Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 5.3.2013  22:29

Doporučuji. Film 21 Jump street ze sebe nedělá bůh ví co a nebere se zcela vážně ( např. honička na silnici - vybuchující nákladní auto s kuřaty ). Rozhodně pobaví, potěší a od začátku do konce je o legraci postaráno. Po druhém shlédnutí názor neměním, ba naopak upevnňuji. Není zde co řešit, film si pusťte - 109 minut u toho strávených posléze litovat nebudete ;). Takže tak.

• 5.1.2014  01:45

Silná slova, stateční muži, 300 odhodlaných zemřít pro svou zem. Ani jedno slovo nazmar. Vše pro SPARTU ! Jak já miluju ten nádherný akcent Leny Headey, jenž činí vše co řekne uvěřitelným a řečeným ze srdce. + Prsa. Za mě 91%. Takže tak.

• 31.3.2014  00:45

Zážitek z kina výborný, zbytečné hledat v tomhle filmu něco víc, zde nejde o nic jiného než o boj a krev a s tímhle cílem to chalani splnili opravdu dobře, samozřejmě je to o něčem jiném než původních 300, ale srovnávání bych se vyhnul, jinak by nových 300 nedopadlo moc dobře. 300 je heroický masakr o zkreslené historické legendě, která chce uspokojit divákovu krutost a primitivní, plazí mozek, který má jedinný cíl - přežít !

• 16.9.2015  17:02
    4D feat. Ego - Lovecke (hudební videoklip) (2014)

Další z řady songů o ničem bez jakékoliv hodnoty, ale hlavní je že hudba pobaví..

• 14.7.2013  03:06

Jsem asi jeden z mála když řeknu, že jsem v tom nic moc necítil. Příjemný film to každopádně je a zaručeně žádoucí je konec, jenž jde mimo linie očekávání z již předešlých filmů podobného žánru. Takže tak.

• 20.12.2013  01:17
    60 sekund (2000)

''Opus dei'' mého mládí, tento film je pro mě neumírající klasikou. Dalo by se říci, že se jedná o hlubokou srdeční záležitost. Takže tak.

• 17.8.2014  04:47

Těm britům se musí nechat, že takovou komedii jako oni nedokáží nikde jinde. Příběh vcelku obyčejný, nic co bysme již předtím neviděli, ale to celé je zasazené do klasického bristkého humoru, který mě nepřestává překvapovat svou jedinečností a když už si namlouvám, že mě jen tak lehce nerozesmějí, tak rázem jsem vyveden z omylu a směju se jak když jsem poprvé viděl Červeného trpaslíka. Vůbec jsem nečekal, že Alan Partridge u mě takto zaboduje a s potěšením mohu praviti, že pokud si tento výborný dojem udržím i po dalším zhlédnutí, neváhám a pálim to tam za 5 !!! 90%...

• 16.9.2015  16:57
    Aless - Iné hodnoty (hudební videoklip) (2015)

16ti letá si to vyndavá víc jak u nás jakkákoliv škeble, Česko v piči, Slovensko 1:0

• 22.12.2015  13:33
    Aloha (2015)

Velice průměrný film, se skvělým obsazením a báječnou lokací. Je to příjemné, místy vtipné, ale že by šla cítit nějaká energie a dynamika mezi Bradleym a Emmou, to jsem já nezaznamenal. Už jen kvůli obsazení to stojí za to vidět. Tákže 70%. Fuck her right in the pussy !

• 4.3.2015  22:13

Naprosto bezvadný film, kterému bych se nebál dát 4-5 hvězd, ale míra propagandy je tak odstrašující, až se mi zcvrkl pytlík do velikosti olivy. Všichni kdo si zjistí, kdo ve skutečnosti Chris „Zmrd“ Kyle je, ví, že to žádný hrdina nebyl. Beze sporu se jednalo o jednoho z nejlepších vojáků, ale toť vše. Clint Zmrdwood je prostě prolezlý tím přehnaným US patriotismem, ale když to vezmeme jako příběh z paralelního vesmíru, kde američané „hájí“ demokracii a svobodu, tak je to fakt TOP film. Takže 4*, 90%, ale bohužel mi to srdce nedovolí. PS: (o 2 hodiny později) Mrdat to, dávám plnej počet, ale jen pro film a pro oscarového Bradleyho. S realitou to nic společného nemá. Bradley, Bradley, Bradley !

• 31.10.2013  02:16

Tihle borci, jež mám do jednoho rád, udělali obrovskou sebezničující a sebeparodující sebevraždu. A bylo to skvělé ! Objektivně to stálo za prd, nad scénářem si nikdo moc hlavu nelámal a výčitek mám hodně, ale já je prostě ž-e-r-u ! Kdeby měl každej zhulenej teenager peníze na film, tak by tu bylo filmů přesně jako tenhle........ Tisíce ! Jako film sám to beru s nadhledem a tudíž je moje hodnocení velice subjektivní. Doufám, že spáchaj něco podobného znovu.................................. PS: Emma Watson - Wrrrrrrr. Takže tak.

• 5.3.2013  22:28
    Avengers (2012)

Po grafické stránce - výborné ! Co se týče děje, jsem nebyl zcela uspokojen, ale špatné to není. Dáme dohromady bandu superhrdinů s egy, jak největší hotel v Dubaji a máme z toho zajímavou ''šou''. Co se dialogů týče, jsou brilantní, obvzlášť Tonyho Starka alias Iron Mana s ostatními superhrdiny. Občas to ve mě vyvolalo dojem, že schopnosti některých ''mstitelů'' zcela zastiňovaly schopnosti těch druhých. Každý, kdo má rád akci nebo sci-fi prvky komixových hrdinů si přijdou na své. Film se povedl a po celou dobu se na něj kouká příjemně i když bez určitého napětí, které mi chybí. Avšak jako fandovi akce a komixových hrdinů jsem byl uspokojen. Závěr: To co očekáváte, od toho patrně dostanete, tak to fungovalo alespoň u mě. PS: Sexy kočka Scarlett Johansson zajisté činí tento film velmi atraktivním ;)).... 25 nejoblíbenější film ( 20.12.2013 ) ??!! Chce sa mi grcať !!!! Takže tak.

• 11.5.2015  17:57

Stále to samé dokola. Pár dobrých hlášek, nabité, dynamické souboje a moji oblíbení marveláci ( až na Hawkeye, Vdovu, Thora, Cptn. Ameriku a možná i Hulka ), takže ve výsledku pouze pěkná videohra. Bohužel né vše co se třpytí je zlato, tohle je nablýskané až až, ale nějaká hlubší kvalita tomu chybí.

• 19.8.2014  17:08

Josh Radnor se snaží umělecky vyjádřit a ten potenciál má, proto mu držím palce a těším se na další jeho projekty, ale pro tentokrát - TojevPohoUžProsímRadšiNe. 50%

• 20.6.2013  02:44

Popiště svůj zážitek jedním slovem: Nenahraditelné, Věčné, Originální, * * * * * Takže tak

• 20.6.2013  02:46
    Bill Hicks: Revelations (TV pořad) (1993)

There is no such a thing as death - It's just a ride. Takže tak.

• 20.6.2013  02:48

Nasrat tolik lidí za 82 minut vyžaduje hodně úsilí, ale pouze Hicks si v tom libuje, ty kokot. Takže tak.

• 1.5.2014  15:43
    Blue - All Rise (hudební videoklip) (2001)

Nemám rád tyhle ''Lunetic'' skupiny sestavené z 4% menšiny, videoklip nic moc, ale refrén je chytlavý a část toho černocha není špatná... Jinak GAY SONG.

• 2.8.2014  01:40

Skvělé, ale vzhledem k ostatním dílům je tento slabší. 70%

• 15.8.2014  03:29

Někdy váhám, jestli si dané hodnocení film, seriál či nějaký pořad opravdu zaslouží a jestli jsem se neunáhlil. Občas mám vnitřní pocit, že jsem byl ovládnut okamžikem a pak mám tendence měnit hodnocení, ale pro tentokrát jsem si zcela jist svým hodnocením. K tomuto se stručně vyjádřit nelze, 'Cause I'm not like everybody else ... And I don't want to live my life like everybody else

• 26.11.2016  22:25
    Californication (TV seriál) (2007)

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi

• 5.11.2016  22:10

Film tak divnej, že i já si připadám normální, což není normální. Stále jsem si říkal, že jakej feťák tohle spáchal, protože to je fakt divný a prostě divný, asi Shia nebyl jedinej, kdo doopravdy dropnul acid kvůli tomuhle. Aspoň ten cast není tak špatnej a chvílema jsem fakt sympatizoval s postavou Dona Chichota, co tu Sam Witwicky vyprázdnil, to jeho nasazení za tím co chce.

• 7.3.2014  01:31
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Milionář, možná jediná soutěž která se mi líbila. Vladimír Čech a hloupí soutěžící, to je Milionář. Všechny tyhle soutěže jsou reality show řízené kreténama pro kretény, ale může sloužit i jako zajímavá QUIZ SHOW. Milionář byl klasika, proto subjektivních 5 hvězd.

• 17.6.2014  04:44

Tohle je pro mě opravdu nečekané překvapení, nezáleží na tom, že herci nejsou zrovna nejsympatičtější a že to jako celek působí trochu ''béčkově'', ale pro mě to byl doopravdový filmový zážitek, který ve mě rozproudil tolik emocí, že nevím co si mám o tom myslet. Takhle jsem se naposledy cítil po zhlédnutí Funny Games USA. No, není divu, v určitých věcech je Cheap Thrills velmi podobný. Jelikož tu nechci nijak spoilerovat, tak bych vynechal další rozklad mého psychického rozpoložení jednotlivými pasážemi v průběhu filmu a doporučoval bych každému aby si tím prošel sám. Tohle je zkouška lidskosti a základních morálních aspektů každého člověka. Co by jsi udělal/a ty ?

• 1.4.2015  04:33

Tohle není žádné sci-fi, vymyšlený příběh, konspirační teorie či čistá paranoa. O Snowdenovi jsem věděl již hodně po prvním ''leaku'', ale tenhle dokument shrnuje vše podstatné a poskytuje veřejnosti lepší obraz o celé problematice. "The Land of the Free and the Home of the Brave" opět ukázal, že se dere k absolutní dominanci v celosvětovém měřítku a schovává se za všechno co lidé považují za demokracii. Tohle není o USA a Rusku a jejich mocenském boji, tohle je o nejvyšším principu bytí v této době, o základním pilíři našeho práva na Zemi, kromě práva na život. Všechny ty čísla mluví za vše a je nemožné uvěřit, jak absurdní jsou a to vše pro „pasivní bezpečnost“ - v téhle formě velmi blízko k silné diktatuře. Přijde mi pošetilé, že se do toho tahá špionáž a konfilkt Ruska a USA. Tohle měl být impulz k masivní reformě moci státu jako autoritě a né směšné výmluvy a ukazování prstem. Věřím, že tomu ještě není konec, protože tohle mělo skončit absolutní revolucí v ohledu důvěry v autority, které spravují naše životy ( Hlavně US občany a lidi se tam nacházející ). Edward Snowden, opravdový hrdina, který odmítl kápi a plášť a ukázal všem, že za naše opravdové demokratické hodnoty by jsme měli bojovat bez strachu a aktivně, protože kdo si je nechá utéct, tak jich není hoden. Jeden člověk, který dokázal změnit svět. Kdo z nás by byl ochoten ztratit vše pro správnou věc ?

• 26.12.2014  23:54

Tak jsem to zkouknul ve 4x zrychlení a zaujala mě vizuální stránka tohoto díla. Jinak nevím, jestli bych těch 150 minut dal :D

• 17.1.2015  16:56

Kolik lidííí musíí zemřííííít, aby Maróna museli zavříííít ... do vězenííí ? ... Odpověď Bartoška + jeden.

• 23.3.2014  14:33
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

Někdy se to povede, někdy ne. Snaha kluků se cení a jako krátké odreagování - proč ne ?

• 5.3.2013  22:28
    Disaster Movie (2008)

THIS MOVIE IS A REALLY DISASTER !!! Lituju těch 90 minut, jež jsem tomuto ''dílu'' věnoval, můj smysl pro dobrý film byl znásilněn a zabit v uličce za pornokinem ošklivým Maďarsko-Rumunským romským transvestitou. BEZ KONDOMU ! Asi tak bych převedl zážitek z tohoto filmu do reálného života. Chaotické, nesmyslné, trapné, urážlivé a nudné. Již holt odzvonilo časům staré, dobré klasické trilogii Bláznivých střel, jenž šla považovat za mistra v oboru parodií, dnes to je pouze úchylné, trapné, dětinské a ani lidem na drogách to nemůže přijít zábavné. Pro tyto chvíle mi hodnocení ''odpad !'', přijde dost nedostačující :). Závěr: 90 minut intenzivního bouchání hlavou do zdi, způsobí stejné psychické následky jako slednutí tohoto filmu. Takže tak.

• 17.12.2014  14:28

4 lidé, kteří se chtěli zabít se rozhodli, že se nezabijí. Ale teď se chci zabít já, protože tohle byla sračka. 35%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7