Xmilden

okres Přerov
Bad Mother Fucker

• 3.2.2015  07:37
    Invaze (2007)

Ve druhé polovině hodně zmršený film, který zpočátku zdárně navodí tu správnou atmosféru, nicméně ji brzy spolehlivě pohřbí. Nicole Kidman se snaží seč jí síly stačí neusnout, s čímž divák u tohoto filmu problém rozhodně nemá. 45%

• 2.2.2015  12:55

Pokud byla již jednička místy vtipně blbá, dvojka to celé ještě povýšila na druhou. Těch nápadů je tady opravdu spousta, například Elitní komando určené k záchraně svěla v případě Zombie apokalypsy. Skvěle jsem se bavil a případný 3. díl beru všemi deseti. 75%

• 2.2.2015  12:51

Nekomplikovaná zábava jako vyšitá na nedělní odpoledne. Vlastně jde o soubor gagů a scének, z nichž se jednoznačně nejvíce povedla návštěva Muzea Barbie. 60%

• 30.1.2015  18:43

Tenhle nový Cage redefinoval znovu hranici tragicky špatného filmu. Vedle něj vypadají některé Seagalovky z poslední doby jako výborné filmy. Půlku filmu jsem čuměl jen na Cageovo nařízlé ucho a druhou půlku nevěřícně kroutil hlavou do čeho to ten blbec zase vlezl. 10%

• 29.1.2015  21:05

Star Wars: Epizoda 1945 - Návrat Aldo Raina. Jenže Ayer není Tarantino. Při pohledu na zdejší hodnocení se mě zase jednou chce plakat. Proboha vždyť ten film neměl příběh. V Ryanovi šlo o záchranu jednoho vojáka. Tady nejde prakticky o nic. Tank jezdí, v něm nejstatečnější Američani všech dob a Němci, jsou zde dobří tak leda na to, aby skočili do dráhy kulce. S filmem jsem měl povětšinu stopáže hodně solidní problém. 55% s bídou.

• 29.1.2015  12:37
    John Wick (2014)

Že to ale zase trvalo Reevesi! Ruská genocida pokračuje, ukrajinská krize jasně naznačila že se Rusové na ulicích amerických měst mají čeho obávat! A taky že jo, Denzel to začal a Keanu praci dodělal. Počet úmrtí se hravě blíží asi někam k 50, těžko odhadnout. Mě ovšem nejvíce potěšila skvěle padnoucí hudba v akčních scénách. Pokud se někomu líbila přestřelka na diskotéce v Collateralu, tady je něho hodně podobného. Film má prostě styl. Tvůrci zřejmě vědí co mají diváci rádi a tak ani nenechají hlavního hrdinu žvanit a raději mu dají do ruky pořádné kladivo, aby si vyboural doma zbraně z betonových základů, rýč aby pochoval psa a zbytek obstará stará dobrá motivace POMSTA. 75%

• 26.1.2015  08:25

Příběh silnější zpracování. Přecejen koukat se 100 minut na člověka postiženého mozkovou obrnou není asi zcela jistě to po čem dnešní divák prahne, nicméně nikdo nedokáže odpárat Danielovi fakt, že když se rozdával herecký talent, stál ve frontě hned několikrát. Nejvíce se mě líbila scéna v restauraci. 70%

• 26.1.2015  08:16

To se zase jednou vysokorozpočtový Hollywood vyznamenal, když dal látku, která nejde pokazit, naprostému začátečníkovi, takže se dostavil hodně rozpačitý výsledek. Luke Ewans představuje snad jedinou silnější stránku v tomto krajně nesmyslném příběhu, který hlavně s blížícím se koncem předvádí jeden kolaps za druhým. Závěrečná scéna, kdy Charles Dance prohlásí že Let's the games begins snad ani nemůže být myšlena vážně. Přestože je příběh hodně béčkový, minimálně zpočátku si mou pozornost určitě zasloužil. Škoda že studio nedohlédlo na to, aby vznikl ambicióznější projekt. 50%

• 24.1.2015  20:30
    Showtime (2002)

Spíše podprůměrná akční komedie, ve které se De Niro nechytá a tak jediným kladem je závislý vlčák z protidrogového Prášek. Tyhle reality blbosti mě nikdy nezajímaly. 40%

• 22.1.2015  14:13

Přesně tohle od Liama očekávám! Mezi náhrobními kameny je skvělý kousek, který může směle postávat vedle například podobně temných 8mm. Dvojice vrahů ani nemohla být vybrána lépe. Zpočátku na film působil díky hojnému sbírání informací malinko nepřehledně, takže jsem byl nucen si to celé pustit ještě jednou. Dvě třetiny Matt Scudder sbírá střípky informací, aby nám v závěrečné třetině ukázal, jakmile dostane k uchu telefon, že tady bude vládnout pouze on. 80 %

• 20.1.2015  08:04

Spoiler "Tom Hardy najde v popelnici psa, pracuje v baru a seznámí se s Noomi Rapace a v závěru zastřelí jejího expřítele, který chce psa, Noomi i vybrat barovou pokladnu." O moc víc toho ve filmu není. Mě to tedy ke štěstí nestačilo. Hardy předvádí nejslabší výkon své kariéry a to jsem vlastně celý film čekal kdy se to konečně rozjede. Nerozjelo. 50%

• 20.1.2015  07:56

"Co se stalo?" - "Spadl jste z pohovky, vy tupče..." - "Vím, že jsem spadl z pohovky. Nemusíte mi to říkat. Všechno co, dělám, je pečlivě naplánováno."

• 20.1.2015  07:46
    Pach krve (2003)

Potěší jedna pěkně mířená sekera do hlavy, jinak je Wrong Turn docela bída. Hory mají oči jsou někde zcela jinde. Tady jsou k smíchu jak horalové, tak nebohé oběti. 40%

• 11.1.2015  10:11
    Sedmý syn (2014)

Možná zbytečná fantasy, která se samozřejmě nemůže rovnat s takovými velikány jako například Hobit, ale úrovní někde k Hněvu Titánů asi pasuje. Jsem si vědom faktu, že mé hodnocení je vysoké hlavně z důvodu, že jsem Sedmého syna viděl v kině. Akce je fajn a vidět Lebowskeho, kterak mlátí chlapa půlitrem do hlavy se jen tak neomrzí. 40%

• 11.1.2015  10:05
    Underworld (2003)

Téměř nejslabší díl, který má zde paradoxně z celé série nejlepší hodnocení. Schválně se dneska drazí uživatelé koukněte na to jak Len Wiseman nezvládá akci. Mluvené pasáže ještě dokáží zaujmout, ale jakmile se něco začne jakože dít, dostává film teda pěkně na prdel. Druhý díl zachraňuje co se dá. Tohle s bídou 50% PS: Vynechat všudypřítomné zpomalovačky všeho a všude tak má tenhle prostý a chaotický příběh asi 80 minut.

• 10.1.2015  14:51
    Ouija (2014)

Chcete horor co spolehlivě nebude strašidelný? Ouija je tady. Režisér vás uchrání před napínavými scénami a jakmile se postavy začínají dostávat do úzkých, raději scénu ukončí. Až takhle je na nás hodný. Že to celé nedává smysl, nemusím snad ani psát. Nevidím jediný důvod proč se k téhle kravské kravině ještě někdy vracet. 20%

• 6.1.2015  12:55

Poté co se film tak zajímavě rozjede jsem očekával tedy rozhodně více než to že druhá polovina bude šablona jako prase. Bohužel díky své neúměrné délce film prvně ztratí vtip a poté i tempo. Elyas M'Barek nenechá v noci napokoji žádný ženský klín, to je jasné, jenže já jsem chlap a tohle mě tedy určitě nestačí. Bohužel a hodně nevyužitý potenciál. Gympl je někde zcela jinde a to nemusí ani patlat na kliky hovna a přilepovat učitele k židlím. 60%

• 5.1.2015  06:47

Spíše se jedná o jakousi nádstavbu. Emilio se snaží seč mu síly stačí, ale je na vše prakticky od začátku filmu sám. Divák čeká na jeho vylomeniny vždy téměř jako na spasení, protože jinak jde film od ničeho nikam. 50%

• 3.1.2015  11:22
    The Guest (2014)

Adam Wingard se začíná stávat hodně zajímavým jménem. A nic na tom nezmění, že si půjčil hudbu z Drive, podobně vypadajícího hrdinu, kterého si z fleku umím představit jako příštího T-1000. Spokojenost a hodnocení za dvě hvězdy považuji za hodně velký úlet některých uživatelů. 80%

• 2.1.2015  17:42

Trošku přísné hodnocení na to o jaký pohodový filmeček se jedná. Krásnou letní atmosférou je celý film nasáklý. Trošku škoda že zde Mikuláš zase tolik veliký prostor nedostává nebo spíše bych řekl že se o svou porci času dělí se svými rodiči. 60%

• 2.1.2015  13:37

Sam Raimi dal dohromady luxusní partičku a vydal se točit soubojový western. Škoda že jsem nedával pozor a nezachytil jsem Bruce Campbella, který pochopitelně nesměl chybět. Sharon Stone opět ukázala jako v zpočátku 90. let několikrát, že se může čím chlubit. 70%

• 2.1.2015  13:29

I přiznané béčko, musí mít hlavně kvalitní postavy. A největší klad je když se povede záporák se skvělýma hláškama. Tady to klaplo. Stuart Wilson, přestože je to pro mě neznámý herec se zhostil svého úkolu více než se ctí. A po letech si pamatuju hlavně jeho a ne zrovna přesvědčivého, nicméně postačujícího Liottu. Kdo čeká špičkový akčňák, tady ho nenajde. Mě to ale tentokráte stačí. 65%

• 2.1.2015  13:18

Podezřívám Harlina že tu béčkovost schválně ještě zveličil. Nejenže jsou žraloci pomalu chytřejší než lidi a já jsem tím pádem s blížícím se koncem očekával že na nezatopené chodbě se naše postavy potkají s chodícím žralokem, který bude mít v ploutvi knížku, ale celé to nedává často vůbec smysl. Konec je přímo špičkový. Ty připoj kabel na plus, já trefím samici (mimochodem jestli měla 14 metrů, tak si budu muset zajít k očnímu, ve spoustě záběrů má tak maximálně metrů 7) a ona vybouchne. Takže jdeme na to, krátký kabel znamená to, že ženská skočí s pořezanýma rukama do vody, to znamená že nemá kdo zapojit drát na baterii. Žena ve vodě, žralok plave k ní, jenže se nemůže dostat z vody. Chlápek odhodí kuši a skočí do vody aby zachránil ženskou. Takže tu nemáme nikoho kdo by připojil drát a ani kdo by žraloka trefil. Naštěstí se probere černoch. Ten přestože předtím spal, zná plán dokonale. Popadne kuši, ženská je už sežrána a chlápek si užívá skopičiny na žraločím hřbetu, trefí žraloka a čeká aby mohl dát drát na baterii, ve správném okamžiku. Konečně se to povede. Žralok vybouchne, chlápek se vynoří a raději ještě na černocha zamává. Ano, černoch ho vidí. Tak sláva. Oba spokojeně čekají na to až je někdo zachrání. V tom okamžiku přijíždí odpolední směna. No to je klika. Paráda. Konec. Nikdy více! 45%

• 31.12.2014  22:11

Jeden z jasných důkazů že Nic Cage hrát opravdu umí. To byly časy panečku. Gore Verbinski si odpočinul od Pirátů a dodal příjemný filmík o jednom věčném smolaři, který sice svou filmovou lásku zpět nezíská, nicméně se na to i díky panu Caineovi hodně dobře kouká. 70%

• 31.12.2014  22:06

Zpočátku zde jistý potenciál byl. Přecejen divák je vržen přímo do akce, kdy je Brosnan postřelen a následně pronásledován. Hodnocení absolutně neodpovídá. Slabší western jsem neviděl už hodně dlouho. Neeson byl později zachráněn Bessonem v 96 hodinách. Brosnan se už nevzpamatoval nikdy. 45%

• 31.12.2014  11:01
    Škatuláci (2014)

Stejně jako ParaNorman mě ani Škatuláci nějak neoslovili. Prakticky jsem celý film čekal zda-li mě to vůbec začne bavit, nicméně v závěrečných titulkách se dozvíme jak tyhle filmy složitě vznikají. Snaha se určitě cení. 55%

• 30.12.2014  10:40

Ridleymu hlavně v půlce filmu často dochází dech, ale já přesně tyhle velké filmu miluju! Proto chodím do kina, abych mohl žasnout nad krvavým Nilem, kobylkami nebo tím jak prostě má všechny masivní scenérie Ridley v malíku. Příběh o Mojžíšovi mě opravdu dokázal bez problému zaujmout a určitě musím pochválit minimálně Christiana Baleho. Bohužel se jedná i tak o Ridleyho druhý nejslabší historický kousek. 75%

• 30.12.2014  10:28

Ceské filmy jsou často zbytečně podhodnocené, takže já zase naopak nadhodnotím. Rád přiznám, že jsem se bavil a kino taky. Humor je trošku netradiční a režisér za to že je svůj zaslouží můj obdiv. Navíc zde hraje Jarda Kužel a chlapci více než půlku filmu chodí na pivo. Spokojenost. 70%

• 30.12.2014  10:22

Poměrně velký kvalitativní sešup. V prvním díle byl Johnny určitě směšnější. Bohužel Dvojku tvůrci udělali delší a tím pádem táhlejší. Fisher Stevens, ani jeho vykutálený pomocník nedokáží zdaleka tak utáhnout jako hlavní humanoidní dvojice z jedničky. 50%

• 30.12.2014  10:19

Vlnití savci. Ovce. Svetry. Čepice. Šály. Časy kdy byl Johnny Pětka nesmírně populární jsou sice nenávratně pryč, ale občas je tenhle díl docela zábavný, přestože se jedná spíše o dětskou rodinnou zábavu. 60%