Henk123

okres Praha

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 5.3.2013  22:28
    Disaster Movie (2008)

THIS MOVIE IS A REALLY DISASTER !!! Lituju těch 90 minut, jež jsem tomuto ''dílu'' věnoval, můj smysl pro dobrý film byl znásilněn a zabit v uličce za pornokinem ošklivým Maďarsko-Rumunským romským transvestitou. BEZ KONDOMU ! Asi tak bych převedl zážitek z tohoto filmu do reálného života. Chaotické, nesmyslné, trapné, urážlivé a nudné. Již holt odzvonilo časům staré, dobré klasické trilogii Bláznivých střel, jenž šla považovat za mistra v oboru parodií, dnes to je pouze úchylné, trapné, dětinské a ani lidem na drogách to nemůže přijít zábavné. Pro tyto chvíle mi hodnocení ''odpad !'', přijde dost nedostačující :). Závěr: 90 minut intenzivního bouchání hlavou do zdi, způsobí stejné psychické následky jako slednutí tohoto filmu. Takže tak.

• 5.3.2013  22:27

Simon Pegg a Nick Frost opět nezklamali. Pokud se vám líbil snímek Jednotka příliš rychlého nasazení, tak vás Soumrak mrtvých rozhodně nezklame. Zde nelze nic složitého vysvětlovat, je to prosté - zábava, zombie a pěkná dávka anglického humoru, to znamená ledový klid, když na vás útočí tlupa zombie, vy si stihnete udělat čaj a promluvit si o tom co byste měli dělat, jelikož zřejmě zombie z Velké Británie si pořád ponechávají své ''britské gentlemanství'' i po smrti, tak nemusíte někam spěchat. Je to ten typ filmu, jenž si rád pustím vícekrát do roka a nelituji toho. Též doporučuji všechny filmy v nichž figuruje toto duo.Takže tak.

• 5.3.2013  22:25

Film určitě není pro velkou škálu diváků, málo komu se zalíbí, ale ten, kdo si v tom najde svůj smysl, si z filmu odnese příjemný zážitek, který tento 83 minutový snímek nabízí. V zkratce je to o chlápkovi, jenž je v životě neúspěšný, působící tragickým životně zklamaným dojmem, jenž okolo sebe nerozdává mnoho optimismu. Jedná se o člověka jenž v každém kousku bytí sebe sama a všech malicherností, jenž lidské oko stěží prohlédne, vidí ozubená kola osudu jenž do sebe zapadají a cestou propletených znamení vidí svůj osud ve vyšší smysl bytí k němuž byl předurčen. Jeho ideologie je, jdi po znameních jenž Ti svět nabídne a dostaneš se do cíle jenž Ti osud přichystal. Právě toto působí velice depresivně, jelikož to vypadá jako, kdeby se malý jezevčík honil za svým ocasem s iluzí, že jej jednoho dne dostihne. Závěr filmu bych hodnotil duševním naplněním, že člověk může dosáhnout v cíle jenž věří, ačkoliv jsou sebevíc bláznivá a okolím nechápána. Věř sám sobě a osud Ti přichystá to po čem toužíš. Takže tak. Mile mne překvapil Jason Segel, jenž svou roli zahrál v mých očích perfektně a ačkoliv ho znám spíše z komediálně založených snímků, tak jsem mu tuto vážně hranou roli skálopevně věřil. DOPORUČUJI !

1 3 4 5 6 7 následující >>