Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 2.5.2020  17:50
    Nejkrásnější portrét (amatérský film) (1988)

To je Michal Kratejl, to je můj kamarád, on chlastá, on bejval chytrej, teď dělá plavčíka, protože je vyřízenej. Michale netancuj nahej, nech si aspoň slipy. Fakt. Michal to vždycky první vyndá.

• 29.5.2017  22:03
    Supercrooo: Superstar (hudební videoklip) (2005)

Chceš bejt superstar, malá děvko ??!

• 26.1.2017  20:14
    Spojenci (2016)

Brad je zpět aby zabil pár nácků. Na konci jsem brečel jak želva. La Québécoise.

• 26.11.2016  22:25
    Californication (TV seriál) (2007)

Konečně jsem se po 12ti letech, které ovlivnily můj život (že i já to dotáhnu na stovku!) sledováním tohoto majstrpichu našel slova, kterými bych to ohodnotil. Takže pozor. Kouzlo Californication spočívá v 70% v Henkovi a 30% v Peteru Fastovi

• 12.11.2016  00:19

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. PEACE

• 21.8.2016  23:58
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

It's tiiiiiiiime!!! Jeden bomba zápas za druhým, škoda Texeiry, že to dopadlo tak rychle (stejně jak s Aldo vs. MacGr) a škoda Homasiho. A Main event of the night ? Jestli tohle nebyl zápas na remízu, tak co potom ? Oba dva si to zasloužili, ale že by jeden víc ? Za mě možná o fous Diaz... It's a fucking trilogy, MOTHERFUCKERS !

• 20.8.2016  00:27
    Rihanna - Bitch Better Have My Money (hudební videoklip) (2015)

''Turn up to Rihanna while the whole club fuckiiin wasted!''

• 11.2.2016  00:20
    Haades: Home Office (hudební videoklip) (2013)

Fetuju víc než fetovali voni vloni!

• 16.1.2016  21:33

Ze začátku příjemný film, který je již z počátku velmi zajímavý svým záhadnem, ale až druhá polovina ukáže svou pravou tvář, která si zaslouží plný počet. Tohle sedělo Blake Lively na tělo, nevinná, milá a sympatická tvář, která v sobě cosi skrývá. Ford se zde taky našel. Nic přeslazeného, do děje to vtáhne snad každého :-). PS: Neuvěřitelný, jak „mladej Harrison Ford“ je podobnej gestikulací a hlasem skutečnému. PS-2: Na 5* to není, ale fakt se mi to líbilo. 85%

• 9.1.2016  21:30

Ještě bílej Separ.

• 23.12.2015  16:58
    Pořád jenom hate 2 (hudební videoklip) (2015)

V obchodu si vždy o Mattonku otírám zadek!

• 26.10.2015  21:56

Film s velkolepou atmosférou a uvěřitelností. Audio-vizuální epičnost, která si zaslouží nejednoho Oscara. Skvělé a originální. Nevím, komu z nich bych dal Oscara dřív. PS: Viděno v kině; 2x.

• 5.10.2015  15:09
    Kodaline - High Hopes (hudební videoklip) (2012)

Písnička, která sloupne tu mužnou, chlapáckou slupku i z takového bouráka jako já ( haha :D ). Brečel jsem u toho 4x :(.. Davos je kumpán.

• 16.9.2015  17:02
    4D feat. Ego - Lovecke (hudební videoklip) (2014)

Další z řady songů o ničem bez jakékoliv hodnoty, ale hlavní je že hudba pobaví..

• 16.9.2015  16:57
    Aless - Iné hodnoty (hudební videoklip) (2015)

16ti letá si to vyndavá víc jak u nás jakkákoliv škeble, Česko v piči, Slovensko 1:0

• 16.9.2015  16:56
    Ego X Thomas Fronix - Oberám ťa o čas (hudební videoklip) (2015)

Extrémní videoklip a celkově varlervoucí pecka.

• 23.8.2015  23:34

Keď taková cigánská trádovačka rozproudí krev v takovym sněhovým gádžovi jako já, tak si to zaslouží 5 hvězd :D

• 18.8.2015  02:09

Soudruzi a Kovbojové bok po boku proti podlým Italům ( Jaká to krásná představa ). Egem nabité 2 hodiny úžásně natočeného retro šlágru, kde jediné o co jde je, kdo odejde z každé scény jako větší frajer. Tak nebuďte žaludi a skočte na to do kina, protože tohle si zaslouží být dobře proplaceno, bratři, sestry a soudruzi. Akorát ten název trošku dojebali, kolotočári. A jako fakt sexy buchty, brácho, sexy buchty, brácho ! Team Winklevoss !!!

• 7.8.2015  16:31
    Eminem - My Name Is (hudební videoklip) (1999)

čika čika čika čika slim šejdy

• 19.7.2015  15:00

Lekce zodpovědnosti za volantem pro mladé lidi. Kačka to zajebala dobro, Milda ThorŠtajnerů se tam vzal bůh ví kde a Chámez Kouleóne to zničil. „Noha na plynu v protisměru ,sejmu srnu, sejmu bábu. Piju vodku, jedu pilu, nezastavíš mě, fízle. Neminu jedinou stopku, za jízdy chlastám vodku, dávám svý holce facku, nedodržuju odstup. Bezpečnostní pás nemám zapnutý, světla vypnutý, jsem vyšinutý“

• 19.7.2015  14:11
    Hip Hop Žije - #27 (hudební videoklip) (2015)

Separkov rap je tak tlstý, že má po bokoch strie; Otis má v rape černý pás jako v karate; Decko čaká tvoje ruky hore, vysvědčení už nezměníš, tak ber stan a lóóve; Majself ide bang bang, jebe gangbang a posílá mega big up; Supa Stát pred tým davom je tak DOOOPE. Narábám s tým hlasom ako s GUNom; Hip hop žijeee a EGO to vieee; Wlado518 mrdá všechny vaše žabo-myšo-kryso dětský beats; Všetci vedia, že tento rok rozjebe pravý MOMO „Rival“, 2 dny na slnku a bude z tebe Neymar, tak ber dres Barcelony a jdi na bar!; Danosť bude horet, že po něm zůstane jen popol; Elpe chce abys zdvihl ruce do vzduchu a zajebal že hip hop žije, protože 2 dny se tu jenom tancuje, opaluje a pije PS: Bude teplo, tak si nezapomeň vzít ventilátor.; Paulie Harant nabíhá do vřavy lidí jako primitiv, tak pomeee.; Hip hop žije jako IDEA a číslo 5!; Pravda, lež, láska, nenávist, DNA je rád, že je součástí této hry; Tono S chce vědět, jestli nežijete jen 2 dny do roka; Rebel ti vraví, že nemáme moře, ale máme pláž!; Vypálený pražský prevít Indy má na ruce pásku, před sebou dav a za sebou plot. #Andre1000LetStár; Jay Diesel a nejsilnější hudební styl našich zemí #StayDebil; Všaďe sú mantinely a Moe je Charlie Hebdo; Delik: Všetko čo mám - moje slovo, moje gule, moje rýmy, bro. Cítiš to ? Tu iskru, ten plameň ? #HudbaJeLáska; Dame říká, že je tu tolko rapu, že sa dogrcáš aj bez piva. PS: Pri jazere vyfajči ťa opitá piča.; Spirit versus celý svet až kým ho nedobyje.#DvaNulaPäťnásť; WIIIIICH ZAJEBAAAL

• 4.7.2015  17:14
    Kořen všeho zla? (TV film) (2006)

Prostě a jasně řečeno, proč je absurdní věřit v náboženství ( né duchovno ), které během tisíců let vštípilo do hlav spousty lidí největší lež v historii lidstva. Podstatné je, že se tomu říká víru, protože prostě věříš ve své niterné pocity. Přirovnal bych to k lidem sázejícím Sportku, každý má ten niterný pocit, tu víru v to, že ta výhra existuje a že bude jeho, každý jsme toho součástí, ale každý vyjde s prázdnou. Zde bych parafrázoval George Carlina: „Řekněte lidem, že existuje někdo, kdo stvořil nás a vše co známe a že se mu všichni zodpovídáme a že drží ruku nad našimi osudy a lidé tomu budou věřit. Řekněte lidem, že lavička je čerstvě natřena a všichni si pro jistotu šáhnou, aby tomu věřili “.... 1000x opakovaná lež se stává pravdou, 1000x opakovaná lež po tisíce let se zakoření a není lehko se této duševní nákazy zbavit. PS: Člověk nemusí mít nějaká přikázání, aby se nechoval jako kokot, nekradl, nesouložil sousedovu manželku/dceru, nezabil atd..

• 14.6.2015  00:56
    Fargo (TV seriál) (2014)

„...svet je chladný a cynický ako Fargo...“ Snad nejlepší ''Main Theme'' vůbec.

• 4.5.2015  18:29
    Separ - Viem (hudební videoklip) (2014)

„Na ľavej prsteň čo nezničí Mordor,...“

• 28.4.2015  20:44
    Ego - Nezávislost (hudební videoklip) (2015)

Když se člověk chce odpoutat od každodenního života, tak ho hudba odnese pryč, ač má nějaké poslání či ne, a v tu chvíli je člověk nezávislý.

• 1.4.2015  04:33

Tohle není žádné sci-fi, vymyšlený příběh, konspirační teorie či čistá paranoa. O Snowdenovi jsem věděl již hodně po prvním ''leaku'', ale tenhle dokument shrnuje vše podstatné a poskytuje veřejnosti lepší obraz o celé problematice. "The Land of the Free and the Home of the Brave" opět ukázal, že se dere k absolutní dominanci v celosvětovém měřítku a schovává se za všechno co lidé považují za demokracii. Tohle není o USA a Rusku a jejich mocenském boji, tohle je o nejvyšším principu bytí v této době, o základním pilíři našeho práva na Zemi, kromě práva na život. Všechny ty čísla mluví za vše a je nemožné uvěřit, jak absurdní jsou a to vše pro „pasivní bezpečnost“ - v téhle formě velmi blízko k silné diktatuře. Přijde mi pošetilé, že se do toho tahá špionáž a konfilkt Ruska a USA. Tohle měl být impulz k masivní reformě moci státu jako autoritě a né směšné výmluvy a ukazování prstem. Věřím, že tomu ještě není konec, protože tohle mělo skončit absolutní revolucí v ohledu důvěry v autority, které spravují naše životy ( Hlavně US občany a lidi se tam nacházející ). Edward Snowden, opravdový hrdina, který odmítl kápi a plášť a ukázal všem, že za naše opravdové demokratické hodnoty by jsme měli bojovat bez strachu a aktivně, protože kdo si je nechá utéct, tak jich není hoden. Jeden člověk, který dokázal změnit svět. Kdo z nás by byl ochoten ztratit vše pro správnou věc ?

• 4.3.2015  22:13

Naprosto bezvadný film, kterému bych se nebál dát 4-5 hvězd, ale míra propagandy je tak odstrašující, až se mi zcvrkl pytlík do velikosti olivy. Všichni kdo si zjistí, kdo ve skutečnosti Chris „Zmrd“ Kyle je, ví, že to žádný hrdina nebyl. Beze sporu se jednalo o jednoho z nejlepších vojáků, ale toť vše. Clint Zmrdwood je prostě prolezlý tím přehnaným US patriotismem, ale když to vezmeme jako příběh z paralelního vesmíru, kde američané „hájí“ demokracii a svobodu, tak je to fakt TOP film. Takže 4*, 90%, ale bohužel mi to srdce nedovolí. PS: (o 2 hodiny později) Mrdat to, dávám plnej počet, ale jen pro film a pro oscarového Bradleyho. S realitou to nic společného nemá. Bradley, Bradley, Bradley !

• 4.3.2015  00:28
    Ice Cube - Sasquatch (hudební videoklip) (2013)

Ice Kuba je ten pravej ghetto nigga bitch ass gangbang fisting mastah. Na to, že jsem ho dlouho neposloucham, jou, jou, biatch, tak se koukám, že dokáže udělat takovou pecku a boží Horrorcore videoklip. Za pět, mad'fakah' !

• 17.1.2015  16:56

Kolik lidííí musíí zemřííííít, aby Maróna museli zavříííít ... do vězenííí ? ... Odpověď Bartoška + jeden.

• 14.1.2015  12:35
    Eminem - Rap God (hudební videoklip) (2013)

Eminem má právo na to poplácat sám sebe přes záda, něco dokázal a v rapu je prostě na té největší úrovni. „Rap God“ je docela výstižný název... A ten double-time.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7