Martinka21

Martinka21


studentka

5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Ztracený víkend (1945)

  Skvělý film o alkoholismu. Ray Milland alias Don Birnam to zahrál tak věrohodně, že jsem ani na chvíli nezapochybovala o tom, že je skutečným alkoholikem. Příběh byl velmi napínavý s mnoha zvraty, a když už to vypadalo, že to s hlavním hrdinou dopadne špatně, skončilo to nečekaným happy endem..

 • poster

  Casablanca (1942)

 • poster

  Maltézský sokol (1941)

  Drsný detektiv, kterému se pusa nezastaví. Humphrey Bogart byl ve své roli neodolatelný! ;)

 • poster

  Někdo to rád horké (1959)

 • poster

  Slaměný vdovec (1955)

  M.M.: „Bylo to trapné! Byla jsem úplně nahá s cizím mužem v koupelně a neměla jsem nalakované nehty!“ … Skvělá konverzační komedie, která mě dostala svými hláškami i výběrem hlavní herecké dvojice. Marilyn co by naivní 22letá slečna, která ochutnává nový život ve městě a Tom Ewell jako Richard Sherman - pracovitý, paranoidní a žárlivý manžel, kterému žena odjela na prázdniny a on se pokouší odolat nástrahám osamělého světa. Velmi mě bavila jeho fantazie. („Určitě jí to někdo řekl a ona teď jede ranním vlakem zpět,“ v zápětí si sám odpoví: „ale ne, kdo by ji to mohl říci!“)… :)

 • poster

  Hotel Transylvánie (2012)

  Geniální! Konečně animovaný film dle mého gusta! :)) Kdo miluje Drákulu, přijde si na své! Výborná hudba, příběh, efekty!

 • poster

  Insidious 2 (2013)

  „Ještě to s námi neskončilo!“...Opravdu, Wan své diváky nezklamal. Tvrdí se, že druhý díl většinou nevystoupí ze stínu svého prvního, jenže Chapter 2 ho v tomto případě trumfnul na plné čáře. Tento film je opravdu, jak se říká, „nabušený“. Wan udržuje své diváky v napětí od začátku až do konce, navozuje děsivou atmosféru a vytváří velmi rafinovanou zápletku, ve které nic nevychází dle plánu zúčastněných osob. Minutu po minutě je děj vyhrocenější, emoce silnější, strach agresivnější, efekty působivější. Více zde: http://revue-please.webnode.cz/filmy/prosinec-2013/

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace