Henk123

okres Praha

• 2.8.2014  01:40

Skvělé, ale vzhledem k ostatním dílům je tento slabší. 70%

• 24.7.2014  21:49
    Řezník: Pořád jenom Hate (hudební videoklip) (2014)

Slavík si troufl příliš. Teď si odpykává 120 dnů sodomy. Videoklip opět profesionální.

• 18.7.2014  23:48
    Lana Del Rey - Young and Beautiful (hudební videoklip) (2013)

I will still love you when you no longer young and beautiful, Lizzy. You know that I will.

• 26.6.2014  17:50

S úctou k předchozím dílům, hlavně prvnímu, dávám hvězdy dvě, ale jak název filmu napovídá, tak tohle je opravdový zánik Transformerů. Příběh o ničem, humor takřka žádný, zdlouhavé a ani ty souboje už nejsou tak vykonstruované. A hlavní věc, která mi lezla krkem je vývoj transformerů do lidské podoby. Transformer samuraj ? Transformer, který hulí doutníky ? To už opravdu nemůžou myslet vážně. Až na starého dobrého Optima a Bumblebeeho je to fuj, fuj. Wahleberga mám rád, ale nikdy bych neřekl, že starý dobrý Shia LeBeouf i John Torturro budou takto nepostradatelní. Jestli takto bude vypadat i díl pátý, tak bych se nedivil, že šestku odpískají. Styď se, ty lopato, Bayi !

• 18.6.2014  03:11

Vydařená černá komedie o nevšedních situacích v těch nejnevhodnějších situacích s poměrně ucházejícím britským humorem. Film střídá občasné momenty, které se mi doslova nelíbily s momenty, které mne ,vícekrát než bych tušil, nadmíru rozesmály. Krátka jednohubka, která zaručeně pobaví a nesebere mnoho času. Solidních 75%. Takže tak.

• 17.6.2014  04:44

Tohle je pro mě opravdu nečekané překvapení, nezáleží na tom, že herci nejsou zrovna nejsympatičtější a že to jako celek působí trochu ''béčkově'', ale pro mě to byl doopravdový filmový zážitek, který ve mě rozproudil tolik emocí, že nevím co si mám o tom myslet. Takhle jsem se naposledy cítil po zhlédnutí Funny Games USA. No, není divu, v určitých věcech je Cheap Thrills velmi podobný. Jelikož tu nechci nijak spoilerovat, tak bych vynechal další rozklad mého psychického rozpoložení jednotlivými pasážemi v průběhu filmu a doporučoval bych každému aby si tím prošel sám. Tohle je zkouška lidskosti a základních morálních aspektů každého člověka. Co by jsi udělal/a ty ?

• 12.6.2014  03:41
    Stážisti (2013)

Kromě velké reklamy pro google a klasických cliché, které mi už lezou krkem a dalšími otvory to nebylo zas tak zlé. Scénář se neprokázal ničím ''opomenutelněhodným'' i příběh není ničím lákavým. Přesto to je oddychovka s příjemným O.Wilsonem a mě lhostejným V.Vaughnem u které není třeba aktivně zapojovat mozek. Film, který mi již od počátku neměl co nabídnout, mě nemohl nijak zvlášt zklamat. K dobru musím přidat, že se na to koukalo příjemně a dokázal jsem si tam najít moment či dva, jež ke mě promluvili, takže bych to tolik nesrovnával se středověkými mučícími praktikami. Ačkoliv musím podotknout, že podruhé, tak jako moje obřízka, je pro mě tato zkušenost již nezopakovatelná. Takže tak.

• 29.5.2014  00:04

Nevím, jestli to je můj nejoblíbenější díl X-menů, ale rozhodně to byl vynikající zážitek, hodně jsem váhal s hodnocením, ale X-meni mi jsou prostě šití na tělo, takže nemůžu tasit nic jiného než plný počet.

• 17.5.2014  23:02
    Tupac Shakur: Dear Mama (hudební videoklip) (1995)

Jedna z nejlepších od Tupaca. Písnička pro mámu, která nezlomila hůl nad dětmi i přes nepřízeň osudu v časech nejhorších.

• 17.5.2014  17:11
    Rihanna - Diamonds (hudební videoklip) (2012)

Hudebně to není zas tak špatné, klip zvláštní ( negativním způsobem )..

• 14.5.2014  12:19
    Transformers (2007)

Transformers 1 je dokonalým dílem Michaela Baye, jako akční sci-fi film uspěl na výbornou. Je to kombinace výborných efektů na bojišti, humorem nabitých 144 minut, solidním příběhem a moudrým poselstvím pro lidstvo. Jelikož nejsem moc velkým fanouškem akčních filmů, poněvadž jsou to většinou stupidity, tak tenhle film měl co říct a vždy si ho rád pustím znovu, protože takhle má správný akční film vypadat ! Na top 10 to asi není, ale rozhodně jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

• 1.5.2014  15:43
    Blue - All Rise (hudební videoklip) (2001)

Nemám rád tyhle ''Lunetic'' skupiny sestavené z 4% menšiny, videoklip nic moc, ale refrén je chytlavý a část toho černocha není špatná... Jinak GAY SONG.

• 28.4.2014  22:58
    Doupě (2014)

Klasický akčňák, mnoho tvrdých ran a na zem jdou jen ty špatný. Střílení, kopání, škrcení, parkour, mlácení, testosteron a mnoho dalšího, pěkné děvčata nevýjimaje. Je to to stejné jako před 10 lety, ale tohle se mi možná líbilo o něco více. Cenim výborný soundtracky, který tam prostě zapadly jak piňdour mezi pysky a né že ne a o legraci bylo také postaráno. Jen škoda toho Walkera, že už nikam dál nedojde, k uctění jeho památky jsem se uchýlil k malému nadhodnocení. Šuper akčňák, který rozhodně stojí za zhlédnutí s bassama nahoře a volume doprava.

• 25.4.2014  01:59

Ani nevím kde začít. První vyřčená slova mě velice upoutaly a pokládal jsem si otázky, jak to dopadne. Přišlo zklamání. Celý film funguje jako pohádka. Když jste děti, tak nevychází na povrch tolik otázek a prostě sledujete a dívate se. Očima dítěte bych byl hodně spokojený, pěkné sci-fi, skvělý nápad, příjemné herecké obsazení, ale místo toho, jsem se čím dál víc ztrácel a mlátil hlavou o zeď a opakoval si: Proč to tak odflákli, sakra !!! For fuck's sake !!!... I přes vše je to pěkný film, který může něco nabídnout, výborný je příklad toho, jak funguje reálně společnost ve světě a i ta romantická část nebyla úplně ztracená, no na rovinu koukatelné spíš kvůli té sci-fi stránce. Upside Down je výstižný název, scénář a celý potenciál se postaví vzhůru nohama a uteče pryč. Prosím udělejte remake, chopte se toho někdo schopný, protože tech 107 minut mohlo být secvaklých do 77 a vyšlo by to nastejno. Moc dětsko-myšlenkářské pro lidi nad 15 let a málo atraktivní pro obecenstvo pod 15 let, cílová skupina mi uchází i když znam spoustu hloupých lidí, u kterých by to mohlo sklidit větší ovace. Na závěr to přeci jen nadhodnotím, za ten pokus, i když nezdařilý, a za ten kus dítěte ve mě, které by si to užilo o něco víc, kdeby se aspoň trošku víc podařila vykreslit láska hlavních postav. Sotva 50%

• 16.4.2014  01:10
    Osvícení (1980)

They will find your body back, it's in the bloody bath Redrum, murder ..... Redrum, Redrum, Redrum.

• 3.4.2014  19:17
    Snuff Porn Gore & Soddom (hudební videoklip) (2008)

Hodně amatérskej videoklip, ale nejvíc zvrácená písnička, pro ty, kdo to neberou vážně. !!!

• 3.4.2014  19:15
    Metallica: St. Anger (hudební videoklip) (2003)

Haha, jedna z nejlepších pecek mých raných dětských let. V době, kdy frčeli jenom gej pořady s gej Leošem v gej TV, jsem tohle sjížděl 10x denně na PC. Nostalgie.

• 3.4.2014  19:12
    PSY - Gangnam Style (hudební videoklip) (2012)

Větší srač*a na světě nebyla, ale chytlavé to bylo. Jinak zajímavé, že se zrovna nějaký Koreec vynoří s megahitem a hned proboří hranice YouTube.

• 1.4.2014  17:48
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Komentář po zhlédnutí všech dílů - bez spoilerů - Bohužel se nemám jak stručně vyjádřit. Celý komentář zde ---> http://www.csfd.cz/uzivatel/405516-henk123/denicek/

• 1.4.2014  16:27
    Kokain (2001)

Kokain je super, ale tenhle film teda moc ne, nijak jsem z toho necítil nějaké vtáhnutí do děje a i herecké polo-výkony mi přišly mdlé. Johnyho mam ovšemže rád a s ním jsem byl poměrně spokojen i když na tuhle roli se moc nehodil, dle mého úsudku. Vcelku to zas tak špatné neni, záleží asi holt na vkusu diváka. Kokain je super.

• 1.4.2014  00:26
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

Ovšemže je to nesrovnatelné s Partičkou, sice zde nenajdeme nám čechům typický humor, ale toto je extraliga a za mě to hlavně posouvá kupředu Wayne Brady, no i ostatní jsou dobří. Velký palec nahoru, toto je opravdu comedy show.

• 31.3.2014  00:45

Zážitek z kina výborný, zbytečné hledat v tomhle filmu něco víc, zde nejde o nic jiného než o boj a krev a s tímhle cílem to chalani splnili opravdu dobře, samozřejmě je to o něčem jiném než původních 300, ale srovnávání bych se vyhnul, jinak by nových 300 nedopadlo moc dobře. 300 je heroický masakr o zkreslené historické legendě, která chce uspokojit divákovu krutost a primitivní, plazí mozek, který má jedinný cíl - přežít !

• 25.3.2014  17:18
    Don Jon (2013)

Nápad docela slušnej a Joseph v tom docela i umí chodit, ale jako žádnej sympaťák mi nepřijde, ostatní postavy úplně bez ducha, Julianne Moore mi tu vůbec nesedí a celý je to podané nějak divně proti srsti. Zážitek žádný a i 90 minut mi přišlo moc.

• 24.3.2014  01:40

Nemám zde žádné výhrady, nádherná pohodovka britského humoru v rytmu rock'n'rollu s výtečnými herci.

• 23.3.2014  14:33
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

Někdy se to povede, někdy ne. Snaha kluků se cení a jako krátké odreagování - proč ne ?

• 23.3.2014  14:26
    Lásky čas (2013)

O lásce, cestování časem a těžkých životních rozhodnutích, film který šíří skutečnou myšlenku. Čím déle jsem koukal tím více jsem byl zmatenější, od začátku mi to přišlo trochu kostrbaté a cestování časem až i trochu nesrozumitelné, ale závěr filmu mě přesvědčil o jeho dokonalosti. Jsem si jistý, že 'About Time' ve mě zanechá jistý zamyšlení 'about the Time'. Nepřišlo mi to celé jako komedie, romantický film či drama, nepřišlo mi to jako nic z toho a zároveň všechno spojené jednou velkou myšlenkou. PS: Bill Nighy a Domhall Gleeson - výborný !

• 23.3.2014  04:05

Dobře, chápu že je pěkné, že si staroši a celoživotní kamarádi vyhoděj z kopejtka ve Vegas a snaží se v sobě opět probudit mladý kluky, ale pořád to jsou staroši ve Vegas ! Nic co by mě na tom dokázalo nadchnout. K dobru - fajn herecké obsazení.

• 23.3.2014  01:50

Skvělý námět na komedii skončil nevydařeně. Všechno působí tak nerealisticky a uměle, že i vývoj hlavní postavy jsem nedokázal cítit. Jednou budu hodně váhat, jestli si pustit Poslíčka znovu. Film ve mě zanechal velice neutrální dojem a ačkoliv mi Vince Vaughn nikdy nevadil, už mě začíná dosírat jeho monotónní výkony. Aspoň Cobie Smulders a Britt Robertson mi povznesly náladu. Nepovedený remake.

• 20.3.2014  01:11

Celé to působí velice zvláštně a nevšedně, pohádkově z mysli snícího člověka o vnitřním probuzení a ohlédnutí, že existuje více než černo-bílá. Velice dobře zpracované. Buď přemýšlíš a nebo děláš, člověk roste jenom když poznává. Kdo moc přemýšlí, propřemýšlí život a pak až zjistí proč nečinil, život stojí za to riskovat, jenom tehdy se otevírají nové dveře. Kdo má v sobě trochu dítěte a toho kouzelného světa dětské mysli, se příjemně pobaví. Film pro každého s výbornou myšlenkou. Je to nádhera - 90%

• 19.3.2014  22:40
    Události (TV pořad) (1993)

Vytváření strachu, vytváření zvrácených hodnot, záměrné manipulování věřejného mínění, objektivita = 0... PRESSTITUTKY.