Henk123

Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

• 7.8.2015  16:31
    Eminem - My Name Is (hudební videoklip) (1999)

čika čika čika čika slim šejdy

• 19.7.2015  15:00

Lekce zodpovědnosti za volantem pro mladé lidi. Kačka to zajebala dobro, Milda ThorŠtajnerů se tam vzal bůh ví kde a Chámez Kouleóne to zničil. „Noha na plynu v protisměru ,sejmu srnu, sejmu bábu. Piju vodku, jedu pilu, nezastavíš mě, fízle. Neminu jedinou stopku, za jízdy chlastám vodku, dávám svý holce facku, nedodržuju odstup. Bezpečnostní pás nemám zapnutý, světla vypnutý, jsem vyšinutý“

• 19.7.2015  14:11
    Hip Hop Žije - #27 (hudební videoklip) (2015)

Separkov rap je tak tlstý, že má po bokoch strie; Otis má v rape černý pás jako v karate; Decko čaká tvoje ruky hore, vysvědčení už nezměníš, tak ber stan a lóóve; Majself ide bang bang, jebe gangbang a posílá mega big up; Supa Stát pred tým davom je tak DOOOPE. Narábám s tým hlasom ako s GUNom; Hip hop žijeee a EGO to vieee; Wlado518 mrdá všechny vaše žabo-myšo-kryso dětský beats; Všetci vedia, že tento rok rozjebe pravý MOMO „Rival“, 2 dny na slnku a bude z tebe Neymar, tak ber dres Barcelony a jdi na bar!; Danosť bude horet, že po něm zůstane jen popol; Elpe chce abys zdvihl ruce do vzduchu a zajebal že hip hop žije, protože 2 dny se tu jenom tancuje, opaluje a pije PS: Bude teplo, tak si nezapomeň vzít ventilátor.; Paulie Harant nabíhá do vřavy lidí jako primitiv, tak pomeee.; Hip hop žije jako IDEA a číslo 5!; Pravda, lež, láska, nenávist, DNA je rád, že je součástí této hry; Tono S chce vědět, jestli nežijete jen 2 dny do roka; Rebel ti vraví, že nemáme moře, ale máme pláž!; Vypálený pražský prevít Indy má na ruce pásku, před sebou dav a za sebou plot. #Andre1000LetStár; Jay Diesel a nejsilnější hudební styl našich zemí #StayDebil; Všaďe sú mantinely a Moe je Charlie Hebdo; Delik: Všetko čo mám - moje slovo, moje gule, moje rýmy, bro. Cítiš to ? Tu iskru, ten plameň ? #HudbaJeLáska; Dame říká, že je tu tolko rapu, že sa dogrcáš aj bez piva. PS: Pri jazere vyfajči ťa opitá piča.; Spirit versus celý svet až kým ho nedobyje.#DvaNulaPäťnásť; WIIIIICH ZAJEBAAAL

• 4.7.2015  17:14
    Kořen všeho zla? (TV film) (2006)

Prostě a jasně řečeno, proč je absurdní věřit v náboženství ( né duchovno ), které během tisíců let vštípilo do hlav spousty lidí největší lež v historii lidstva. Podstatné je, že se tomu říká víru, protože prostě věříš ve své niterné pocity. Přirovnal bych to k lidem sázejícím Sportku, každý má ten niterný pocit, tu víru v to, že ta výhra existuje a že bude jeho, každý jsme toho součástí, ale každý vyjde s prázdnou. Zde bych parafrázoval George Carlina: „Řekněte lidem, že existuje někdo, kdo stvořil nás a vše co známe a že se mu všichni zodpovídáme a že drží ruku nad našimi osudy a lidé tomu budou věřit. Řekněte lidem, že lavička je čerstvě natřena a všichni si pro jistotu šáhnou, aby tomu věřili “.... 1000x opakovaná lež se stává pravdou, 1000x opakovaná lež po tisíce let se zakoření a není lehko se této duševní nákazy zbavit. PS: Člověk nemusí mít nějaká přikázání, aby se nechoval jako kokot, nekradl, nesouložil sousedovu manželku/dceru, nezabil atd..

• 2.7.2015  19:40
    Méďa 2 (2015)

Seth MacZmrd Farlane je fakt kus kokota. To jen na úvod. Dvojka je opravdu povedené, až i vykutálené pokračování jedničky, kdy se sprostými výrazy jako kokot, kurva, čurák, mrdka a černý péra opravdu nešetří. Nesmát se opravdu nešlo, ale když se napijeme toho pomyslného kalichu hořkosti, tak zjistíme, že ten idiot to vydebilil o několik opravdu postradatelných částí a klidně to mohlo mít stopáž kratší o 26%, jelikož přesně těchto zbytečných 26%, jako můj život, srazilo tomuto veledílu hodnocení alespoň o 1/5, né-li o 20%. PS: Vygooglil bych si proč už tam nehraje ta kavkazská mrcha, ale google mi furt cpe nějaký černý péra. Takže tak 75%

• 14.6.2015  00:56
    Fargo (TV seriál) (2014)

„...svet je chladný a cynický ako Fargo...“ Snad nejlepší ''Main Theme'' vůbec.

• 4.6.2015  03:54

Začalo to tak pěkně a skončilo to tak příšerně, škoda zničit něco, co vypadalo tak nadějně. Přesto zajímavé vidět Seanna v takové roli.

• 4.6.2015  00:07
    Kmeny - Straight edge (E13) (epizoda) (2015)

Nevím co je zde více šílené, jestli názory těch lidí, kteří si absolutně protiřečí nebo jak se dá za krásných dlouhých 26 minut říct informací, které by se vešli do minutového videa.

• 15.5.2015  23:55
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Jeden z těch zajímavých politických pořadů, kde cenzura není na takové úrovni jak jinde. Bohužel témata jsou kolikrát stupidní a závažné věci nedostávají prostor a když dostanou, tak většinou 60 minut je krátká doma pro 6 lidí a publikum. Jílková se snaží být profesionálkou a držet si neutralitu, ale né teda vždy se jí to podaří a o kritice ČT raději mluvit nebudu. Kdyby dali prostor více zahraniční politice, politicko-ekonomickému dění a další důležitým témám a dali jim i více než jeden díl, informační hodnota a kvalita by vysoce stoupla. Další bohužel je, že jakmile se rozebírají citlivá témata, tak je z toho chaos, chtělo by to přehodnotit systém, kterým to funguje. Někdy i vybírání hostů není uplně košér, ale rozhodně je to jeden z mála koukatelných pořadů. Takže prostě kdybych to měl na starost já, tak by to bylo lepší kurvafix.

• 14.5.2015  16:43
    Presento - Dokedy?! (hudební videoklip) (2014)

Text: 5*, Hudba: 1*

• 11.5.2015  17:57

Stále to samé dokola. Pár dobrých hlášek, nabité, dynamické souboje a moji oblíbení marveláci ( až na Hawkeye, Vdovu, Thora, Cptn. Ameriku a možná i Hulka ), takže ve výsledku pouze pěkná videohra. Bohužel né vše co se třpytí je zlato, tohle je nablýskané až až, ale nějaká hlubší kvalita tomu chybí.

• 4.5.2015  18:29
    Separ - Viem (hudební videoklip) (2014)

„Na ľavej prsteň čo nezničí Mordor,...“

• 3.5.2015  15:07
    Hozier: Take Me to Church (hudební videoklip) (2013)

Písnička výborná, klip odpad!. A nad textem raději také moc nepřemýšlet. Ale hudebně je to skvost.

• 28.4.2015  20:44
    Ego - Nezávislost (hudební videoklip) (2015)

Když se člověk chce odpoutat od každodenního života, tak ho hudba odnese pryč, ač má nějaké poslání či ne, a v tu chvíli je člověk nezávislý.

• 27.4.2015  00:24

Skvělej akčňák, kterej je tak stupidní a plnej cliché, že bych z toho blil duhu. Co se týče akce, tak paráda, ale nemusí to zase mít přes 2 hodiny(kurva!). Ale jelikož jsem člověk se srdcem plným lásky a žádným cholesterolem (tím špatným), tak ten konec mě dostal. Long story short: Přišel jsem, čuměl jsem, brečel jsem, odešel jsem.

• 18.4.2015  02:49
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

In loving memory of aSoIaF.

• 17.4.2015  12:03
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Jediné na co se tu dá dívat je ta roštěnka, která ani kozy neukáže a číslo na ní taky nedaj. Takže pěkně na pizdu tahle trapárna.

• 3.4.2015  04:18

Tak tohle na mě nějak nezabralo, dalo mi co proto, abych to pozorně sledoval. Přijde mi to trochu „nijaké“, jen takové potulování se v atmosféře, která není příliš příjemná, ale spíše zoufalá a šedá. No, ale jelikož je toto první díl, tak to třeba ve mě mělo nechat takový dojem. Není to opravdu nijak zlé, ale na druhou stranu tu také necítím žádnou motivaci k tomu to hodnotit kladněji. Asi po půl hodině mě napadlo, že by bylo skvělé, kdyby to celé dostal do rukou Fincher a udělal to trochu komplexnější a možná o pár minut to natáhl. No, není to v hroší řiti, když začnu vést rozhovor s mým druhým já o tom, proč se raději nepodivám na Zmizelou ? Každopádně Chámes McAvoj je dobrej rošťák a tu zrzku bych rád viděl na čtyřech, takže jsem opravdu zvědav, jak to bude pokračovat dál, což jak si uvědomuji je docela dobrá zpráva, že to ve mě vyvolalo pocit zvědavosti. JEHO bych zatím hodnotil na 50%, ale pravděpodobně hodnocení změním, až zhlédnu všechny 3 části a udělám si obrázek o tomto dílu jako o celku. FUCK HER RIGHT IN THE PUSSY !

• 1.4.2015  04:33

Tohle není žádné sci-fi, vymyšlený příběh, konspirační teorie či čistá paranoa. O Snowdenovi jsem věděl již hodně po prvním ''leaku'', ale tenhle dokument shrnuje vše podstatné a poskytuje veřejnosti lepší obraz o celé problematice. "The Land of the Free and the Home of the Brave" opět ukázal, že se dere k absolutní dominanci v celosvětovém měřítku a schovává se za všechno co lidé považují za demokracii. Tohle není o USA a Rusku a jejich mocenském boji, tohle je o nejvyšším principu bytí v této době, o základním pilíři našeho práva na Zemi, kromě práva na život. Všechny ty čísla mluví za vše a je nemožné uvěřit, jak absurdní jsou a to vše pro „pasivní bezpečnost“ - v téhle formě velmi blízko k silné diktatuře. Přijde mi pošetilé, že se do toho tahá špionáž a konfilkt Ruska a USA. Tohle měl být impulz k masivní reformě moci státu jako autoritě a né směšné výmluvy a ukazování prstem. Věřím, že tomu ještě není konec, protože tohle mělo skončit absolutní revolucí v ohledu důvěry v autority, které spravují naše životy ( Hlavně US občany a lidi se tam nacházející ). Edward Snowden, opravdový hrdina, který odmítl kápi a plášť a ukázal všem, že za naše opravdové demokratické hodnoty by jsme měli bojovat bez strachu a aktivně, protože kdo si je nechá utéct, tak jich není hoden. Jeden člověk, který dokázal změnit svět. Kdo z nás by byl ochoten ztratit vše pro správnou věc ?

• 21.3.2015  14:44
    Muž hledá ženu (TV seriál) (2015)

Zrovna zde mě mrzí, že seriál tohoto charakteru si neudržel svojí úroveň jako v počátečních dílech. Začalo to opravdu na 5 hvězd a skončilo na dvou a docela to zamrzí, jelikož tohle mi zde na světě chybělo, něco pro nás zkrachovalé, drogami nasáté, duševně zdevastované, schizofreně postihlé a masturbací posedlé jedince. Ačkoliv je to pro prostého člověka bez daru, jímž je vada na duši, jež tě vyčleňuje ze stádovitosti, bizarní a hloupé, tak v každém díle se ukrývají každodenní patálie, které nás provázejí na naší životní pouti.

• 18.3.2015  15:38
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Ačkoliv to podle mnohých nemá moc společného s knihou Stývna Krále, tak první série byla spektakulární, Dean Norris otočil od Breaking Bad k temné straně síly a skvěle to pozmrdil. Mike Vogel, sympatická neutrální postava, která se musí zalíbit každému, až na svou buži-buži přezdívku. A pak tu máme krotitelku pánských erekcí Britt Robertekson a tu zrzavou rajdu. Již od začátku jsem se modlil ať to dají spolu dohromady a tím pozvednou akcie kapesníkového průmyslu, hlavním sponzorem pornoprůmyslu. Takže doposud za 5 hvězd, show skvělá, příběh napínavý, ale málo hororové a pak v tu chvíli všem vymrdalo v hlavě a rozhodli se, že z toho udělají velkolepou sračku, která nedává smysl a když už nastal konec té „špatné série“, tak jako kopanec do koulí přišel na scénu další Cliffhanger ve stylu nezvaného kamaráda s kterým nikdo nechce jít na pivo, ale on se stejnak ukáže. ( Vím o čem mluvím, protože ten člověk jsem já ) No, Stývn to pořádně dosral, že tohle dopustil, přidávám ho na svůj Zmrdznam k G. Lucasovi a P. Jacksonovi. PS: Opravdu jste si nemohli dovolit lepší efekty ? I výbuch hvězdy smrti byl propracovanější a to je už tak 200 let nazpět. >>>1. série = 90%, 2. série = 40%<<< Offtopic: Obsah to nejvíce dozmrdil. „Kultový seriál.. prichádzá na Slovensko“, tyvole !, kde žádnou sračku nechtěj tak to hoděj na Slovensko a ty kluci jsou z toho ještě nadšení. Ekvivalent ošklivé asymetrické dívky s malým poprsím, ale obrovskými bradavkami, mezerou mezi zuby a menším knírkem, kterou nikdo nechce, tak jí pošlou tomu nechtěnému hostovi na párty ( Ano, zase já ='(( )

• 4.3.2015  22:13

Naprosto bezvadný film, kterému bych se nebál dát 4-5 hvězd, ale míra propagandy je tak odstrašující, až se mi zcvrkl pytlík do velikosti olivy. Všichni kdo si zjistí, kdo ve skutečnosti Chris „Zmrd“ Kyle je, ví, že to žádný hrdina nebyl. Beze sporu se jednalo o jednoho z nejlepších vojáků, ale toť vše. Clint Zmrdwood je prostě prolezlý tím přehnaným US patriotismem, ale když to vezmeme jako příběh z paralelního vesmíru, kde američané „hájí“ demokracii a svobodu, tak je to fakt TOP film. Takže 4*, 90%, ale bohužel mi to srdce nedovolí. PS: (o 2 hodiny později) Mrdat to, dávám plnej počet, ale jen pro film a pro oscarového Bradleyho. S realitou to nic společného nemá. Bradley, Bradley, Bradley !

• 4.3.2015  00:28
    Ice Cube - Sasquatch (hudební videoklip) (2013)

Ice Kuba je ten pravej ghetto nigga bitch ass gangbang fisting mastah. Na to, že jsem ho dlouho neposloucham, jou, jou, biatch, tak se koukám, že dokáže udělat takovou pecku a boží Horrorcore videoklip. Za pět, mad'fakah' !

• 23.2.2015  06:17
    The 87th Annual Academy Awards (TV pořad) (2015)

Letošní předávání oscarů bylo příliš mdlé ve srovnání s minulým rokem a to nelze Neilovi nic vytknout. Takže nic moc show, ale s výsledky jsem víceméně spokojen. A měli by se vysrat na kecy typu Patricie, Selma a podobně. A ještě žádám satisfakci za nedoceněnou Gone Girl.

• 2.2.2015  13:15
    Jak fungují drogy (TV seriál) (2011)

Chceš do party patřit? Tak musíš smažit za tři.

• 25.1.2015  17:49

Nic moc, ale stále moje oblíbená Středozem. Že i IMAX ve mě zanechá takový né příliš skvělý dojem, jsem nečekal. S úcty k Tolkienovi tam hvězdu přidám, ale teda stydim se. 75%

• 19.1.2015  18:18
    Sherlock (TV seriál) (2010)

1. série: Benedict Cumberbatch se uvedl jako skvělý představitel Sherlocka Holmese z 21. století. Cítím v něm kus Sheldona Coopera a kus Doctora House. I přes to, že jsem očekával mnoho jsem nebyl zklamán, ale ani nijak závratně nadšen, jedná se o velice nadprůměrnou detektivku a ačkoliv bych to neřekl, Martin Freeman usedl na místo, které mu svědčí. Celé to funguje minimálně o 2 třídy výš, než Sherlock s „Daunem“ Juniorem. Závěr: První série si odnáší obstojných 80% a jsem zvědav co přijde dál... Off-topic: I like V-džajnas.

• 17.1.2015  16:56

Kolik lidííí musíí zemřííííít, aby Maróna museli zavříííít ... do vězenííí ? ... Odpověď Bartoška + jeden.

• 16.1.2015  23:20
    John Wick (2014)

Solidní akčňák, který u mě vyvolal nejeden záchvat hrdelního smíchu, až ze mě lítaly tekutiny ze všech otvorů. Tolik akčních „klišé“ pohromady v roce 2014 a nic originálního, až na pěkné fighty, opravdu nemůže nerozesmát. John Wick je tak extrémně obávaný a v několika scénách téměř nezničitelný kráčející posel smrti, že po něm museli pojmenovat i film. Kdyby v hlavní roli nebyl Reeves Whiterspoon, tak by to byla nuda.

• 14.1.2015  12:35
    Eminem - Rap God (hudební videoklip) (2013)

Eminem má právo na to poplácat sám sebe přes záda, něco dokázal a v rapu je prostě na té největší úrovni. „Rap God“ je docela výstižný název... A ten double-time.