Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 31.5.2017  18:05
    UFC 210: Cormier vs. Johnson 2 (TV pořad) (2017)

I got moneyyy championship belt whatzuuuuup

• 29.5.2017  22:03
    Supercrooo: Superstar (hudební videoklip) (2005)

Chceš bejt superstar, malá děvko ??!

• 26.1.2017  20:14
    Spojenci (2016)

Brad je zpět aby zabil pár nácků. Na konci jsem brečel jak želva. La Québécoise.

• 12.1.2017  23:10

Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat. Takže s tvrdym klackem dávám krásných 90% tomuhle motherfuckin filmu. okay ?

• 26.11.2016  22:25
    Californication (TV seriál) (2007)

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi

• 12.11.2016  00:19

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. PEACE

• 5.11.2016  22:10

Film tak divnej, že i já si připadám normální, což není normální. Stále jsem si říkal, že jakej feťák tohle spáchal, protože to je fakt divný a prostě divný, asi Shia nebyl jedinej, kdo doopravdy dropnul acid kvůli tomuhle. Aspoň ten cast není tak špatnej a chvílema jsem fakt sympatizoval s postavou Dona Chichota, co tu Sam Witwicky vyprázdnil, to jeho nasazení za tím co chce.

• 26.10.2016  22:03

Je to hukot bzukot vidět Cumberbitche jako superhera, moc vtipné, libozvučné a pro oka vás smrtelníků i dechberoucí. Tohle vše pohltilo hlubší nápad a po jedné zběsilé šoustačce vás odkoplo. Takže humor top, až jsem se za hemeroidy popadal, vizuálně to bylo uplně v pořádku!! a prostě to kouzlo Cumberwitche. Jinak dost průměrný. Palec hore za zmínění Drakea a M&Ma...

• 21.8.2016  23:58
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

It's tiiiiiiiime!!! Jeden bomba zápas za druhým, škoda Texeiry, že to dopadlo tak rychle (stejně jak s Aldo vs. MacGr) a škoda Homasiho. A Main event of the night ? Jestli tohle nebyl zápas na remízu, tak co potom ? Oba dva si to zasloužili, ale že by jeden víc ? Za mě možná o fous Diaz... It's a fucking trilogy, MOTHERFUCKERS !

• 20.8.2016  00:27
    Rihanna - Bitch Better Have My Money (hudební videoklip) (2015)

''Turn up to Rihanna while the whole club fuckiiin wasted!''

• 22.2.2016  23:42
    Ulice (TV seriál) (2005)

Nekontrolovatelný průjem je příjemnějším kulturním zážitkem než tento tripleshit.

• 11.2.2016  00:20
    Haades: Home Office (hudební videoklip) (2013)

Fetuju víc než fetovali voni vloni!

• 17.1.2016  01:05

Zřejmě bysme si měli vážit toho co máme. 75%

• 16.1.2016  21:33

Ze začátku příjemný film, který je již z počátku velmi zajímavý svým záhadnem, ale až druhá polovina ukáže svou pravou tvář, která si zaslouží plný počet. Tohle sedělo Blake Lively na tělo, nevinná, milá a sympatická tvář, která v sobě cosi skrývá. Ford se zde taky našel. Nic přeslazeného, do děje to vtáhne snad každého :-). PS: Neuvěřitelný, jak „mladej Harrison Ford“ je podobnej gestikulací a hlasem skutečnému. PS-2: Na 5* to není, ale fakt se mi to líbilo. 85%

• 16.1.2016  18:44

Méně vnucující se verze ''Friends with Benefits''. Romantická komedie lehce nad průměrem, kterou táhne skvělá dvojice, ale nic mimořádného to není, jen ten samý příběh verze Sudeikise a Alison Brie. 70% PS: Dirty DJ mě fakt pobavil, haha

• 15.1.2016  23:36

Leonardo Grylls - Ultimate Survivor. Výborně natočené, pastva pro oči. Autentičnost bije do očí a chvílema mi bylo až zima a to proto, že chodím do kina NAHÝ a že jsem s Leoem soucítil. Avšak film sám o sobě mě nějak nevzal. Oskarová předpověď: Tom Hardy dostane oskara a Leo ne a kvůli tomu se odehraje stejný scénář jako na konci filmu. ''You took my Oscar, you cunt !''.. Fakt, Tom si ho zaslouží a Leo zůstane navždy hvězda Zlatých Glóbů. 73% PS: Dal bych 3*, ale oni se tak snažili a jsou to dříči.... Zaslouží si to.

• 9.1.2016  21:30

Ještě bílej Separ.

• 23.12.2015  16:58
    Pořád jenom hate 2 (hudební videoklip) (2015)

V obchodu si vždy o Mattonku otírám zadek!

• 22.12.2015  13:33
    Aloha (2015)

Velice průměrný film, se skvělým obsazením a báječnou lokací. Je to příjemné, místy vtipné, ale že by šla cítit nějaká energie a dynamika mezi Bradleym a Emmou, to jsem já nezaznamenal. Už jen kvůli obsazení to stojí za to vidět. Tákže 70%. Fuck her right in the pussy !

• 17.12.2015  03:00

Sračka. Použitelných cca 30 minut. Nestát se té jedné ohromné věci, kdy bylo jasné co se stane, dám 1*. Nebýt to Star Wars, ale - Sračka: Hvězdný Průser aneb jdi do piči Star Wars, tak dám odpad!... George to vystihl když řekl: "I’ve left pretty explicit instructions for there not to be any more features. There will definitely be no Episodes VII-IX. That’s because there isn’t any story. I mean, I never thought of anything! And now there have been novels about the events after Episode IV, which isn’t at all what I would have done with it. The Star Wars story is really the tragedy of Darth Vader. That is the story. Once Vader dies, he doesn’t come back to life, the Emperor doesn’t get cloned and Luke doesn’t get married …"

• 8.11.2015  10:15
    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

Kraus je fakt velkej a omezenej debil, kterej vypadl z prdele velbloudovi přímo na obličej, ale někdy je ta jeho show aspoň trochu zajímavá a snesitelná ( díky hostům ), na trapnost československých poměrů to není zas takovej póvl jak show haliny obrovský a jiných zvěrstev.

• 26.10.2015  21:56

Film s velkolepou atmosférou a uvěřitelností. Audio-vizuální epičnost, která si zaslouží nejednoho Oscara. Skvělé a originální. Nevím, komu z nich bych dal Oscara dřív. PS: Viděno v kině; 2x.

• 5.10.2015  15:09
    High Hopes (hudební videoklip) (2012)

Písnička, která sloupne tu mužnou, chlapáckou slupku i z takového bouráka jako já ( haha :D ). Brečel jsem u toho 4x :(.. Davos je kumpán.

• 16.9.2015  17:02
    4D feat. Ego - Lovecke (hudební videoklip) (2014)

Další z řady songů o ničem bez jakékoliv hodnoty, ale hlavní je že hudba pobaví..

• 16.9.2015  16:57
    Aless - Iné hodnoty (hudební videoklip) (2015)

16ti letá si to vyndavá víc jak u nás jakkákoliv škeble, Česko v piči, Slovensko 1:0

• 16.9.2015  16:56
    Ego X Thomas Fronix - Oberám ťa o čas (hudební videoklip) (2015)

Extrémní videoklip a celkově varlervoucí pecka.

• 27.8.2015  21:53
    Hitman: Agent 47 (2015)

Vencův slovník naučný by definoval tento film jako „kolosální píčovinu“. Jediné co vychytali je brutalita a protagonista, jinak to stojí za bobek a lolek. Všechno je špatně, ani náznak nějakých emocí, že bych se cítil vtažen do děje. Tohle prostě dojebali, kolotočáry. Dávám jednu hvězdu za jednu vyklouzlou, k pocumlání tvarovanou, bradavku.

• 23.8.2015  23:34

Keď taková cigánská trádovačka rozproudí krev v takovym sněhovým gádžovi jako já, tak si to zaslouží 5 hvězd :D

• 18.8.2015  02:09

Soudruzi a Kovbojové bok po boku proti podlým Italům ( Jaká to krásná představa ). Egem nabité 2 hodiny úžásně natočeného retro šlágru, kde jediné o co jde je, kdo odejde z každé scény jako větší frajer. Tak nebuďte žaludi a skočte na to do kina, protože tohle si zaslouží být dobře proplaceno, bratři, sestry a soudruzi. Akorát ten název trošku dojebali, kolotočári. A jako fakt sexy buchty, brácho, sexy buchty, brácho ! Team Winklevoss !!!

• 7.8.2015  16:31
    Eminem - My Name Is (hudební videoklip) (1999)

čika čika čika čika slim šejdy

<< předchozí 1 2 3 4 6 7