která vůbec nemá páru o sexuálním životě ani páru o tom co jsou peníze a jak dokážou být lidí bohatí, je velmi skromná romantička která čeká růže kino rande obejmutí atd.... prostě vážný milostný vztah...

 • poster

  Vyměřený čas (2011)

  Velmi našlapaný filmek, ve kterém vyniká napětí a to je hodně důležité, neuvěřitelné jak si lidé vše kupují za čas, scény neuvěřitelné,některé mohly být více napínavější a živější. Justin Timberlake zahrál hrdinu, což jsem nečekala... Nechyběla ve filmu láska, strach o ztracený čas, a úžasná hudba která zapadala do scén... Film si zaslouží 5 hvězdiček to rozhodně ano!!

 • poster

  V zajetí démonů (2013)

  Horory patří mezí žánry co mám hodně ráda a ještě ty které jsou podle pravdy. Jak sem viděla ukázku na tenhle horor hned jsem rezervovala listky do kina a chtěla jsem to vidět mít pocit strachu lekat se a musím říct že byli i momenty kdy sem se málem po***a... ale stálo to za to. Nemůžu nic vytknout. Už jen ta děsivá hudba na začatku a ta panenka z té mam strach do ted :D

 • poster

  Hvězdy nám nepřály (2014)

 • poster

  Teď a tady (2012)

  Krásný romantický film, který mě dohnal k slzám, nádherný až dojemný příběh s koncem, který bych vůbec nečekala. Její jméno napsal všude což bylo od něj strašně pěkný i její rodiče byli překvapení. Její táta věděl jak je nemocná, bohužel její máma o ní nejevila takový zájem, ani nevěděla jak špatně na to je až v nemocnici, když za ní přišla. Což bylo smutný.

 • poster

  Talisman (2012)

  Překrásný romantický film, ve kterém nechybělo nic. Ani kapka vášně ani kapka touhy, natož čistá bezmezná láska, kterou vesměs učinila válka. Ta ho zavedla k dívce Taylor do které se zamiloval. Zac ve filmu byl borec, hrozně mu pasovala role i s čtyřnohym krasavcem. Musím říct že já sama o sobě bych byla stejně vedle ze Zaca jako Taylor Schilling. Oba hráli skvěle. Oblíbila jsem si ten film hodně. Srdcovka jak vyšita.

 • poster

  Stůl č. 21 (2013)

  Člověk by jsi měl uvědomit, že na každého dojde řada. Vše co udělá obrátí se proti němu. Je jedno kdy a kde ale obrátí. Každý by jsme si měli uvědomit než něco uděláme, cokoliv že to může mít malé ale i velké následky. Bohužel někteří z nás si to neuvědomuji. Přesně tenhle film, mě tady tím inspiroval. Celý film, jsem byla jak přišitá a nemohla jsem popadnout dech. Jsem hrozně ráda za hudbu, kterou byl film doprovázen. Co se týče konce, tak mě ohromil až dojal. Muselo to být pro ně těžké, žít s tím, že blbým žertem ublížili na celý život nevinnému chlapci.

 • poster

  Nedotknutelní (2011)

  Inspirováno skutečným příběhem, to mě udělalo obrovskou radost. Příběh byl strašně hezký i s vynikajícím humorem o který se staral Omar Sy (Driss). Líbil se mi, herecky výkon obstál skvěle, překvapil mě. Fascinoval mě povahou nehrál si na žádného frajera, byl sám sebou. Strašně hezky se staral o Philippa a šlo jim to spolu vážně skvěle. Díky němu se pak znovu oženil a měl další dvě děti. Klobouk dolů.

 • poster

  Milý Johne (2010)

  Nádherný válečný romantický film s mým oblíbencem Channingem Tattumem. Role, kterou hrál mu skvěle pasovala, a obstál na výbornou. Amanda se k němu hodila. Jako herečku jí mám ráda a tuhle roli zvládla taky skvěle. Hrozně jim to pasovalo. Film, který mě dohnal k slzám a zasloužil si u mě TOP!