Vlasy (1979)

Po letech jsem se na to kouknul a přidal hvězdičku. Forman, Ondříček... Dokonalé. Opravdu nesnáším muzikály (kromě MoulinRouge), ale tohle je přece jenom něco!

Co ste hasiči (2021) (seriál)

Svět je plnej záhad; kde sebrali prachy na natočení téhle sračky, je jednou z nich.

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Bennyho jsem měl radši než Mr.Beana. Tak hlavně asi kvůli těm múzám (polonahým) , kterýma se obklopoval.

Zloději kol (1948)

Ten film mi jako dítěti odhalil neskutečné potěšení a rozkoš. Do té doby jsem neznal smažený sýr, kterým se malý Enzo cpe, a já jsem pak ukecal matku a zašli na něj do restaurace... Samozřejmě, že i film samotný je skvělý. Ryzí nepřibarvená filmařina.

Charlieho andílci (2000)

Je to blbý, ale blbý záměrně. Trochu jako James Bond v dobách, kdy ho hrál Roger Moore -taková parodie na sebe samého. Docela pobavilo, a co naplat; na Drew a Cameron se prostě dobře kouká.

Šatna (2023) (pořad)

Fakt super, kam se tvorba ubírá. Už jen kousek k čekárně těch před (po) kolonoskopii.

Vzorec pro vraždu (2002)

Sandru opravdu nemám rád, a to v žádné roli. Tady mě mile překvapila.

Rande s hvězdou (2020) (pořad)

Fakt mi nesedí ten "kouzelník z kasina ve Vegas", kterej tím pořadem provádí.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) odpad!

Méně financí do kultury !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!