mis-ko

okres Bratislava

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 16.7.2012  22:21

Kontinuita je zachovaná, od troch hviezd pre jednotku, cez dve pre dvojku, som sa dopracoval až k jednej pre trojku Transformerov. Hurá na štvorku.

• 17.6.2012  16:30

Totálna dekonštrukcia psychiky.

• 21.11.2011  19:53

Hm, PoP nie je vyslovene zlý film, pôsobil však na mňa ako nejaká lepšie - vlastne dosť dobre - vyzerajúca televízna inscenácia. Viac efektné ako efektívne.

• 10.9.2011  21:22

Áno, áno, som spokojný. Aj som sa trochu obával, či tvorcovia nebudú príliš morbídni pri jednotlivých mordoch - predsa len, koncept je jasne daný už jednotkou - ale bolo to "v pohode". Väčšinou sú úmrtia iné ako čakáte, niekedy presne také ako čakáte. No a samozrejme sa pridávam k veľkej skupine užívateľov, ktorým sa záver páčil a to tak že veľmi. Pevne dúfam že tvorcovia budú mať gule nechať sériu presne v tom stave ako je po päťke.

• 17.8.2011  21:47
    Vřískot 4 (2011)

Hm, škoda Kirby, to bola fajn postava.

• 4.6.2011  20:23

Jednotka mala výhodu v tom, že bola prvá a tým pádom originálna a prekvapujúca pri odhaleniach udalostí prechádzajúcej noci. A pre mňa osobne aj prostredím a partiou s ktorou som ju videl. Dvojka je postavená na rovnakom koncepte a preto som čakal že viac pritlačí na pílu, aby kompenzovala svoju "neoriginalitu". V istých momentoch sa tak stalo (Stu a jeho ďalšia eskapáda s prostitútkou), mohlo to byť však aj drsnejšie. Aj tak však veľmi dobré.

• 4.5.2011  14:19

Predchádzajúce tri RE filmy som zhodne ocenil štyrmi hviezdami. No ale čo, do pekla, bolo toto?! Postavy sa chovali presne podľa šablóny totálneho idiota, zombíci, magor so sekerou, vodná scéna, kanály, ... snáď každý záber bol odniekaľ vykradnutý. Dobre vyzeral len prelet nad L.A., pobavil skok zo strechy a to je tak všetko. Zlé, zlé, zlé...

• 17.4.2011  20:22

Nádherné, hravé, zábavné, napínavé a vôbec skvelé.

• 17.4.2011  20:13

Rovnaký dojem vo mne zanechal aj Kruh 2 - a to pocit premárneného času. Pozitívom bola miera krvavosti, negatívom všetko ostatné. Totálne blbé chovanie postáv, absolútne nelogické rozhodnutia, hlavne zo strany armády, zázračne sa na presne to správne miesto presúvajúci tatko, ... No bolo toho dosť nad čím som krútil hlavou a dopozeral som to len s povinnosti.

• 26.2.2011  18:28
    Jezero smrti (2008)

Eden Lake mal u mňa nakročené k veľmi dobrému hodnoteniu, ale koniec, nech už akokoľvek vypointovaný ale totálne neprirodzený to celé zabil.

• 29.11.2010  21:32
    Nesmrtelní (TV seriál) (2010)

Po dnešnej štvrtej časti dávam bez ostychu štyri hviezdy.

• 1.11.2010  15:47
    Piraňa 3D (2010)

Odhlianuc od kopy klišé a logických lapsusov, ktoré kráčajú ruka v ruke so zvieracími horomi, to bola fakt úchvatná prehliadka mnohých krvavých nechutností a hopsajúcich chutností.

• 20.9.2010  21:37

Je to skoro rovnako blbé ako Armageddon.

• 6.9.2010  23:22

ONA: "Mali by sme niečo rýchlo vymyslieť." ON: "Navrhujem aby sme si odpočinuli."

• 15.8.2010  10:32
    Bathory (2008)

Jakubiskova Bathory vo mne zanechala rovnaký pocit ako napríklad Fuquov Artuš. Snaha o realistický pohľad na legendu ma upútala a vtiahla. Mnoho výčitiek spomínaných v recenziách a názoroch divákov je opodstatnených, pre mňa sú však nepodstatné. A to vďaka strhujúcej hre dvoch ústredných postáv. Sklamaný som nebol.

• 18.4.2010  11:58

Nuda a stratený čas.

• 31.7.2009  14:36
    Mučedníci (2008)

Priznám sa celkom úprimne - toto fakt nedokážem ohodnotiť. Vystrašený všetkými tými mýtmi okolo tohto filmu som očakával nejakú fakt krvavú nechutnosť. Chválabohu som sa jej nedočkal, pripravený som však pre každý prípad bol. Dočkal som sa však veľmi ťažkej a dusivej atmosféry ktorá vo mne zanechala zmiešané pocity. Nebál som sa, nebol som zhnusený, napriek tomu ma tento film na krátku ale veľmi intenzívnu chvíľu poznamenal.

• 30.7.2009  20:39

Tunajšie komentáre a pochvalné vyjadrenie kolegu o mimoriadnej brutalite a krvavosti ma nalákali pozrieť si tento film. Hovoril som si, že to nie je dobrý nápad - vôbec nie som horrorový fanúšik a morbídnosti nie sú moja šálka kávy. Nakoniec to však bolo, dovolím si povedať, úplne v pohode. Stále som čakal na nejakú extra nechutnosť ale nedočkal som sa (našťastie :-). Teraz zvažujem či si pozriem Eden Lake alebo Martyrs (kolega nebol schopný dopozerať).

• 27.7.2009  22:53
    Mořský vlk (TV film) (2008)

Prvá časť hustá a názorové konfrontácie kapitána s novým prírastkom na vysokej úrovni. Síce nie všetci sa chovajú logicky, ale atmosfére to neublížilo. Druhá časť podstatne horšia. S príchodom ženy na palubu stratil kapitán šťavu a po príchode utečencov na ostrov sa z toho stala dobre že nie ďalšia Modrá lagúna. Záverečná minimálne polhodina to celé potápa a ťahá hodnotenie dole. Škoda.

• 5.4.2009  11:16

Del Tora mám veľmi rád a Hellboya "jakbysmet", ale predsa len som trochu na rozpakoch po zhliadnutí dvojky. Ťah na humornú stránku veci nebol celkom podľa môjho gusta a hoci význam "pivnej scény" dobre chápem, prišla mi zbytočná. Fantasy prvky to však ťahajú hore, celkovo je to tak na 70%.

• 1.4.2009  22:50

Slovo klišé sa v tunajších komentároch vyskytuje hodne a použijem ho aj ja. Trojka Matrixu je ho totiž plná ako paprika (či vojak) semena a to kazí dojem z inak celkom slušnej sci-fi. Sci-fi ktorá však máločím dokazuje svoju príslušnosť k slávnej jednotke.

• 1.4.2009  22:45
    The Matrix (1999)

Normálne som prekvapený, že doteraz (marec 2009) som ešte neohodnotil Matrix. Na svoju to bol úžasný film a zostal ním doteraz. Na rozdiel od svojich mladších bračekov, ktorí radšej ani nemali vzniknúť.

• 1.4.2009  22:40
    Ratatouille (2007)

Neviem ako v origináli, ale v dabingu mi to prišli príliš ukričané. Kričali tam všetci pri každej možnej príležitosti a najviac hysterka Colette. Asi si to už nepozriem.

• 7.3.2009  17:56
    Kruh 2 (2005)

Tak toto teda nie. Kruh 2 ma proste nebavil a nebavil, Aidan rovnako otrvaný ako v jednotke, Rachel blbá "jak tágo", Samara ničím neprekvapila a ostatní boli len do počtu. Z hororu tam nezostal ani len smrad a celé to ani vôbec nemuselo vzniknúť.

• 7.2.2009  18:16

Pre mňa tak trochu sklamanie. Reči o oldschool akcii ma navnadili, film bol však na môj vkus príliš plochý. K tomu pár logických nezmyslov, to u mňa nestačí na viac ako dve hviezdy.

• 4.2.2009  10:41
    Pád do tmy (2005)

Na moju smolu mi trvalo trochu dlhšie kým som si tento film pozrel a teda som už vedel, čo mám od neho očakávať. A keďže som vedel, čo v tme na hrdinky striehne, tak ani kvalitné ľakačky ma nedostali tak, ako sa im to bezpochyby podarilo ako by som to nevedel. Každopádne, horšie ako samotné potvory na mňa pôsobili úzke chodbičky a pri scéne zaseknutia som mal chuť to vypnúť.

• 23.1.2009  13:44
    Válečník (2001)

Kórejský historický veľkofilm ma oslovil viac ako jeho čínsky kolegovia. Ono totiž, čínske veľkofilmy majú v sebe istú dávku romantiky, ale napr. vo Flying Daggers nebola na môj vkus poriadne využitá. Musa v sebe nemá takmer žiadnu romantiku, napriek tomu som si vzťahy medzi postavami užíval viac. A vôbec, bolo to super.

• 14.8.2008  21:19
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Je to naozaj fajn, len mi to občas príde príšerne naivné. Chcelo by to poriadne pritvrdiť, aby to bolo podľa môjho gusta.

• 23.7.2008  22:35

Nezostáva mi iné, ako zopakovať svoj komentár z Batman Begins - pre mňa zatiaľ najlepší film roka. A sotva ho do konca roka niečo prekoná.

• 31.3.2008  20:42

Prišlo mi to príliš statické, nič moc sa vo filme vlastne nedialo, a ak sa aj dialo, tak to bolo tak nejak bez súvislostí na dej predchádzajúci aj nasledujúci. Očakávania boli rozhodne vyššie ako výsledok.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15