Xmilden

okres Přerov
Bad Mother Fucker

1 29 57 85 110 111 112 113 následující >>
    • 5.9.2006  14:04

Velmi povedená parodie, kterou já osobně řadím na stejný stupínek ne-li o něco vyšší jako první díl. Spousta gagů hlavně co se týče parodií na filmy Znamení nebo Kruh je velmi povedených. Samozřejmě prezident Harris v podání Leslieho Nielsena je pověstnou třešničkou na dortu. PS: Dle mého je Scary Movie 3 poslední zdařilá parodie.

• 28.8.2006  20:28

Jak něco podobně užasného a fascinujícího mohl natočit chlap, který je podepsán pod Divokou řekou a dalšími nikterak výraznými počiny. Vždyť z L.A. - Přísně tajné atmosféra sála neuvěřitelným způsobem. Dát oscara Titaniku místo tohoto je hnus. A další věc, hraje zde tolik výrazných herců, kteří ztvárnili postavy neskutečně věrohodně a nakonec si odnese oscara Kim Basinger??? Ale tohle je už spíše zpětná vazba co se týče hodnocení akademiků. Pro mě je tento film jasným vítězem z roku 1997. A zárověň asi nej retro detektivkou co kdy byla natočena.

• 28.8.2006  20:27

Líbilo se mi to více než první díl, postavy zde jsou více podchycené, hraje lepší hudba a Stifler zde dostává po zásluze větší prostor.

• 28.8.2006  20:27

Slabší než výborný druhý díl, který měl vynikající atmosféru a také se v něm skloubila trošku melancholie z toho, že všichni vlastně stárnem a že nám kamarádi a kamarádské párty začnou pomalu ale jistě ubývat. Už nikdy nebude nic jako dřív. Ach jo. No ale máme tady třetí díl legendární ságy. Tentokráte se děj posouvá k Jimově svatbě. Postav opět trošku ubylo. Takže vlastně dostávají ostatní tím pádem zase o něco větší kousek koláče. Největší prostor dostává Stifler, kterého bych označil za hlavní postavu filmu, protože vlastně se všechny zajímavé kousky dějí kolem něj. Ostatní jsou dost toporní a nevtipní. Tento film zkrátka táhnou Paul Finch a Steve Stifler. PS: Varování! Scéna s lanýžem neudělá dobře nikomu.

• 28.8.2006  20:26

Hodně ulítlá komedie, která má své jedinečné tupé kouzlo. Ústřední dvojce "Dude" a "Sweet" nemá chybičku. And Then? And Theeeeeeeeen? Bomba. 60%

• 28.8.2006  20:23

Nekomplikovaná, dětem přístupná, akce se sympatickým The Rockem. Musím uznat že tento film pro mne znamenal vrchol jeho dovedností, protože posledními filmy jako například Útěk na Horu čarodějnic, mě tento herec neskutečně zklamal. Dle mého soudu to není herec pro hlavní roli, ale snímek jako Kráčející skála (70 minut bez titulků) mu sluší. Jedná se o takový Arnoldův klon. 50%

• 28.8.2006  20:23

Solidní zábavovka pro celou rodinu, které vládne sympatický Rock, docela vtipný Scott, krásná Rosario a ne zrovna moc využitý záporák pan Walken. Pár scének potěší, například paviáni nebo diskotékový úvod. Naproti tomu akce není zrovna z nejlepších. 60%. PS: Za zmínku určitě stojí Mr. Thunder a jeho kámoš Mr. Lightning.

• 28.8.2006  20:21

Vyumělkovaný a nablýskaný Bond neznamená také dobrý Bond. Pierce Brosnan v tomto díle již směle začíná konkurovat Supermanovi. Škála jeho dovedností je velice široká. Ve filmu tak potěší nejvíce narážky na minulé díly ve formě zmínek, které užívají postavy a tak se zde dočkáme např. hlášek typu: Vyhlídka na vraždu, Jeden svět nestačí, Ve službách jejího veličenstva, Diamanty jsou věčné, Jen pro tvé oči atd.

• 28.8.2006  20:20

Pythonovský humor mi naprosto vyhovuje svou střeštěností a nepředvídatelností. Ti chlapi prostě na plátno plácli jakoukoliv pitominu co je napadla a výsledek budí respekt. Rytíři, kteří říkají "Ni" jsou opravdu hrůzostrašní :) Stejně jako se v tomto filmu člověk dozví že existují dva druhy vlaštovek.

• 28.8.2006  20:20

12 teroristů a jeden počítačový expert stojí proti osamocenému Johnu McClainovi. V době vánoc ve slunné Californii a děj se prakticky nehne z budovy mrakodrapu. Jedno z nejúžasnějších akčních dobrodružství při kterém jsem objevil Bruce Willise. Už navždy pak byl pro mě zapsaný svými smrtícími hláškami. "Hoplá, ty zmrde!" 100%

• 28.8.2006  20:18

Mírně slabší než nepřekonatelný první díl, ale musím zase uznat že Renny Harlin měl těžkou úlohu a dle mého soudu natočil pokračování, o kterém by se dalo říct že se jedničce naprosto nepodobá. Ve filmu se objevuje velice výrazné obsazení záporných postav. Ať už Franco Nero nebo třeba začínající Robert Partick až po Johna Amose. PS: Jako zajímavost bych měl zmínit že v letadle cestujícím promítali epizodu ze seriálu Simpsonovi. 85%

• 27.8.2006  11:06

"Řekl jsem nahniličko!" Povedená komedie s bezchybným Jackem Nicholsonem. Spousta geniálních hlášek, které se člověku vryjí do paměti. Nebýt chabého a trapně amerického závěru dávám plný počet. "Co je to s váma lidi?" No prostě supr. 80%

• 27.8.2006  10:55
    Podfu(c)k (2000)

Chcete radu? Nejezděte do Anglie! Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Nejde srovnávat jestli je lepší Sbal prachy a vypadni nebo tohle. Prostě buďme rádi za oba tyto jedinečné filmy. A navždy velebme Guye Ritchieho.

• 26.8.2006  15:18
    Barbar Conan (1982)

Neskutečný film, který ani snad po milióntém shlédnutí neztrácí nic na své atraktivitě. Skvělý Arnold v největší formě nedal světu pouze Terminátora a postavu majora Dutche z Predátora. Tohle také byly přece role jako ušité pro našeho Arniho. Přesto tento film byl první významný Arnoldův milník a já myslím, že je naprosto dokonalý. Skvělé scény, skvělá vypráva neznámého vypravěče s patřičnými dialogy a ta úvodní a závěrečná řeč. Nezapomenutelný Thulsa Doom. Bojové scény, které jsou patřičně surové a barbarské. Ale to nejlepší přece jen na závěr. A to je jednoznačně hudba, kterou řadím k nejlepším co se kdy ve filmu vyskytlo. Není mnoho filmů, při kterých můžete zavřít oči a hned víte co se v ději odehrává. 100%

• 26.8.2006  15:18
    Terminátor (1984)

Syrový, nekompromisní a nesmlouvavý. A tohle vše jsou opravdu v podání tohoto veledíla skutečné klady. Arnoldova nejvýznamější životní role. Má-li Stalonne Ramba, Arny má naopak Terminátora. Tisíckrát viděno a opět rád zkouknu znovu.

• 26.8.2006  15:17
    Četa (1986)

Platoon je velice syrově nekompromisní drama vyobrazující vietnamský konflikt v celé své nahotě. Na jednu stranu jsou zde vojáci, pro které je zabíjení nutnost a na straně druhé je zde ještě alespoň trošku mírumilovný seržant Elias v podání skvělého Willema Dafoeho. Mezi dvěma těmito kameny sledujeme příběh vojína Taylora. Na Zemi existuje peklo a jmenuje se Vietnam!

• 26.8.2006  15:05

Skvělý návrat Jackieho Chana k žánru, který mu kdysi přinesl nehynoucí slávu. Prostředí Hong Kongu mu vždy slušelo nejvíce, ať si každý říká co chce. Nový díl se vyznačuje slušně pochmurnou atmosférou až depresivní. Na to jsme v těchto filmech nebývali zvyklí, přesto si myslím, že ani v nejmenším to ději neuškodilo. Prakticky je zde nejlepší zaporák ze všech filmů Police Story. Film rozhodně má co nabídnout a mě kupříkladu velmi potěšil. Nemám co vytknout.

• 26.8.2006  15:00

Rok se sešel s rokem a Robert Rodriguez svou vysoce nasazenou laťku dle mého nepodlézá. Vybavil se tentokráte ještě mnohem lépe složeným hereckým týmem, hudba zůstala prakticky stejná jako u Desperáda a Quentin dostal mnohem větší roli. Sečteno, podtrženo mi z toho vychází opět 5 hvězdiček.

• 26.8.2006  14:59

Tímto filmem se zrodilo jedno sympatické duo herců Wahlberg a Clooney. Ale je otázkou jestli to s Clooneym nesluší každému herci:) Přece jen George je sympaťák až na půdu a i v tomto filmu to není jinak. Několik vynikajících záseků. Scéna s krávou mě dostala. Dost ulítlej film co mě vždy potěší, zato určitě nepotěšil US Army.

• 26.8.2006  14:58

Tady se nám sešlo hned několik nej. Suverénně nejlepší film jak pro Willise tak pro Tonyho Scotta. Bruce Willis svou postavou vytvořil jednoznačný kult v postavách akčních hrdinů, kteří svého protivníka "ukecají". Poprvé jsem film viděl na premiéře v kině, později s bezkonkurenčně sprostým dabingem. Hláška stíhá hlášku a je to opravdu síla. Podobný film již nebude nikdy natočen. A za tím si jednoznačně stojím. No uznejte sami: -Na špatným místě ve špatný čas, nic osobního. -To si myslíš ty. Včera jsem opíchal tvoji ženu. -Vážně? Jak víš, že to byla moje žena? -Říkala, že její muž je hroznej čůrák a nosí klobouk. -Jsi celkem v pohodě na to, že tě čeká kulka. -Tvoje žena stojí i za dvě kulky. -Jak to chceš? Do prsou? Nebo do hlavy? -To přesně říkala tvá žena. -Nech už těch keců o mý ženě. -Zeptej se mě, jak je tlustá? -Jdi do prdele! Jak je tlustá? -Musel jsem ji vyválet v mouce a hledat vlhký místo. Pak jsem ji musel poplácat a chytit správnou vlnu. Neříkám, že je tlustá,ale její školní fotku dělali z letadla.

• 26.8.2006  14:56
    Spy Game (2001)

Velmi povedený špionážní thriller, který táhne skvělá hudba, výborná kamera a senzační duo ústředních postav. Robert Redford rozehrává vskutku brilantní hru. Pro mě osobně druhý nejoblíbenější film od Tonyho Scotta.

• 26.8.2006  14:46

„Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neboť ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na Tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh.“ - Chci se tě na něco zeptat. Když jsi ke mně vjížděl, všim sis cedule s nápisem „Sklad mrtvejch negrů“? - Ne, nevšim. - A víš proč? - Proč? - Protože tam žádná není! Protože se neživím skladováním mrtvejch negrů, tak proto! .... - Řekni mi jak Marsellus Wallace vypadá? - Cože? - Z jaký jsi země? - Cože? - Vo zemi "Cože" jsem nikdy neslyšel. Mluví se v "Cože" anglicky? - Co .. Cože? - Anglicky, parchante! Mluvíš anglicky? - Ano - Takže rozumíš, co řikám? - Ano - Řekni mi, jak Marsellus Wallace vypadá! - Cože? Já ... - Řekni ještě jednou "cože"! - Řekni ještě jednou "cože"! Varuju tě, já tě varuju, ty parchante!! - Řekneš to svý "cože" ještě jednou...!!! - On ... je černej - Pokračuj! - Je ... je plešatej ... - Vypadá jako děvka? - Cože? - Jestli vypadá ... jako ... děvka? - Nééé! - Tak proč jsi ho chtěl vojet jako děvku?! - Nechtěl. - Ale chtěl. Ale ano, chtěl, Brette! - Chtěl jsi ho vojet - Né, né - Ale pan Marsellus Wallace nemá rád, když ho vojíždí někdo jinej, než paní Wallacová.

1 29 57 85 110 111 112 113 následující >>