hooofi

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 4.2.2019  21:19
    Halloween (2018)

Na tento film nemohu vlastně říci nic negativního až na poměrně Terminátorskou povahu našeho vrahounka. Jde o to, ze film je zvládnutý po všech stránkach celkem slušně, ale nepřinesl vlastně nic nového, jak píše náš pan kriminální živel - téma už je na dnešní dobu zcela nešokující a vyčpělé. Je to prostě takový come back pro fandy původního kultu s lepšími efekty samo sebou. SPOILER ALERT!!! a teď bez prdele - tři střelné rány z toho 2 do hrudníku a jedna amputující prsty, úder páčidlem do xichtu, sražení autem s momentálním bezvědomím, několik bodných ran nožem a finální zápal pasti - jako to vážně? to si jako odpružil v kolenou a pak ještě Davido-coperfieldsky zmizel? pff....

• 22.1.2019  23:41
    Rapl (TV seriál) (2016)

je to dost povedené z všech směrů. Na Čechy poměrně velké nakupení vražd v malém regionu, ale zase to není nuda a pokud do toho jde člověk s tím, že je to detektivní beletrie, tak si to celkem užije.

• 5.1.2019  23:35
    Smrt ve tmě (2016)

Nobody fucks with a war veteran. Když se o to pokusíte, nemusíte totiž vyjit živí. Byl jsem před shlédnutím skeptický, ale můj předsudek mi byl po právu omlácen o hlavu, asi tak jako když vám jí někdo veme a tříská s ní o topení. Nedá se tomu moc co vytknout.

• 29.12.2018  16:55

Celkem povedená jednoduchá pohádka pro děti, dospělé už zaujme méně, a to především technikou filmu a dějem. Nápěvky známe všichni a budou je znát i naše děti.

• 29.12.2018  16:50

Trochu nechápu zdejší komentáře, které pohádku zatracují do kategorií modeních drama pohádek, z kterých umělost, nikoliv umění, prostě cáká a dalo by se je přirovnat k rychlokvašeným prvoplánovkám. Tato pohádka taková tedy rozhodně není. Má příběh, mytologii a jasný souboj dobra se zlem, v kterým tak někdy marně tápu u jiných pohádek. Ano, výkon J.Bohdalové je v této pohádce šitý na míru, ale ostatní hráli také skvěle. Podle mě není nic co by se dalo u této pohádky vytknout. Místním váhačům a dvouhvězdičkářům doporučuji sledování Troškovin, tam jistě najdou to co hledají.

• 26.12.2018  11:54
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Celkově je to nepodařená pohádka. Je opravdu důkazem, že za jedno odpoledne sesmolit scénář prostě nelze a dělat to s přesvědčením, že herci a kostými tomu dodají tu pravou šťávu je prostě omyl. Bohužel toho není moc co by stálo za chválu a nějak se mi jeví, že poslední filmy (a obzvlášť pohádky) kde hraje Arnošt Golflam stojí prostě za vyliž kapsu. Dramaturgie se snažila vycákat a bohužel to místy způsobuje dialogy ze seriálu Ulice. Obecně ty dialogy jsou napsané tak, že bych to snad zvlád lépe sám a působí až nesnesitelně účelově a nepřirozeně. Jak už jsem zmínil, herci s tak podprůměrným materiálem se už prostě nemohli zmoci na nějaké umění a proto je mi docela líto, že se i dobří herci nechali naverbovat na tuhle fušařinu. Nestojí za shlédnutí, to si radši pusťte Korunního prince anebo jiné koukatelné pohádky z novodobé éry české kinematografie.

• 7.10.2018  19:16
    Sestra (2018)

Dalo se to čekat i lepší, ale na druhou stranu se to dalo i pořádně sprasit, a to se zde neodehrálo. Ono je to těžké pořád něco vymýšlet, když ty nejlepší pecky z Conjuring tu už byly. Souhlasím, že ten žabožrout/bukanýr tomu trochu kazil atmosféru a zombíci mi taky nepřišli úplně tématické, ale dalo se to dokoukat. Nejhorší mi přišel závěr, jak jinak... nachytat démona, to už zavánělo nějakou Scary movie parodií... v kině je to koukatelné, doma asi méně...

• 5.9.2018  11:22

No, I am your father. Takových dílek dokáže americká produkce nasrat deset kýblů a všechny vydělají. Proč? Protože kombinace pár hezkých ksichtíků se scénářem co má spád a zápletkou dvou co si skypujou z Marsu má prostě šťávu. Párkrát se i zasmějete. Ten konec jsem ovšem z fyzikálního ani fyziologického hlediska nepochopil. Už jenom proto, že atmosféra ho zabíjí ??? co asi celý život dýchal, xenon?

• 7.7.2018  12:20
    Bistro Ramen (2018)

Za mě příjemná oddechovka, která nahlíží do minulých válečných hrůz, které narušili mezilidské vztahy nejen mezi asijskými národy, ale všude na světě. Člověk se zasměje i si trochu slzu uroní v dostatečné míře. Nechápu, komentáře typu kýčovotý, sentimentální ... obzvlášť od uživatelů, kteří při Titaniku vydojili hektolitry okulárního sekretu...

• 18.6.2018  21:40
    Unfriend (2016)

A máme to tu opět zkřivený ksicht na fotce a chcípni děvko! Co nám to připomíná, ano správně, připomíná nám to Kruh a další jiné horory, z kterých si toto cyberdílko půjčilo rekvizity. Vosy, dva kluci bez gesichtu, lidi reagující na to co se odehrává v jejich hlavě, zrcadlo, osamělá holka s historií takovou, že bych se poblil hned u první věty jejího CV - vše už tu bylo, ale celkem dobře zpracované a místy lekačka že bych ustřík. Jak to tak bývá, nepřekonatelná překážka pro to, abych chcíp nebo ne je vymázání FB profilu, což samo nejde, protože ho programuje za běhu totálně nemytá pipina co vidí zeleně, jak Neo a tak kóduje o sto péro a do toho umí ovládat totální CGI vosy. Konec je, jak bývá totálně slabej - takže vlastně žádný není, abychom vydělali další Beny Frankliny, kdyby nějaký tvořitel chtěl udělat dvojku, trojku a tak dál.

• 4.4.2018  09:38

Je až s podivem, jak trapné může být uskupení sexbomby amazonky, retardéra bleska, Khala Droga, kterej se tady hrozně rád koupe, Bena a jeho fleka, africkýho robocopa a na závěr našeho mástera ve slipech. Scénář je zkrátka příšernej, efekty na rok 2017 absolutně nezvládlé, asi je fakt někdo domalovával pastelkama. Hlavní záporák je spíše jako nějaká postava z PC hry, kterou byste si rádi zahráli, ale bohužel to Zack Snyder zpackává za Vás a tak vás ta hra vlastně vůbec nebaví. V kině je to ztráta času a peněz. Doma si to je dobrý pustit jako oddechovku ráno po pořádný kalbě.

• 4.3.2018  19:56
    Uteč (2017)

Jako bavilo mě to, závér trochu slabší, ale tak už to bývá. Vata v uších mě vyloženě dráždila.

• 10.12.2017  18:07

Neni nic lepšího než natočit film o havárii sovětské ponorky, jak se její crew zmítá v technických problémech spolu s politickým tlakem shora za studené války v 60. letech. A gól? Jsou tam američtí herci, který trochu přitvrdili na svém R aby zněli jakože mluví rusky - to je opravdu 'nezaujaté'. Proč si američani nenatočí svůj film o jaderné havárii? Taky ztratili ponorky a z neznámých důvodů, velké pole působnosti to nabízí. Konec filmu je vyloženě falešný - američani je zachránili, tak to ale nebylo. Kapitán chtěl předejít tomu, aby ponorka padla do rukou američanů a tak se pomoci od nich vyhnul. Po filmové stránce - dobrá kamera, režie a herci až na ten jazyk, proto dávam 4 hvězdy, ale námět podle mě zbytečně překombinován.

• 10.12.2017  14:48

Německá ponorka čekající na pomoc, jelikož utrpěla poškození, že není schopna boje, je najednou plně funkční jakmile jí osedlá 10 amíků? Bože, zase ty americký pohádky s dramaticky-vojenskou hudbou, že u toho všichni stojí v pozoru a brečí nad hroby svých padlých vojáků. Tyhle dojáky jsou pro děti a ne pro lidi, kteří ví, že nějaká válka vůbec byla.

• 5.12.2017  00:04

Co to je zase za americkou sračku? Vžyť z toho úplně cáká ta americká propaganda, my jsme amerika, my jsme tu abychom všechny zachránili... we are the good guys... bleh, těhle filmů už mám po krk, při kterých si všichni američtí patrioti stříkají do huby z toho jaký jsou to pašáci... jestli si tímhle americký divák chce nalhat že válečný zločiny jsou jenom protiamerickou konspirační propagandou tak ať si tohle pustí 100x, vymyje si mozek a vtrhne třeba k Unovi...duty calls, se snad pobleju... vizuály místy dobrý až na těch 16 fundamentálních fyzikálních předpokladů, které byly porušeny... už jenom pro to, že scifi 21.století na této předstírané úrovni by alespoň mohlo dodržet nešíření zvuku kde to prostě nelze... po přečtení komentářů mi vlastně došlo, že v tom filmu nedávvalo smysl ale lautr nic...

• 5.11.2017  22:56

Andrew, Andrew... 15 let a tohle je to dilo? Lidé, kteří nemají nic společného s filmařením by asi neměli věnovat úsilí a finance něčemu co už je předem odsouzeno k záhubě a tento film je toho důkazem. Nějaké věci bychom mohli vypíchnout ale shrnutým a zdrcnutým hodnocením mohu říci, že 90% filmu je prostě jedna nicneříkající píčovina. Pokud má někdo potřebu natáčet svoje sny tak ať si je pouští doma a ne lidem, keří mají svých nočních nesmyslů plnou hlavu. Autor se svý noční můry ani nedožil a o to je to ještě víc zbytečnější.

• 4.11.2017  18:06

Povedené dílko, člověk má nejdřív dojem, že jde o nějakou Wanovinu, ale detektivka se nám pak začíná rozplétat. Psychické rozpoložení hrdinky je dobře zachyceno. Všechno do sebe hezky zapadlo a hlavně čeho si cením nejvíc je to, že LIDÉ nemizí a nezjevují se za vámi s nožem u krku. Prostě nesnáším to, jak se lidi teleportujou ve filmech a to tady není a má to svou přirozenost. Atmoška skvělá, boj o přežití byl napjatý. Trochu mi vadilo posledních pár sekund do konce. Nevim proč má každý potřebu něco natahovat.

• 3.11.2017  23:09
    Pyramida (2014)

Tak moment, pošleme tam rover protože ty chodbičky mají sotva metr na výšku... ztratili jsme spojení, dem pro něj a najednou jsou tam chodby velké jak kasematy na Vyšehradě....? šutr na noze, I want you to swollow... hm docela silný kafe... a jaktože najednou nemají ty roušky? ježísku na křížku, ono to je místy i Indiana Jones, ale není to taková prča... kočičky jsou trochu moc SGI i na ten rok... oni jí žerou a na dalšim záberu už tam ten kousanec nemá...? no to ie ještě v pohodě... oni jsou taky dost v pohodě, na to co všechno viděli a zažili jsou až moc v pohodě, já bych měl kalhoty hnědý až k botám, paralyzován strachem a topil se ve vlastních slzách a on řekne ,Bring guns!' jako kdyby říkal, jo a nezapomeň mlíko... á najednou tu máme pána domu, takovej čoklík co pojídá srdíčka <3 se nemíme divit že chce hned každýho očuchat když zas tolik návštěvníků nechodí... nevim kdo mě sere víc, jestli blondýna, která je celá vlhká z toho jak se dívá na panáčky v šutru anebo hrdina, kterýmu přeskakuje hlas a pořád do ní kéruje ať sebou mrskne a nechová se jak čtrnácka, která přišla k tátovo porno časákům... no nic, blondýna najde žebřík, kterej čokl nemohl najít tisíce let a ... ups ten má ale čuch...

• 2.11.2017  22:53
    The Hatred (2017)

to je hrozná nuda... nic nápaditého...

• 29.10.2017  23:07
    Skyfall (2012)

Scéna na vlaku byla vyloženě falešná. Nebudu rozebírat detaily. Hlavní záporák byl výtečnej. Celkově byl film dobře zvládnutý bez zbytečné patetičnosti. Tumáš ženská kulku do hlavy, wow, a on řekne, že škoda whisky, bravo tedy. Nenapadlo by mě, že někdy smíchaj Harryho s Bondem, no a hele, máme to tu. Pokud vám to uniklo, tak se na to podívejte ještě jednou.

• 29.10.2017  14:19
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Výborně napsané, skvěle zrežírované a sestříhané, herecké výkony jsou takové jaké mají být na seriál jako je tento. Člověk by ani nevěřil, že ho dvojka zaujme stejně jako jednička a už teď chci trojku. Muzika a prostředí osmdesátek dává seriálu atmošku a připomíná léta naších rodičů, teda alespoň mých. Pět hvězd jak vyšitých, řekl bych že se tady někdo uklik jestli dal méně.

• 16.9.2017  02:37
    To (2017)

Za sebe musím říct, že to splnilo přesně to, co jsem očekával. A jestli si tady někdo stěžuje, že ho svědila prdel v kině, tak si asi holt vybral špatný typ hororu. Nebo mi chce někdo namluvit, že to To mělo hluchá místa? Prdlajs... bylo to nabušený od začátku do konce a tak jak byl zahranej klaun - smekám. Na můj vkus se do filmu podle mě cpe moc muziky a místama mi to u To vadilo. Proč dramatický scény nenechat tak jak jsou a cpát do toho pozouny a tuby a bubny a bůh ví co... vyzní ty scény pak hrozně tuctově... i tak se tady projevila nápaditost a fantazie diváka děsit tím co vidí a ne vylekat viz James Wan ale jeho origošky stojí taky za to. Uvidíme co přinese sekec č. 2

• 14.9.2017  20:16
    Lucifer (TV seriál) (2016)

abraka dabra a máme tu ameriku v plné parádě, všude kozatý modelíny, navoskovaní svalouši, chlastáme snad i za volantem (jistě, od toho je hlavní představitel ďábel) a morálka na úrovni z lepší PC hry - good guys vs bad guys. Devil is a good one apparently. No a pak tu máme divine partu - máma, táta a skvadru andílků co už neví co by z nudy provedli a koho by tím nasrali. Až na to, že toto božstvo neohrožených jsou vlastně lidi i s jejich vlastnostma. Hm... jo, je to z komixu, ano, ale i tak se to dako pojmout vice dospěleji, zkrátka po chlapsku.

• 13.9.2017  13:07
    Anti Matter (2016)

Jako nápad to nebyl špatný. Po filmové stránce poutavé dílko, se spádem a mystikou... prostě místama fakt nevíte, co se děje, což vás spojuje s hlavní hrdinkou. Po stránce fyziky už je to slabší. Jako fyzik amatér, a tím zrovna nemyslím, že bych masturboval nad speciální teorií relativity, musím konstatovat, že divák je svědkem hned několika nelogičností. Nebudu konkrétní, abych nespoileroval, ale pokud by po této stránce bylo dílo dotaženo aspoň v rámci akademické půdy, mohl tento film být masterpiece.

• 8.9.2017  23:17

Mam za sebou 1. polovinu a jednu epizodu z 2. poloviny a nevím jestli tvůrci udělali dobře s tímhle rozdělením... Roanoke je celkem dobře pojaté, napsaný scénář, kamera jsou jak jsme zvyklí v AHS na výbornou, nicméně příběh už nám zas tak moc nového nepřinesl a co je horší, připomněl scény z jiných dobrých kousků, takže je částečně míchanicí předchozích dílů a např. Blair Witch, japonský Grudge a další... ale i tak koukatelný, rozhodně lepší než Annabelle 2017, od které jsem čekal tak moc... uvidíme co přinese It...

• 3.9.2017  11:07

Vážení, nevěřím svým očím. Taková hodnocení? Really? Vždyť je tam vše zkopírované... která scéna byla opravdu poutavá a originální? Když to srovnam s The Conjuring 1 a 2 tak tohle je fakt tekutá kejda, která měla přitáhnout lidi do kina jen svým jménem... Ouija 2 byla lepší a taky to nebylo zrovna zvládnuté... prostě Jamese Wana jen tak někdo nenapodobí a že těch pokusů už tu bylo... v kině je tento film ztráta času a peněz... ale jak řekl můj dobrej kámoš Máňa, dobře jsme se nasmáli jak jsme se nakláněli v 4DX sedačkách jak na moři ...

• 22.8.2017  22:23

Docela povedené dílko a vzhledem k tomu, že jsem viděl jenom jedničku, mě tahle desítka nebo kolikátka docela překvapila... efekty dobré, příběh je hmatatelný a má to jistou mytologii.... doporučuji doma v jednom člověku ve dvě ráno... na chatě...

• 9.7.2017  21:11
    Neutečeš (2014)

Takový potenciál a tak ho zahodit. Chtělo to více promyslet spojitost mezi 'postavami' a vztahy. Scéna z bazénu je vysloveně falešná. No nic naplat, kéž by, kéž by.

• 18.4.2017  09:16

S tématem čarodějek se ztotožňuji a tak můj komentář není tak objektivní, jako je u mě zvykem, už jen proto, že jsem po čas s jednou žil :-) Tématické prvky obsažené v příběhu jsou pokryty ve velké míře uspokojivě - krása, zloba, bláznivost, marnivost, zrada, ale i loajálnost ke klanu a ochrana ostatních čarodějek, chtíč po sexu a lítost nad ztrátou nabíječe - no zkrátka tak trochu že života žen ne? Akorát zasazen do prostředí, kde si můžou plnými doušky užívat svých kouzelných sil, často zneužívaných, jak jinak. Kamerové, výpravou skvělé zvládnuté, režie místy neví jak by danou situaci originálnějš vyřešila, ale budiž. Herecké výkony jsou, jak předpovídá herecké obsazení na jedničku. Trochu mě irituje Evan Peters, jehož mračák pubescentálního znechucence životem nás celým seriálem doprovází až moc často. Oproti Jessica Lange, která se myslím v této roli našla dokonale (obdivuji ji ale nejvíc ve Freak show s jejími muzikálními vystoupeními). Na můj vkus se mohlo čarovat více, místy jsem si připadal jak v Harry Potterovi, kde po usilovném modlení po hodině přišlo Lumos a 'židle zvedejte se'. Moc telekinesis, málo přírodních sil, ale co já vím co čarodějnice dokážou. Celkové hodnocení nejlepší, protože mám pro ty hezké ksichtíčcky prostě slabost, ještě když vím, že mě chtějí po sexu nejradši zabít.

• 19.6.2016  01:05

Mě se na těch Wanovo filmech líbí hodně věcí: 1) kamera - záběry mají dynamiku a vtáhnou vás do děje, 2) detektivka v hororovém podání, výborná kombinace 3) lekačky - už jsem viděl toho dost na to, aby mě něco jen tak nevylekalo... jenže tady u toho asijského pána jsem se v kině málem ocitl pod sedačkama tak pětkrát, vim že to přijde ale stejně mě vyděsí, že si říkam nahlas no do pr.... fu*k, do pí.. atd... opět kroutim hlavou kam na ty nápady chodí

<< předchozí 1 2