Splice (2009)

No neviem. Zaciatok vyzeral celkom slubne, ale potom ... To uz trochu nudilo. Aspon mna. Na mna tie rodicovske veci, co tam skusali moc nezabrali. Cakal som zrejme viac nez mi film mohol ponuknut.

Godzilla (1998)

Film je dobry asi do doby kym nenastupia na scenu mini jasterky. Potom to je uz zmes vseliakych nerealnych scenok a je tam citit uz koniec napadov a snaha ukoncit film do 3 minut.Nemam rad, ked sa snazia polhodinovu sekvenciu stlacit do 5 minut a dat tomu este logiku.To sa neda.Ale inak na pozretie na sobotny vecer staci.

Sucker Punch (2011)

No popravde .. baviť ma to začalo,až keď to Rocket dostala nožom,ale žiaľ to je i koniec filmu už.Nie,že by som im ten útek neprial,to áno,dúfal som,že sa im podarí újsť,ale na začiatku je menší spoil,ktorý napovedá,že to bude Sweet Pea a nie Babydoll,ktorá ujde,i keď,nečakal som,že sa to takto zvrtne.Svojím spôsobom ušla i Babydoll.Na dievčatká sa pozeralo výborne a na niektoré až moc dobre,ale to nemení nič na tom,že mi tam niečo chýbalo ... dej.Tá scénka s nemcami pri pripomínala Wolfenstein:New Order v ženskom prevedení a asi i jediná scénka,ktorá ma celkom bavila pozerať.Vizuál bol veľmi pekný,ale dej dosť bieda.

Arrow (2012) (seriál)

Chcelo to čas .. Najskôr ma to príšerne uchvátilo,ale po 6tom diely som to vypol a skoro polroka nepozeral .. Nevravelo mi to zrazu nič a nudilo.Asi pred týždňom som to začal opäť pozerať a na moje prekvapenie som zdarne dopozeral celú sériu a až na pár , no dobre,tak viac než iba pár detailov mám zo seriálu celkom pozitívny dojem. 70% :-) P.S. - ale poviem to priamo .. ak by som chvíľu predtým nehral Tomb Raider 2013 a nebehal tam celý čas s lukom .. Arrowa by som zrejme nepozeral teraz :-)

Godzilla (2014)

nebolo to zle,ale tie dve somariny tam byt nemuseli.vizual bol super,dej nic moc a priserky az na Godzillu tazka a nezaujimava bieda.60% tomu musi stacit uplne bohate.nebyt tych mega svabov,tak dam i 70% .

Need for Speed (2014)

No osobne.Nebolo to zle,vazne nie,ale zase ani pecka.Zaciatok mi prisiel,ako nfs: most wanted,potom kus carbonu a zaver the run.Trochu mi vadilo,ze scenka s lovcami bola tak keatka a tiez Julia mohla ukazat viac nez jej dovolili vo filme.K Maverickovi a jeho lietaniu sa radsej nevyjadrujem -.-" .Mozem povedat,ze celkom podarena filmova adaptacia hry.65% a celkom podareny vecer za mnou.

Drak z chrámu Šaolin 2: Lehkomyslný bojovník (1978)

Žiaľ jeden z tých slabších.Humor tu na mňa nejak vôbec nezaberal a prišlo mi to viac trápne,ako vtipné.A hlavne ten začiatok bol mimo viac než dosť.Vieme,že Jackie si robí z kung fu prdel,ale tu som to nejak nebral.Viac som počas filmu šťukal do mobilu alebo si pisal na FB než sledoval.Pre mňa nie moc zaujímavé dielo.40%.

Scary Movie 5 (2013)

Ja a Scary Movie sme celkom dobrá dvojka,ale tento piaty diel,no nech sa na mňa nikto nehnevá ... To je už čo za pič... ehm .. pistáciovinu. Pri sledovaní tohoto filmu sa mi zdalo,že aj ovládač xboxu bol zaujímavejší než film.Štvorka bola slabá,ale oproti tomuto je aj tá štvorka kráľovská zábava.Valnú väčšinu scénok som presledoval so zdvihnutým obočím a rozmýšľal,čo bolo na tých scénkach také vtipné .. .Dávam aspoň jednu hviezdu za Tisdale-ku v podprde ,i keď .. tiež nič moc. .. Nudááááááááá ...

Velmistr (2013)

Uff ... Oproti Ip Manovi je toto sakra bieda.Celé nejak moc výrečné a filozofické.Debaty o veciach,ktoré ak nie som číňan zrejme nepoberiem do hlavy len tak.Zdalo sa mi to nejaké chaotické a uskákané .. furt som nevedel jaký rok sledujem a koho vlastne sledujem a čo s tým má spoločné.Boje v daždi efektné,ale zbytočne detailné.3/4 film som sa tápal v nejakých súvislostiach niečoho čomu som moc nechápal.Niektoré boje zbytočne operné.Áno,ja chápem,že išlo o vyjadrenie určitých pocitov cez kung-fu,ale ako vravel vo filme sám Yip .. "Kung.fu nie je cirkus" a tu žiaľ z toho cirkus urobili.Posledok na vlakovke bol slušný to musím uznať,ale inak,čakal som sakra viac.60% len ako úctu k Yip Manovi a jeho Wing Chun-u inak by to bolo o 15% menej.