Xmilden

Yahoo: Xmilden

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106
    • 26.7.2017  20:28
    Colossal (2016)

Na to jaká je to vlastně hloupost, tak to překvapivě dlouhou dobu docela funguje. Člověk by tomu ale musel odpustit strašnou spoustu věcí. Například proč konečně neevakuují Soul nebo proč jsou Oscarovi kamarádi takové srágory že jej nedokáží zastavit. Vidím to celé tak že pokud by měl tohle brát někdo jako komedii tak se jedná o hodně vážnou monster tématiku a pokud by tohle měl brát jako monster film, tak zde jsou hrozné nelogičnosti. 60%

• 26.7.2017  19:46
    Dunkerk (2017)

Pokolikáté musí člověk napsat věty typu že Nolan to opět dokázal a že Nolan je někde úplně jinde než ostatní režiséři. Pochyboval jsem před 3. Batmanem, Intestellarem i Dunkerkem a stejně mě vždycky dokázal Nolan převálcovat. Hardy v roli RAF pilota tomu celému dává rámec. PS: Pokud někomu přišel film složitý? Mě rozhodně ne. 100%

• 26.7.2017  19:42

Prakticky nikomu se to nelíbilo a má to 73%. Caine, Morgan a Arkin chtějí vykrást banku a příště zkusí třeba zase proniknout do nejlepší hokejové ligy světa. Komu stačí podobné úvahy k úsměvu po celou stopáž snímku, tomu upřímně závidím. Protože snímek je přesně o tom jestli důchodci mohou vyloupit peněžní ústav. Takže samotný námět je tím jediným vtipným momentem na celém Going in Style. 50%

• 21.7.2017  08:56

Bohdan Sláma si jede svoje pomalé blues od ničeho k ničemu. Z našeho českého rybníku vyzobne charaktery lidí, kteří jsou tak nějak životně v hajzlu a pomalu je posunuje k dalším životním průserům. Jára lže, fetuje a chlastá. Jana se kurví. Karel má v hlavě svůj svět a Jerry tomu celému dá závěrečnou tečku. No prostě takhle nějak se žije u dna společnosti. 60%

• 21.7.2017  07:02

Big Al toho v osmdesátkách mnoho nenahrál a jediný pamětihodný snímek z té doby je nesmrtelný Scarface. Pokud jde o jeho herecké umění může být divák naprosto klidný. Výkon který předvádí i v téhle romanťárně v pohodě splňuje parametry. Autor! Autor! není možná nějaká mega pecka v jeho filmografii, ale určitě by jej každý fanda tohoto vzrůstem malého ale výkonem velkého herce neměl minout. 60%

• 19.7.2017  07:20

Pokud má taková pi*ovina stejné nebo lepší hodnocení jak poslední Vetřelec, tak něco je s filmovými diváky v nepořádku. Vždyť tohle nemělo ani hlavu ani patu a definitivně to znamená tři věci. Tohle není ani náhodou druhý Blade Runner, Rupert Sanders je definitivně hodně velký neumětel a zatřetí Scarlett Johansson by se měla hodně vážně obávat o svou kariéru. 20%

• 18.7.2017  14:01

"Luk at mi!" Pacino vždycky byl, je a bude skvělej herec. O tom žádná. Tentokráte si vzal i řežisérskou taktovku a k dispozici dalšího staršího pardála, aby mohli hodinku a půl tlachat, hádat se a přemítat nad tím kam svůj život vlastně dovedli. Pohled na jedno zničené staré kamarádství je podán hodně dramaticky. Pačíno herecky opět dominuje a do filmu natřískal snad všechny své nejznámější hlášky. 60%

• 18.7.2017  13:53

Horko těžko jsem do tohodle zakousával. Po většinu času jsem tedy téměř netušil která bije. Zazlívám to samozřejmě tvůrcům že podobně nudný snímek nechali vůbec spatřit světlo světa. Pacino dokáže předvést mnohem více. Snímek spíše z let kdy pomalu ale jistě začínal vyklízet pozice a stahovat se do horších snímků. 35%

• 17.7.2017  06:58
    Mimi šéf (2017)

Poměrně nevyrovnaný animák, který nejvíce potěší úvodními minutami. Celkově mám pocit, že animáků které se snaží pomrkávat směrem k dospělým je čím dál více, ale úrovně série Toy Story nedosahuje ani jeden. 60%

• 13.7.2017  07:02
    Pláž (2000)

Boylova Pláž se mě líbí zhruba do 70 minuty. Poté se ke slovu dostávají Richardovy halucinace a filmu to určitě neprospívá. DiCaprio stále ještě v období kdy jsem jej jako herce zrovna dvakrát nemusel. Soundtrack jak je Boylea zvykem neskutečně kvalitní. 65%

• 12.7.2017  08:41

Další Cage je samozřejmě opět kravina, ale díky ní jsem si uvědomil jak moc mě chybí na plátnech Don Johnson. Jeho advokát je lahůdkový. Zpočátku film působí skoro jako dovětek ke Con Air :) naštěstí jsou v podobném duchu pouze barové scény. 30%

• 10.7.2017  07:59

První díl nebyl bůhvíjaký zázrak a v mých očích mu druhá projekce jen prospěla. Bojím se ale že to nebude případ Líbáš jako ďábel. Poledňáková moc neví kam se ve vztazích postav dále pohnout a tak místo vztahových propletenců vsadila na exotické dobrodružství. Druhý díl neobsahuje legrační scény a hlavní Helenka je už přímo otravná. Holubová vše zachránit nedokáže a jediný kdo si drží jakousi úroveň je Bartoška. Bambulo! 30%

• 10.7.2017  07:25

Čert ví proč mě ta severská filmová produkce prostě sedí. Ove je věčně nafrněný, nepříjemný, zásadový důchodce, který si rozhodně nebere servítky před ničím a nikým. Jeho příběh rozhodně stojí za shlédnutí. Ony komediální prvky (Volvo against Saab) ustoupí časem mírně do pozadí a do popředí se prodere i kus toho osobního dramatu. Vlastně bych řekl že se jedná o švédskou odpověď na Gran Torino. 75%

• 10.7.2017  06:39

Netuším jestli to měla být parodie nebo je vážně míněno, že nikomu nedocházejí zásobníky a když tak zrovna jak na potvoru ve chvíli když je někdo zhruba na dvou metrech. Stejně tak je mě záhadou, proč úspěšnost střelby u gangsterů = úspěšnosti 0,0001%. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Zkrátka i přes krátkou stopáž ubíjející nuda. 30%

• 8.7.2017  20:18
    Song to Song (2017)

Prakticky můžu překopírovat svůj komentář k minulé Malickovce Knight of Cups. PS: Těším se že v příštím Malickově filmu nebude účinkovat žádný můj oblíbenec a já tedy jeho další festivalovku můžu vynechat :) 30%

• 5.7.2017  06:52

Bohužel stejně jsem čekal alespoň trošku toho Indyana Jonese. Nicméně, ani fakt že nepřišel v mých očích film kdovíjak nezvednul. Divák sleduje minimum Percyho zážitků a skoro mě přišlo že scénář byl takhle slabý spíše s ohledem na co nejnižší rozpočet. Charlie Hunman nicméně podává pozoruhodný výkon. 60%

• 5.7.2017  06:49

Dokud Carola nevytáhne karty na stůl (nastolení civilizace a s ní spojený feminismus), tváří se film jako sympatické dobrodrůžo o jedné Evropské pipině, která chtěla poznat nepoznané a zakouká se do masajského bojovníka. Snímek u romantiky nezůstane a tak jsme svědky toho jak si takhle kráva občas dupne a převrátí život v kdysi spokojené vesnici vzhůru nohama. Paní co psala tuhle knížku by se měla spíše stydět než oslavovat. 55%

• 29.6.2017  09:03

Jacksonův King Kong se mě líbil o něco více, ale těžko srovnávat tyhle dva filmy, protože žánr je přecejen jiný. Předchozí byl dobrodružné drama o tom jak se opice zamilovala a stálo jí to život. Nový Kong se má plánovaně začlenit do Monster Universu a jeho hlavním žánrem je akce šmrncnutá s dobrodružstvím. Z filmu si budu pamatovat hlavně pavoučí scénu, fantastické záběry a strašně moc nevýrazného Hiddlestona. Nechápu proč mu rejža nepřihodil nějakou silnější vygradovanou scénu, ve které by natřel všem okolo sebe natřel řiť a tím si nás získal. Samuel určitě nezklamal, jeho záporák je zase chuťový jako vždy. Čekal jsem výsledek o něco lepší, ale jako popcornová zábava film bezproblému obstojí. Taková nová Godzilla na mě měla větší dopad. Přesto chci další filmy, protože soubojů obrovských monster se člověk jen tak nepřejí. 70%

• 29.6.2017  07:56
    Jumanji (1995)

Ke shlédnutí mě přiměl fakt, že má jít letos do kin remake. Robin Williams v komediálních rolích nebyl nikdy můj šálek kávy a nevím proč, ale v 90. letech jsem jej prakticky zcela ignoroval. Povědomí o tom že existuje Jumanji jsem nicméně měl. Filmu musím nechat, že oproti současné rodinné zábavě si opravdu dává záležet na postavách, ději a není mu vůbec cizí občasná až hororová atmosféra. No zkrátka dnešní caparti by oproti svým předchůdcům z devadesátek mohli mít hodně solidní noční můry. K udělení lepšího hodnocení mě možná do jisté míry brání i fakt že se nejedná o mou srdeční záležitost z dětství, stejně jako to že rodinné filmy nejsou zrovna v popředí mého filmového vkusu. 65%

• 26.6.2017  09:58

Upřímně si myslím že pokud se nevrátí Lord s Millerem nemají další díly Lego série v kině co pohledávat. Zpočátku jsem na sobě pozoroval prazvláštní pachuť si tohle vůbec pouštět. Svět LEGO považuju za specifický nejvíce v tom, že je v něm dovoleno zcela vše a jeho primární funkcí je bavit diváka a to tak že to musí být zábava pořádná. Vždy si raději pustím oficiální Batmanovské filmy než abych koukal jaké šílenosti se dějí v jeho LEGO verzi. Vtipné to zrovna dvakrát není a spíše cítím do jisté míry vynucenost ždímat potenciální zdroj příjmů. Do kina tohle určitě nepatří. Poprvé to fungovalo i díky originalitě, ale podruhé už moment překvapení chybí. Potřetí si to na sebe nevydělá. Nedlouho po projekci a já si nepamatuju prakticky žádnou scénu, která by mě rozsekala. 60%

• 22.6.2017  12:09

O tématice Power Rangers mě nebylo nic známo. Šokuje mě do jisté míry fakt, že je to vlastně celé úplně stejně pitomé jako dnešní komiksárny. Extrémní pokles kvality oproti například často vychvalovanému Marvelu jsem nezaznamenal. Přestože film není dokonalý a je to vlastně hodně dětská kravina, snaží se tvářit sebevědomě. Vlastně kdyby vznikl druhý díl ani by mě to nějak extra nevadilo. Jak jsem poznamenal, ročně vzniknou i nepovedenější komiksárny, taková Fantastic Four by mohla klidně i Rangerům závidět. 55%

• 22.6.2017  10:15

Svěrákova odfláknutá režie mě přestává jaksi vyhovovat. Kamera ani nemá snahu být nápaditá trošku dynamická a vše tedy závisí jen na míře talentovaného scénaristy Zdeňka s jak zajímavou látkou tentokráte příjde. Závěrečným letem v balóně film naposledy symbolicky vydechne. "Taškařice" uvnitř vozu, kdy praskne kdo je ve finále vlastně kdo by se uživila v mnohem lidovějších kouscích. Tohle se vám pánové zase tolik nepovedlo. Z filmu čouhají spíše jednotlivé povedené scénky. 75%

• 22.6.2017  10:09

Příjemná DeVitovská pohodička z jednoho amerického městečka, kde se vinou jednoho záhadného úmrtí převrátí život vzhůru nohama. Will Ferrell si s chutí střihnul roli pěkně úchylného funebráka. 60%

• 19.6.2017  12:30
    Superstar (1999)

Nemyslel jsem si že to někdy napíšu, ale Ferrell hraje ve filmu, kde jsou ještě trapnější lidé než on. Úmyslně jsem se vyhnul slovíčkům jako "HRAJÍ a HERCI". 15%

• 19.6.2017  12:15

Poměrně zábavný snímek, který formou dokumentu ukazuje co dělají třeba i takoví upíři po setmění. Jak vypadá jejich život, kam chodí za zábavou a jaký mají vztah mezi sebou, k lidem a k vlkodlakům. Snímku originalitu a vtip nemohu upřít, ale spíše si neumím představit, že bych si tohle pustil někdy znovu. Vlastně se jedná o takového Borata s hororovou tématikou. 65%

• 15.6.2017  07:17

Z prostředí organizovaného zločinu spíše průměrnější příspěvek. Joel Kinnaman zde není natolik charismatický což je veliká škoda, protože podobné kriminálky na charismatu ústředního hrdiny stojí. V případě vyšších kvalit úvodního dílu bych si určitě dal celou sérii, ale takto nevidím důvod. 60%

• 14.6.2017  06:34
    Apocalypto (2006)

Možná nejvíce nekompromisní film všech dob. Gibson se s tím vůbec nemaže a tak si říši Mayů vybarvil všelijak jen ne s romantickým nádechem. To čeho jsem byl jako divák poprvé před deseti lety svědky se nedá slovy ani popsat. Tímhle příběhem si divák rozhodně večer nezkrášlí, protože jej čeká setsakra škaredej film. 100%

• 12.6.2017  09:23
    Život (2017)

Docela mě až sere, že Life se svojí Alienovskou tematikou dokáže ustát i pohled do očí praotci žánru a takové veličině jako je samotný Alien z roku 1979. Čekal jsem hloupost, kterou smáznu nízkým hodnocením a vyfičí z mého disku podobnou rychlostí jako když se vypouští vesmírný bordel do vesmíru, ale to by byla určitě chyba. 6člená posádka má totiž hodně inteligentního protivníka, který se jen tak nevzdá a na Zemi chce přistát stůj co stůj. Oheň mu nevadí, v chladném vesmíru dokáže nějakou dobu přežívat. Prostě soupeř na úrovni. Nekompromisní závěr a parádní hudba mé hodcocení ještě dokázaly zvednout. 70%

• 12.6.2017  09:15
    John Wick 2 (2017)

Jednička se mě líbila přecijenom o něco více. Tady už je úvodní motivace proč se dostává znovu do konfliktu s podsvětím malinko vycucanější. Za pochvalu stojí nejvíc chvilkové přesunutí děje do Říma, který v podobném stylu filmu působí parádně. Ty antické kulisy, ve kterých střílí John Wick lidi do hlavy, prostě nemají chybu. Možná to tvůrci přehnali s vykreslováním zdejšího světa jako takového, protože se dozvídáme že i takoví vágusové jsou vlastně velmi nebezpeční a celkově to vypadá tak, že nejspíše i důchodci mají něco za lubem a příště bych nesázel ani na nevinnost dětí ze školy, prostě v New Yorku už vraždí úplně všichni:) Akční stránka samozřejmě za jedna. Jsem zvědavej jak se tvůrci poperou v příštím díle s úkolem "SÁM PROTI VŠEM." Každopádně to bude zase solidní akční jízda plná mrtvol. 70% ...PS: Nemůžu si rýpnout do faktu, že John Wick stále kope ještě střed tabulky. O titul se v mých očích pere Indonézská řezničina Raid. Asie je ještě stále malinko dál.

• 12.6.2017  09:05
    Pretty Woman (1990)

Hříšný tanec a Pretty Woman jsou dvě naprosté romantické jistoty, které si musí každý správný chlap, pokud to někdy myslí se ženami opravdu vážně, za svůj život dát. Hezkou holku znám už obrovskou spoustu let a v každé dekádě na mě působí zcela jinak. Dneska si všímám nejvíc toho, že on ten Edward vlastně není ani moc sympaťák a je mě trošku s podivem že zrovna do něj se Viv dokáže zamilovat. Holt pohádka ze života zlatokopek aneb návod na to že i když jste šlapka nemusíte nutně šlápnout vedle, když víte kde v Hollywoodu bydlí Stallonovi. 70%

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106