Dítě číslo 44 (2015)

Film utrpel vďaka rusofilizmu. Veľa ľudí to hneď na začiatku vypnú a dajú hodnotenie odpad. Lebo si tu niekto dovolil brať Rusko do huby.  Keď si tak dám do súvislosti scénu keď sa rus a ukrajinec váľajú v bahne a snažia sa zabiť jeden druhého , ako rus doráňa ukrajinca a je ochotný bit ženu no nakoniec z neho musia spraviť hrdinu inak by neprežili .

Expedice: Džungle (2021)

127 minút ? !!!! Prečo!?  a LGBTi to ktorého buzika napadlo.

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Ktorí pokrokovo idealistickí blbec toto uštrikoval. Tie výchovno-vzdelávacje dialogy to sa nedá počúvať, traktorom pokosená lúka, a niektoré zbytočne nadhodnotené scény mi prídu také že mínajme peniaze veď to niekto zaplatil tak prečo nie .

Dubček (2018)

Preboha tie dialógy, kto to písal !!! Horšie ako komixy.

Roming (2007) odpad!

Tak ako niekomu za alkohol zákážu viesť  vozidlo , tak by mali aj Bolkovi zakázať hrať .

Invalida (2023)

Najoko to temu Hološkovi nejde z papule. Sceli velice spravit jakúsi komédiu no volajako mu to není prirodzené takto viprávat.

Nedotknutelní (2011)

Všetko o filme je obsiahnuté hneď na začiatku . Áno v tom intre pred titulkami keď sa vezú v aute a utekajú policajtom . Geniálny film .

Metanol (2018) (TV film)

Trochu ako kedysi TV program Bakalári . Také ušité horúcou ihlou . Dať tomuto filmu 83% hodnotenie len podľa toho že spoznávam určité dejové udalosti , to je ako keď niekto začne hovoriť o dovolenke v Chorvátsku a všetci začnú pritakavat ako je tam najlepšie na svete . 🤪

Není čas zemřít (2021)

00 nula nula veď to povedali sami to je hodnotenie jeleň filmu ale aj série . Týmto Bonda pochovali úplne. Séria craiga sa skončila to som rád v jeho podaní to bolo o hovne. 163 min som neveril že to skončí . Tie ukecane citové scény ako v tureckej telenovele.