Henk123

Henk123

Eat Pussy Not Animals

okres Praha

• 20.12.2013  01:48
    ČT Live - Nightwork (koncert) (2010)

'' Zjistili jsme, že Vojta Dyk je ultra kokot ! '' Takže tak.

• 20.12.2013  01:35

''Happiness is only real, when shared''. Takže tak.

• 20.12.2013  01:21

Pověsit za koule z jedoucího vlaku Praha - Košice všechny, kteří nedoceňují tento ''origo magnifico'' film, zrozený pro Jima Carraye. Takže tak.

• 20.12.2013  01:17
    60 sekund (2000)

''Opus dei'' mého mládí, tento film je pro mě neumírající klasikou. Dalo by se říci, že se jedná o hlubokou srdeční záležitost. Takže tak.

• 19.12.2013  00:34

Všechny části netřeba komentovat, dokument by měl každý shlédnout už jenom kvůli té třetí části, které nelze NIC vytknout. ''My name is Jacques Fresco...'', Kdyby byl tento člověk alespoň z 1% uctíván jako Ježíš, byl by tento svět 100% rájem, že by lidem víra v Boha přišla zbytečná. Takže tak.

• 18.12.2013  19:20

Rozumný divák slepě nezavrhne ani nenásleduje tvrzení v dokumentu, nýbrž prověřuje a přemýšlí. To je pravá podstata dokumentu - podnítit kritické myšlení. Hodně komentářů zde jsou tak neobjektivní jako jejich tvrzení o dokumentu samém. A tu už se někteří mohou ztrácet v celkové objektivitě čehokoliv. Důvodem proč si pustit dokument je, přijmout určité informace, ty si prověřit a vyvodit z toho důsledky. Tudíž nevyvozujte jakékoliv ustanovení z komentářů lidí, kteří to viděli, včetně mne. Dr House říká: ''Všichni lžou'', prověřte si informace VŽDY z obou stran pohledu. Tzn. Officiální prohlášení VS. Opozice ( Alternativní prohlášení ) PS: Dokument je možné shlédnout zde -----> http://www.youtube.com/watch?v=ZhnMdN1yg6g ........ Takže tak.

• 16.12.2013  02:37
    Gravitace (2013)

Ještě že to má pouhých 90 minut. Víc bych už asi nevydržel. I přes to - cením výborný nápad, působí velice klaustrofobicky ( Ukousnutý nehet na pravém malíčku na noze budiž důkazem ) a Džordžo je prostě ten samý borec a svůdník všude a za všech okolností. Pár záběrů na stále zachované pozadí Sandry a jejích pěkných nožek zajisté koresponduje s názvem filmu, jelikož její partie jak se zdá, nad ''Gravitací'' stále vítězí. Bohužel absolutně bez emocí, suchý, ničemu se nedá věřit. Avšak moje zdivočelá představivost to zachránila, představa takové bezmocnosti a spolehnutím se pouze na sebe sama ve mě nechala lehce skličující pocit. Po 90 minutách ve vesmíru jsem rád, že jsem to jako divák přežil a jsem zpět na Zemi. Takže tak.

• 12.12.2013  03:42

Skupina Kabát v čele s Pepou Vojtkem ( Thorin Pavéza ) pokračují ve své výpravě. Dle vizuální stránky jsem si z 3D kina odnesl zážitek opravdu nádherný. Avšak, po shlédnutí a opětovném přemítnutí v hlavě jsem docela zklamán. Začátek opravdu nadějný, rychle vtáhne do atmosféry a s vysokým očekáváním putujete se skupinou jako jejich další člen. To ovšem bohužel zakrátko zmizí a zklamání příšlo s takovou intenzitou, jako kopanec mezi vajca naleštěnými dřeváky ( Scény, jež bych bez váhání prostříhal. a že se jich najde ). Po opětovném sestoupení varlat si uvědomíme, že scénář disponuje občasnými úlety... Honza McKellen - Balzám na již pohmouřený šourek. Gandalf, dle mého názoru a zkušenosti, udržuje slepé místa a nanicovaté dialogy. Napjetí - Místy přítomno. Pokračování děje - Ucházející. Celkově mi to připomíná jízdu na horské dráze, místy otravné jak venezuelská telenovela, místy kvalitní materiál hodný svého jména. NA ZÁVĚR - Naštěstí tento žánr je k srdci mému na pevno přirostlý, tudíž mohu konstatovat, že jsem ukojen. 71%. Takže tak.

• 10.12.2013  01:22

Příjemný Road Trip, popírající zákony fyziky, rozumu a může mi někdo vysvětlit kdo seděl v druhém karavanu, když ho táhli na laně ? Prostě americký film, ale pohodový. Takže tak.

• 9.12.2013  16:01

Skvělá Emily Blunt a Jason Segel, průměrná romantická komedie se skvělým obsazením ( Alespoň pro mě ), zápletka se mi zdá býti také trošku originální. Ze scény, kdy rabín krvežíznivě podněcuje vojenskou podporu Apartheidu Sionistů proti Palestině, jež se tam děje, je-mi-na-blití ! Takže tak.

• 9.12.2013  15:28
    Česko Slovensko má talent 3 (TV pořad) (2012)

Největší zvrácenost tyhle pořady, přes tu všechnu falešnou estrádu, zesměšňování a dehonestace lidí způsobem krajně dětinským, se i tak projeví talent některých lidí a jejich konkrétní vystoupení separované od show pro ''braindead'' publikum. 1 hvězda pro výborné účinkující a 2. hvězda pro ty, který tato soutěž společensky zavraždila - z lítosti. Takže tak.

• 31.10.2013  02:16

Tihle borci, jež mám do jednoho rád, udělali obrovskou sebezničující a sebeparodující sebevraždu. A bylo to skvělé ! Objektivně to stálo za prd, nad scénářem si nikdo moc hlavu nelámal a výčitek mám hodně, ale já je prostě ž-e-r-u ! Kdeby měl každej zhulenej teenager peníze na film, tak by tu bylo filmů přesně jako tenhle........ Tisíce ! Jako film sám to beru s nadhledem a tudíž je moje hodnocení velice subjektivní. Doufám, že spáchaj něco podobného znovu.................................. PS: Emma Watson - Wrrrrrrr. Takže tak.

• 30.9.2013  20:24
    Plurality (2012)

Hodně mi to připomíná George Orwella a jeho 1984, pokud se lidé budou ubírat stejným směrem, zmíněným ''vyměňování svobody za bezpečnost'' tak to může dopadnout podobně. Tohle neni film, tohle je upozornění ! http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/pluralita Takže tak.

• 4.9.2013  23:16

Rád vidim Brada Pitta v něčem jako toto, až né tak překvapivě mu role seděla. The Walking Dead nasadili se Zombies laťku tak vysoko, že málo co se tomu může vyrovnat, bohužel WW Z, pouze dobrý průměr. Ale dobrý !!! Tímto filmem jsem si utvořil ''Funkci děsivosti zombie'', od 1 - 10, kdy 1 jsou zombie z Shaun of the Dead ( Soumrak mrtvých ) a 10 World War Z. Nic neni děsivější než tihle téměř nesmrtelný ''chodci'', který vlastně nejsou ''chodci'', ale k*rva ''sprinteři'' ve stylu Usain Bolta. Takže tak.

• 22.8.2013  01:33
    Iron Man 3 (2013)

SPOILER ALERT. Marvelovky miluju, Iron Man je jednim z nejoblíbenějších. Jelikož se jedná o Sci-Fi tak jsem zcela ''Open-Minded'', ale i přes to je dost věcí zarážejících. Uvedu pár příkladů - >>1<< Všechny ty bezpilotní obleky, to je trochu z ruky, mám rád Iron Mana jako jednotlivce, né jeho a desítky dalších ''klonů'', přeci se to nejmenuje Iron Man 3 & his 42 suits.>>2<< Už je trošku i moc když vystřelí z vrtulníku střely a ty vybuchnou cca 2 metry od nich ? Nikdy jsem si nestěžoval na odcházení od výbuchu ve stylu Jamese Bonda, ale tohle je moc okatý. >>3<< Opravdu v letadle který převáží prezidenta USA, AirForce1, prostřelí obyčejnou devítkou okno ?... Toť malé kosmetické detaily, jež zatěžují mysl mou. I když hoši šlápli vedle víc jak 3x Jak jsem zmiňoval nevšímám si každého porušení fyzikálních zákonů, ale něco mi prostě nedá spát. Přes všechno excelentní humor, který opět napravuje jisté nedostatky, tempo slušné, celý film průměrný ( Věřím že takových filmů se dá natočit ještě stovky, proto průměr ). Z celé škály Sci-Fi se objevil jeden monolog, který vyčnívá z řady a poukazuje na realitu >>>> '' But as I looked out over that city, nobody knew I was there, nobody could see me, no one was even looking, I had a thought that would guide me for years to come. Anonymity, Tony. You simply rule from behind the scenes. Because the second you give evil a face. Bin Laden, Gaddafi, The Mandarin. You hand the people a target - You're something else. '' PS: Z Gwyneth Paltrow je teď taky superhrdina nebo ne ? Pokud někdo na něco přijde má schránka je vám otevřena. Takže tak.

• 14.7.2013  03:06

Jsem asi jeden z mála když řeknu, že jsem v tom nic moc necítil. Příjemný film to každopádně je a zaručeně žádoucí je konec, jenž jde mimo linie očekávání z již předešlých filmů podobného žánru. Takže tak.

• 3.7.2013  16:59

Je to tak šílený a dementní, že se mi chce zvracet. Ale nemůžu popřít, že jsem se nasmál až až (-= 70%. Takže tak.

• 26.6.2013  20:20

Apatowky mám rád, je to příjemný a legrace nechybí. A že to má 134 minut, se ani nezdá. MEGAN FOX <3. Takže tak.

• 21.6.2013  04:11

* * * * * Skvělý film * * * * *( ale musim vytknout, že občas udělali z Djimon Hounsoua úplnýho debila, až mi to přišlo rasistické. Zdá se mi to ? Bylo to myšleno záměrně ? ) Takže tak.

• 20.6.2013  02:48

Nasrat tolik lidí za 82 minut vyžaduje hodně úsilí, ale pouze Hicks si v tom libuje, ty kokot. Takže tak.

• 20.6.2013  02:46
    Bill Hicks: Revelations (TV pořad) (1993)

There is no such a thing as death - It's just a ride. Takže tak.

• 20.6.2013  02:44

Popiště svůj zážitek jedním slovem: Nenahraditelné, Věčné, Originální, * * * * * Takže tak

• 20.6.2013  02:40
    Unesená (2012)

For god's sake. Dneska tohle, příště obsazen do pokračování Twilght ságy do hlavní dívčí role a pozítří ovládnou svět obří hamburgry a pak si až teprve N. Cage uvědomí, že tu něco hapruje. Už je asi úplně mimo nebo hrábne po každym kšeftu hlava - nehlava nebo spíš mozek - nemozek. Unesená dcera, 12 hodin, 10 milionu dolarů - ! někdo si dal napilno ! - to tu ještě nebylo, něco jako by natočili nový díl ''Rychlých Prachů'' a chtěli tim zbořit svět. Lidstvo už je přesyceno. Nic víc než jedna hvězda pro Nicolase ze soucitu. Takže tak.

• 20.6.2013  02:16

Druh filmu který mě nikdy nedokázal popadnout a vtáhnout do děje. Kdo nemá rád ty špinavé junkies movie si nenajde zálibu ani v tomto. Jediné co hodnotím je DiCaprio a Wahlberg, jinak mi film nic nenabídl. Takže tak.

• 5.5.2013  18:22
    Zabít tiše (2012)

Jednu hvězdu pro Brada, jednu hvězdu za jeho závěrečný monolog. Toť vše co mne oslovilo. Další film do kategorie - Jednou a dost. Takže tak.

• 3.5.2013  21:03

.Výborný výkon hlavního herce, který je vlastně absolutním nováčkem co se týče herectví. Nevím ani co tomu vyčíst, já byl nadmíru spokojen. Takže tak.

• 3.5.2013  20:57

Má to sice styl, herecké obsazení a děj není také nejhorší, ale že bych byl nějak extra unešen to ne. Myslím, že DiCaprio si tenhle snímek mohl odpustit a využít svůj potenciál v něčem smysluplnějším, samozřejmě opět brilantní výkon. Waltz absolutně nejlepší postava ve filmu, jeho výkon - 100%. Jamie Foxx si spíš mastil ego, ale jinak ucházející. Film přesně pro generaci do 26 let, což zahrnuje i mne, tudíž tak vysoké hodnocení ( Akce, krev, násilí a bradavky Kerry Washington, to je klíč k udělání filmu pro mladé ), být odchovancem klasických Westernů, tak bych moc nadšen nebyl. I přes dlouhou stopáž jsem byl přijemně spokojený, ačkoliv nevim kdy opět tomu svěřím svých 165 minut svého času :-) ... Takže tak.

• 19.4.2013  13:28

Hobit je pro mě příjemným filmem, tolik nepřekvapil ( Po vizuální stránce se dalo předpokládat, že to bude pecka ) a ani nezklamal. Srovnávání s LOTRem je složité, zde chybí ta nadvláda temnoty a je to dost natahované, ale i přes to, to má být spíše pohádkovou fantasy než typickou atmosférou LOTRa. A toho dosáhl HOBIT dle mého skvěle. >>Veliké mínus<< je pro mne moderní humor - Postavy se občas chovají a hovoří jak lidé z 21. století ( a to mi sakra nesedí do říše Středozemě ! ) - To bych si odpustil a zachoval tomu roušku fantasy z dávných dob, ale budiž. Pro toho kdo to neustále srovnává s LOTRem je to zklamání, což by bylo samozřejmě i u mě jako fanouška té skvělé trilogie, ale spíš na to nahlížím jako na počátek něčeho nového. Samostatného celku. A ještě se uvidí jak si s tim Peter Jackson poradí, ale dokážu teď říci, že neočekávám zklamání z celkové trilogie HOBITa. U mě jasných 80%. Takže tak.

• 5.3.2013  22:29

Doporučuji. Film 21 Jump street ze sebe nedělá bůh ví co a nebere se zcela vážně ( např. honička na silnici - vybuchující nákladní auto s kuřaty ). Rozhodně pobaví, potěší a od začátku do konce je o legraci postaráno. Po druhém shlédnutí názor neměním, ba naopak upevnňuji. Není zde co řešit, film si pusťte - 109 minut u toho strávených posléze litovat nebudete ;). Takže tak.

• 5.3.2013  22:28
    Avengers (2012)

Po grafické stránce - výborné ! Co se týče děje, jsem nebyl zcela uspokojen, ale špatné to není. Dáme dohromady bandu superhrdinů s egy, jak největší hotel v Dubaji a máme z toho zajímavou ''šou''. Co se dialogů týče, jsou brilantní, obvzlášť Tonyho Starka alias Iron Mana s ostatními superhrdiny. Občas to ve mě vyvolalo dojem, že schopnosti některých ''mstitelů'' zcela zastiňovaly schopnosti těch druhých. Každý, kdo má rád akci nebo sci-fi prvky komixových hrdinů si přijdou na své. Film se povedl a po celou dobu se na něj kouká příjemně i když bez určitého napětí, které mi chybí. Avšak jako fandovi akce a komixových hrdinů jsem byl uspokojen. Závěr: To co očekáváte, od toho patrně dostanete, tak to fungovalo alespoň u mě. PS: Sexy kočka Scarlett Johansson zajisté činí tento film velmi atraktivním ;)).... 25 nejoblíbenější film ( 20.12.2013 ) ??!! Chce sa mi grcať !!!! Takže tak.