Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 31.5.2017  18:05
    UFC 210: Cormier vs. Johnson 2 (TV pořad) (2017)

I got moneyyy championship belt whatzuuuuup

• 26.10.2016  22:03

Je to hukot bzukot vidět Cumberbitche jako superhera, moc vtipné, libozvučné a pro oka vás smrtelníků i dechberoucí. Tohle vše pohltilo hlubší nápad a po jedné zběsilé šoustačce vás odkoplo. Takže humor top, až jsem se za hemeroidy popadal, vizuálně to bylo uplně v pořádku!! a prostě to kouzlo Cumberwitche. Jinak dost průměrný. Palec hore za zmínění Drakea a M&Ma...

• 12.11.2016  00:19

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. PEACE

• 12.1.2017  23:10

Tak tohle se vydařilo. Odvážím se říct, že jsem se v kině takhle hooodně dlouho nenasmál a to není dlouho, co jsem viděl jednoho tlustoprda, kterej šel s popkornem a pitím a poslal tam pěknou rybičku ze schodů. Blbeček. Několikrát ve mě dřímal pocit, kdy to tam Walter White vybalí pěkně po Heisenbergovsku. Každopádně Franco pobavil a až na slabší poslední třetinu filmu to bylo perfektní. Bylo to tak dobré, že i když poblíž mě seděla velice svůdná dívka, která mi dělala neplechu (Tam dole), tak jsem stále dokázal film vnímat. Takže s tvrdym klackem dávám krásných 90% tomuhle motherfuckin filmu. okay ?

• 26.1.2017  20:14
    Spojenci (2016)

Brad je zpět aby zabil pár nácků. Na konci jsem brečel jak želva. La Québécoise.

• 21.8.2016  23:58
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

It's tiiiiiiiime!!! Jeden bomba zápas za druhým, škoda Texeiry, že to dopadlo tak rychle (stejně jak s Aldo vs. MacGr) a škoda Homasiho. A Main event of the night ? Jestli tohle nebyl zápas na remízu, tak co potom ? Oba dva si to zasloužili, ale že by jeden víc ? Za mě možná o fous Diaz... It's a fucking trilogy, MOTHERFUCKERS !

• 16.9.2015  16:57
    Aless - Iné hodnoty (hudební videoklip) (2015)

16ti letá si to vyndavá víc jak u nás jakkákoliv škeble, Česko v piči, Slovensko 1:0

• 22.12.2015  13:33
    Aloha (2015)

Velice průměrný film, se skvělým obsazením a báječnou lokací. Je to příjemné, místy vtipné, ale že by šla cítit nějaká energie a dynamika mezi Bradleym a Emmou, to jsem já nezaznamenal. Už jen kvůli obsazení to stojí za to vidět. Tákže 70%. Fuck her right in the pussy !

• 11.5.2015  17:57

Stále to samé dokola. Pár dobrých hlášek, nabité, dynamické souboje a moji oblíbení marveláci ( až na Hawkeye, Vdovu, Thora, Cptn. Ameriku a možná i Hulka ), takže ve výsledku pouze pěkná videohra. Bohužel né vše co se třpytí je zlato, tohle je nablýskané až až, ale nějaká hlubší kvalita tomu chybí.

• 28.4.2015  20:44
    Ego - Nezávislost (hudební videoklip) (2015)

Když se člověk chce odpoutat od každodenního života, tak ho hudba odnese pryč, ač má nějaké poslání či ne, a v tu chvíli je člověk nezávislý.

• 16.9.2015  16:56
    Ego X Thomas Fronix - Oberám ťa o čas (hudební videoklip) (2015)

Extrémní videoklip a celkově varlervoucí pecka.

• 19.7.2015  14:11
    Hip Hop Žije - #27 (hudební videoklip) (2015)

Separkov rap je tak tlstý, že má po bokoch strie; Otis má v rape černý pás jako v karate; Decko čaká tvoje ruky hore, vysvědčení už nezměníš, tak ber stan a lóóve; Majself ide bang bang, jebe gangbang a posílá mega big up; Supa Stát pred tým davom je tak DOOOPE. Narábám s tým hlasom ako s GUNom; Hip hop žijeee a EGO to vieee; Wlado518 mrdá všechny vaše žabo-myšo-kryso dětský beats; Všetci vedia, že tento rok rozjebe pravý MOMO „Rival“, 2 dny na slnku a bude z tebe Neymar, tak ber dres Barcelony a jdi na bar!; Danosť bude horet, že po něm zůstane jen popol; Elpe chce abys zdvihl ruce do vzduchu a zajebal že hip hop žije, protože 2 dny se tu jenom tancuje, opaluje a pije PS: Bude teplo, tak si nezapomeň vzít ventilátor.; Paulie Harant nabíhá do vřavy lidí jako primitiv, tak pomeee.; Hip hop žije jako IDEA a číslo 5!; Pravda, lež, láska, nenávist, DNA je rád, že je součástí této hry; Tono S chce vědět, jestli nežijete jen 2 dny do roka; Rebel ti vraví, že nemáme moře, ale máme pláž!; Vypálený pražský prevít Indy má na ruce pásku, před sebou dav a za sebou plot. #Andre1000LetStár; Jay Diesel a nejsilnější hudební styl našich zemí #StayDebil; Všaďe sú mantinely a Moe je Charlie Hebdo; Delik: Všetko čo mám - moje slovo, moje gule, moje rýmy, bro. Cítiš to ? Tu iskru, ten plameň ? #HudbaJeLáska; Dame říká, že je tu tolko rapu, že sa dogrcáš aj bez piva. PS: Pri jazere vyfajči ťa opitá piča.; Spirit versus celý svet až kým ho nedobyje.#DvaNulaPäťnásť; WIIIIICH ZAJEBAAAL

• 27.8.2015  21:53
    Hitman: Agent 47 (2015)

Vencův slovník naučný by definoval tento film jako „kolosální píčovinu“. Jediné co vychytali je brutalita a protagonista, jinak to stojí za bobek a lolek. Všechno je špatně, ani náznak nějakých emocí, že bych se cítil vtažen do děje. Tohle prostě dojebali, kolotočáry. Dávám jednu hvězdu za jednu vyklouzlou, k pocumlání tvarovanou, bradavku.

• 17.4.2015  12:03
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Jediné na co se tu dá dívat je ta roštěnka, která ani kozy neukáže a číslo na ní taky nedaj. Takže pěkně na pizdu tahle trapárna.

• 4.6.2015  00:07
    Kmeny - Straight edge (E13) (epizoda) (2015)

Nevím co je zde více šílené, jestli názory těch lidí, kteří si absolutně protiřečí nebo jak se dá za krásných dlouhých 26 minut říct informací, které by se vešli do minutového videa.

• 18.8.2015  02:09

Soudruzi a Kovbojové bok po boku proti podlým Italům ( Jaká to krásná představa ). Egem nabité 2 hodiny úžásně natočeného retro šlágru, kde jediné o co jde je, kdo odejde z každé scény jako větší frajer. Tak nebuďte žaludi a skočte na to do kina, protože tohle si zaslouží být dobře proplaceno, bratři, sestry a soudruzi. Akorát ten název trošku dojebali, kolotočári. A jako fakt sexy buchty, brácho, sexy buchty, brácho ! Team Winklevoss !!!

• 16.1.2016  18:44

Méně vnucující se verze ''Friends with Benefits''. Romantická komedie lehce nad průměrem, kterou táhne skvělá dvojice, ale nic mimořádného to není, jen ten samý příběh verze Sudeikise a Alison Brie. 70% PS: Dirty DJ mě fakt pobavil, haha

• 21.3.2015  14:44
    Muž hledá ženu (TV seriál) (2015)

Zrovna zde mě mrzí, že seriál tohoto charakteru si neudržel svojí úroveň jako v počátečních dílech. Začalo to opravdu na 5 hvězd a skončilo na dvou a docela to zamrzí, jelikož tohle mi zde na světě chybělo, něco pro nás zkrachovalé, drogami nasáté, duševně zdevastované, schizofreně postihlé a masturbací posedlé jedince. Ačkoliv je to pro prostého člověka bez daru, jímž je vada na duši, jež tě vyčleňuje ze stádovitosti, bizarní a hloupé, tak v každém díle se ukrývají každodenní patálie, které nás provázejí na naší životní pouti.

• 2.7.2015  19:40
    Méďa 2 (2015)

Seth MacZmrd Farlane je fakt kus kokota. To jen na úvod. Dvojka je opravdu povedené, až i vykutálené pokračování jedničky, kdy se sprostými výrazy jako kokot, kurva, čurák, mrdka a černý péra opravdu nešetří. Nesmát se opravdu nešlo, ale když se napijeme toho pomyslného kalichu hořkosti, tak zjistíme, že ten idiot to vydebilil o několik opravdu postradatelných částí a klidně to mohlo mít stopáž kratší o 26%, jelikož přesně těchto zbytečných 26%, jako můj život, srazilo tomuto veledílu hodnocení alespoň o 1/5, né-li o 20%. PS: Vygooglil bych si proč už tam nehraje ta kavkazská mrcha, ale google mi furt cpe nějaký černý péra. Takže tak 75%

• 23.12.2015  16:58
    Pořád jenom hate 2 (hudební videoklip) (2015)

V obchodu si vždy o Mattonku otírám zadek!

• 15.1.2016  23:36

Leonardo Grylls - Ultimate Survivor. Výborně natočené, pastva pro oči. Autentičnost bije do očí a chvílema mi bylo až zima a to proto, že chodím do kina NAHÝ a že jsem s Leoem soucítil. Avšak film sám o sobě mě nějak nevzal. Oskarová předpověď: Tom Hardy dostane oskara a Leo ne a kvůli tomu se odehraje stejný scénář jako na konci filmu. ''You took my Oscar, you cunt !''.. Fakt, Tom si ho zaslouží a Leo zůstane navždy hvězda Zlatých Glóbů. 73% PS: Dal bych 3*, ale oni se tak snažili a jsou to dříči.... Zaslouží si to.

• 20.8.2016  00:27
    Rihanna - Bitch Better Have My Money (hudební videoklip) (2015)

''Turn up to Rihanna while the whole club fuckiiin wasted!''

• 27.4.2015  00:24

Skvělej akčňák, kterej je tak stupidní a plnej cliché, že bych z toho blil duhu. Co se týče akce, tak paráda, ale nemusí to zase mít přes 2 hodiny(kurva!). Ale jelikož jsem člověk se srdcem plným lásky a žádným cholesterolem (tím špatným), tak ten konec mě dostal. Long story short: Přišel jsem, čuměl jsem, brečel jsem, odešel jsem.

• 26.10.2015  21:56

Film s velkolepou atmosférou a uvěřitelností. Audio-vizuální epičnost, která si zaslouží nejednoho Oscara. Skvělé a originální. Nevím, komu z nich bych dal Oscara dřív. PS: Viděno v kině; 2x.

• 17.12.2015  03:00

Sračka. Použitelných cca 30 minut. Nestát se té jedné ohromné věci, kdy bylo jasné co se stane, dám 1*. Nebýt to Star Wars, ale - Sračka: Hvězdný Průser aneb jdi do piči Star Wars, tak dám odpad!... George to vystihl když řekl: "I’ve left pretty explicit instructions for there not to be any more features. There will definitely be no Episodes VII-IX. That’s because there isn’t any story. I mean, I never thought of anything! And now there have been novels about the events after Episode IV, which isn’t at all what I would have done with it. The Star Wars story is really the tragedy of Darth Vader. That is the story. Once Vader dies, he doesn’t come back to life, the Emperor doesn’t get cloned and Luke doesn’t get married …"

• 23.2.2015  06:17
    The 87th Annual Academy Awards (TV pořad) (2015)

Letošní předávání oscarů bylo příliš mdlé ve srovnání s minulým rokem a to nelze Neilovi nic vytknout. Takže nic moc show, ale s výsledky jsem víceméně spokojen. A měli by se vysrat na kecy typu Patricie, Selma a podobně. A ještě žádám satisfakci za nedoceněnou Gone Girl.

• 16.1.2016  21:33

Ze začátku příjemný film, který je již z počátku velmi zajímavý svým záhadnem, ale až druhá polovina ukáže svou pravou tvář, která si zaslouží plný počet. Tohle sedělo Blake Lively na tělo, nevinná, milá a sympatická tvář, která v sobě cosi skrývá. Ford se zde taky našel. Nic přeslazeného, do děje to vtáhne snad každého :-). PS: Neuvěřitelný, jak „mladej Harrison Ford“ je podobnej gestikulací a hlasem skutečnému. PS-2: Na 5* to není, ale fakt se mi to líbilo. 85%

• 31.3.2014  00:45

Zážitek z kina výborný, zbytečné hledat v tomhle filmu něco víc, zde nejde o nic jiného než o boj a krev a s tímhle cílem to chalani splnili opravdu dobře, samozřejmě je to o něčem jiném než původních 300, ale srovnávání bych se vyhnul, jinak by nových 300 nedopadlo moc dobře. 300 je heroický masakr o zkreslené historické legendě, která chce uspokojit divákovu krutost a primitivní, plazí mozek, který má jedinný cíl - přežít !

• 16.9.2015  17:02
    4D feat. Ego - Lovecke (hudební videoklip) (2014)

Další z řady songů o ničem bez jakékoliv hodnoty, ale hlavní je že hudba pobaví..

• 4.3.2015  22:13

Naprosto bezvadný film, kterému bych se nebál dát 4-5 hvězd, ale míra propagandy je tak odstrašující, až se mi zcvrkl pytlík do velikosti olivy. Všichni kdo si zjistí, kdo ve skutečnosti Chris „Zmrd“ Kyle je, ví, že to žádný hrdina nebyl. Beze sporu se jednalo o jednoho z nejlepších vojáků, ale toť vše. Clint Zmrdwood je prostě prolezlý tím přehnaným US patriotismem, ale když to vezmeme jako příběh z paralelního vesmíru, kde američané „hájí“ demokracii a svobodu, tak je to fakt TOP film. Takže 4*, 90%, ale bohužel mi to srdce nedovolí. PS: (o 2 hodiny později) Mrdat to, dávám plnej počet, ale jen pro film a pro oscarového Bradleyho. S realitou to nic společného nemá. Bradley, Bradley, Bradley !

<< předchozí 1 2 3 4 6 7